Prioritātes plānojot kāzas

 
Reitings 74
Reģ: 29.01.2009
Sveikas.
Beidzot arī mēs esam saņēmušies šim lielajam solim - kāzām. Visur jau ir daudz ko lasīt, bet tik un tā vēlos zināt jūsu viedokli. Par cik budžets šādiem pasākumiem visbiežāk ir ierobežots, tad vēlos saprast, kas būtu tās lietas uz kurām īpaši netaupīt un kas ir tās, bez kurām varētu iztikt vai šiko nomainīt uz vienkāršo.
Nu piemēram - gredzeni būs jānēsā diendienā - gribētu tiešām tādus kādus esam iedomājušies, viesu namu varētu skatīties vnk pēc cenām un ietilpības izdevīgāko nevis šikāko, kleitu tomēr gribētu tādu kurā jūtos labi un skaisti..utt.
Dažos vārdos - kuras bija vai būs tās jūsu prioritātes, kurām mazāk pažēlot naudu nekā citām?
21.04.2017 19:42 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Par "dārgajām un pelēkajām"..
https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSVjTuYLaDXlwODEZ5O0mD2RKeTPxoZtfP79981wKciVn5Wg0pW

Nepiesātināto krāsu stils (l)
.
Superīgais Miks Šēls ar savu nepiesātināto krāsu stilu
https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSzgSx0btpi4a6uANFF9unTpmTgevE9Da_fFjk1FG4kV062AiXZ
.
Viena no dārgākajām un pieprasītākajām lv fotografēm

.
Ļoti piekrītu Wallee.
23.04.2017 16:28 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Bļeee, kas man ar tiem linkiem sanāca?! (e) :D katrs pa savam ielikās
https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSVjTuYLaDXlwODEZ5O0mD2RKeTPxoZtfP79981wKciVn5Wg0pW
23.04.2017 16:31 |
 
Reitings 428
Reģ: 05.02.2015
Šodien tieši skatījos savas (krāsām piesātinātās) kāzu bildes :-)
Mana prioritāte bija noorganizēt savu (mūsu) sapņu dienu. Un man tas izdevās. Kopsumma bija salīdzinoši liela, bet nenožēloju nevienu iztērēto centu. No mazāk svarīgajām lietām bija auto, gredzeni, kurus gribējām ļoti vienkāršus, dāvaniņas viesiem. Prioritātes bija skaista svinību vieta, izsapņotā kleita, labs fotogrāfs, labi muzikanti un laba dekoratore.
23.04.2017 16:46 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Mani kā reiz ļoti uzrunā šīs bildes, kuras ir veidotas kā rustic stilā (+tās iederas manā kāzu stilā). Man atkal viņas nešķiet nepiesātinātas, viņas ir ar savu odziņu. Protams, tādas pēdējā laikā uzņem ne mazums fotogrāfu, bet ne visiem tas izdodas.
23.04.2017 16:51 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
Prioritāte bija laba svinību vieta, ēdiens, fotogrāfs!
Ietaupīju uz makeup, ko liku pati (lai gan no sākuma biju norezervējusi vienu no top makeup meistarītēm, pēc izmēģinājuma sapratu, ka nebūs). Matus sataisīja draudzene par labām naudiņām un ļoti, ļoti skaisti.
Gredzenus izvēlējāmies standarta zelta riņķīšus, kleitu pirku ziemā, kad bija atlaides. Iekļāvos plānotajā budžetā :)
23.04.2017 18:20 |
 
10 gadi
Reitings 4259
Reģ: 03.08.2009
Mums gribējās lielu balli ar radiem un draugiem, sanāca ap 90 cilvēkiem. Līdz ar to prioritātes bija:
īstie vedēji
fotogrāfs
gredzeni
alkohols pietiekamā daudzumā :D
Precējāmies pirms 3 gadiem. Kāzas mums izmaksāja ap 3000eur, svinējām no 5dienas līdz 7dienai. Dekorējām paši, ēdiens bija pietiekamā daudzumā tā, ka līdz 7dienas vakaram viss bija apēsts, alkohols palika pāri, bildes fantastiskas (fotogrāfs pat dabūja balvas tajā gadā par mūsu bildēm).
23.04.2017 21:11 |
 
Reitings 704
Reģ: 21.12.2015
Anna, kur svinējāt?
23.04.2017 21:13 |
 
10 gadi
Reitings 4259
Reģ: 03.08.2009
catana, sarunājām tautas namu pie maniem laukiem. Samaksa bija ļoti simboliska, ap 60eur. Telpas nebija nekādas glaunās, bet, kad izdekorējām zāli, bija forši. Tāda lauku zaļumballe. Nejaukt ar šobrīd modē esošo rustic stiliņu. Čakars bija sarūpēt gulēšanu, jo teltīs tomēr negribējās, bet tautas namā nebija gultasvietu. Tad nu vairākās telpās saorganizējām daudz, daudz matračus, kur gulēja visi jaunieši. Visiem bija pateikts gan ielūgumā, gan mutiski, ka jāņem līdzi guļammaisi. vecāko paaudzi aizgādājām gulēt uz maniem un vīra laukiem. Bija viesi, kas nepalika pa nakti, iespējams tāpēc, ka nebija atsevušķa istabiņa ar dušu, bet nu tā bija viņu izvēle. Svinējām tuvu Rīgai līdz ar to nevienam nebija problēma, ka jābrauc naktī 200km, jo "nav kur palikt".
23.04.2017 21:26 |
 
Reitings 276
Reģ: 05.01.2011
Nežēlotu naudu gredzeniem, kleitai, uzvalkam, make-up, restorānam, fotogrāfam, taču prioritāte nr.1 beigu beigās tāpat būtu kāzu ceļojums.
23.04.2017 21:50 |
 
Reitings 553
Reģ: 23.03.2016
mana prioritāte bija,lai mana vīzija saskan ar līgavaiņa - lai nav tā,ka viens grib milzu balli ar visiem radiem un draugiem, bet otrs - mazu sarakstīšanos četratā.
gredzeni nebija prioritāte - galvenais kritērijs bija, lai līgavainim der un patīk, un ir vēlme nēsāt ikdienā. tādu arī atradām - klasiskus, bet ar nelielu akcentu. nekādi briljanti un dizaini gredzenos neinteresēja.
man atkal svarīgs ir vizuālais - gan mūsu pašu, gan vietas dekorēšana un kopēja stila ieturēšana, piemeklējot arī fotogrāfu.
mja, Šēla, Lauvas stils tagad jau ir arī vēl kādiem 10 fotogrāfiem un īsti jau vairs nevar atšķirt, ko kurš ir bildējis, jo viss saplūst kopā. Ņēmām reportāžas fotogrāfu, domājam, ka būs labi viss :)
24.04.2017 10:58 |
 
Reitings 318
Reģ: 09.02.2017
Man kāzas ir tikai nākotnes plānos, bet es jau sen esmu izplānojusi to, ka
*man būs ļoti mazas kāzas, tas nav naudas taupīšanas dēļ, tam ir citi iemesli, tomēr arī tajā ir pluss, ka būs iespēja izvēlēties labāku viesu māju (nevaru ciest domu par matračiem) un ēdināšanu
*ļoti, ļoti svarīgs ir fotogrāfs (par video iepriekš nebiju domājusi, bet noteikti par to padomāšu, kad būs aktuālāk), tā kā man daudzi draugi, paziņas fotografē, tad es gan protu atšķirt skaistas bildes no prastām un dzimtsarakstu nodaļu tantiņas kā fotogrāfes mani sasmīdināja - ja ir tik skumji ar budžetu, tad labāk pameklēt kādu fotogrāfijas studentu pirms tam apskatoties viņa portfolio
*lai foto būtu skaisti un pašai prieks, man būtu ļoti svarīgs gan pašu, gan vietas vizuālais noformējums, tātad kleita, dekori utt. - man ir vairāki zināmi mākslinieciskie cilvēki, vai nu tiem prasītu palīdzību vai nolīgtu floristus utt.
*laulības gredzenus gribētu parastus, tradicionālos
.
Es neesmu no tām, kam "jo dārgāk, jo labāk", uzskatu, ka skaistu kleitu var atrast arī nedārgu (kāda zināma meitene pirka ebay un atnāca tiešām skaista! nebija pilnīgi pa lēto, bet lētāk nekā kāzu salonos) un skaistas dekorācijas var sataisīt pati vai kāds cits tuvs cilvēks, ja tam ir māksliniecisks ķēriens - tas laikam arī ir tas svarīgākais, just, kas ir skaisti, gaumīgi un kas nē. Galvenais, lai viesi neguļ uz matračiem, lai uz galda nav rasols ar karbonādi un lai kāzas nefočē dzimtsarakstu nodaļas tantiņa. :D
24.04.2017 15:53 |
 
Reitings 318
Reģ: 09.02.2017
Ja, kad pienāks laiks kāzām, nespēšu nodrošināt tādas kāzas, kādu gribu, tāpat rasolu nelikšu galdā - tad labāk minimizēšu kāzu viesu skaitu līdz mums+lieciniekiem+vecākiem (vai trakākajā gadījumā vispār tikai pāris :D), bet visu izdarīšu pa smuko, lai pēc tam var skaisti atskatīties uz to dienu gan atmiņās, gan bildēs.
24.04.2017 15:55 |
 
Reitings 294
Reģ: 06.05.2012
Meowth, es jau vairākkārt esmu to teikusi, bet noteikti iesaku video. Es sākumā arī nebiju droša, vai vajag, bet tagad pēc kāzām ir fantastiski redzēt to dienu kustībā, to mirkli, kad līgavainis stāv pie altāra un gaida, jā vārda teikšanu. Redzēt viesu priecīgās sejas. Mums bija fantastisks fotogrāfs un ir burvīgi mākslas foto, ko ierāmēt, bet tīri tās dienas emocijas un burvību var labāk sajust video.
24.04.2017 16:00 |
 
Reitings 318
Reģ: 09.02.2017
Tā kā vēlos mazas kāzas, domas par kāzu vadītājiem pat nekad nav bijušas, man tādus nevajag, mūziķus - nu nespēju iedomāties nevienu tādu mūziķi, ko tik ļoti, ļoti gribētu savās kāzās, ārzemju mūziķus jau neaicināsi :D , tāpēc varētu aicināt jebkuru nepopulāru cilvēku/grupu - bet ar labu balsi un to, ka varētu iedot savas dziesmas, ko viņi izpildītu.
24.04.2017 16:03 |
 
Reitings 318
Reģ: 09.02.2017
Cecilija, paldies par komentāru! :) Man vēl kāzas neplānojas, bet ņemšu šo vērā, kad tiešām plānošu. :)
24.04.2017 16:04 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
no prastām un dzimtsarakstu nodaļu tantiņas kā fotogrāfes mani sasmīdināja - ja ir tik skumji ar budžetu, tad labāk pameklēt kādu fotogrāfijas studentu pirms tam apskatoties viņa portfolio

kāpēc tu uzrez pazemo ? Manas bildes nebildēja kaut kāda tantiņa no nodaļas , bet oficiāls fotogrāfs ar stāžu un labu kameru , bildes nesanāca prastas , bet tikpat skaistas kā tiem , kuri prasa simtus . Turklāt vēl apstrādatas ! Paņemsim šo bildi , ko ielika Cukurvāvere kā baigi labo

ja šī bilde pieder vienai no labākajām lv kāzu fotogrāfēm , tad man jājautā , kas tur ir tik labs ? It kā tādu mirkļa kadru nevarētu uzņemt jebkurš cilvēks ! Bet , ja runā par apstrādi , tad tā ir nevis fotogrāfēšanas māka , bet gan uzlikti filtri pa virsu . Rustic vai jebkādus citus filtrus varu uzlikt arī es ;)
Kāzu fotogrāfi ir ūber pārvērtēti .
24.04.2017 16:08 |
 
Reitings 318
Reģ: 09.02.2017
Elza, mūsu uzskati atšķiras, jo acīmredzot tu neesi uz "skaistumlietām" tendēts cilvēks, bet es gan. Taisnības labad jāpasaka, ka tā ieliktā bilde arī man nepatīk, tiešām tāda "mirkļa fotogrāfija" un tieši tādu stilu es iedomājos tiem dzimtsarakstu piedāvātajiem fotogrāfiem. Mirkļa fotogrāfijas tiešām var nobildēt jebkurš, pat bērns, bet jautājums ir par māksliniecisko pieeju fotografēšanai. Man tagad slinkums meklēt labos piemērus.. Tāpat diez vai to novērtēsi. :D Fotogrāfiem pēcapstrāde nenotiek instagramā/u.c.telefona vai uz datora instalētajām aplikācijām, kur nospied uz filtru un viņš uzliekas un voilā. ;)
24.04.2017 16:14 |
 
Reitings 33
Reģ: 29.03.2017
Ja vēlies būt oriģināla un līdzekļi ir ierobežoti, droši vari taisīt kāzas savas mājas pagalmā... Kaut vai aizbrauc uz mežu un apprecējies. Pazīstu cilvēku, kurš precējās savā pagalmā... Kāzas sanāca ļoti jaukas:-D
24.04.2017 16:14 |
 
Reitings 318
Reģ: 09.02.2017
Vēl jau, runājot par fotogrāfiem, svarīga ir komunikācija ar fotogrāfu. Manas māsas kāzās bija kaut kāds random fotogrāfs, fotogrāfijas iznāca skaistas, bet pāris bildes gaidīja mūžību, tad vēl viņam kaut kādas lekšanās par samaksu radās jau pēc kāzām utt., vienvārdsakot bildes smukas, bet kontaktēšanās viņam piekliboja, bet viņam jau tas bija vienalga, jo nebija nekāds populārais.
Gribētos ticēt, ka labi fotogrāfi prot labi kontaktēties ar saviem klientiem, jo negrib zaudēt laba fotogrāfa statusu, jo sliktas atsauksmes var daudz ko izbojāt.
24.04.2017 16:17 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
otogrāfiem pēcapstrāde nenotiek instagramā/u.c.telefona vai uz datora instalētajām aplikācijām, kur nospied uz filtru un viņš uzliekas un voilā.

piekrītu , bet rezultāts finālā ir tas pats .Tik vien kā jādraudzējas ar mērenību un jābūt gaumes izjūtai , lai nesanāk , ka kaut kādu filtru uzbliež 100% biezumā vai uzliek galīgi neiederošu un beigās sanāk kaut kāds cheap snapchat variants . Ja tev tik ļoti gribas uzturēt tos kāzu fotogrāfus , kuri sevi pasludina par baigiem speciem un tādas kā tu arī uztur to priekšstatu , tad lūdzu :) katra brīva izvēle uz ko tērēt atvēlēto budžetu , bet tāpēc nav jāpazemo tos , kuri izvēlas efektīvākas metodes un dabū gatavu rezultātā tikpat normālus kadrus ar pēcapstrādi .
24.04.2017 16:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits