vīrs visu laiku sūdzās radiem

 
Reitings 25
Reģ: 25.04.2017
Čau! Ar savu vīru dzīvoju jau 4 gadus, bet šī problēma ir aktuāla pēdējā gada laikā. Jau pašā sākumā sapratu, ka viņa radiniekiem nepatiku, vienmēr dzirdēju kādas dzēlīgas piezīmes savā virzienā, bet mēģināju tās neņemt galvā, kaut gan iekšēji pārdzīvoju. Jau kad precējāmies viņa māsas man izrādīja necieņu un paziņoja, ka lai nemaz nedomāju kādu vakaru viņam ēst neuztauisīt, ka viņas savu mazo brālīti aizstāvēs. :D Katru reizi kad mēs strīdamies viņš skrien pie savām māsām un sūdzas, zvana savai mammai un sūdas, kamēr es sēžu mājās un gaidu kad viņš nomierināsies. Pēdējā laikā kļuva vispār traki, viena no viņa māsām man uzrakstīja draudu vēstuli, ka ja vēl ar viņu turpināšu strīdēties, tad viņas ņems grožus savās rokās un, ka zvanīšot manai mammai un vedīšot mani pie psihiatra, ka mums vajag gan jau tāpat šķirties utt. :D Pēc šīs vēstules vīram pateicu, ka ja viņam nepatīk ar mani dzīvot kopā tak lai iet ar savām māsām dzīvo un liek man mieru! Viss tagad ir pieklusis un no viņām vairs nav nekas dzirdēts, bet iekšēji, kad atceros par to visu, kaut kā ļoti, ļoti nepatīkami.. Nezinu ko lai dara, jo vairāk ar viņa radiem nevēlos sazināties un satikties, un saprotu, ka patiesībā lielā mērā pie šī visa ir vainojams mans vīrs.
26.04.2017 09:57 |
 
Reitings 25
Reģ: 25.04.2017
vīrieškārtas radinieki viņam nav daudz, ir trīs brālēni, un viens no viņiem pret mani arī ir naidīgi noskaņots, tas arī ir viņa tuvākais vīrieškārtas radinieks, kam - kā noprotu, arī stāsta detaļas, pārējie divi pret mani ir neitrāli
26.04.2017 12:59 |
 
Reitings 417
Reģ: 30.03.2017
Es piekrītu beibe, pasūtītu trīs mājas tālāk.
Ne jau viņa ģimenei ar tevi jādzīvo, esiet pieauguši un spriestspējīgi cilvēki. Domāju, ka vecāki nevar piespiest ar ko būt kopā un ko iznīdēt. Viņiem nekādas daļas nav gar to.
Vīrs izklausās pēc ņuņņas..ka pie katra sīkuma skrien sūdzēties. Ac''imredzot viņam sava iepriekšējā ģimene ir svarīgāka.
Izklausās baigi neveselīgi. Ieteiktu nebūt bez mugurkaula.. :-)
26.04.2017 13:02 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
No sākuma izlasīju un arī biju sašutusi, fū un pē, kā tā var! Tad padomāju, ka īstenībā es arī daudz ko stāstu savai māsai, brālim, labākajiem draugiem. Ne tā, ka baigi sūdzos (varbūt dažreiz), bet vienkārši pastāstu, jo...nu es tā esmu pieradusi.
Protams, rakstīt kaut kādas vēstules un draudēt, kā Tavā gadījumā, ir perebors. No otras puses-man ir bijusi situācija, ka neklusēju tad, kad man nepatīk brāļa draudzene.
Tāpat zinu, ka nopietni nesaistītos un neprecētu vīrieti, kurš būtu pilnīgi nepieņemams manai ģimenei, draugiem. Ne tāpēc, ka man pašai nebūtu savas galvas uz pleciem, bet tāpēc, ka es viņiem uzticos un ticu, ka viņi reizēm var saskatīt ko tādu, ko es nevaru. Man bija svarīgi, lai manu vīru akceptētu.
Saprotu, ka Tev Tava vīra rīcība nav pieņemama, kas tā ir izklausās, bet vai viņš tiešām sūdzās? Vai nepatika no viņa ģimenes puses ir nepamatota, vienpusēja? Kā Tu attiecies pret viņiem?
26.04.2017 13:04 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
unify89
Parasti cenšos nebūt tā, kas uzreiz bļauj "pamet viņu", bet jo vairāk Tu stāsti, jo mazāk es saprotu, ko Tu vispār ar viņu vēl dari. Neticu, ka pēc sarunas viņš kādreiz pārstās radiem sūdzēties par Tevi, drīzāk vairāk centīsies no slēpt. Tev JAU ir sabojātas attiecības ar visu viņa ģimeni un radu pulku. Kā pēc tik debilām draudu vēstulēm Tu iedomājies, piemēram, normālu Ziemassvētku svinēšanu pie viena galda? Es tā nevarētu.
26.04.2017 13:05 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
wow tad jau pavisam traki, sanāk, ka viņš pats viņus pret tevi noskaņo. viņam pašam šķiet ok, ka ģimenē valda un valdīs nesaskaņa? ka uz ziemassvētkiem vecāki nebūs gaidīti viesi viņa mājās (nu, piemēram).. varbūt nav tik tālu aizdomājies.
26.04.2017 13:06 |
 
Reitings 248
Reģ: 28.12.2015
Man bija šādi,ka pēkšņi no nekurienes parādījās nenormāla manis apmelošana, ka es esmu čuska,ka gribu izjaukt viņu ģimeni. No kurienes tas un kāpēc? Es nezinu. Arī nemitīgā sūdzēšanais mammītei par visu. Es no tādām attiecībam aizmuku. Bet kāpēc pret mani tik krasi nomainījās attieksme un kas bija iemesls, es nezinu. Ma šķiet,ka dažreiz mātes iet sviestā redzot,ka dēls kādu mīl vairāk. Nav ne jausmas.
26.04.2017 13:07 |
 
Reitings 25
Reģ: 25.04.2017
Tur jau tā lieta, ka es tagad nevaru iedomāties kā mēs dēļ šī visa kaut ko varēsim tālāk darīt. Ja viņš gribēs azibraukt pie savas ģimenes, sanāk man vajadzēs palikt mājās, kaut ko pašai domāt, jo netaisos tur ar viņiem sēdēt un klausīties apvainojumos. Savukārt mani radi pret viņu izturās vnk lieliski, vienmēr laipni un draudzīgi, viņš vienmēr ar prieku grib braukt pie maniem radiem! Un man pat patiesība arī negribas viņu ņemt pie saviem radiem, jo nedomāju, ka tas ir godīgi pēc tā ko viņš izdarīja.
26.04.2017 13:13 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Kas vispār ir tās lietas, ko viņš tiem radiem stāsta? Nesaprotu, kā normālās attiecībās var būt tik daudz negatīvā materiāla, ko kladzināt ģimenei, pie tam tādos kvantumos, ka Tevi sāk ienīst? Tie ir kaut kādi izdomājumi no pirksta izzīsti, vai reālas lietas? Es pat iedomāties nespēju šādu situāciju.
(t)
26.04.2017 13:23 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
es varu iedomāties, ka tipisks pāra strīds, pastāstīts ar emocionālu piesitienu un dažiem pārspīlējumiem, var izklausīties kā šausmu stāsts, ja to stāsta nabaga mīļotais dēliņš vai brālītis. stāstījuma forma, ne saturs, tā teikt.
26.04.2017 13:30 |
 
Reitings 231
Reģ: 26.05.2015
Tak elementāri:
Viņa - noliec, lūdzu, vietā putekļsūcēju
viņš vecākiem - viņa mani komandē.
-
Viņa - izbeidz stāstīt par mūsu attiecībām citiem!
Viņš vecākiem - viņa negrib, lai es ar jums runāju.
-
Viņa - brīvdienās varētu divatā pasēdēt/papeldēt/aizbraukt
Viņš vecākiem - viņa ieplāno brīvdienas un es nevaru tikties ar jums/draugiem.
26.04.2017 14:24 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Un motīvs? Kuram tas ir izdevīgi?
26.04.2017 14:50 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Par traku tas ir. Mēs ar brāli arī daudz viens otram stāstam, taču man ne prātā nenāktu viņa sievai kaut kādas draudu vēstules rakstītu vai vispār kaut ko teiktu, kāda vēl vešana pie psihiatra? Tur pie psihiatra pašas vedējas vajag aizvest.
Turklāt, ļoti iespējams, ka tiešām ir tā, kā Oliiva saka - Tu saki vienu, viņš viņām atstāsta ko citu un rezultātā ir konflikts, pie kura vainīgais ir viņš, bet viņš sēž maliņā un izliekas, ka tas ir ok. No tāda tiešām jābēg.
26.04.2017 15:03 |
 
Reitings 231
Reģ: 26.05.2015
Motīva, Zinas tante, nav...un izdevīgi arī nē. Domāju (līdzinu pēc savas situācijas), viņš vienkārši tā saprot un viss. Un, iespējams, nemaz nejūt, ka savu otru pusi uztaisa par rihtīgu šausmoni.
26.04.2017 15:21 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Nu varētu būt, ka mammīte dēliņu nevar palaist vaļā - un viņam patīk karāties mammas brunčos. Vienīgais vīrietis ğimenē(ja neskaita tēvu) un ļaunā tu viņu atņem viņiem un vēl nemīli kā nākas. Vai vēl, kā te minēja, nespēj pieņemt, ka viņa dēlam sveša sieviete ir vismīļākā. Nevis mammīte. Man vismaz bija tā sākumā, vīra mamma arī raudāja un vīram pārmeta, ka viņš katru vakaru nevakariņo pie viņas, brīvdienas pavada ar mani. Mani aprunāja. Arī viņa brāļa sievai tā pat gāja. Bet mēs abas ar raksturiņu. Nolikām pie vietas.
Viņš sūdzas, jo, gan jau ir audzis intrigās. Apkārt dzirdējis cik visi slikti. Ieaudzināts, ka tā ir norma.
26.04.2017 15:47 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Viņš sūdzas, jo, gan jau ir audzis intrigās. Apkārt dzirdējis cik visi slikti. Ieaudzināts, ka tā ir norma.

Lūk arī ticamākais motīvs.
Bet man liekas, ar tādu var runāt un strīdēties cik grib, vecam sunim jaunus trikus neiemācīsi.
Bet saprotu, ka viņa ģimene pozitīvi izsakās par bijušo draudzeni? Tas lūk ir interesanti. Un kā viņš par viņu Tev izsakās?
26.04.2017 15:54 |
 
Reitings 25
Reģ: 25.04.2017
Ar iepriekšējo meiteni viņš bija tikai 4 mēnešus, un tā nav visa ģimene, tā ir tikai viņa ome, kas to izteica. Mēs savā starpā par viņu īpaši nerunājam, bet viņš tik ir teicis, ka nekad nemainītu savas šīs attiecības, kas ir tagad ar tām, kas bija ar to meiteni.
26.04.2017 16:09 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Tu zini, kāpēc viņi izšķīrās?
26.04.2017 16:12 |
 
Reitings 25
Reģ: 25.04.2017
viņš sapratis, ka negribēja būt ar viņu kopā
26.04.2017 16:17 |
 
Reitings 25
Reģ: 25.04.2017
bet kāds tam vispār sakars ar tēmu?
26.04.2017 16:18 |
 
Reitings 1396
Reģ: 22.05.2014
Izskatās, ka vīrs tiešām ir drama queen un interpretē varbūt tiešām savai ģimenei/radiem visu savādāk un uzspūš no mušas ziloni, kā jau tika minēts:
Viņa - noliec, lūdzu, vietā putekļsūcēju
viņš vecākiem - viņa mani komandē.
-
Viņa - izbeidz stāstīt par mūsu attiecībām citiem!
Viņš vecākiem - viņa negrib, lai es ar jums runāju.
-
Viņa - brīvdienās varētu divatā pasēdēt/papeldēt/aizbraukt
Viņš vecākiem - viņa ieplāno brīvdienas un es nevaru tikties ar jums/draugiem.

Bet vai tā nepatika ir tiešām tikai pēdējā gada laikā un tādēļ , ka vīrs sūdzas? Nesaku, ka tu esi slikta vai kā, bet nu tomēr varbūt izdarīji kaut ko ne pa prātam vai pateici, jo tomēr dīvaini ka visi kā viens liels klans uzēdušies tev vienai nabadzītei? (nezinu protams detaļas un nezinu personīgi nevienu lai objektīvi spriestu, izskau tikai savus minējumus). (t)
26.04.2017 16:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits