Prioritātes plānojot kāzas

 
Reitings 74
Reģ: 29.01.2009
Sveikas.
Beidzot arī mēs esam saņēmušies šim lielajam solim - kāzām. Visur jau ir daudz ko lasīt, bet tik un tā vēlos zināt jūsu viedokli. Par cik budžets šādiem pasākumiem visbiežāk ir ierobežots, tad vēlos saprast, kas būtu tās lietas uz kurām īpaši netaupīt un kas ir tās, bez kurām varētu iztikt vai šiko nomainīt uz vienkāršo.
Nu piemēram - gredzeni būs jānēsā diendienā - gribētu tiešām tādus kādus esam iedomājušies, viesu namu varētu skatīties vnk pēc cenām un ietilpības izdevīgāko nevis šikāko, kleitu tomēr gribētu tādu kurā jūtos labi un skaisti..utt.
Dažos vārdos - kuras bija vai būs tās jūsu prioritātes, kurām mazāk pažēlot naudu nekā citām?
21.04.2017 19:42 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Nu man arī ir pa 380 eiro taisnā grieķu stila kleita ar mežģīņu augšu. :-) Neuzskatu to par nekādu dārgu ekstru, uz kleitu sanāca ietaupīt, budžetu biju rēķinājusies uz 500, bet ieraudzīju šo kleitu internetā, sapratu, ka būs mana, tad ieraudzīju skatlogā, sapratu, ka jāpērk, tad pielaikoju un viss, jebko citu atteicos laikot.
25.04.2017 00:30 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Lai mēs abi ar mīļo justos labi un laimīgi
Cilvēki, kurus patiešām vēlamies redzēt savās kāzās
Laulību gredzeni, jo tomēr jānēsā visu mūžu, bet beigās izvēlējāmies klasiku, toties kvalitatīvu
Svinību vieta ar īsto atmosfēru
Fotogrāfe, kuras bildes man patīk
Diezgan prioritāri bija, lai viesi justos labi un ērti, ieskaitot nakšņošanu
Mazāk svarīgi visi n-tie dekori.. Protams, būs, bet mums vieta dod ļoti daudz, ka neprasās tik daudz dekorēt
Make-up pati taisīšu, jo diemžēl neesmu apmierināta ar 'profesionāļu' darbu, bet ir ok.. māku un cerams, ka rociņa pārāk netrīcēs haha
Ar manikīru tas pats.
Kāzu auto mazāk svarīgs un dekori tam
Ēdiens, protams, garšīgam ir jābūt. Bet nu nebija tā kaut kāda mega prioritāte, vnk loģika. :D
Vakara vadītājs nebija prioritāte, bet vēlējāmies, lai vedējiem nav tas uzgrūsts.
Deja nav prioritāte, nevēlamies nekādu iestudējumu, vienkārši skaisti lēno valsi dejosim
Vispār jo vairāk organizēju savas kāzas, jo vairāk saprotu, ka kāzas ir baigā dzīvesskola. Gan par to, ka jāsaprot, ka nebūs perfekti viss un ka tāpat būs labi, jo galvenais notikums ir tas, ka salaulājies ar savu mīļoto, gan daudz izdodas uzzināt par tuvajiem cilvēkiem, kuri palīdzēs, kuri nē..
25.04.2017 01:45 |
 
Reitings 273
Reģ: 03.12.2015
Man laikam viss bija prioritāte (l)
Bija lietas, kur sanāca ietaupīt, bet tas bija tāpēc, ka izdevās atrast lētākus variantus, nevis tāpēc, ka tā nebija prioritāte.
Piemēram, florists izmaksāja tikai 200 eiro, jo es tiešām atradu meiteni entuziasti, kas par lētām naudiņām visu sataisīja perfekti.
Tāpat arī dekoratoru ņēmu no iesācēju vidus un sanāca daudz lētāk nekā ņemot kādu no populārajiem un atzītajiem dekoratoriem. Bet iznākums bija fantastisks.
Ar auto ietaupījām, jo ņēmām savu auto, kas ir tiešām efektīgs un, pat ja man tāda nebūtu, es tieši tādu arī īrētu.
Arī uz papīra darbiem ietaupīju, jo daudz ko taisīju pati.
Bet vispār man kāzu budžets mainījās 3x. Sākotnēji bija noteikti 8tk. Tad jau sasniedza 10tk. Neilgi pirms kāzām sapratu, ka jau ir 12tk. Realitātē aizgāja visi 15 tūkstoši
25.04.2017 09:01 |
 
Reitings 68
Reģ: 17.11.2013
Kvalitatīvs vīrietis :-D, skaisti gredzeni, ceremonijas izmaksas baznīcā, saskaņots apģērbs ar līgavaini, fotosesija un video piemiņai. Un medusmēneša ceļojums. :-)
Viesu nams un viesi man nav galvenais. Ja budžets atļautu ,tad varētu,bet baigo ballīti un piedzeršanos man īsti negribētos. Tas vairāk dzimšanas dienām. :-D Kāzas ir priekš diviem cilvēkiem,nevis ballīte radiem. :-D Atceros,kad man zināms pāris rīkoja ballīti. Abi bija noguruši no tiem viesiem un rīkošanas, līgava agri iegāja čučēt un vīrs pamatīgi piedzērās ar draugiem. :-D Dzimšanas dienās viss okei,bet nu kāzas tomēr tādas negribētu,nebūtu patīkami.
27.04.2017 09:52 |
 
Reitings 37
Reģ: 03.01.2022
Vasarā arī plānojam sarakstīties, bet ļoti pa vienkāršo.
Protams kleita, uzvalks, gredzeni. Vēlos arī fotogrāfu un makeup. Datums vēl nav izdomāts, bet domāju uz vasaras vidu.
Pēc sarakstīšanas ar lieciniekiem ( ja valsti situācija atļaus, tad jau arī pārejie tuvinieki) uz kādu resturānu kopīgi pasēdēt. Pēc tam gribētos divatā uz kādu viesnīcu kur pirtiņa, sauna, baseins uz dažam dienām aizmukt no ikdienas:)
Balīti negribu, jo kā jau meitenes minēja diena ir priekš Jums! Nevis draugiem un radiem piedzerties, nedod Dievs vēl strīdi.
Gribu pa mierīgo, bet lai ir skaisti priekš mums:)
23.01.2022 18:08 |
 
Reitings 69
Reģ: 18.03.2023
Paceļu! Kā iet ar kāzu plānošanu tām, kuras plāno?
Un par kādām kāzām sapņo tās, kuras vēl sapņo?
09.04.2023 21:27 |
 
Reitings 14
Reģ: 10.04.2023
Brenda9 @ 09.04.2023 21:27
Paceļu! Kā iet ar kāzu plānošanu tām, kuras plāno?
Un par kādām kāzām sapņo tās, kuras vēl sapņo?

Esmu laikam romantiķe,bet ja nonāks tik tālu,sapņoju par skaistu kleitu un kārtīgu balli
10.04.2023 16:36 |
 
Reitings 14060
Reģ: 29.08.2022
Brenda9 @ 09.04.2023 21:27
Paceļu! Kā iet ar kāzu plānošanu tām, kuras plāno?
Un par kādām kāzām sapņo tās, kuras vēl sapņo?

Līdz kāzām man kā ar kājām līdz Ķīnai, bet sapņot jau drīkst 😅
Gribētos boho stila kāzas jūras krastā vai arī mežā, protams, tas par ceremoniju. Boho vai ne boho, bet nu noteikti kaut ko vieglu, gaisīgu un romantisku. Tādas mīlīgas kāzas. Pa cik patīk rokdarbi, būtu gatava arī pati taisīt dekorācijas utt.
Uzrunā šāda tipa kleitas:
1. https://pin.it/21i4DXi
2. https://pin.it/2rAxuJA
Arī gribētos tādu kārtīgu balli ar dejām līdz rīta gaismai. Pašai ļoti patīk dejot un ceru, ka dejot patiks arī tam, kurš reiz būs mans izredzētais 😁
10.04.2023 17:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits