Vai iesiet balstot pašvaldības vēlēšanās?

 
Reitings 186
Reģ: 25.03.2014
Un vai esiet izdomājušas par ko? Ja godīgi, nezinu par ko balsot. Un esmu vīlusies tik daudz reizes, ka apsveru domu iet nebalsot, tomēr pilsoņa pienākums un negribu atdot savu balsi citam.
26.04.2017 09:01 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
TheOatMeal, manuprāt, Tev nemaz tik nepopulārs tas viedoklis nav. ;) Ir arī citi krievu tautības ļaudis, kas domā līdzīgi, nu, varbūt tieši tādiem vārdiem neizsakās, bet to cieņu pret latviešiem un Latviju, tās kultūru un vēsturi var just. :)
27.04.2017 12:56 |
 
Reitings 1060
Reģ: 13.07.2015
Bondara partija ir vispār nekāda, uzreiz aiz viņa ir basketbolistes un vienkārši kkādi skolu pabeidzēji. Tas pats Kaimiņam. Lielāka komanda ir JKP(Bordāns), bet viņam tā programma tāda diezgan konservatīva.
27.04.2017 14:20 |
 
Reitings 1317
Reģ: 30.06.2013
Nepopulārs viedoklis tādā ziņā, ka esot krievu vēlmes arī jāciena, tas ir, krieviskot Latviju.
ļoti liela daļa krievu tautības pārstāvji vēl da vienalga par ko, galvenais, par krievu. Nē jau viņiem patīk Ušakova kalpošana Latvijas pamattautai.. Krievs, ar to pietiek, lai vēlētu un ja vēl gavilē ''Rossija naša rodina'' vispār ideāli! Vai tiešām jāciena viņu vēlmes? Manuprāt, viņi stipri uzspļauj Latvijai un Latviešiem. Un jāatgādina - grozi kā gribi, var jau būt tolerants, bet krievi ir tikai nelūgti viesi. Ienākot svešā mājā, ir automātiski jāpieņem tās mājas kārtība un likumi, vai arī jādodas citur, nevis jāsāk diktēt prasības vai jānīd par to, ka krūzītes stāv ne tur, kur man patīk, un ja saimnieks neļauj ieviest savu kārtību tas nozīmē, ka apspiež ciemiņa brīvu eksistenci. :D
27.04.2017 14:45 |
 
Reitings 394
Reģ: 29.01.2017
TheOatMeal ļoti labi pateica, tāpat kā ieejot svešā mājā, neuzskati, ka vari pārdot otra mēbeles, ieviest cirku, zagt naudu, slēpt pierādījumus, bojāt viņa mantu utt. Šajās pašās līdzībās strādā Nils, antipātijas pret viņa sadarbības līgumu partijā ar paši zināt ko, viņa runas veids, viņa personība, viņa uzskati un viss pārējais, ko līdzībās minēju iepriekš. Tāpat nepatīk Ameriks, kurš kā dēle piesūcies naudai. Viegli bļaut tekstus "jo krievs", bet kad jāparāda dokumentos tā laimes zeme, nez kāpēc bļāvēji nevar parādīt neko. Ļoti šaurā informācijas un uztveres spēju telpā dzīvojoši.
27.04.2017 14:55 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
TheOatMeal, cik pēdējā laikā manu, tādi nacionālpopulistiski paņēmieni (krievu vēlmes esot jāciena, krievu valodu par otro valodu utt.) iedarbojas arvien vājāk.
.
Jā, pirmsvēlēšanu laiks ir viens liels cirks, kad tiek vilkti laukā visi iespējamie paņēmieni, kas palīdzētu makšķerēt balsis, bet kļūst arvien vairāk tādu sveštautiešu, kas i valodu iemācās, i ciena valsti un tās kultūru, kas kļuvusi par viņu mājām.
27.04.2017 15:14 |
 
Reitings 220
Reģ: 17.08.2016
Iešu noteikti balsot. Balsošu Jelgavā un zinu par ko! :)
27.04.2017 15:30 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Iešu balsot. :-)
27.04.2017 16:37 |
 
Reitings 1603
Reģ: 07.02.2011
Balsošu,nezinu vēl par ko,bet Nils tas toč nebūs.
27.04.2017 17:08 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Nejauciet pašvaldību vēlēšanas ar Saeimas vēlēšanām, pašvaldības pilnvaras tomēr ir krasi atšķirīgas no Saeimas pilnvarām, pieņemtie lēmumi ir citi, citā līmenī. Es balsoju par pilnīgi dažādiem sarakstiem pašvaldību vēlēšanās un Saeimas vēlēšanās. Zinu vien to, ka manu balsi nekur, nekad un nevienās vēlēšanās nedabūs SC, NA un ZZS. Tas ir tāds trīsgalvains pūķis.
27.04.2017 17:31 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Balsot iešu noteikti, kaut gan cerības uz varas maiņu Rīgā ir tuvu nullei... Un balsot arī galīgi nav par ko..
Ja Ķirsis būtu no kādas citas partijas, balsotu par viņu, bet par Vienotību roka necelsies nobalsot. Jāiedzer pirms vēlēšanām, jāizlēdz saprāts un jāiet balsot par Bondaru ar vienīgo argumentu, ka smuks! :-D
28.04.2017 16:14 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
TheOatMeal - visu cieņu Tavam viedoklim!
28.04.2017 16:16 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Balsojot par Nilu, cilvēks izrāda savu necieņu pret Latvijas valsti.

Vienkārši superīga loģika. Ja ņemt vērā šādu loģiku, tad ja piemēram puisis ar ieinteresētību ir paskatījies uz meiteni, tad viņš noteikti viņu izvaros, nogalinās, bet līķi apraks mežā.
Meowth man nebija slinkums palasīt dažus valsts likumus. Pēc tevis teikta es secinu ka Ušaks neciena Latviju un ir nelojāls valstij. Padomā, kā tad Ušaks var piedalīties vēlēšanās, ja viņš tiešām ir nelojās valstij? Kā viņu ir pielaiduši klāt pie vēlēšanām? Atbilde ir vienkārša, viņš nepārkāpj valsts likumus, tātad viņš ir lojāls.
Palasi pati šos likumus, tur viss ir skaidri definēts:
https://www.cvk.lv/pub/public/27694.html
.
Bet vispār uzskatu, tas ir slimi kaut kā vērtēt cilvēku pēc tā, kādu papīreli viņš ir iemetis vēlēšanu urnā. Meitenīt beidzot ir jāpaaugās.
28.04.2017 20:01 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Balsojot par Nilu, cilvēks izrāda savu necieņu pret Latvijas valsti

Nu tad jau tādā gadījumā,ja cilvēks ir kopā ar krievu tautības cilvēku,tad arī izrāda necieņu pret Latvijas valsti!Vienkārši ir stulbi šķirot cilvēkus pēc tā vai balso par Nilu vai nē,lai tak katrs dara kā uzskata par pareizu.Un tie kas aizlidoja prom no valsts,tādā gadījumā ar izrāda necieņu, kas aprecas ar ārzemnieku ar izrāda necieņu.
28.04.2017 20:22 |
 
Reitings 435
Reģ: 29.01.2009
Mēģināšu šogad novēlēt. Esmu deklarēta Kuldīgā, bet tā kā 3. jūnijā ir svarīgs pasākums Latvijas otrā galā, tad jāmēģina kaut kā sabīdīt darbi, lai varu nobalsot kādu dienu pirms 3. jūnija. Jau zinu par ko balsošu ja tikšu līdz urnām :)
28.04.2017 20:37 |
 
Reitings 263
Reģ: 20.07.2014
Esmu krievu tautības, dzimusi, augusi Latvijā. Bet es neesmu Latvijas pamatiedzīvotājs, bet gan nelūgts ciemiņš un par to nemaz neapvainojos, jo taisnība, kas taisnība.

