Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Frizieris

 
10 gadi
Reitings 62
Reģ: 12.04.2012
Sveikas! Gribētu, lai padalaties pieredzē, ko jūs darat situācijās, kad esat patiešām neapmierinātas ar friziera paveikto darbu? Vienkārši noklusējat un aizejat, varbūt liekat izlabot bez maksas utt??
24.04.2017 20:00 |
 
Reitings 108
Reģ: 12.09.2014
sen tā nav bijis, bet, kad tā bija liku labot bez piemaksas.
24.04.2017 20:20 |
 
Reitings 488
Reģ: 18.10.2009
Ņemot vērā savu iepriekšējo pieredzi, es esmu no tiem cilvēkiem, kas aizies neko neteikdams. :-D Tomēr tas ir punkts, ko es gribu mainīt un tomēr neklusēt, ja neesmu apmierināta ar rezultātu, kas nav radies manas vainas pēc. Man reiz bija kolēģe, kas par frizūru sacēla traci, panāca, ka to izlabo un vēl dabūja lielu atlaidi. Mazliet varbūt par traku, tomēr es viņu par to mazliet apskaužu un arī gribu iemācīties tomēr neklusēt, ja neesmu apmierināta ar rezultātu :-D
24.04.2017 20:21 |
 
Reitings 237
Reģ: 14.10.2015
Noteikti liktu izlabot bez maksas,ja tā būtu friziera vaina,bet tieši ko Tu ar to domāji,jo parasti frizieris uztaisa tādu frizūru,kādu klients pieprasa!Katrā ziņā,otreiz neapmeklētu.
24.04.2017 20:27 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Nekad nav īsti gadījusies tāda situācija, ka būtu kaut kas jālabo, bet izejot no frizētavas vienreiz asariņa nobira par to, ka mati ir nogriezti īsāki nekā es gribēju. :-D
24.04.2017 20:43 |
 
Reitings 263
Reģ: 20.07.2016
Par matu griezumu un kràsojumu bija neapmierinatiba pirms 12 gadiem,yoreiz bija 17-18 gadi un aizgàju raudàdama.
Tagad par griezumu/kràsošanu nav bijusi neapmierinàtîba,jo ir pàris meistari pie kuriem eju,bet nenoliegšu,ka aizejot pie svešiem meistariemesmu bijusi neapmierinàta ar matu saveidošanu.
24.04.2017 21:01 |
 
Reitings 737
Reģ: 26.10.2014
Tas atkarīgs no tā vai vēlos pie šī friziera atgriezties. Savam frizierim par krāsu pēdējo reizi neko daudz neaizrādīju... tāpat tur neko uz to brīdi nevarēja izdarīt... bija sanācis nedaudz tumšāk kā biju plānojusi... nākamajā reizē stingrāk izteicu savu velmi kļūt blondāka. :-D
Pie citas frizieres pieklājīgi aizrādīju to ka nevēlos galvai pieplakušus matus, bet gan kuplus... izstāstīju precīzāk ko un kā vēlos, viņa arī visu izlaboja... man liekas ir tikai normāli, ja kaut kas nepatīk, to mierīgi pateikt un ja var tad izlabot... nav nepieciešams taisīt traci vai iet prom raudādamai...
24.04.2017 21:31 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
faktiski to vai patiks un ka REALITATE bus redzesi pec tam kad izmazgasi majas. Frizeri ieveido tad jau vel ok. un jaman nepati gruezumi kurus ikdiena javeido ipasi ka, mana fr iziere mak izdaritta lai nav ilgs cakars.
24.04.2017 21:35 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Neko neteikšu. Man gan krāsa un griezums ir tādi, kur ir ļoti grūti kaut ko sabojāt. Ja es saku, lai krāso gaišā tonī un negriež vairāk par 5cm un frizieris to ņem vērā, tad man nevar sanākt tāds rezultāts, ka jāraud. Savukārt ultraīsu griezumu un krāsošanu radikāli citā krāsā nekad neizvēlēšos.
24.04.2017 21:51 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Man ir tikai viena friziere, kura maniem matiem panāk tādu rezultātu, kādu es gribu. Pie citām parasti sanāk vilšanās. Tiesa, es vēl neesmu zaudējusi cerību atrast savējai frizierei alternatīvu, citādi bieži vien, kad man ir laiks, viņai tā nav, un līdz nākamajai reizei, kad es tieku pie viņas, sanāk pazaudēt griezumu.
24.04.2017 22:10 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
varbūt liekat izlabot bez maksas utt??

Ja frizieris var vienu reizi sačakarēt pričosku, tad pastāv liels risks to izdarīt otro reizi... no no no :D Nekāptu atkal uz tā paša grābekļa..
faktiski to vai patiks un ka REALITATE bus redzesi pec tam kad izmazgasi majas.
Arī taisnība.. man gan reiz gadījās, ka šausmu skats bija manāms pirms mazgāšanas :D
24.04.2017 22:24 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
ir bijušas 2 reizes, kad frizieri izdarījuši vienkārši apbrīnojamas šausmas ar maniem matiem. bet abas reizes noklusēju, jo pamanīju tikai vēlāk, mājās, pēc mazgāšanas. bet nekad neliktu tam pašam meistaram izlabot, vairs neuzticētu savus matus.
24.04.2017 22:49 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Man trisreiz, ja pareizi atceros, ir bijusi negativa pieredze.
Pirma bija loti, loti, loti sen. Bija man platinblondi mati. Pati tadus ieguvu un toni uztureju. Saklausijos draudzene un aizcaju saknes piekrasot frizetava. Maniem matiem balinataju nevajag jo tie dabigi nav tumsi. Vienmer pieticis ar high lift krasu. Man balinaja un beigas vel visiem, jau platinblondajiem matiem, parlaida pari. Es sedeju shoka ieplestam acim, bet biju parak kautriga lai ko teiktu. Rezultata mani mati bija caalja dzelyenuma. Neteicu neko. Vel slaveja, ka skaisti. Es tikai smaidiju kaut iekseji kliedzu. Tagad sada situacija pieprasitu lai tone un teijtu, ka atrak prom neiesu kamer nebus normals tonis.
Otraja reize man krasojot tumsi blondus, sanaca tumsi bruni. Un tikai tad attapas, ka "atvainojos, piemiersu pateikt, ka sai krasai janem viens lidz divi toni gaisaka krasa lai iegutu velamo". Vinai tas man nebija jasaka, vinai tas bija jazin un pasai jadara. Luk tad es gaju pa gaisu. Pie kases nometu "siceni", skiet kadi 10 euro bija un aizgaju. Paka blava kaa takas visas. Es epasta nosutiju sudzibu lar nezinosu frizieri. Sanemu gay atvainosanos un iespeju labot toni kuru loviski, ka nepienemu. Iztadas mana sudziba nebija pirmaa. Nezinu cik ilgi vina tur vel nostradaja.
Tresaja gadijuma, kura del ciesu vel tagad, balinaja matus un mati noluza bo garuma lidz lapstinjam lidz pleciem. Un pec tam paris nedelu laija noluza vel isaki. Pagaujusi laikam divi gadi, matu galos vel tas murgs ir, bet vismaz ir kautcik izaugusi.
Pec si gadijuma pie friziera nezinu vai kadreiz iesu. Man nav drosmes. Un joks tads, ka visas labas frizetavas. Man ir paniskas bailes no frizkeriem :DLabi, ka tagad pati esmu izmacijusies par frizieri un tiekh vala ar saviem matiem.
25.04.2017 11:05 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
It tikai viena friziere no Latvijas, kura tagad diemzel dzivo patalu,bet vina viemer nogriez ideali un nokraso ideali. Es vinai gatava pieminekli uzcelt. Gantstiska.
25.04.2017 11:07 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
Kad eju griezt matus, tad ļoti stingri piekodinu, lai griež tikai tik cik es prasu un ne savādāk, jo ir bijusi prieredze gan man, gan māsai, ka vienmēr nogriež par daudz, tāpēc kādu laiku vispār nebiju gājusi uz frizētavu.
Taču pagāja gadi, paliku drošāka un sāku iet un uzreiz, ne gluži draudēt, bet ļoti ļoti stingri piekodināt savas vēlmes un viss ir kārtībā :-)
25.04.2017 11:12 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Es looooti atvainojos par kludam. :)
25.04.2017 11:12 |
 
Reitings 1828
Reģ: 05.03.2017
lielākā sāpe pieredzēta pirms 2 gadiem, kad man uztaisīja riktīgo trepi griezumā. loģiski, ka uz vietas saveidotiem es nesapratu kas vainas, viss atklājās tikai nākamajā dienā, kad pamēģināju sasiet matus astē, a sasiet ta nav ko - nu reāli bija tā, ka garie mati līdz lāpstiņām gandrīz, a augšā labi, ja 10 cm gari. pamāju ardievas copēm, bizēm, un pat parastām astēm, vienīgais veids kā varēju savākt matus bija aste augstu augstu uzstutēta, kā pirmklasniecei. tagad kaut puslīdz ir atauguši, vairs tik traka pāreja nav, bet nu ataudzēšanu, kas bija mans sapnis, reāli pačakarēja. bija tāds besis, ka vispār kādu 1.5 gadu negāju pie friziera. bet arī pluss, tagad protu pati sev nogriezt čolku :-D
25.04.2017 11:14 |
 
Reitings 738
Reģ: 06.09.2013
Beibe.marta man ir diezgan līdzīga pieredze. Bet tagad man ir friziere,kurai tiešām varētu pieminekli uzcelt (l) varu padalīties,ja nu kādreiz nepieciešams
Savus matus nevienai citai vairs neuzticētu. Un nekad nesapratīšu cilvēkus,kuri iet par modelēm skolās. Tie taču ir MATI:'-(:-D
25.04.2017 11:30 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Ginta, ludzu uzraksti par savu frizieri. Kura pilseta, kur strada unnka sauc. Un ja vari, ari tel nr. Ja nu noder
25.04.2017 12:01 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Ginta
Par tam modelem skolas, tas nav tik viennozimigi. Pie manis maaca un es loti skaisti safrizeju.
25.04.2017 12:03 |
 
Reitings 738
Reģ: 06.09.2013
Jaaa,ir super,ja paveicas ar meistaru,kam sanāk un izdodas. Bet skolās tomēr pastāv diezgan liels risks,ka Tavus matus sachakarēs(ari no pieredzes:-D)
25.04.2017 12:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits