Vai iesiet balstot pašvaldības vēlēšanās?

 
Reitings 186
Reģ: 25.03.2014
Un vai esiet izdomājušas par ko? Ja godīgi, nezinu par ko balsot. Un esmu vīlusies tik daudz reizes, ka apsveru domu iet nebalsot, tomēr pilsoņa pienākums un negribu atdot savu balsi citam.
26.04.2017 09:01 |
 
Reitings 11
Reģ: 07.03.2017
Jāiet!!! Lai beidzot kolorādo smaids pazūd no Rīgas...
28.04.2017 22:53 |
 
Reitings 1317
Reģ: 30.06.2013
Elisabete, jā, tieši tā. Protams, ir izņēmumi, bet tomēr.. Vēsturi Tu zini un kā nākas, ka Latvijā ir tik daudz krievu, Tu arī zini. Ar puķēm neviens negaidīja. Lozungi "esmu dzimis Latvijā" nedod tiesības iet pret Latvijas konstitūciju vai censties to mainīt pēc krievu paražām ieviešot savu kārtību, savu valodu utt. Krievi nav Latvijas pamatiedzīvotāji nu nekā, grozi kā gribi.
28.04.2017 23:53 |
 
Reitings 1317
Reģ: 30.06.2013
P.S. runāju par krieviem, kuri ir pret Latviju naidīgi noskaņoti.
Par tiem, kuri ir par Latvijas latviskumu ir nedaudz cita runa jau :D
28.04.2017 23:58 |
 
Reitings 318
Reģ: 09.02.2017
Sognare - lasīt iemācies. Es saku, ka krievi var būt normāli un nenormāli, tāpat kā latvieši, jo visi, jebkuras jebkuras tautības cilvēki, kas ir par Nilu, nav normāli. Krievi par Nilu ir vairākums, bet tas nenozīmē, ka nepastāv normāli krievi, kas ir pret Nilu.
.
Es cilvēkus vērtēju tai skaitā pēc politiskajiem uzskatiem. Politika, reliģija un citas tādas tēmas ir ļoti nozīmīgas, lai es gribētu vai negribētu komunicēt ar cilvēku. Ar SC fanu vai, piemēram, sektantu man nav pa ceļam.
.
Xanax, skat callmetwisted komentāru.
Starp citu, VVC liekot sodus par krievu valodu Nilam fb un par to,ka ar ēnām runāja tikai krieviski - diez vai domā, ka šis likumpaklausīgs.
Man slinkums pieminēt viņa balsi par divvalodību, nanoūdeni, Dzanuškānu utt., te meitenes ļoti strukturēti pastāstīja par viņa saimniekošanu.
Tātad tev krievu valoda kā pašvaldības galvas valoda, ar kuru viņš komunicē ar LV iedzīvotājiem, un valsts apkrāpšana šķiet lojalitāte? Man nē.
29.04.2017 01:12 |
 
Reitings 318
Reģ: 09.02.2017
Tavu teikumu par puisi, izvarošanu vispār nesapratu, bezsakars, kad nav ko teikt par lietu.
29.04.2017 01:14 |
 
Reitings 318
Reģ: 09.02.2017
Flower666 - visu cieņu tavam viedoklim.
29.04.2017 01:17 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Neiešu, jo pagaidām neesmu deklarēta Rīgā, bet uz savu pilsētu tādēļ vien doties negribas. Manā vietā balsos draugs. :-D
29.04.2017 01:37 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Es personīgi nekad nesapratīšu cilvēkus, kas balso par Nilu. Krievus es saprotu, viņiem citas izvēles nav, ja viņi ir tiešām pārliecināti krievi, kam latvieši riebjas. Bet latvieši! Visas Nila izdarības pret Latvijas valsti! Viss kapitālsabiedrībās ir aizslepenots, neņemot vērā pat VARAM oficiālus norādījumus izsniegt prasīto informāciju opozīcijai. Nē, viss tiek apzīmēts kā komercnoslēpums (pretlikumīgi), lai varētu slēpt savus zaglīgos darījumus. Tā rodas visi nanoūdeņi, kurus rīdzinieki apmaksā no savas kabatas. Tā rodas Barona ielas. Tā rodas miljardiem vērtie trolejbusu iepirkumi. Tā rodas Skanstes tramvajs, kurš nebūt nav prioritārais virziens šobrīd - bija iespēja to virzīt arī uz daudz noslogotākām apkaimēm, kaut vai pagarinot tramvaja līniju Berģu virzienā, vai novirzot to uz Purvciemu. Naudas izmešana domes PR aktivitātēm, kur tiek slavināts tikai NILS. Opozīcija pat nedrīkst izmantot domes PR speciālistu pakalpojumus. Jauni bērnudārzi netiek celti gadiem. Bērnu rindas uz bērnudārziem nerūk, tikai pieaug. It sevišķi tās ir garas uz latviešu bērnudārziem.
Tas viss, nemaz neņemot vērā to, ka viņš ir krievs, kurš vada partiju, kurai ir līgums ar Vienoto Krieviju.... Visa Nila ārlietu sadarbība galvenokārt notiek ar Krieviju, Maskavā rīkojot Rīgas dienas, u.c. Ar Rietumiem - praktiski nekā. Nils veido savu nelikumīgu ārpolitiku. Kā Rīgas mērs var nostāties pret valsts oficiālo ārpolitisko nostāju Krimas jautājumā? Kā Rīgas mērs var nosaukt Abhāziju par neatkarīgu valsti, ja visiem ir zināms, ka Krievija to ir atņēmusi Gruzijai? Kā? Kā latvieši, kas balso par desas luņķi (sabiedriska transporta biļešu atlaidēm pensionāriem un sazin vēl ko), var neredzēt?
29.04.2017 01:44 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10497
Reģ: 29.01.2009
Spīdola, Tev publiski derētu uzstāties! Jā, cilvēki neredz, jo PR un miljons par reklāmām tiek izdots, lai cilvēki redzētu tikai to, kas jāredz.
29.04.2017 09:44 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Visvairāk mani fascinē tas, ka cilvēki pavelkas uz sabiedriskā transporta biļešu atlaidēm, kaut kādu sporta laukumu un smuko promenādi, nemaz neaizdomājoties par to, ka
a) biļešu pamatcenai nav jābūt tik augstai, parasts darba cilvēks, piemēram, Maximas kasiere, pa lielam uzsauc biļeti pensionāriem.
b) bet bērnudārzi??? Kas ir ar bērnudārziem? Vai bērnudārzam nebūtu jābūt prioritārākam par tantiņu vizināšanu un sporta laukumu? Ko cilvēkiem dod sporta laukums Pļavniekos, ja jāatdod 600 eiro mēnesī par aukli un privāto dārziņu? Man visi kolēģi laiž bērnus privātajos BD, jo rinda pienāk 5 gadu vecumā.
c) es nemaz nerunāšu par to, ka visos infrastruktūras projektos kukuļus saņem visa RD, būvnieks tiek praktiski izģērbts pliks, celtnieki parastie tajos objektos stādā par kapeikām, lai RD varētu saņemt kukuļus, bet nu tas cilvēkiem ir par sarežģītu.
29.04.2017 11:18 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Izņēmi man vārdus no mutes, es tiešām nesaprotu... vai ar jaunu bērnu laukumiņu un sabiedrisko transportu pietiek, lai cilvēku nozombētu? Un, nē, es to nesaku tāpēc, ka Nils ir krievs, es to saku tāpēc, ka viņš visu naudu ir izsaimniekojis, tāpat kā Ameriks u.c. draugi!!!
Tas viss tiek darīts uz strādājošo cilvēku rēķina, tas viss ir tik nesamērīgi. Sanāk, ka parastajam darba cilvēkam, kurš realitātē ienes nodokļus budžetā, nav nepieciešamas nekādas priekšrocības?
Uzcelsim sporta laukumiņu, iedosim biļeti par brīvu konkrētām iedzīvotāju grupām, vairosim sociālās mājas, ārdīsim vaļā vienu no galvenajām Rīgas ielām katru gadu, taisīsim kaut kādu mistisku Skanstes tramvaja līniju, kamēr no citiem rajoniem nāk trolejbusi ik pēc 5 minūtēm piebāzti tā, ka paelpot vispār nevar - dzīve izdodas.
29.04.2017 11:23 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Apple_pie, kā es Tev piekrītu!:-D
ārdīsim vaļā vienu no galvenajām Rīgas ielām katru gadu

draudēsim to pataisīt par gājēju ielu, absolūti nerēķinoties ar autovadītājiem. :-D Bet nu jā, vietu dārziņos nav, tā ka nav ko sīkos vadāt ar mašīnu pa Rīgu, īstenībā nav ko dzemdēt vispār - nebūs bērni nekur jāvadā, varēs taisīt gājēju ielas, nebūs bērnudārzi jāceļ, skolotājiem jāpiemaksā.
kamēr no citiem rajoniem nāk trolejbusi ik pēc 5 minūtēm piebāzti tā, ka paelpot vispār nevar - dzīve izdodas

O jā! Biļetes cena 1,15, bet transports pārbāzts.
29.04.2017 11:42 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Paburkšķēšu vēl par sabiedrisko transportu - tāpēc es pa centru pārvietojos ar mašīnu, jo man sabiedriskajā gluži fiziski nav vietas! Es braukāju netipiskos laikos - 11 no rīta, 16 pēcpusdienā, 20 vakarā utml. laikos, brīva vieta, lai apsēstos, ir mazāk kā 20% gadījumu.
29.04.2017 11:43 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Lai ved ar divriteni pa Barona ielu!!!!
29.04.2017 11:44 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10497
Reģ: 29.01.2009
Vēl tāds interesants fakts. Iesaku pievērst uzmanību, kādi bērnudārzi un skolas atrodas vietās, kur pie brauktuvēm plānots izveidot paplašinājumus transportlīdzekļu novietošanai. Tā kā - tās nav visu rīdzinieku ērtības. Tagad darbi uzsākti Lielvārdes ielā. Paskatamies, kas tā par skolu, kas ir direktore, kas vecāku padomi vada? Deputātu kandidāti no SC saraksta? Tak ne nē.
29.04.2017 11:53 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
Balsošu Rīgā. Kad nāks tuvāk priekšvēlēšanu laiks, tad paskatīšos programmas. Priekšvēlēšanu TV cīņas principā neskatos, jo tas ir cirks un ambrāža. Palasīšu, ko programmā sarakstījis Bondars un Vienotība. Iepriekšējās reizēs balsoju par Vienotību, bet, protams, pašlaik tas ir tāds pusbeigts "radījums", par kuru vairs negribas atdot balsi.
29.04.2017 11:59 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10497
Reģ: 29.01.2009
Un nē, man neskauž. Tas ir stāsts par to, kas un kā tiek iedalīts, bet PR runājam par vienlīdzību, mazaizsargātām grupām, bērniem, māmiņām, invalīdiem. Tās ir maskas, kuras dzirdamas teju katrā sarunā/intervijā, lai nerunātu par faktiem pēc būtības.
29.04.2017 11:59 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
Un jā - bērnudārzi!!! Es neko nesaku, ka nav vietas pašvaldību b/d, bet tad, lūdzu, dodiet to līdzfinansējumu tādu, lai man nav jāpieliek 70 eur + 80 eur par ēdināšanu (kas pašvaldības b/d ir krietni lētāka). Citas pašvaldības dod līdzfinansējumu gandrīz pilnā apmērā.
29.04.2017 12:02 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Un tās kampaņas, kas spiež uz pensionāriem un skolēnu vecākiem, ka tikai pie viņa var braukt sabiedriskajā transportā pa brīvu un sabaida, ka, ja nāks cits pie varas, tad nu redzēsiet, kā ir pa pilnu cenu un cik viņi iztērēšot mēnesī par to - tā smieklīgā reklāma ar pensionāru, kam mazdārziņš otrā Rīgas galā un jābrauc ar trim transportiem, kurš izrādās ir Nila draugs, bet tas tā. Nu neviens netaisās to atņemt, drīzāk vēl pārskatīt maksu pārējiem, kuriem bez liela pamata pacēla, vai vismaz tiešām papildus maršrutus palaist, lai ir kur apgriezties.
29.04.2017 12:35 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Vai tā sieviete, kura bērniem ietaupa transportā tik un tik, bet strādā Rīgas Domē :D
29.04.2017 12:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits