Paternitātes lietas

 
Reitings 47
Reģ: 28.06.2010
Sveikas! Iespējams te ir kāda zinoša portāla lietotāja paternitātes jautājumā, varbūt pat pati kam līdzīgam ir gājusi cauri. Tātad stāsts īsumā tāds-Esmu precējusies, 2 bērnu mamma. Pirms kāda laika man bija romāns ar vīrieti, kurš arī ir 2 bērnu tēvs, oficiāli precējies. Visa šī rezultātā esmu stāvoklī,jau rit otrais grūtniecības mēnesis. Abortu netaisīšu, tas ir izslēgts. Viss ir izstāstīts gan manam vīram, gan bijušā sievai. Sapratu, ka ar vīru pēc kā tāda dzīvot kopā nevaru, arī ar bijušo nē, jo negribu būt nākamā, kuru krāps. Sākumā viss bija labi-bijušas teica, ka labprātīgi atzīs paternitāti, taču tagad ir pagājuši 2 mēneši, viņš atkal ir atgriezies pie sievas un abi ir izdomājuši, ka paternitate atzīta netiks. Liels juceklis, bet gribētos zināt viedokli un padomu. Zinu, ka sākumā par bērna tēvu tiks ierakstīts vīrs, par cik esam oficiāli precējušies, bet kas tālāk - vajag apstrīdēt paternitati un vēlāk atkal atzīt paternitati otram plus prasīt uzturlīdzekļus?
28.04.2017 21:08 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Maksat kapeikas PSRS laikos alimentus, neaudzinat, neskolot bet kad delam izglitiab un amats tikai tad atcereties par tada eksistenci. Domaju tevs ari nezinaja to ka Zalters ka citi nemuka, bet brauca uz Cernobilu un visi kas tur bija tikai labus vardus saka par vinu!
03.05.2017 13:30 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
to sāpīgo/strīdīgo teikumu jau var apgriezt - vai tas ir cienījami vīrietim būt tēvam vairākiem bērniem no vairākām sievietēm. vai ar šādu vīrieti vēlētos saistīt savu dzīvi un vai pieļautu domu radīt ar viņu kopā ģimeni, radīt ar viņu vēl savu bērnu? es varu iedomāties, ka tas šķiet pieņemami vecākiem cilvēkiem, pēc 50, kad bērni no bijušajām attiecībām jau lieli un savi vairs nav plānā, bet jauniem cilvēkiem tas ir diezgan traki.
bet te visi šķiet traki. mīļākais un viņa sieva ir pilnīgi traki. un bērniem (vsiem iesaistītajiem bērniem) tas nevar neietekmēt dzīvi, pat pieaugušā vecumā sāp tas, ka māte vai tēvs ir aizgājis/nav atzinis/brāļi un māsas auguši labākos apstākļos utml. situācijas :/
03.05.2017 13:34 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
Tad zinās kā gribēt bērnus un pēc tam negribēt.

Nūuu, zinot cosmo zemtekstus, zem bērna gribēšanas uz sievietes jūsmīgo: "Mīļais, iedomājies, vai nebūtu jauki, ja mēs būtu ģimene un mums būtu kopīgs mazulis," var slēpties vīrieša atbilde, sākot no nekonkrēta "Mhm," vai "Jā, mīļā, tas būtu jauki," līdz "Lieliska ideja! Taisām mazo un es šķiros no tās raganas!"
Bet vispār gadījums a la Skulme-Bulis.
03.05.2017 13:34 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Skulme preceta?:-O un ir no Bula gaidibas?:-O Opa nezinaju, ari no 15 it gadiem ir gimenes dzive ar virieti?:-O Nu ja saki ka tiesi tads gadijums
03.05.2017 13:38 |
 
Reitings 30
Reģ: 22.03.2017
Rīdziniece
Tas, ka zatlera tēvs iesneidza tiesā dēlu, vēl nenozīmē, ka tagad arī autores situācijā tā būs. Un galu galā uzturlīdzekļi jāmaksā kā minimums 18 gadii, bet uzturlīdzekļi tēvam būs jāmaksā kudiš mazāk, nu nenodzīvot tas tēvs mož tik ilgi:):) Plus vēl, ja tēvs iesniegs tos savus uzturlīdzekļus, tad tie būs piedzenami no visiem viņa bērniem, ne tikai no ši vēl nedzimušā.
Neviens to veci nav varojis un ar spēku atņēmis spermu, ir tikai loģiski, ka viņš ir jāatzīst par bērna tēvu un viņam ir jāmaksā uzturlīdzekļi. Kāpēc šim vīrietim ir jāmazina atbildība??? Ir viņš-bērna tēvs, sieviete-bērna māte, un būs kopējs bērns, basta. Viss ir juridiski jānoformē, ja negrib godīgi, tad caur tiesu. Nevajag to uztvert kā kaut kādu autores atriebību šim vīrietim.
Ieteiktu autorei sazināties ar advokātu, kas spēs aizstāvēt viņas tiesības un pastāstīs, kā pareizi šajā situācijā rīkoties. Jo dotajā brīdi par bērna tēvu tiks ierakstīts viņas tagadējais vīrs, un nav svaŗigi, vai viņa līdz dzemdībām škirsies vai nē.
Es varu kļūdities, bet domāju, ka pieteikumu tiesā var iesniegt vēl esot stāvoklī. Nepieciešamības gadījumā DNS testus taisa arī grūtniecei paņemot augļūdeņus, bet tas ir risks, jo var izsaukt priekšlaicīgas dzemdības.
03.05.2017 13:44 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
http://www.mammamuntetiem.lv/articles/13664/kurs-ir-mana-gaidama-berna-tevs-dns-analizes/ vel ir tada google kur ir pilns ar info.Un ja jurista konsultacija meitenes jau sakuma ieteica. Ta ka vairak neko citu atorei neviens te jaunu nepateiks. tacu nemacet sameklet pastavigi sadu info, un nespeja aiziet pie jurista bet padoma prasisana sakuma cosmo nu loti daudz o pasaka par autori. Ja TEORETISKI tikai pienemtu ka ituacija ir ista, es jau neticu un punkts.
03.05.2017 13:48 |
 
Reitings 30
Reģ: 22.03.2017
Rīdziniece
Nevajag pārmest autorei, gan jau viņa ir apjukusi. Tu domā, ka situācija ir izdomāta?? Esmu pat pārliecināta, ka īsta. Tu pat nevari iedomāties kas tik dzīvē nenotiek, tādi brīnumi apkārt, ka dažreiz mati stāvus ceļas. Domāju autore jautāja padomu, lai pašai labāk varētu saprast, ko darīt un ar ko vispār sākt šajā situācijā.
Pat pavisam nesen, man kaimiņos bija līdzīga situācija, tik tur bija 3 bērni, un ceturtais no mīļākā..Bet atšķirībā no šīs situācijas, tas mīļākais bērnu atzina bez tiesas, kaut gan DNS tāpat taisīja, tagad dzīvo kopā tā sieva, mīļākais, bērni
03.05.2017 13:56 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
Oi, Rīdziniec, ko es rakstīju par burtiskumu iepriekšējā lapā... A la nozīmē līdzīgs, nevis vienāds. Un līdzību šeit pietiek - vīrs tā kā iet no sievas prom (vismaz dāma par to pilnīgi pārliecināta), beigās nekur neaiziet un dāmu ignorē, bet dāma šokā.
03.05.2017 14:02 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Bet es te sen jau to pateocuka visapkart sobrid uz daudz tadu piemeru, tikai nemineju ne Buli, ne Maligina meitu ne citus gadijumus, labrit. ;-)
03.05.2017 14:04 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
Visu diskusiju nelasīju, bet.. nu kā var būt tik, TIK naivas sievietes, kas ticēs jebkādiem makaroniem, un pat esošajā situācijā ticēs uz kaut kādu sevis izfantazētu variantu? :-O Ir vairāki gadījumi apkārt, kas tiešām pārsteidz.
Vēl pirms laiciņa apprecējās (ok, sarakstījās, 2atā + liecinieki) viens paziņa, viņam 24, meitenei 22. Pazīstami nedaudz ilgāk kā 6 mēnešus. Protams, ka stāvoklī. Pietam, viņai jau ir viens bērns, ap 5 g vecs. s nevienu nenosodu, un ceru, ka viss viņiem būs ok, bet 22 gados jau ar 2 bērniem, kas katrs ir no sava vīrieša..
Tā ka pārsteidzošu, seriālu cienīgu atgadījumu diemžēl netrūkst, un brīnos, cik sievietes var būt naivas, un ticēt tam, kam grib ticēt, ko saskatījušās meksikas seriālos ar Doniem Pedro un Estrelitām (t)
03.05.2017 14:06 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
bet es to mineju tada sakariba ka patuse ar milako, visi zin, bet aiziet atpakal pie sievas un gimenss un ir vissok. Bulim sieva mazo dzemdeja, faktiski tur iznaca ka sis paraleli ar abam kopdzivoja.
03.05.2017 14:10 |
 
Reitings 30
Reģ: 22.03.2017
Rīdziniece
Bet kā tās sievas atpakaļ pieņem vīrus, kas kaut kur malā ir uztaisījis bērnu, kā viņas tos piedod?
03.05.2017 14:26 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
vai tas ir cienījami vīrietim būt tēvam vairākiem bērniem no vairākām sievietēm. vai ar šādu vīrieti vēlētos saistīt savu dzīvi un vai pieļautu domu radīt ar viņu kopā ģimeni, radīt ar viņu vēl savu bērnu?

Es nemūžam nepiekristu veidot attiecības ar vīrieti, kuram ir bērns no iepriekšējām attiecībām. Varbūt 40+ gados, kad pašai baigā bagāža aiz muguras - jā, apsvērtu, bet tagad, savos 26 un pašai esot bez bērniem - nē, nē un vēlreiz nē. Nevainīgu vīrieti nemeklēju, attiecības šādas vai tādas ir bijušas visiem, bet bērni - tas ir kas cits.
03.05.2017 14:28 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Ka es to varu zinat? Te ieliktie gadijumi ir tadi ka sievai berns ne milakajai. Un ja milaka bija , izbija un aizmirsta Ta daudzi dzivo, idkiena panem savu un laime atkarga no mums pasiem ne milakas kajstarpes busim godigi.
03.05.2017 14:28 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
bet tagad, savos 26 un pašai esot bez bērniem -
0k bet tev jasaprot ka 30 it gados sakarigs virietis bez berniem bus neviegli atrodams.;-) Ta ka vel mazliet, i salvenos ( nez kapec tiesi 40 it? ) nebus hagaida.;-)
03.05.2017 14:29 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
ja zinu milakas kas izjauca gimeni, un sen un ilgus gadus laimigi dzivo ar aizvilto viru . Ari ta notiek, tacu parasti atri vien vecis pats skrien prom.
03.05.2017 14:30 |
 
Reitings 30
Reģ: 22.03.2017
Rīdziniece
Nu būsim godīgi līdz galam, kājstarpe ir abiem gan vīram, gan mīļakai:) Nezinu, bet es nespētu tādu nedz pieņemt, nedz piedod, tā ir nodevība no vīrieša puses. Mīļākā, lai kā tur būtu, bet nav nodevusi sievu, bet vīrs gan. Nezinu, bet es tādu vīru itriektu ar visām viņa pekelēm ārā.
03.05.2017 14:32 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
bet vispar toposam bernam tas sievas berni bus pusbrai un pusmasas! Ttaad a ta sieva ir idiote, milakajis zradas ari ir idiots vinu berniem tadiem jabut...kapec javairo tadi geni? Tadai idealai autorei bernam bus ipatni radi un geni:-D
03.05.2017 14:35 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
0k bet tev jasaprot ka 30 it gados sakarigs virietis bez berniem bus neviegli atrodams.

Manam topošajam vīram ir 40 un viņš ir bez bērniem. Citus vīrus meklēt neplānoju.
03.05.2017 14:36 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits