Vai iesiet balstot pašvaldības vēlēšanās?

 
Reitings 186
Reģ: 25.03.2014
Un vai esiet izdomājušas par ko? Ja godīgi, nezinu par ko balsot. Un esmu vīlusies tik daudz reizes, ka apsveru domu iet nebalsot, tomēr pilsoņa pienākums un negribu atdot savu balsi citam.
26.04.2017 09:01 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
Parakstos zem katra Spīdola vārda!
Beidzot ir jānomet tas kremlins, kas atklāti spłauj visiem latviešiem sejās! Ja es būtu deklarēta Rīgā, ietu balsot un balsi noteikti neatdotu SC. Pirmkārt tāpēc, ka Ušakovs ir krievs! Otrkārt- neizdevīgas saimniekošanas dēł. Man nav nekas pret normālajiem krieviem, bet uzskatu, ka Ušakova un SC atbalstītājus vajadzētu deportēt. Nebaidos to teikt skałi, jo vecāki mani audzināja łoti patriotiski un iemācīja necienīt tos, kas ńirgājas par latviešiem.
29.04.2017 12:40 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10497
Reģ: 29.01.2009
Jā, tie citi izbeigs slepeno vienošanos ar Rīgas mikroautobusu satiksmi un vispār parādīs, cik ļoti lētāks var būt sabiedriskais transports.
29.04.2017 12:42 |
 
Reitings 895
Reģ: 14.04.2010
Balsot iešu. Vēl izdomāšu, par ko, bet 100% jau tagad zinu, ka nebalsošu par Ušakovu.
Apriebies tas murgs, kas Rīgā notiek.
29.04.2017 12:44 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Vai tā sieviete, kura bērniem ietaupa transportā tik un tik, bet strādā Rīgas Domē

Pareizi, tā ar. :D
29.04.2017 12:56 |
 
Reitings 318
Reģ: 09.02.2017
Papildus visam, man vēl smieklīgi šķiet, ka Nils pašsaprotamas lietas uzdod par saviem nopelniem. Tas pats transports par brīvu skolēniem vai brīvpusdienas. Citās pašvaldībās (nezinu, vai pilnīgi visur, bet manā dzimtajā pilsētā tā bijis jau sazin cik ilgi, kad vēl mācījos pamatskolā, kas tā kā jau sen pabeigta) bez Nila arī ir tāda pati "ekstra", kas liek domāt, ka arī jebkurš cits pašvaldības vadītājs to darītu, ne tikai Nils, bet viņš to pasniedz kā savu solījumu tautai, lai gan tas ir pašsaprotams pienākums citās pašvaldībās.
.
Vēl kas - manuprāt, kaut tas pats Lembergs saimnieko savā pilsētā labāk nekā Nils. Abi izkrāpj un izmanto sistēmu savā labā, bet Ventspilī pilsēta tiek kopta - prieks pastaigāt, viss skaists, sakārtots. Rīga ārpus centra izskatās kā Varakļāņi. Es neatbalstu Lembergu, bet salīdzinu tikai.
.
Pēc visiem šiem meiteņu komentāriem gaidu xanax pamatojumu savam viedoklim.
29.04.2017 13:44 |
 
Reitings 318
Reģ: 09.02.2017
Vienīgais žēl, ka, pat ja Nils aizies un nākamais atnāks, tas nākamais tiks nopelts, jo neko nevarēs ātri savest pilnīgā kārtībā un tad Ušakovmīļi varēs kliegt, ka tas nākamais ir tāds un šitāds un Ušakovs bija labāks. Bet pamēģiniet paši sākt strādāt darbā, kur viss novests līdz tādai nekārtībai un tik daudz parādu utt. Patiesībā jaunajam cilvēkam tas būs milzīgs darbs tikt galā ar visām lietām, ko Ušakovs izdarījis.
29.04.2017 13:52 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
flower666
Slimi un reizē pretīgi, ka mūsu sabiedrībā dzīvo šādi cilvēki.

Kādi tieši, tādi ka Ušaks vai kā es?
Pats balso par to mēslu un cenšas viņu un sevi pataisīt par lojālu iedzīvotāju lai gan visiem zināms par ko iestājas saskaņa un šīs partijas elektorāts.

Ja tev ir slikti ar latviešu valodu, tad esi tik laipna izlasi diskusiju no sākuma līdz galam. Es nekur un nekad neesmu teicis ka balsošu par Ušaku, neesmu teicis ka esmu Ušaka fans. Pirms kaut ko teikt no sākuma ir jādomā ar galvu! Un vispār jāseko ko mute mauj!
Tu gadījumā nepiederi pie tiem izdzimteņiem?

Ja tu zinātu par Krimināllikuma eksistenci, tad arī zinātu par 157.pantu(Neslavas celšana). Ja tu kādu nosauksi par "Izdzimteni", tad tas skaitīsies kā likuma parkāpums. Un ja cilvēks pārkāpj valsts likumus, tad šādā veidā viņš vēršas pret valsti. Ja cilvēks vēršas pret valsti, tad kāds viņš var būt patriots? Ušaks pārkāpj likumus un tu arī pārkāpj likumus, tātad tu ne ar ko neesi labāka par Ušaku.
.
callmetwisted
Ja cilvēks nepārkāpj likumu, tas nenozīmē, ka viņš ir lojāls. Tas tā.

Šis te man īsti nav saprotams. Kā tad Ušaku ir pielaiduši pie vēlēšanām, ja viņš ir nelojāls un ar savu nelojalitāti parkāpj valsts likumus? Un ko tad dara NA, kāpēc viņi neiesūdz tiesā Ušaku? Kāpēc viņi ir tik pasīvi, tie taču ir lielākie valsts patrioti, vai tad nē? Laikam valstī ir tik liela korupcija ka Ušaks ir "nopircis" visus, tajā skaitā arī visu NA organizāciju.:-D
.
Meowth
Es cilvēkus vērtēju tai skaitā pēc politiskajiem uzskatiem.

Tavu teikumu par puisi, izvarošanu vispār nesapratu, bezsakars, kad nav ko teikt par lietu.

Manā teikumā bija ielikta dziļa doma, kura atspoguļo tavu domāšanas veidu. Nevajag jaukt politiskās kaislības ar reālo dzīvi. Ne velti ir tāds teiciens - "Nespried par vīru pēc cepures". Es piemēram nevaru iedomāties ka es savā darbā maniakāli sākšu visiem jautāt par ko viņi balsos/ir nobalsojuši, jo tādā gadījumā man būs "ekskluzīva" iespēja kā šampanieša korķim "izlidot ārā" no darba. Manā paziņu lokā ir cilvēki kuri balso gan par CS, gan par NA, gan par Vienotību, gan par ZZS un t.t un ar visiem es atrodu kopīgu valodu un labi komunicēju. Nevar būt tā ka cilvēks ir foršs, labs un uzreiz pēc vēlēšanām viņš kļūst slikts, nekam nederīgs tikai tāpēc ka nobalsojis par kādu partiju. Tad jau gan tev ir s*dīga un bezgalīgi garlaicīga dzīve, ja nākas visu laiku čekot kurš un par ko ir balsojis vēlēšanu laikā.
.
Spīdola
Krievus es saprotu, viņiem citas izvēles nav, ja viņi ir tiešām pārliecināti krievi, kam latvieši riebjas.

Muļķības! Man piemēram patīk latvieši, īpaši latviešu meitenes, viņas ir foršas un var būt par ļoti labām nama mātēm. Latvijā ir apmēram 30% latviešu/krievu ģimenes.
.
jlindajs
Jāiet!!! Lai beidzot kolorādo smaids pazūd no Rīgas...

Es ceru tu vēl neesi degradējis/jusi tik ļoti un nesauc latviešus par "labusiem", ukraiņus par "ukropiem/hoholiem", amerikāņus par "jankiem" vai ebrejus pa "žīdiem".
.
Vēlreiz atkārtošos, priekš "čajņiķiem" un "bremzēm", es neesmu Ušaka fans, es neesmu balsojis par Ušaku un negrasos to darīt.
29.04.2017 13:56 |
 
Reitings 318
Reģ: 09.02.2017
Kaut kāds jocīgs esi. Es darbā nevienam nejautāju, vai viņš ir ticīgs, pie kādas reliģijas, cik bieži apmeklē baznīcu utt. (ja gribi runāt salīdzinājumos - labi), taču man draugos nekad nebūs cilvēks, kurš apmeklē sektu, jo tas ietekmē domāšanu kopumā, nevar runāt ar cilvēku, neņemot to vērā. Tas pats ar Ušakovu - cilvēks, kurš balso par viņu, atbalsta Krievijas agresīvo politiku, krievu valodas izplatīto lietošanu utt, nerunājot par pašvaldības vēlēšanām, visas šīs lietas sprauksies ārā citos tematos. Līdz ar to man nav pa ceļam un neuzskatu to par bērnišķību. Ar kolēģiem, paziņām, frizierēm nekomunicēju tik cieši, bet, piemēram, neietu strādāt krieviskā uzņēmumā. Tāpat kā vegāns neietu strādāt lopkautuvē. :D :D
.
Forumā varu izteikt savas domas un to arī saku - cilvēki nav lojāli Lv un kas varbūt vēl trakāk, cilvēkiem nav loģiskās domāšanas, ja viņi tic Ušakovam. Loģiskā domāšana arī spraucas ārā citos tematos, ne tikai par pašvaldības vēlēšanām. Ja cilvēks tic Ušakovam, diez vai viņš būs loģisks arī citās jomās.
.
Neredzu, kur tu pamatotu to, ka Ušakovs būtu labs kandidāts, ja oponē tam, ka viņš ir slikts.
.
Un jā, viņš pārkāpj likumus un pret viņu vēršas attiecīgās iestādes.
29.04.2017 14:16 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Šis te man īsti nav saprotams. Kā tad Ušaku ir pielaiduši pie vēlēšanām, ja viņš ir nelojāls un ar savu nelojalitāti parkāpj valsts likumus? Un ko tad dara NA, kāpēc viņi neiesūdz tiesā Ušaku? Kāpēc viņi ir tik pasīvi, tie taču ir lielākie valsts patrioti, vai tad nē? Laikam valstī ir tik liela korupcija ka Ušaks ir "nopircis" visus, tajā skaitā arī visu NA organizāciju.

Gan citas partijas, gan valsts valodas iestādes, gan sociālo tīklu vērotāji, aģitācijas pārkāpumi un citas lietas ir snieguši tiesā. Viņš pasmejas un samaksā sodu, atrod apkārtceļus likumos un korupcija iet uz priekšu. Nelojāls tas redzams pat uz aci.
29.04.2017 14:47 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10497
Reģ: 29.01.2009
SIA "Rīgas ūdens" pakājē esošā fasētā dzeramā ūdens ražošanu Konkurences padome ir aizliegusi, bet tas vienalga tiek turpināts. Jo princips - klaji iet pret valsti!!
29.04.2017 14:53 |
 
Reitings 901
Reģ: 17.03.2016
Xanax
Šis te man īsti nav saprotams. Kā tad Ušaku ir pielaiduši pie vēlēšanām, ja viņš ir nelojāls un ar savu nelojalitāti parkāpj valsts likumus? Un ko tad dara NA, kāpēc viņi neiesūdz tiesā Ušaku? Kāpēc viņi ir tik pasīvi, tie taču ir lielākie valsts patrioti, vai tad nē? Laikam valstī ir tik liela korupcija ka Ušaks ir "nopircis" visus, tajā skaitā arī visu NA organizāciju. :D

Tev ir skaidrs, ko nozīmē lojalitāte??? Izskatās, ka nē. Nevienu tiesā nesūdz, ja viņš ir nelojāls kādam, tas būtu cilvēktiesību pārkāpums :)
Latvijā korupcija ir liela, jā, neizliecies, ka tu par to neesi dzirdējis. Bet tas tā, varbūt pastudē vārdu nozīmi pirms tos lieto, ja nezini, no malas izskatās nedaudz smieklīgi bļaut, ka nelojālus cilvēkus spundē cietumos. Ja tā, puse Latvijas krievu būtu cietumos, jo viņi nav lojāli Latvijas valstij un vēlas, lai Latvija tiktu pievienota Krievijai, man pašai rados daudzi krievi, kas to vēlās.
29.04.2017 16:04 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Meowth
Tas pats ar Ušakovu - cilvēks, kurš balso par viņu, atbalsta Krievijas agresīvo politiku, krievu valodas izplatīto lietošanu utt, nerunājot par pašvaldības vēlēšanām, visas šīs lietas sprauksies ārā citos tematos.

Zini kāpēc daudzi balso par SC, it īpaši pensionāri? Ja piemēram cilvēks dzīvo Rīgā, viņam ir sakārtota dzīve, laba alga un viņam ir grūti saprast ka Latvijā ir leils nabadzības līmenis, bieži vien šāds cilvēks tiešām balso par kādu citu partiju, nevis par SC. Ir viens interesants fakts, SC ir vienīgā partija, kura runā par ekonomiku, nodokļiem, pabalstiem t.t. Un ja kāds cilvēks dzīvo trūkumā/nabadzībā(tādu cilvēku ir tiešām daudz), tad tādu cilvēku vairāk interesē savs maks, sava alga un tas ko viņš edīs rīt un parīt, nevis runas par patriotismu un latviskumu. Tieši tāpēc tādi cilvēki arī balso par SC, jo lielāka nabadzība valstī, jo lielāks cilvēku skaits, kuri balso par SC. Ne velti es jau iepriekš biju teicis ka nav par ko balsot, lozungu ir daudz, daudz pļāpāšanas un muldēšanas, bet neviens, izņemot SC, nerunā par nodokļu pazemināšanu, dzīves uzlabošanu. Man personīgi nepietiek ar lozungu "Dzīvojam labi, bet dzīvosim labāk", man vajag vismaz A4 papīra lapu uz kuras būtu redzama konkrētās partijas ekonomiskā politika, man gribētos redzēt konkrētos skaitļus. Ja tāda papīra nav, tad tā ir tikai bezjēdzīga muldēšana.
neietu strādāt krieviskā uzņēmumā.

Kur tad tu tādas kompānijas esi redzējusi? Vismaz Rīgā visur ir jauktie kolektīvi, kur ir gan latvieši, gan krievi, gan vēl citu tautību pārstāvji.:-)
Un jā, viņš pārkāpj likumus un pret viņu vēršas attiecīgās iestādes.

Jā, esmu dzirdējis par to ka VVC Ušakam ir uzlikusi sodu. Sanāk tas ir viss uz ko ir spējīgi patrioti, pasūdzēties VVC un viss? Droši vien viņi ir "memmes dēliņī" un "lupatas" ja reiz ne uz ko vairāk viņi nav spējīģi.
Neredzu, kur tu pamatotu to, ka Ušakovs būtu labs kandidāts, ja oponē tam, ka viņš ir slikts.

Es arī necenšos to darīt. Iespējams Ušaks nav tā labākā "dāvana", bet pārējie arī nav īpaši labi kandidāti, blablabla ir, bet darbību nav.
29.04.2017 16:17 |
 
Reitings 318
Reģ: 09.02.2017
Zini kāpēc daudzi balso par SC, it īpaši pensionāri? Ja piemēram cilvēks dzīvo Rīgā, viņam ir sakārtota dzīve, laba alga un viņam ir grūti saprast ka Latvijā ir leils nabadzības līmenis, bieži vien šāds cilvēks tiešām balso par kādu citu partiju, nevis par SC. Ir viens interesants fakts, SC ir vienīgā partija, kura runā par ekonomiku, nodokļiem, pabalstiem t.t. Un ja kāds cilvēks dzīvo trūkumā/nabadzībā(tādu cilvēku ir tiešām daudz), tad tādu cilvēku vairāk interesē savs maks, sava alga un tas ko viņš edīs rīt un parīt, nevis runas par patriotismu un latviskumu. Tieši tāpēc tādi cilvēki arī balso par SC, jo lielāka nabadzība valstī, jo lielāks cilvēku skaits, kuri balso par SC. Ne velti es jau iepriekš biju teicis ka nav par ko balsot, lozungu ir daudz, daudz pļāpāšanas un muldēšanas, bet neviens, izņemot SC, nerunā par nodokļu pazemināšanu, dzīves uzlabošanu. Man personīgi nepietiek ar lozungu "Dzīvojam labi, bet dzīvosim labāk", man vajag vismaz A4 papīra lapu uz kuras būtu redzama konkrētās partijas ekonomiskā politika, man gribētos redzēt konkrētos skaitļus. Ja tāda papīra nav, tad tā ir tikai bezjēdzīga muldēšana.

1.Kā jau pirmīt minēju es, daudz tā, ko Ušakovs sola kā savu sniegumu Rīgai, ir pašsaprotamas lietas, kas tiktu veiktas gan ar Nilu, gan ar Jāni un ar Pēteri. Piemēram, tas pats transports. To pierāda citas pašvaldības.
2. Tu saki, ka visas citas partijas muld, tai pašā laikā saki, ka cilvēki grib dzirdēt runas par ekonomiku (utt.). Vai, tavuprāt, Nila priekšvēlēšanu runas par ekonomiku nav muldēšana un ja tu domā, ka nav, kādēļ tu tā uzskati?
3. Tu saki, ka iedzīvotāji vēlas dzirdēt par ekonomiku (utt.), bet latviskās partijas runā tikai par patriotiskumu. Tātad tu atzīsti to, ka visa būtība slēpjas reklāmā? Jā, Nils ir ex žurnālists un prot runāt, kā arī viņam ir daudz vairāk naudas un resursu (RD darbinieces reklāmās kaut vai) nekā, iespējams, citām partijām.
4. Tu saki, ka tev vajag A4 lapu ar cipariem. Kur tu kaut ko tādu par Nilu esi redzējis? Iedosi linku uz tādiem cipariem, kur blakus Nila paša paustajiem datiem ir ierakstīti arī visi viņa melnie darījumi, par kuriem šeit diskusijā meitenes runāja?
5. VVC nav vienīgie, kas vēršas pret Nilu. To arī tev jau pateica citas meitenes.
.
Tas, ka cilvēki redz tikai to ārējo čaulu, tikai to reklāmu, to arī saucu par loģikas trūkumu, tev tāds ļoti piemīt.
29.04.2017 16:28 |
 
Reitings 190
Reģ: 06.01.2017
xanax es ceru, ka tu saprotu, ka Saskaņa ir labējā partija? Kreisi domājoša laikam ir tikai 1-2 no mazajām. Pārējās ir labējās vai kā NA centriski-labējas. Bet kreisas nav.
Pareizi saprotu, ka tu neciet valdību un runā, ka viņi ir zagļi? Zināma taisnība tev būs, BET ja paskatās, kas notiek RD tad mūsu valdība un latviskās partijas zog krietni mazākos apmēros. RD tak ir izzagta pa tīro!
Un ja kāds cilvēks dzīvo trūkumā/nabadzībā(tādu cilvēku ir tiešām daudz), tad tādu cilvēku vairāk interesē savs maks, sava alga un tas ko viņš edīs rīt un parīt, nevis runas par patriotismu un latviskumu. Tieši tāpēc tādi cilvēki arī balso par SC, jo lielāka nabadzība valstī, jo lielāks cilvēku skaits, kuri balso par SC.

Zini, pati nestrādāju augti atalgotu darbu, nedzīvoju šiki, bet man pirmajā vietā izvēloties par ko balsot ir nacionālie jautājumi. Ja es stādītu ekonomiskos jautājumus, tad vienalga visticamāk balsotu par NA, jo esmu ar centrisku domāšanu. Tu tak zini, ka NA iestājas par progresīvo nodokli, bet tādas partijas kā Saskaņa vai Zaļzemnieki ir pret?
Un par kādu nabadzību tu runā? Par cosmo lasītajām bagātnieku algām? Latvija varbūt nav ar augtu ienākumu līmeni, bet neesam arī ar zemu. Mēs piederam pie turīgo galda, nabadzīgā gala. Kamēr tā pati Krievija pie nabadzīgo galda turīgo gala. Šaubos, ka tu gribētu sēdēt pie Krievijas galda:-D
29.04.2017 17:26 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Meowth
Vai, tavuprāt, Nila priekšvēlēšanu runas par ekonomiku nav muldēšana un ja tu domā, ka nav, kādēļ tu tā uzskati?

Es nezinu nevienu politiķi, kurš runātu pareizi un nemuldētu, Ušaks jūt sabiedrības "meinstrīmu" un muld daudz interesantāk nekā pārēji, tas arī viss. Bet .. cilvēki tam tic, 80-90% vēlētāju vispār nelasa partiju programmas. Un kāpēc tu esi tik pārliecināta ka ja nāks kāds cits Ušaka vietā, tad mums visiem no tā būs labāk?
Tātad tu atzīsti to, ka visa būtība slēpjas reklāmā? Jā, Nils ir ex žurnālists un prot runāt, kā arī viņam ir daudz vairāk naudas un resursu (RD darbinieces reklāmās kaut vai) nekā, iespējams, citām partijām.

Te neiet runa par to, ko stāsta SC un par viņu PR kampaņu un reklāmu, runa ir par ko citu. Cilvēkus reāli interesē viņu personīgā labklājība, bet nez kāpēc tie paši NA, ZZS, Vienotība un citi par to nerunā. Viņi runā par laika apstākļiem, par sportu, par atpūtu, bet par par labklajību nav neviena vārda.
Tu saki, ka tev vajag A4 lapu ar cipariem. Kur tu kaut ko tādu par Nilu esi redzējis?

Jā, Nilam tādu ciparu nav, bet tādu ciparu nav arī citām partijām, tāpēc es secinu ka citas partijas ekonomikas jautājumos ne ar ko nav labākas par SC .
VVC nav vienīgie, kas vēršas pret Nilu.

Kaut kā vāji viņi to dara.:-D
Tas, ka cilvēki redz tikai to ārējo čaulu, tikai to reklāmu, to arī saucu par loģikas trūkumu, tev tāds ļoti piemīt.

Tev arī ir loģikas trūkums, es vispār ne par SC runāju, bet par politisko telpu. Tu saki ka par SC balsot nav variants, bet nepateici par ko labāk būtu jābalso. Vairs nav palikušas partijas, kurām rūp valsts, ir palikuši vai nu nelojālie noziedznieki(SC, PTAC) vai arī Padomju laika komunisti un zagļi, kuri izliekas ka viņiem rūp valsts(NA, Vienotība, ZZS, un t.t). Nesaprotu kāpēc mani cenšas "iemest" SC fanu klubiņā. Jā, varbūt SC nav forši cilvēki. Bet kur ir tie fošie? Viņu nav, tāpēc es arī neredzu jēgas balsot, nekas nemainīsies, nelojālu noziedznieku vietā nāks patriotiski zagļi un viss būs tāpat kā iepriekš.
29.04.2017 17:29 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Viņi runā par laika apstākļiem, par sportu, par atpūtu, bet par par labklajību nav neviena vārda.

Ko?
29.04.2017 17:53 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Xanax
1. Par kādu nodokļu samazināšanu pašvaldību vēlēšanās var būt runa? Vienīgais, ko viņi var regulēt, ir NĪN, to pašu Rīgā tikai palielina.
2. Valsts līmenī Saskaņa var runāt par nodokļu samazināšanu, pabalstiem un tml. lietām, jo viņi paši ir opozīcijā, kamēr esi opozīcijā, daudzi var daudz ko runāt.
3. Valstiskā līmenī ir pašlaik plānā ļoti liela nodokļu reforma, kas sevī ietver iepriekš minētās lietas - atvieglojumu palielināšanu, nodokļa samazinājumu.
4. Uz kāda rēķina tad notiek tā visa samazināšana? Protams, ka uz to cilvēku rēķina, kuri faktiski strādā....
29.04.2017 17:57 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Padomju laika komunisti - NA, Vienotība, ZZS, un t.t

Te arī, vienkārši, ko?
Nesaprotu kāpēc mani cenšas "iemest" SC fanu klubiņā.

Jo viss, ko dari šeit, ir mēģini atspēkot Faktus pret SC, kas nu nekādā veidā nerunā par labu tai partijai.
29.04.2017 17:58 |
 
Reitings 318
Reģ: 09.02.2017
Te neiet runa par to, ko stāsta SC un par viņu PR kampaņu un reklāmu, runa ir par ko citu. Cilvēkus reāli interesē viņu personīgā labklājība, bet nez kāpēc tie paši NA, ZZS, Vienotība un citi par to nerunā. Viņi runā par laika apstākļiem, par sportu, par atpūtu, bet par par labklajību nav neviena vārda.


Tev arī ir loģikas trūkums, es vispār ne par SC runāju, bet par politisko telpu. Tu saki ka par SC balsot nav variants, bet nepateici par ko labāk būtu jābalso. Vairs nav palikušas partijas, kurām rūp valsts, ir palikuši vai nu nelojālie noziedznieki(SC, PTAC) vai arī Padomju laika komunisti un zagļi, kuri izliekas ka viņiem rūp valsts(NA, Vienotība, ZZS, un t.t). Nesaprotu kāpēc mani cenšas "iemest" SC fanu klubiņā. Jā, varbūt SC nav forši cilvēki. Bet kur ir tie fošie? Viņu nav, tāpēc es arī neredzu jēgas balsot, nekas nemainīsies, nelojālu noziedznieku vietā nāks patriotiski zagļi un viss būs tāpat kā iepriekš.

Es šajā diskusijā runāju konkrēti par Nilu/ SC. Un ja tu kopē manus tekstus, kuros es saku, ka Ušakovs un tie, kas par viņu vēlē, ir nelojāli, bet pēcāk saki, kāpēc es vispār ar tevi runāju par Nilu, tad..
29.04.2017 18:09 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Apple_pie es labi saprotu tavas domas, bet kārtējo reizi uzdošu vienu un to pašu jautājumu. Kāpēc tu domā ka kaut kas mainīsies, kur garantijas? Un atkārtošos ar vēl vienu jautājumu, ja reiz SC nav labs variants par ko balsot, tad par ko balsot?(NA, Vienotība, ZZS lūdzu nepiedāvāt)
Duujaa
Nesaprotu kāpēc mani cenšas "iemest" SC fanu klubiņā.

Jo viss, ko dari šeit, ir mēģini atspēkot Faktus pret SC, kas nu nekādā veidā nerunā par labu tai partijai.

Es te neko necenšos atspēkot, es tikai nesaprotu, kāpēc tiek runāts tikai par SC, bet pārējās partijas netiek apspriestas, nevar būt tā ka visi pārējie ir balti un pūkaini.
Meowth
Es šajā diskusijā runāju konkrēti par Nilu/ SC.

Te jau arī ir tā problēma, mēs viens otru nesaprotam līdz galam, tu runā konkrēti par SC/Nils, es arī runāju par SC, bet ne tikai par SC, mani interesē arī citas partijas.;-)
29.04.2017 18:32 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!