Šito bišķiņ nesapratu.. Tu uzskati sevi par nelūgtu ciemiņu tikai tāpēc, ka pēc tautības esi krieviete? :-D Es arī esmu krievu tautības, dzimusi un augusi Latvijā un neesmu savā valstī nekāds negaidīts ciemiņš! :-D
.
Piekrītu Sognare viedoklim, ka lai tak cilvēki balso, par ko vēlas, ja uzskata to par pareizo lēmumu. Pati nebalsošu, jo diemžēl nesanāks aizbraukt uz savu pilsētu, bet SC neatbalstu.
28.04.2017 21:24 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Elisabete tieši tā, katram ir tiesības balsot par to,ko grib un arī nebalsot,ja tā vēlas un katram ir savi iemesli kādēļ rīkojas tā un ne.citādāk. Personīgi man nepatīk neviens, agri vai vēlu kāds kurš tiks ievēlēts, sāks visu bāzt kabatā(t)s un domās kā izdevīgāk apkrāpt valsti,tādēļ jau minēju iepriekš ,ka nebalsošu. No vienas puses, tie kas balso par Nilu ,gan jau spēj saskatīt kautko tādu,ko viņš ir izdarījis šai valstij. Principā jau visiem jādzīvo tā sakot zem viena jumta un neatkarīgi no tā vai esi krievs vai latvietis visiem likumi vienādi un tie kas domā,ja Nilu ievēlē,tad visi krievi sāks labāk dzīvot,maldas,tāpat latviešu dzīve nekļūs labāka,ja ievēlēs kaut tokā pašu Ķirsi vai Bondaru.
28.04.2017 21:49 |
 
Reitings 190
Reģ: 06.01.2017
Atbilde ir vienkārša, viņš nepārkāpj valsts likumus, tātad viņš ir lojāls.

Slimi un reizē pretīgi, ka mūsu sabiedrībā dzīvo šādi cilvēki. Pats balso par to mēslu un cenšas viņu un sevi pataisīt par lojālu iedzīvotāju lai gan visiem zināms par ko iestājas saskaņa un šīs partijas elektorāts.
Ja nemaldos tas bija 2011. gads, kad notika referendums. Tavs Ušakovs ko tu turi par lojālu cilvēku, kopā ar savu 5 kolonu balsoja pret Latviju un latviešiem. Tu gadījumā nepiederi pie tiem izdzimteņiem?(t)
28.04.2017 22:19 |
 
Reitings 279
Reģ: 20.12.2015
Personīgi man nepatīk neviens, agri vai vēlu kāds kurš tiks ievēlēts, sāks visu bāzt kabatās un domās kā izdevīgāk apkrāpt valsti

nevis sāks apkrāpt valsti, bet turpinās apkrāpt, tikai lielākos mērogos, nekā pirms tam. Deputāti taču nāk no tautas, kas pati nemitīgi sevi labprāt apkrāpj (nemaksā nodokļus, shēmo, izšķērdē valsts līdzekļus utt.), bet raud, kad to dara kāds cits.
28.04.2017 22:25 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017

nevis sāks apkrāpt valsti, bet turpinās apkrāpt, tikai lielākos mērogos, nekā pirms tam.

Šis vēl labāk ir teikts, turpinās ,tieši tā!
28.04.2017 22:41 |
 
Reitings 901
Reģ: 17.03.2016
Pēc tevis teikta es secinu ka Ušaks neciena Latviju un ir nelojāls valstij. Padomā, kā tad Ušaks var piedalīties vēlēšanās, ja viņš tiešām ir nelojās valstij? Kā viņu ir pielaiduši klāt pie vēlēšanām? Atbilde ir vienkārša, viņš nepārkāpj valsts likumus, tātad viņš ir lojāls.

Ja cilvēks nepārkāpj likumu, tas nenozīmē, ka viņš ir lojāls. Tas tā.
28.04.2017 22:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits