Vai iesiet balstot pašvaldības vēlēšanās?

 
Reitings 186
Reģ: 25.03.2014
Un vai esiet izdomājušas par ko? Ja godīgi, nezinu par ko balsot. Un esmu vīlusies tik daudz reizes, ka apsveru domu iet nebalsot, tomēr pilsoņa pienākums un negribu atdot savu balsi citam.
26.04.2017 09:01 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
jūsējie nedara neko un stūķē visu kabatās

:-D:-D:-D Nils ir sastūķējis kabatās vairāk, kā jebkurš cits, bet viņš to gan māk skaisti noslēpt, tas gan :)
Un man vienalga, krievs, latvietis vai amerikānis, nezinu, cik aklam jābūt, lai neredzētu to, kas un kā notiek, un vēlēšanu urnā iemestu papīrīti par Nilu.
.
Par to, ka nav, par ko vēlēt, arī piekrītu. Es arī joprojām neesmu izlēmusi, bet vēlēt iešu gan.
26.04.2017 22:40 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Man jau liekas bezgala pretīgi tie komentāru par pasu atņemšanu, urlām un pensionāriem. Gribat parādīt, ka esat tik gudras un informētas pat politiku, bet elementāras cieņas pret cilvēkiem nav. Tāpēc jau tās ir vēlēšanas, kur katrs var atnākt un balsot pēc saviem uzskatiem.

Es arī neesmu Nila fane, bet šie izteikumi par urlām, pensionāriem un krievušām tiešām bija zemiski. Nu es esmu par 50% "krievuška" un lepojos ar to faktu, ka lieliski zinu vēl vienu valodu, par Nilu nebalsoju (ne jau valodas jautājuma dēļ). Stulbs uzbrauciens.
26.04.2017 23:41 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Ja jums nav loģiskās domāšanas un tikai naids pret krievvalodīgajiem , variet tālāk peldēt savos sūdos .

Nav naids pret krievvalodīgajiem, ir bišķiņ naids pret ilgstoši soc. mājās dzīvojošiem bezdarbniekiem, tāpēc Nils šoreiz zaudē no manas puses.
26.04.2017 23:42 |
 
Reitings 318
Reģ: 09.02.2017
Krievuška un urla nav nacionalitāte, tas ir dvēseles stāvoklis, rīcību izvēle, uzskatu kopums. Ja esi krievu tautības, bet nefano par Nilu un nesvini 9.maiju, tad neesi ne krievuška, ne urla.
Man šķita, ka tas ir pašsaprotami un nav jāskaidro.
26.04.2017 23:58 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Pēc tautības jau it kā latviete, tikai Dostojevski oriģinālvalodā lasu labprātāk nekā Blaumani. :-D Anyway, stāsts ne par to.
27.04.2017 00:02 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Ja nefano par Nilu, bet svin 9. maiju... tad skaitās pusurla? :D
27.04.2017 00:14 |
 
Reitings 318
Reģ: 09.02.2017
Urla. Pēc manas mērauklas urla ir jebkurš, kas dzīvo pretrunā Latvijas vērtībām, pieņemot sev Krievijas vērtības. Tādiem jābrauc ar vienvirziena biļeti uz Moskvu.
27.04.2017 01:09 |
 
Reitings 318
Reģ: 09.02.2017
Tas atbildot par 9.maiju, Nilu, divvalodību utml jautājumiem, kas ir pretrunā Latvijas valstiskuma vērtībām, kas ierakstītas tajā pašā šeit piesauktajā Satversmē.
.
Lasīt Dostojevski oriģinālvalodā nav nekam pretrunā, tā ir sevis izglītošana, pašattīstība, tāpat kā Latvijā dzīvo arī normālie krievi ar normālam vērtībām ir labi pilsoņi. Jūsu pārspīlējumi ir absurdi. Man šķita, ka tik pašsaprotamas lietas visi saprot, tāpēc savā pirmajā komentārā to nepaskaidroju.
.
Nils nepatīk ne tikai krieviskuma dēļ, bet arī šeit nosaukto iemeslu dēļ par neprasmi saimniekot un ārprātīgo lielību par "saviem paveiktajiem darbiem", un meliem (piemēram, reklāmās par tiem cilvēkiem, kas skaitīja ieguvumus no Rīgas domes). Tāpēc teicu, ka par Nilu balso ne tikai krievi, bet arī neaptēstie, kas var būt jebkādas tautības. Tomēr grūti noliegt, ka pārsvarā Nila kontingents ir krievi.
27.04.2017 01:17 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Es par Bondaru! :-P
27.04.2017 01:20 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Balsošu par Nilu,visu cieņu, lai arī kāds viņš būtu,neviens cits Rīgas sakārtošanaa nav darījis tik daudz kā viņš
? konkreti ir darijis. Jekabpili, Salaspili un citviet ari viss tiek sakopts promedandes gar Daugavu ari ideali sakoptas PAR ES NAUDU! Un tur nav vispar nekada Nila nopelna. Nu ka tik elementaras lietas var nezinat? Nils Rigu sanema ar plus iekratu budzetu, tagad ir milzigi minusi. Bet ar maskavas nozombetiem nav jega runat.
27.04.2017 07:22 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
? konkreti ir darijis
Laboju ko, konkreti ir darijis? NEKO
27.04.2017 07:22 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nebalsošu, jo balsot nav par ko! Jēga viena sūda vietā balsot par citu?... Ko tas mainīs? Nu nebūs Nils, būs cits un tāpat nebūs labi. Par to, par kuru gribētu balsot - tāda nemaz nav. Tad nu, kāpēc man jāatdod sava balss atdošanas pēc? Pienākums? Pret ko? Pret valsti? Tieši tā - izmantoju savu pienākumu nebalsot par idiotiem. Nevienu!
27.04.2017 08:35 |
 
Reitings 1317
Reģ: 30.06.2013
Man ir ļoti nepopulārs viedoklis. :D
Esmu krievu tautības, dzimusi, augusi Latvijā. Bet es neesmu Latvijas pamatiedzīvotājs, bet gan nelūgts ciemiņš un par to nemaz neapvainojos, jo taisnība, kas taisnība. Tā vietā es cienu valsti, kura mani ir audzinājusi un izaudzinājusi par latvieti ar krievu asinīm un nekādā gadījumā nevēlētu par cilveku, kas darbojas pretēji Latvijas interesēm + ir ciemiņš Latvijā un pamazām virza Latviju uz viņa māju pusi, jo gan viņš, gan citi viņam līdzīgie, par mājām uzskata Krieviju.
Un kur tad ir to krievu cieņa pret Latviju? Latviešiem krievi ir jāciena, bet krieviem latvieši ne? Puse ar prieku uz lūpām Latviju pievienotu Krievijai un vēl pakarotu, ja vajadzētu. Nekur tālu nav jāmeklē, man ģimenē jau vien ir šādi tipi.
Mans viedoklis - Latviju ir jāvada latvijas pamatiedzīvotājam, vai arī ciemiņam, kurš Latviju ciena, tiešām ciena, nevis izliekas. Tas nozīmē - nedarbosies Krievijas interesēs un krievus Latvijā motivēs latviskoties un reiz pa visām reizem iemācīties latviešu valodu.
27.04.2017 10:21 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Ja butu Lv noteikti ietu. Jo katra balss "no svara".
27.04.2017 10:27 |
 
10 gadi
Reitings 611
Reģ: 15.04.2010
TheOatMeal cepuri nost. Jau ar interesi lasīju Tavu pirmo komentāru šeit un biju patīkami pārsteigta, jo biju kaut kur manījusi, ka neesi latviešu tautības utt. Ehh vairāk tādus kā Tu :-)
27.04.2017 10:38 |
 
10 gadi
Reitings 611
Reģ: 15.04.2010
Un tām, kas te ņemas par to, ka par Ušakovu nebalso tāpēc, ka viņs ir krievs utt. Nē, negribu balsot tāpēc, ka viņš ir zaglis, un jau pārāk nekaunīgs zaglis. Un nav viņa politika uz Latvijas attīstību un latviskuma attīstību orientēta. Un tam nav sakara ar tautību. Tā ir attieksme. Ameriks ir latvietis, bet ir tieši tāds pats utt. Protams, visi jau tiekot pie medus podiņa grib našķēties, bet nu tik klaju bezkaunību, kā šobrī tālu jāmeklē (Ventspilī, jo tur jau vēl viens tāds pats).
27.04.2017 10:42 |
 
Reitings 127
Reģ: 23.04.2017
Iešu un balsošu par jau esošo sarakstu. Abi jaunie saraksti sola, manuprāt, pilnīgi nereālas lietas pretēji esošajam.
27.04.2017 10:55 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Es tā palasīju dažus komentārus ,un kas smieklīgi šķiet,ka ja Tu nebalsosi ,tad kā Tu tā vari,cik ideotiska attieksme. Ja pasaki ,ka balsosi par Nilu,tad ari slikti,jo viņš tak zaglis,krievs,te pat bija komentārs par pasu atņemšanu,tie kas domā balsot par Nilu. Ķirsis ari nav labs,jo neko ko sola ,neviesies un neko tāpat nedarīs . Tā sakot balsosi ,slikti -nebalsosi atkal slikti:-D
27.04.2017 11:57 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Ak cosmo, kā nāk vēlēšanas, tā puse te tupas aitas, kurām jāatņem pases :-D pašas gudrinieces gan jau par Kaimiņu Saeimas vēlēšanās balsos :-D :-D
Uz vēlēšanās iešu noteikti, jābalso gan cita pašvaldībā. Rīgā ceru sagaidīt citus spēkus, kaut vai Bondaru. Cerības, manuprāt, mazas, bet nu jācer..
27.04.2017 12:02 |
 
Reitings 318
Reģ: 09.02.2017
Es tā palasīju dažus komentārus ,un kas smieklīgi šķiet,ka ja Tu nebalsosi ,tad kā Tu tā vari,cik ideotiska attieksme. Ja pasaki ,ka balsosi par Nilu,tad ari slikti,jo viņš tak zaglis,krievs,te pat bija komentārs par pasu atņemšanu,tie kas domā balsot par Nilu. Ķirsis ari nav labs,jo neko ko sola ,neviesies un neko tāpat nedarīs . Tā sakot balsosi ,slikti -nebalsosi atkal slikti

Balsojot par Nilu, cilvēks izrāda savu necieņu pret Latvijas valsti.
Nebalsojot vispār, cilvēka balss tiek atdota Nilam, jo visi urļagas gan aizskries balsot par Nilu.
Skaidrs, kāpēc balsot par Nilu ir slikti, bet nebalsot vispār arī ir slikti?
.
Par Ķirsi neko teikusi neesmu.
.
Kaimiņš nesimpatizē.
.
Pati esmu deklarēta citā pilsētā, negribu savu IIN atdot Nilam, tā kā man ir citi savi cilvēki, par kuriem vēlēt vai nevēlēt. Diemžēl man nav nekādas cerības, ka Nils atkāpsies no sava krēsla, man šķiet, viņam tur sēžamvieta sen jau pielipusi. Tādēļ ļoti patika iniciatīva https://manabalss.lv/ar-diviem-pietiks-par-2-terminu-limitu-pasvaldibu-priekssedetajiem/show , ko arī parakstīju, bet, protams, arī nav ticības, ka tas "aizies" , ja nu vienīgi uz Nila un Lemberga un vēl dažu citu nāves gultas.
27.04.2017 12:12 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits