Vai iesiet balstot pašvaldības vēlēšanās?

 
Reitings 186
Reģ: 25.03.2014
Un vai esiet izdomājušas par ko? Ja godīgi, nezinu par ko balsot. Un esmu vīlusies tik daudz reizes, ka apsveru domu iet nebalsot, tomēr pilsoņa pienākums un negribu atdot savu balsi citam.
26.04.2017 09:01 |
 
Reitings 394
Reģ: 29.01.2017
Un iecirknis kur man jābalso, tajā apkaimē es sen kā vairs nedzīvoju un braukt tādēļ,lai iemestu kastītē savu lapiņu ar ievilkto čeksīti un atkAl braukt atpakaļ,nu nē es labāk nelauzīšu savu galvu.

Nav simpatizējošu politisko spēku. Šaubos, ka tuvākā laikā parādīsies. Un balsot par kādu balsošanas pēc.. nop, nav priekš manis.

Kamēr paši esam šādi, tikmēr arī būs *. :-)
26.04.2017 14:18 |
 
Reitings 394
Reģ: 29.01.2017
Neiešu,neredzu jēgu ,tāpat nekas nemainīsies un ko dos,ja čeksīša pēc aiziešu,nu neko

Aizmirsu iekopēt visu.
26.04.2017 14:19 |
 
10 gadi
Reitings 611
Reģ: 15.04.2010
Sognare.. tipiskā latviešu attieksme - viss ir slikti, tāpēc es neko nedarīšu jo tāpat viss ir slikti...
Starp citu vēlēšanu iecirkni vēl līdz maijam var nomainīt pret sev ērtāko, pat nepieceļoties no krēsla t.i. ar dažiem peles klikšķiem...
26.04.2017 14:26 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
zoomzoomzoom es neteicu,ka viss slikti tādēļ neiešu,neko nedarīšu,bet gan ka neredzu jēgu ,tāpat diži mana balss neko nemainīs.:-)
26.04.2017 14:34 |
 
Reitings 394
Reģ: 29.01.2017
tāpat diži mana balss neko nemainīs

Un tā domā tūkstošiem kūtro ļautiņu, kas beigās iegriež vairāk tieši tiem, kam rūp un kas aizgāja.
26.04.2017 14:38 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
1na balss neko nemaina, bet cik maina? 5798? Un kā viņas rodas? 1+1+1+1+1+1...
Šausmīgi idiotiska attieksme, lai neteiktu vairāk. Iecirkni iespējams pieteikt arī tuvāk mājām, ja ir tik ārkārtīgi grūti dibenu izkustināt. (t)
26.04.2017 14:41 |
 
Reitings 610
Reģ: 04.03.2017
Par ko tieši balsošu vēl nezinu, bet zinu, ka noteikti iešu. Šķiet ļoti muļķīgi neiet, ir valstis, kurās tautai vispār neviens neko neprasa, augšas visu izlemj savā starpā. Mums tiek dota iespēja izteikt savu viedokli un manuprāt, tā noteikti ir jāizmanto.
26.04.2017 19:15 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10497
Reģ: 29.01.2009
Nils ir pirmais Rīgas mērs kopš ES, viss ko viņš taisa, parkus, ielas ir PAR Eiropas kohēzijas fondiem. Tām kas te slavina viņu derētu saprast, ka iepriekšējie mēri kaut ko darīja par pašvaldības līdzekļiem, kas bija salīdznoši vairākas reizes mazāk. Nils vienkārši būvē visu caur šiem fondiem un publiski virza ideju, ka tas notiek caur viņu.

+++
un ir jāskatās plašāk, ar sajūsmu par Nilu, var sanākt Krima Latvijā.
26.04.2017 19:25 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10497
Reģ: 29.01.2009
Balsot iešu un aicinu to darīt Jūs, bet, lūdzu, domājiet plašāk. Ja par Nilu, variet neiet.
26.04.2017 19:36 |
 
Reitings 1465
Reģ: 10.02.2016
Laikam nejiešu.. nezinu arī par ko balsot.
26.04.2017 19:38 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Piekrītu tiem, kuri saka ka balsot nav par ko. Nevienas sakarīgas ekonomiskās programmas, ir tikai tukšas runas un tikpat tukši lozungi. Jābalso par Ušaka kaķiem, no viņiem tolks būs lielāks.:-D
26.04.2017 20:00 |
 
Reitings 190
Reģ: 06.01.2017
Visiem rīdziniekiem, kas taisās balsot par Nilu, vajadzētu atņemt pases uz vēlēšanas dienu.

Kāpēc tikai uz vēlēšanām? Atņemt pilsonību un izraidīt no Latvijas! Saskaņa tak ir naidīga partija Latvijai!
26.04.2017 20:28 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Balsošu par Nilu , kaut vai iepūtiet . Ja jums nav loģiskās domāšanas un tikai naids pret krievvalodīgajiem , variet tālāk peldēt savos sūdos . Man vienalga par kādiem līdzekļiem Nils uzlabo , bet uzlabo , tikmēr kamēr jūsējie nedara neko un stūķē visu kabatās . (e)
26.04.2017 20:42 |
 
Reitings 901
Reģ: 17.03.2016
Es zinu tikai to, ka nevēlos atbalstīt Nilu. Bet balsot par kādu diži mazu partiju arī nav jēgas, ja būs Nils vs kāds cits lielais, jo balsojot par mazākumu, lielāka iespēja ir Nilam atkal tikt ievēlētam. Pēdējais laiks izglītoties, laikam. Ja nav noslēpums tām, kas nebalsos par Nilu - par ko jūs domājat balsot un kāpēc?
26.04.2017 20:43 |
 
Reitings 190
Reģ: 06.01.2017
elzaelza ir klasiska krievuška. Tādas neviens neieredz. Ja man būtu teikšana sen elzaelza līdzīgie tiktu izraidīti no Latvijas. Būtu tak izdevīgi abām pusēm. Lojāliem pilsoņiem nebūtu jāpacieš šādu cilvēku attieksme kamēr pašiem pretvalstiskajiem subjektiem nebūtu jāmokās agonijā nīstā valstī starp nīstajiem latviešiem. Visi būtu apmierināti:-)
http://www.la.lv/mani-labie-krievi-patriotisms/
Manu sirdi silda šādi krievi(l) Žēl, ka viņi ir mazākumā:-/
26.04.2017 21:14 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Balsošu par Nilu , kaut vai iepūtiet.

Bez problēmām, raksti adresi es to izdarīšu.:-P
Ja jums nav loģiskās domāšanas un tikai naids pret krievvalodīgajiem , variet tālāk peldēt savos sūdos .

++
Es arī to nesaprotu, kad cilvēka domāšanas spējas un IQ vertē pēc tā papīra, kuru viņš ir iemetis urnā vēlēšanu laikā.
Visiem rīdziniekiem, kas taisās balsot par Nilu, vajadzētu atņemt pases uz vēlēšanas dienu. Sākot ar pensionāriem, krievuškām, urlām un beidzot ar radībām ar vidusskolas izglītību (protams, es vispārinu un no visām šīm grupām ir sakarīgie izņēmumi). Neviens cits par Nilu balsot neiet, jo citiem ir loģiskā domāšana.

Kāpēc tikai uz vēlēšanām? Atņemt pilsonību un izraidīt no Latvijas!

Pasakiet lūdzu, kura valsts institūcija jums ir devusi atļauju pilsoņiem konfiscēt pases un pilsonību un kaut kur izraidīt. Ziniet kas? Neviens! Nav neviena likuma, kur ir definēts ka cilvēkam var atņemt pilsonību un kaut kur izraidīt tikai par to ka viņš ir nobālsojis par konkrētu partiju.
Tādi cilvēki ka jūs mākat tikai "gaudot" forumā. Reālajā dzīvē jūs neriskētu kādam kaut ko pateikt, jo labi zināt, ka vai nu pēc pilnas programmas dabūsiet pa ģīmi vai nonāksiet cietumā.
Iesaku no sākuma palasīt Satversmi un vēlāk arī citus likumus, ir beidzot jāsaprot ka mēs dzīvojam demokrātiskā valstī, katrs pilsonis var balsot par jebkuru izvēlēto partiju.
26.04.2017 21:22 |
 
Reitings 394
Reģ: 29.01.2017
Es arī to nesaprotu, kad cilvēka domāšanas spējas un IQ vertē pēc tā papīra, kuru viņš ir iemetis urnā vēlēšanu laikā.

xanax, to jau tieši postulē tā komentāra autore, kurai pieliki +. :D
26.04.2017 21:23 |
 
Reitings 190
Reģ: 06.01.2017
xanax tev laikam pašvaki ar domāšanu? Vai arī tu tikai izliecies dumjš?
Neviena nesaka, ka likumā noteikts, ka balsojot par tādu partiju ir jāatņem pase/pilsonība. Saka tikai to, ka tas būtu vēlams.
Es pareizi saprotu, ka tu arī piederi pie Nila elektorāta? Atbildi uz diviem vienkāršiem jautājumiem. Ko tev nozīmē Latvija? Ko pārstāv Saskaņa?
Ja tavas atbildes uz šiem jautājumiem ir līdzīgas, tad domājams visiem ir skaidrs, kas tu par putnu. Ja dažādas, tad dīvaini, ka tu balso par Saskaņu - par partiju, kas kalpo Putina interesēm.
Iesaku tev iepazīties ar manis ielikto linku. Ja šādi krievi apvienotos vienā partijā, tad es NA nomainītu pret viņiem, jo viņi ir īsteni Latvijas patrioti.
26.04.2017 21:30 |
 
Reitings 20
Reģ: 20.04.2017
Par ko tieši balsošu vēl nezinu, bet zinu, ka noteikti iešu. Šķiet ļoti muļķīgi neiet, ir valstis, kurās tautai vispār neviens neko neprasa, augšas visu izlemj savā starpā. Mums tiek dota iespēja izteikt savu viedokli un manuprāt, tā noteikti ir jāizmanto.

Piekrītu. Īpaši tracina cilvēki, kas nebalso Saeimas vēlēšanās ar to pašu loģiku, ka "nekas jau nemainīsies". Bet nekas nemainīsies arī tad, ja tie 1+1+1+x cilvēki neizkustinās savu pakaļu. Vēl jo vairāk - tieši tie būs tie, kas vēlāk visskaļāk ņaudēs par to, cik viss slikti. Un kurš vainīgs pie tā, ka viņi bijuši par slinku, lai izteiktu SAVU viedokli?
Lai nu kā, protams, iešu un balsošu. Neesmu deklarēta Rīgā, tādēļ cerēšu, ka manā vietā daudzi izteiks savu viedokli par populistisko ķēmu Nilu, bet arī manā pašvaldībā SC no manis balsi nedabūs.
26.04.2017 21:41 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
xanax tev laikam pašvaki ar domāšanu? Vai arī tu tikai izliecies dumjš?

Ļoti forši un jauki komunicēt ar cilvēku kurš runā ka "patsaņčiks" no "rajončika".
Neviena nesaka, ka likumā noteikts, ka balsojot par tādu partiju ir jāatņem pase/pilsonība. Saka tikai to, ka tas būtu vēlams.

Man valsts nav devusi tiesības nevienam neko atņemt un pat domāt par to.
Es pareizi saprotu, ka tu arī piederi pie Nila elektorāta? Atbildi uz diviem vienkāršiem jautājumiem. Ko tev nozīmē Latvija? Ko pārstāv Saskaņa?
Ja tavas atbildes uz šiem jautājumiem ir līdzīgas, tad domājams visiem ir skaidrs, kas tu par putnu.

Ja tu izlasītu visu diskusiju, tad pamanītu manu komentāru, kur es prikola pēc teicu ka gribu balsot par Ušaka kaķiem, jo reāli nav par ko balsot. Par to NA .. Kas ir Ušaka sieva? Iveta Strutiņa, jeb kā mēdijos saka ex-NA biedre, bet ir jāsaprot ex-NA biedru nemēdz būt. Kas ir Strautiņas labākā draudzene? Baiba Broka no NA. Paskaties kur paralēli politiskai dzīvei strādā Rīgas domes pārējie NA deputāti, protams ka Pašvāldību kompānijās, kur viņi ir iekārtojušies ar Ušaka palīdzību. Un tā ir ar visām partijām un ar visiem deputātiem. Pie varas ir vai nu zagļi vai PSRS laika komunisti. Nav jaunu seju, nav par ko balsot.(t)
26.04.2017 22:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!