Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Keto diētas grupiņa

 
Reitings 2394
Reģ: 04.10.2013
Pirms kāda laika te bija tievētāju grupiņas, kā arī diskusija par Keto diētu. Esmu saskatījusies visādus informatīvos video un radās iedvesma pamēģināt.
Svara nomešana būtu bonuss, gribētos piedzīvot aprakstīto enerģijas pieplūdumu, koncentrēšanās spēju uzlabojumu, ādas uzlabošanos utml īpašības.
Grupiņa domāta iedvesmot vienai otru ar receptēm/bildēm/našķiem un rezultātiem.
Tikai Keto diētas ievērotājām, jo jāievēro liels tauku % un minmāls OH daudzums, kas citām diētām parasti nav aktuāli :/
26.04.2017 01:42 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Vislabākais resurss par keto, manuprāt, ir šis: https://www.reddit.com/r/keto/
Diskusijas nevajag obligāti lasīt, bet informāciju (Keto in a Nutshell, FAQ) gan iesaku visām rūpīgi izpētīt. Un noteikti vajadzīga apņēmība, lai sasniegtu cerētos rezultātus, jo cheat days te īsti nestrādā.
26.04.2017 09:07 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Kārtējie meklējumi... šopavasar šajā forumā jau kautkur 20. topiks par diētu un tievēšanu ~3 mēnešu laikā
26.04.2017 09:33 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Un? Lai tak meklē..
26.04.2017 09:37 |
 
Reitings 232
Reģ: 21.10.2015
Es te labprāt atzīmētos :)
Paraug-ēdāja varbūt neesmu, bet it kā skaitos uz keto diētas. :-D
26.04.2017 10:45 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
Jau domāju, nez cik ātri ieradīsies Kabans, lai izbojātu kārtējo vājēšanas/sportošanas tēmu (t)
26.04.2017 10:50 |
 
Reitings 2394
Reģ: 04.10.2013
Kā jau rakstīju:
Svara nomešana būtu bonuss, gribētos piedzīvot aprakstīto enerģijas pieplūdumu, koncentrēšanās spēju uzlabojumu, ādas uzlabošanos utml īpašības.

Taisīju jaunu diskusiju, jo šobrīdējās grupiņās meitenes vēlas ēst maz kalorijas, maz tauku, liesu ēdienu, neizvairoties no OH vai OBV, iedvesmot viena otru sportot, bet man tikai Keto novirziens interesē un ārpus treniņiem sportot/vingrot nav vēlmes. Vairāk uz receptēm un pieredzes apmaiņu.
Neesmu nekāds diētotājs/sportotājs. Pēdējo reizi diētu ievēroju, šķiet, vidusskolā, bet šī aizrāva ar pozitīvajām īpašībām - gribās pārbaudīt, vai tiešām ir tik labi, kā stāsta.
Tām, kas pieteiksies, rītdien nosūtīšu numuru whatsapp aplikācijai :)
Breath99, es arī neesmu paraugēdāja, bet par to vairāk privāti var parunāt :D
26.04.2017 17:22 |
 
Reitings 2394
Reģ: 04.10.2013
Personīgi es diētu atradu caur youtube - ieteikumos bija par fasting, why it's healthy to eat once a day un atvēru intereses pēc, kādu fufeli tur stāstīs. Tālāk jau meklēju vairāk info par fasting, fasting iet roku rokā ar Keto un nonācu pie secinājuma, ka vismaz Keto jāizmēģina.
A iedvesma no dzīvesvietas maiņas un pavasara - jauna vide, jauns gadalaiks, vairāk saules un iedvesmas kaut ko darīt. Kāpēc ne kaut ko dzīve kvalitātes uzlabošanai?!
Līdz šim ēdu to, kas garšo, bet ar mēru - ja svaru vajag dabūt nost - ēst to pašu, tikai mazāk. Ja par svaru vienalga, tik, cik gribās, līdz atkal prasās ēst nedaudz mazāk. Diētas, kā tādas nekad nav padevušās, ilgākais, laikam, 10 dienas bija :D
26.04.2017 17:31 |
 
Reitings 816
Reģ: 21.02.2015
Es nedēļas 2 ēdu Pēc Keto principa. Tad salauzu kāju un sāku est to, kas ir ātrāk vieglāk..
Varētu 1dien atgriezties pie Keto :) labprat pievienotos šādai grupiņai aprunāt receptes utt :)
26.04.2017 18:39 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Svara nomešana būtu bonuss, gribētos piedzīvot aprakstīto enerģijas pieplūdumu, koncentrēšanās spēju uzlabojumu, ādas uzlabošanos utml īpašības.

Es neteikšu, ka es būtu pieredzējusi enerģijas pieplūdumu vai koncentrēšanās spēju uzlabošanos (tās man parasti tāpat ir labas :D). Bet enerģijas līmenis dienas garumā ir daudz stabilāks. Nav tā, ka vienubrīd esmu ļoti aktīva, pēc brīža miegu ciet, kas noteikti ir saistīts ar to, ka netiek lietots cukurs. Vakarā ātri iemiegu un no rīta mostos izgulējusies, kas īsti nebija iespējams ar manu ieradumu vakarā saēsties saldumus :D
Ādas stāvoklis tiešām ir uzlabojies un vispār hormoni ļoti nostabilizējušies (man tieši pirms diētas sākšanas bija diezgan traki cikla traucējumi, tagad vairs nav).
Vēl viens bonuss, kas man ir no keto - nesāp vēders, nekas nepūšas utt. Tāda ļoti viegla sajūta. Bet es pieļauju, ka varbūt man bija kāda produkta nepanesība.
26.04.2017 19:57 |
 
Reitings 5
Reģ: 26.04.2017
Nu jau 5 mēnešus dzīvoju pēc keto principiem. Nekad vēl neesmu tik labi jutusies, cikls sakārtojies (par šo vislielākais prieks!!!!!!), ādas stāvoklis uzlabojies, enerģijas pieplūdums jūtams, ar holesterīnu viss ok, nekad neesmu badā, ēdu daudz dārzeņu, gaļu, zivis, olas, sieru -stāsts nav tikai par taukiem :) Apģērbam zaudēti vairāki izmēri!Sekoju līdzi magnija un kālija regulārai uzņemšanai, un lietoju daudz ūdens!
27.04.2017 11:03 |
 
Reitings 232
Reģ: 21.10.2015
Super, prieks par esošajiem veiksmes stāstiem.
Man svaru nav, bet jūtu, ka entuziasms ir pamatīgi noplacis, jo svars (vai drīzāk izmēri, jo es mēros ar mērlenti) vairs neiet mazumā. Vai arī iet, bet ļooooti kūtri.
Vienu brīdi uznāca besis un pamatīgi sagribējās našķoties. Īsti no keto nost nekāpu, bet nu našķējos ar ļoti daudz riekstiem un bezcukura šokolādi - šīs abas lietas, protams, nav aizliegtas, bet limitu es pilnīgi noteikti pārkāpu un ketozē nebiju/neesmu kā arī progresu izbojāju. Baigi stulbi, bet nu tā sanāca..
Kāda var padalīties ar info, ko pa dienu reāli ēdat? Es gatavoju minimāli, jo vispār nav laika.
Īpaši grūti ar keto ir tad, kad jāsavelk josta līdz algas dienai :D - gaļa, zivis utt. nav pats lētākais prieks. Kādus dārzeņus ēdat? Vai tiešām stipri rēķinat visas uzturvielas un spiežat uz taukiem vai vnk maksimāli izvairaties no ogļhidrātiem?
27.04.2017 22:29 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Es maksimāli izvairos no OH un cenšos arī uzņemt pietiekami daudz tauku, bet bez piespiešanās. Brokastis man gandrīz katru dienu ir vienas un tās pašas - divas olas, avokado, bekons. Nākamā ēdienreize ir vakariņas, kad parasti ēdu gaļu + ceptus/vārītus dārzeņus vai svaigos salātus. Ja pa vidu kaut ko gribas, tad ēdu sieru un chorizo, dažreiz riestus. Kafiju dzeru ar 35% saldo krējumu.
Grēkoju ar zero kolu un bezcukura šokolādi. Cenšos to nedarīt bieži, jo esmu lasījusi, ka insulīna rezistences gadījumā neesot dižas atšķirības starp cukuru un cukura aizvietotājiem.
No keto ēdieniem man patīk sacepumu traukā taisīt puķkāpostu+bekonu+labi daudz siera. Piedevās ļoti garšīgi ir sviestā cepti Briseles kāposti. Dažreiz taisu treknas zupas, pēdējā bija biešu zupa ar cūkgaļu un bekonu. Mēdzu taisīt arī karbonādes un kotletes, vienkārši izlaižot miltus, un maltās gaļas mērci ar skābo krējumu. Cepts lasis ir garšīgs un viegli pagatavojams variants, bet ne tas lētākais. Neko sarežģītu es negatavoju, būtībā to pašu, ko esmu ēdusi vienmēr, tikai aizvietojot piedevas un izslēdzot miltus.
27.04.2017 23:01 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Vispār man pēdējo mēnesi vai pat divus svars stāv uz vietas. Es gan ļoti labi zinu, kāpēc. Jo padodos kārdinājumam pēc saldumiem (kļuva aktuāli līdz ar smēķēšanas atmešanu) un pēc tam nedēļu cīnos ar savu cukura atkarību (e)
Līdz ar to es arī zinu - ja ar keto palīdzību tikšu līdz savam mērķa svaram (~55 kg, tātad vēl apmēram 7 kg), pēc tam nevarēšu atgriezties pie vecajiem paradumiem, jo ātri visu dabūšu atpakaļ. Ne jau diētas dēļ, bet tāpēc, ka vecie paradumi bija, khem, barojoši :-D
27.04.2017 23:07 |
 
Reitings 2394
Reģ: 04.10.2013
Nosūtīju privātas ziņas ar numuru :)
28.04.2017 09:30 |
 
Reitings 5
Reģ: 26.04.2017
Man ir tā, ka uz svariem vispār nekāpju un ik pa laikam ar lenti nomēros un , protams, tagad iet lēnāk nost, bet tie "blakus efekti" (pašsajūta, mazāka apetīte (nav, nepiepūsta sajūta, vairāk enerģijas) man kompensē to "lēnumu". Vienīgaiss "gribu kaut ko Fa*ing saldu" ir nedēļu pirms MR.
Par ēšanu - piekopju drīzāk "lazy keto" un cenšos atrasties līdz 30 g OH diapazonā, skaitu līdzi "uz sajūtām". otrkārt, skaitu neto OH . Respektīvi - ja 100g avokado ir 9g OH, no kuriem 7g ir škiedrvielas, tad sanāk 2 neto OH. Tātad: OH mīnus škiedrvielas. Ir ļoti svarīgi uzņemt daudz šķiedrvielu (zaļie dārzeņi uz urrā) un arī nepieciešamās olbaltumvielas.
Par to, ko ēdu ikdienā:
1. Dārzeņi - gurķi, tomāti (lai gan relatīvi vairāk cukura, dienā ap 3 ēdu un man viss kārtībā), visi zaļie salāti, kabači, cukini, briseles kāposti, puķkāposti, pākšu pupiņas, redīsi, avokado, paprika, sēnes, olīvas. Respektīvi - viss, aks virs zemes aug, ir ok, var un vajag ēst! Visādi sacepumi ar dārzeņiem, gaļu, sieru ir forši!
2. Augļi - pamatā ogas ierobežotos daudzumos, (dzērvenes, mellenes, zemenes), citroni.
3. Es dievinu ceptus redīsus - tekstūra tuvu kartupeļiem. Piemēram, cepti redīsi, pākšu pupas, plus kaut kāda saldā krējuma vai sviesta mērce ar gaļu, zivi utt.
4. Ļoti daudz ēdu salātus - šobrīd topā tunča (tuncis, da jebkādi zaļumi, olas, kvalitatīva majonēze).
5. Dresingi - krējums, majonēze (čekojiet transtaukskābes utt.). Man patīk tā, kas veikalos ir ar paipalu olām uz iepakojuma.
6. Eļļas - cepu olīveļļā, sviestā vai kokoseļļā, (augsts dūmošanas slieksnis, līdz ar to izcili piemērota cepšanai un iedos papildu taukvielas).
7. Gaļas - visa veida gaļa un zivis. Bieži ēdu cūkgaļu, vistu, zivis, t.sk. malto gaļu utt. Karbonādes olā, ar sieru, franču gaumē utt. Brokastīs bieži omletes ar sieru. Dažreiz grēkoju ar kaut kādiem cīsiņiem.
8. Vāru zupas - atļautie dārzeņi, buljons, gaļa un viss forši!
9. Piena produkti - visvairāk cukura ir pienā un kefīrā (šos nelietoju), savukārt saldo krējumu var, krējumu var (skatieties zemākos OH un labāko sastāvu), sieri - uz urrā (dzintariņš, piem.) ir ļoti ok)
10. Saldumi (ja nenormāls cravings) - Maximā ir vafeles bez cukura, net OH vienā pakā 14g, putkrējums ar stēviju un zemenēm, šokolādes diabētiķiem - pobeda, torres (polialchocols arī var skaitīt nost no kopējā OH skaita un dabū net OH), zemesriekstu sviests.
11. Alko - stiprajos dzērienos ir 0g OH, dzeru visīti un zero kolu, sausais vīns mēreni arī ok - 1 glāze vidēji 6g OH. Ātrāk dod galvā - ar to gan jārēķinās! :D
12. Kafija ar saldo krējumu ir ok, bet dzeru melnu. No sākuma dzēru tā saucamo bulletproof kafiju ar kokosriekstu eļļu un sviestu, bet sapratu, ka nav nepieciešams mākslīgi pielasīt taukus, jo pa dienu pietiekami uzņemu.
Svarīgi sekot elektrolītiem, uzņemt papildu sāli (piem. buljonu), jo nieres strādā aktīvāk, magniju, kāliju (lai nerauj kājas krampjos utt.
Ir daudz ko stāstīt!(l)
29.04.2017 12:35 |
 
Reitings 5
Reģ: 26.04.2017
Un rādītāji - pa šiem mēnešiem ir 18 cm no vēdera vien ir nost, no vidukļa 9 cm :)
29.04.2017 12:36 |
 
Reitings 619
Reģ: 09.10.2012
Meitenes, varbūt kāda grib apmeklēt "Sport Factory Rīga" sporta klubu? Šobrīd ir akcija "Atved draugu un abi nākat mēnesi par puscenu". Ja kādai aktuāli, lūdzu, uzrakstiet privāti. Ja kādi jautājumi, arī droši privāti. Pati tikai nesen sāku sportot un ļoti patīk! (l) Esmu izmēģinājusi ļoti daudz sporta klubus un šis ir vienīgais, kas noturējis manu interesi kaut ko darīt!
29.04.2017 19:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits