Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai Jūs piedalītos?

 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Pa tv play sāku skatīties raidījumu Maini vai zaudē un aizdomājos vai cilvēkiem nav bail palikt bez tām lietām uz ko spēlē. Labi sīkumus vēl tā,bet kad spēlē uz ledusskapi ,plīti,veļasmašinu. Spēlē ja zaudē gan veco gan jauno iekārtu ved prom. Tā jau forši,ja vinnē un tev jauns ledusskapis tiek,bet ja zaudē tad paliec vispār bez ledusskapja:-D.
20.04.2017 15:11 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Šovos kā tādos nelīstu, bet runājot par konkrēto (neesmu redzējusi, vien nojaušu), domāju, ka tie cilvēki tā jau ir gatavi pirkt jaunu, varbūt ir iekrājuši, bet izmanto iespēju mēģināt laimēt un tādējādi ietaupīt naudiņu.
20.04.2017 15:19 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Zinas tante varbūt ir kas jau sen plānoja,krāja naudu kādai lietai,bet es tā skatos,ka tīri normālas sadzīves tehnikas tiek liktas uz spēli un dažas pat tīri jaunas izskatās. Nu labi ir kas spēlē uz vecām lietām,tad nav tik traki.
20.04.2017 15:25 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
Nepiedalītos. Dažreiz viņi tās jaunās lietas dod tādas, kas nemaz nav labākas par vecajām. :-D Man tomēr gribētos pašai izvēlēties savām prasībām atbilstošu sadzīves tehniku nevis tādu, kādu man iešķiebj. Ja tomēr būtu citi apstākļi un nebūtu iespēja pašai iegādāties, piemēram, tad iespējams piedalītos, tieši pirms pāris dienām iečekoju intereses pēc to šovu - izskatījās vienkārši jautājumi.
20.04.2017 16:03 |
 
Reitings 318
Reģ: 09.02.2017
Tur ir vienkārši jautājumi, agrāk skatījos šo šovu bieži. Protams, jāņem vērā, ka dzīvajā un pie kamerām varētu apjukt, bet kopumā esmu domājusi, ka labprāt piedalītos. Spēlētu uz tādām lietām, ko nav žēl izmest, ir, piemēram, lieks dators, vecs, bet ejošs, neviens neizmanto, bet, ja būtu jauns, tad atrastos pielietojums. Vai, piemēram, no otrā dzīvokļa taisos ledusskapi mest ārā, uz to varētu spēlēt un nebūtu traki ņemt to ko piedāvā un būt apmierinātai par iedoto. :D
20.04.2017 16:55 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits