Kā pieradināt?

 
Reitings 2715
Reģ: 13.12.2013
No patversmes paņēmu pieaugušu kaķi, kurš ilgu laiku dzīvoja būrītī, netika nevienā pastaigā, dienas gaismu neredzēja. Tagad viņš ļauj sevi glaudīt, izveļas, bet vēl neēd un nedzer. Ir tramīgs un bailīgs pie katras vismazākās skaņas. Es saprotu, ka adaptācijas periods būs ļoti ilgs. Vai to var kaut kā paātrināt? Kad man ir jāsatraucas?(t)
21.04.2017 23:13 |
 
Reitings 259
Reģ: 06.03.2010
Mana kakene sedeja sturi zem galda un needa 2 diena tad kad parvacamies. Bija vinas smiltis no kastites, visi esanas traucini. Nakti tik naudedama izstaigaja maju. Pa kapnem uz 2 stavu bija bail kapt, kaut ari otramaja bija kapnes. Viss normali, lai pierod.
22.04.2017 11:46 |
 
Reitings 2715
Reģ: 13.12.2013
Viņš pa nakti ir nedaudz paēdis (par barību viņam stresa nav, jo ir diēta). Mani brīdināja, ka viņš ir kautrīgs. Ja viņš paliek tāds pats bailīgs, varbūt vēlāk paņemt vēl vienu kaķi?
22.04.2017 12:18 |
 
Reitings 356
Reģ: 03.10.2013
Nelasīju visas atbildes.
Mēs paņēmām no klīnikas pieaugušu kaķīti, kuru iepriekšējie saimnieki bija situši un izmetuši pa logu, mums jau tad bija viens kaķis mājās. Klīnikas kaķītis nevienu nelaida sev klāt veselu nedēļu, tāpēc atļāvām dzīvoties vienā no istabām, ja kāds gāja istabā iekšā, tad kaķis slēpās zem gultas un šņāca. Ēda tikai kad neviens nebija klāt un burtiski rija ēdienu. Vēlāk kļuva drošāks un vairs neslēpās, bet aiztikt neļāva...un mēs neaiztikām, ļāvām saprast kā sliktu nedarīsim. Apmēram pusgada laikā kaķis nomierinājās un tagad var gan paglaudīt, gan blakus sēdēt. Ēdienu arī vairs visu nerij, bet ar otru kaķi pakauties gan tīk.
Dod kaķītim laiku iejusties un saprast, ka darīsiet viņam tikai labu.
22.04.2017 12:32 |
 
Reitings 394
Reģ: 29.01.2017
Ja viņš paliek tāds pats bailīgs, varbūt vēlāk paņemt vēl vienu kaķi?

Noteikti nē. Dod viņam laiku, pēc pus gada varbūt varētu domāt.
22.04.2017 15:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits