Paternitātes lietas

 
Reitings 47
Reģ: 28.06.2010
Sveikas! Iespējams te ir kāda zinoša portāla lietotāja paternitātes jautājumā, varbūt pat pati kam līdzīgam ir gājusi cauri. Tātad stāsts īsumā tāds-Esmu precējusies, 2 bērnu mamma. Pirms kāda laika man bija romāns ar vīrieti, kurš arī ir 2 bērnu tēvs, oficiāli precējies. Visa šī rezultātā esmu stāvoklī,jau rit otrais grūtniecības mēnesis. Abortu netaisīšu, tas ir izslēgts. Viss ir izstāstīts gan manam vīram, gan bijušā sievai. Sapratu, ka ar vīru pēc kā tāda dzīvot kopā nevaru, arī ar bijušo nē, jo negribu būt nākamā, kuru krāps. Sākumā viss bija labi-bijušas teica, ka labprātīgi atzīs paternitāti, taču tagad ir pagājuši 2 mēneši, viņš atkal ir atgriezies pie sievas un abi ir izdomājuši, ka paternitate atzīta netiks. Liels juceklis, bet gribētos zināt viedokli un padomu. Zinu, ka sākumā par bērna tēvu tiks ierakstīts vīrs, par cik esam oficiāli precējušies, bet kas tālāk - vajag apstrīdēt paternitati un vēlāk atkal atzīt paternitati otram plus prasīt uzturlīdzekļus?
28.04.2017 21:08 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
DieKleineHexe, pēc tava rakstītā spriežot, tev dzīvē neiet pārāk viegli, ja vari tik pretīgi izrunāties pret cilvēku, kas tevi nekādā veidā neskar. Izklausās, ka tu būtu tā precētā vīrieša piekrāptā sieva, nu kur var būt tāda žults?
02.05.2017 14:08 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Manuprāt sievietei pats pazemošākais ir bērni no dažādiem tēviem!

Kā tad to varētu paredzēt? Mūsdienās diemžēl daudz šķirtu ģimeņu un izpostītu bērnu, kas greizi veidos visu iespējams tālāk.
02.05.2017 18:19 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Wallee
Tas vnk ir viņas stils po žizņi. :D
02.05.2017 18:22 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Wallee, pamosties :-D Es neesmu nolaidusies liidz taadam liimenim,lai akcepteetu neadekvaatu attieksmi vai man nepienjemamus izgaajienus :-D Varu to atljauties, jo gan mans izskats,gan mans intelekts ir krietni virs latvju paklaajinju liimenja:-D
Nozheelu un neizpratni izraisa taadas pamuljkjes kaa shiis teemas autore. Smadzenju truukuma rezultaataa bojaa gan savu,gan apkaarteejos cilveeku dziivi.
Bet taa kaa sheit savaakushaas liidzjuutiigaas dveeseles,kuras sit plaukstinjas un birdina asaras par katru bezsmadzenju pakliideni, tad nu es atklanos no shiis teemas. 8-)
03.05.2017 09:09 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Par Tavu intelekta līmeni vēl varētu pastrīdēties, to Tu nekādā veidā šeit nepierādi.
Tas, ka Tev tas nav pieņemami, nenozīmē, ka ir jāuzbrūk tā, itkā tas skartu tieši tevi.
03.05.2017 09:20 |
 
Reitings 318
Reģ: 09.02.2017
jo gan mans izskats,gan mans intelekts ir krietni virs latvju paklaajinju liimenja

Augsts pašvērtējums ir labs, bet tam jābūt pamatotam. Pēc tavas uzvedības forumā izskatās, ka esi neglītene un ar pamatskolas izglītību.
03.05.2017 10:13 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Es ceru,ka tikpat bargi un tikpat asu nosodījumu vēršaties arī pret savām tantēm, mammām, draudzenēm, kurām nav izdevusies pirmā laulība un apprecējušās otru reizi, dzemdējot bērnu no cita vīrieša.

Īstenībā nepazīstu daudz sieviešu, kurām tāda pieredze būtu.
Neesmu tik kategoriska, lai teiktu, ka lielākais pazemojums vai negods, pašai mūžs vēl nav nodzīvots, bet arī man tas nekāds baigais gods un slava nešķiet.
03.05.2017 11:08 |
 
Reitings 433
Reģ: 06.12.2012
Nopietni, Tu nepazīsti daudz sieviešu, kam ir bijušas divas laulības vai bērni no dažādiem vīriešiem? Es laikam nedzīvoju tik ideālā pasaulē, apkārt redzu diezgan daudz šķirtu ģimeņu. Ja ne tuvāko lokā, tad darbabiedru, paziņu lokā zinu gana daudz cilvēku, kam pirmās laulības nav izdevušās.
Ko nozīmē, ka tas nav gods vai slava, ka sievietei ir bērni no diviem vīriešiem? Tā dzīvē vienkārši notiek, ne cilvēki, ne pasaule nav ideāla.
03.05.2017 11:27 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Es ar godigi nezinu nevienu kas budama preceta izjauc 2 gimenes , paliek viena ar trijiem berniemun dzemde bernu no preceta viriesa. Kam ir milakie zinu, kam vairakas laulibas zinu, kam berni no 2 viriem ari zinu, bet ko tadu kaut ka paldies Dievam nav gadijies.
03.05.2017 11:32 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Nopietni, Tu nepazīsti daudz sieviešu, kam ir bijušas divas laulības vai bērni no dažādiem vīriešiem?

Nu manai mammai tā nav, vecmammai tā nav, draudzenēm nav, draudzeņu mammām nav, kolēģēm ne tik. Nē, ļoti maz īstenībā tādas pazīstu. Šķirtas ģimenes zinu ļoti daudz, bet parasti otrajā "tūrē" vairs bērnus nerada, tā tas ir manā paziņu, radu un draugu lokā.
03.05.2017 11:33 |
 
Reitings 433
Reģ: 06.12.2012
Nu bet nevajag jau izlikties, ka nesaprot - šeit jau pirmo lpp. komentāros bija vispārinājums par sievietēm, kam vispār ir bērni no vairāk nekā no viena vīrieša, nevis bija runa tikai vienu konkrēto situāciju.
03.05.2017 11:35 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Un es ari nezinu nevienu kas 15 it gadu vecuma uzskatu pastavigu kopdzivi ar virieti. A ttiecibas vel var saprast, bet dzivot pieauguso pastavigu dzvi nezinu.
03.05.2017 11:35 |
 
Reitings 433
Reģ: 06.12.2012
Iepriekšējais komentārs bija domāts Rīdziniecei:)
03.05.2017 11:36 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
bet parasti otrajā "tūrē" vairs bērnus nerada, tā tas ir manā paziņu, radu un draugu lokā.
03.05.2017 11:33 | n
es daudzus zinu kam otra lauliba berni vai vairaki. Tacu LAULIBA, un ne nezinu kaut ka nav gadijies ka kada preceta dzemde no cita preceta bernu un paliek viena ar trijiem budama tik jauna.Nu nezinu it nevienu tadu.
03.05.2017 11:36 |
 
Reitings 433
Reģ: 06.12.2012
Es tomēr uzskatu, ka dzīve nav tik kategoriski melnbalta. Kā ir labāk - dzīvot ģimenē, kur pēc tam bērni savus ilgā laulībā nodzīvojušos vecākus pat kāzās redzēt negrib vai ģimenē, kur valda savstarpēja sapratne un mīlestība, kaut bērni nav no viena tēva?(t)
P.S. Nejaukt iekšā šeit konkrēto, specifisko diskusijas gadījumu.
03.05.2017 11:59 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
bija vispārinājums par sievietēm, kam vispār ir bērni no vairāk nekā no viena vīrieša

Nu cosmo publika jau visu uztver burtiski, piekasoties pie katra vārda.
Es šo uztvēru nedaudz savādāk - bērni no vairāk nekā viena vīrieša, kas radīti neapdomīgi/vieglprātīgi/u.tml.
*
Protams, ir mīlestība, sakāpinātas emocijas, taču cilvēkam ir arī dots prāts, kam būtu jāpalīdz nedzīvot pliku emociju un instinktu vadītam. Ja kāda teiks, ka dzīve tikai viena un nedrīkst sevi ierobežot, tad jāsaka - nu ko, baudi visu uz pilnu klapi, bet pēc tam nežēlojies par sekām.
03.05.2017 12:10 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Visvairāk mani izbrīna tās otras sievietes vēlme turpināt dzīvot kopā ar tādu kretīnu!
Autores vietā es tādu nekad atpakaļ nemaz neņemtu.. lai sēž pie sasistas siles ar trīs bērniem savā kontā un maksā visiem alimentus. Tad zinās kā gribēt bērnus un pēc tam negribēt.
Un kāds vēl aborts.. atvieglot dzīvi tādam mūdzim un viņa sievai, noslepkavojot savu bērnu? Kad pašām būs bērni, tad varēsiet otrreiz padomāt cik viegli tas varētu būt!
03.05.2017 12:12 |
 
Reitings 30
Reģ: 22.03.2017
Diemžēl lielākā daļa apspriež pagātni, bet autore nemaz nav lūgusi to darīt, bet gan lūdza padomu, kā labāk rīkoties tagad. Nav jēgas runāt, kas vainīgs vai nav vainīgs šajā situācijā, jo tā jau ir notikusi!!
Es autorei ieteiktu, ar tiesas un DNS palīdzību atzīt mīļāko par bērna tēvu un piedzīt no viņa uzturlīdzekļus. Dotajā brīdi nevajag tev "ieslēgt" aizvainojumu, bet gan dotajā brīdī ir jādomā par topošā bērna nākotni un finansēm, kuras būs nepieciešamas. Galu galā padomā par to, ka tavs bērns nākotnē mantos daļu šī tēva mantas. Kāpēc tev bērnam liegt to??? Varbūt tas ir skarbi, bet..bet tev ir jārūpējas par to.
03.05.2017 13:20 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Vis jau skaisti bet nakotne tevs var iesniegts pieaugusos bernu un piedzit no vina uzturlidzeklus sev! Aro tas jaatceras. Ka bija Zatlaram, kad auga ,maciajs , Cernobla bija tevam visu muzu neintereseja dels vispar, bet kad kluva par prezidentu momenta iesniedza parsibu lai so uztur, Zatlers miera labad vienojas un maksaja. Ari tas jaatceras. Un mantojumu var uzrakstit testatamentu, var apriori parrakstit uz lauliba esosiem berniem, nav ko ceret uz cita mantu labak.
03.05.2017 13:26 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits