Bez kopdzīves pirms kāzām.

 
Reitings 615
Reģ: 19.05.2014
Sveikas :)
Lasot pēdejā laika diskusijas, ienāca prāta jautājums- Kādi ir jūsu uzskati par atticību modeli, kurā kopdzīve pirms kāzām nepastāv?
Kādi ir plusi? Mīnusi?
20.04.2017 15:00 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
varaviiksne
Bet nedomāju, ka par to vairāk vajag diskutēt, gan ar laiku tiks vaļā no fobijas un nebojās meitenes, jo atbildi par alternatīvām, ja tava lielā mīla paziņo, ka tā nederēs, nesaigaidīju. ;-)

Mhm, vīrietis nepareizi jūt, viņam ir fobija un vēl tādi bojā meitenes. Ok ok. :D:D
Izvēlies pareizo vīrieti saviem tarakāniem, tādu, kurš par tiem sajūsminās, grib tos ganīt, barot, rūpēties utt., tad šie jautājumi atkritīs paši no sevis. ;-)
21.04.2017 15:39 |
 
Reitings 394
Reģ: 29.01.2017
Cepiens par to, ka tiek apgalvots, ka jācieš sievietei, lai vīriešiem nebūtu iedomāti draņķīgs seksiņš. Varbūt AK arī nav nekas traks tad. Bet nedomāju, ka par to vairāk vajag diskutēt, gan ar laiku tiks vaļā no fobijas un nebojās meitenes, jo atbildi par alternatīvām, ja tava lielā mīla paziņo, ka tā nederēs, nesaigaidīju. ;-)
21.04.2017 15:24 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Zinas tante
Kā jūs no vienas frāzes, par to, ka nav normāli, kad vīrietis sievieti piespiež, ka liek viņai lietot OK uzburat šādu drāmu?

Haha, es arī jau kādu laiciņu cenšos šo saprast. :D
21.04.2017 15:13 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
varaviiksne
Tas nav nekāds vienkārši fakts, piemērotu izmēru, uzvilkt pareizi un īsto firmu atrast, nav bijis tā, ka 'aizraujies', ka tur švamme varētu būt, bet ir vienkārši labi ar to cilvēku?

Tu sieviete būdama tagad teiksi kā vīrietim ir "pareizi" jājūt? :D:D Nekāda firma, forma un vēl kas neglābj situāciju sajūtu ziņā, vai pasākumu kopumā, dēļ visām pauzēm, skraidīšanas uz vannas istabu utt. Bet ja Tevi tas apmierina - jauki.
Tajā pašā laikā apgalvo šo, ko tad darīt? Vīrietis uzstāj, ka ar to nav nekāda aršana, ko tad tu personīgi ieteiktu?

Tā ir tikai un vienīgi tava darīšana kā to atrisināt vai nerisināt, bet atrast citu vīrieti. Manas domas šajā visā nemaina pilnīgi neko.
Es domāju, ka prezis ir nr.1 lieta, kas jāiemāca tuvojoties tam vecumam, kamēr nav par vēlu.
Šim teikumam nav nekāda sakara ar 2 pieaugušo patstāvīgi domājošu cilvēku ilgstošām attiecībām.
Vai zini kādu vīrieti (esi dzirdējis), kurš hormonus laistu sev iekšā, rīkojoties kā vīrs, pasargājot savu sievieti no blaknēm, bet uzņemoties tās uz sevis?

Neesmu interesējies par citu vīriešu izsargāšanās metodēm laulībā.
Nav tik naski uz to, ja sieviete pateiktu, ka viņai nu ''baigi švakās sajūtas'', izdomā kaut ko, lai man būtu iedomāti ''labāk''.

Ar cik daudziem Tu esi runājusi, lai izteiktu šo apgalvojumu "nav tik naski"?
"Iedomāti labāk" - mhm, labi labi. :D :D
-
Labi, mēs varam šo neturpināt. :) Es zinu kā es jūtos un es nevienam neko neuzspiežu. Tu domā, ka zini kā vīriešiem jājūtas un kas jālabo viņu galvās. Diez vai tas pie kaut kā jēdzīga novedīs. :)
21.04.2017 15:10 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Kā jūs no vienas frāzes, par to, ka nav normāli, kad vīrietis sievieti piespiež, ka liek viņai lietot OK uzburat šādu drāmu? Kas jums vainas? Visām ir kaut kas piespiests, ka tāds cepiens un tagad notiek aizstāvība? Nesaprotu. Sievietei var būt desmitiem iemeslu, kāpēc viņa izvēlas lietot to vai to, taču jasot jūsu plūkšanos rodas iespaids, ka sievietes un vīrieša viedokļu sakritība ir kaut kāda reta anomālija. Bet runa bija par pakļaušanos otra viedoklim, līdz ar to - zaudētu izvēles brīvību, kas nudien nav normāli.
Un kāds sakars pīt iekšā 16gadniekus un ko viņiem ieteiktu, ko nē? Šeit ir tēma par pieaugušiem cilvēkiem, ilgstošās attiecībās, pieredzējušiem, pazīstamiem un principā gataviem laulībai, nevis Anniņu un Didzīti no 10.b klases, kurš negrib prezervatīvu (t)
21.04.2017 15:02 |
 
Reitings 394
Reģ: 29.01.2017
Kāds spiediens, uz ko? Tev ar mani jāguļ vai, ka Tu to uzskati par spiedienu?

Es in general runāju, nevelc deķi vislaik uz savu pusi. :D Izdarīt spiedienu tā kā ziepju operās ''tu mani nemīli, kā es tevi'', ''tu nevari zināt, kā man ir'', ''tu nespēj just, kā es'' utt. No tās pašas šlakas. :)
Tas ir vienkārši fakts. Jebkurš vīrietis Tev pateiks, ka sekss ar gumiju ir sliktāks un neviens to nedara tāpēc, ka viņam tā patiktu labāk.

Tas nav nekāds vienkārši fakts, piemērotu izmēru, uzvilkt pareizi un īsto firmu atrast, nav bijis tā, ka 'aizraujies', ka tur švamme varētu būt, bet ir vienkārši labi ar to cilvēku?
Tas viss ir ok, pilnīgi piekrītu - Tev nav nekas jādara tikai tāpēc, ka otrs to grib.

Tajā pašā laikā apgalvo šo, ko tad darīt? Vīrietis uzstāj, ka ar to nav nekāda aršana, ko tad tu personīgi ieteiktu? Vai pusaudzis atnāk mājās un pasprūk šī tēma, ka ''puisis grib tāpatās, viņam varot uzticēties''? Es domāju, ka prezis ir nr.1 lieta, kas jāiemāca tuvojoties tam vecumam, kamēr nav par vēlu. Vai zini kādu vīrieti (esi dzirdējis), kurš hormonus laistu sev iekšā, rīkojoties kā vīrs, pasargājot savu sievieti no blaknēm, bet uzņemoties tās uz sevis? Nav tik naski uz to, ja sieviete pateiktu, ka viņai nu ''baigi švakās sajūtas'', izdomā kaut ko, lai man būtu iedomāti ''labāk''.
21.04.2017 14:29 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Salomē
Caloo, savu viedokli balstu savā pieredzē un savā saprātā. Pētījumu ir daudz, gan par OK, gan pret. Katrs tic tam, kam grib ticēt, bet es savā organismā papildus hormonus laidīšu iekšā tikai tad, ja man to ieteiks ārsts savas veselības uzlabošanai nevis tāpēc, ka kādam vīrietim tā sagribējās.

Tas viss ir ok, pilnīgi piekrītu - Tev nav nekas jādara tikai tāpēc, ka otrs to grib.
21.04.2017 14:18 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
varaviiksne
Protams, ar ko citu tad izdarīt spiedienu.

Kāds spiediens, uz ko? Tev ar mani jāguļ vai, ka Tu to uzskati par spiedienu? :-O
Tas ir vienkārši fakts. Jebkurš vīrietis Tev pateiks, ka sekss ar gumiju ir sliktāks un neviens to nedara tāpēc, ka viņam tā patiktu labāk. Kā šo jautājumu risināt ir katra pāra pašu darīšana.
21.04.2017 14:16 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Caloo, savu viedokli balstu savā pieredzē un savā saprātā. Pētījumu ir daudz, gan par OK, gan pret. Katrs tic tam, kam grib ticēt, bet es savā organismā papildus hormonus laidīšu iekšā tikai tad, ja man to ieteiks ārsts savas veselības uzlabošanai nevis tāpēc, ka kādam vīrietim tā sagribējās.
21.04.2017 14:13 |
 
Reitings 394
Reģ: 29.01.2017
Es runāju tieši par to pašu, un konkrēti pa punktiem norādīju uz absurdajām lietām ko Tu raksti. Salīdzinot ar to ko raksti Tu, pateikt, ka tava domāšana ir bēdīga vai smaga ir zemisks apvainojums, kā Tu izteicies? Tu nopietni neredzi atšķirību?

Jā, ka mans atšķirīgais viedoklis esot bēdīgs un smags, tāpēc man nebūs normāla reproduktīvā sistēma, ka mans viedoklis bojā manu ginekoloģisko veselību. Tev liekas normāli tā personīgi izteikties par cilvēku, man nē. Viņa gan jau to ļauni nedomāja un viss mums ok, tāpat viņas domas nav tik krasi citādākas, bet šādi izteikumi man nav pieņemami.
Ko lai saka - diemžēl jums to nekad neizjust, tas ir savādāk.

Protams, ar ko citu tad izdarīt spiedienu.
Kamēr es par sievietēm neko tādu neesmu teicis. Ir starpība, ne?

Pret tevi es te neko nevēršu.
21.04.2017 13:57 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Ledussirds
Tā es neteicu, tas vnk ir savādāk. :D
Salomē
Hmm, Tev ir pētījumu rezultāti, kas apstiprina tavus uzskatus? Uz kā balstās tavs viedoklis?
21.04.2017 13:57 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Tad jau sāktu ar sevi izglītošanā. ;-) Diez vai pēc tam tāpat domātu.
21.04.2017 13:53 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Ko lai saka - diemžēl jums to nekad neizjust, tas ir savādāk.
Piedod, sasmējos, tā uzrakstīji, it kā sievietēm tur viss būtu nejūtīgs un atrofējies.:-D
21.04.2017 13:52 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Salomē
Jā, es arī savai meitai ieteiktu vairs netikties ar puisi, ja viņš uzstātu, ka viņam prezervatīvs traucē. Tu tā nedarītu? :)

Nop, es izglītotu viņu par visiem plusiem un mīnusiem, lai viņa ņemot vērā savas sajūtas un vajadzības, var pieņemt priekš sevis pareizo lēmumu savās attiecībās. :)
21.04.2017 13:48 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Visi cilvēki nav vienādi, man ir diezgan regulārs cikls, bet es vienā mēnesī jūtu, kad ir auglīgās dienas un otrā varu nejust, sajūtas var būt spēcīgākas un vājākas. Man tas noteikti nederētu. :-)
21.04.2017 13:48 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
varaviiksne
Caloo, tev nesakrīt domas, bet paulalala uz mani tieši vērsa to, ka man ir problēmas ar domāšanu, paskaties atšķirību. Es runāju par faktiem, viņa izpaužas aizvainojumos to, ka norādu uz iespējamiem riskiem un to, ka var to sakārtot citādāk.

Es runāju tieši par to pašu, un konkrēti pa punktiem norādīju uz absurdajām lietām ko Tu raksti. Salīdzinot ar to ko raksti Tu, pateikt, ka tava domāšana ir bēdīga vai smaga ir zemisks apvainojums, kā Tu izteicies? Tu nopietni neredzi atšķirību?
Kuri ir tie prezervatīvi, kas berž un traucē vīriešiem just visu dabiski?

Ko lai saka - diemžēl jums to nekad neizjust, tas ir savādāk.
Esmu par drošām un veselīgākām metodēm, kas tur tik nepareizs, ja tevi tā uztrauc?

Mani nekas nesatrauc. Es pateicu savu viedokli (sekss ar prezervatīvu priekš manis nav normāls ilgstošās attiecībās), kurš Tevi uztrauca tik ļoti, ka Tu nobēri veselu kaudzi epitetu par vīriešiem un kas viņiem galvā jālabo. Kamēr es par sievietēm neko tādu neesmu teicis. Ir starpība, ne? :-)
21.04.2017 13:46 |
 
Reitings 352
Reģ: 23.07.2016
Ir jau arī auglības atpazīšanas metode, to iziet pāris kursos, tā nav kalendārā metode, bet tur jāiesaistās abiem un jāatturas no seksa sievietes auglīgajā laikā.
21.04.2017 13:43 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Var tā domāt, bet tas nekad nebūs tas pats kā bez un uz tā pamata var rasties nesaskaņas, kas tālāk var novest pie lielākām problēmām. Manuprāt labāk, ja partneriem jau no sākta gala sakrīt domas šajos jautājumos un visi dzīvo laimīgi un tad nevienam neko nevajag uzspiest.

Jā, es arī savai meitai ieteiktu vairs netikties ar puisi, ja viņš uzstātu, ka viņam prezervatīvs traucē. Tu tā nedarītu? :-)
21.04.2017 13:42 |
 
Reitings 394
Reģ: 29.01.2017
Caloo, tev nesakrīt domas, bet paulalala uz mani tieši vērsa to, ka man ir problēmas ar domāšanu, paskaties atšķirību. Es runāju par faktiem, viņa izpaužas aizvainojumos to, ka norādu uz iespējamiem riskiem un to, ka var to sakārtot citādāk.
Tavuprāt viņiem nav jāsaskata problēma kur tās nav, jāiepērk krājumi, jātur muti un uz priekšu.

Neesmu tā teikusi, es teicu, ka vīrietim rūpēs tā sieviete, ar kuru to dara, tad viņam arī šādas domas atkritīs.
Parasti cilvēki kaut kad plāno bērnus, tāpēc "atteikties no normāla seksa visas dzīves garumā" ir visnotaļ pārspīlēts apgalvojums. Abiem partneriem jāaudzina sevi psiholoģiski, ja sekss ar prezervatīvu šķiet sliktāks, manuprāt.
Par tiem vīriešiem, kuri savai sievietei liek lietot tabletes, vispār nav ko teikt... Man šķiet, ka primāri vīrietim par savu sievieti jārūpējas nevis jāignorē viņas veselība.

Es domāju šādi, ja tā var labāk saprast.
Kuri ir tie prezervatīvi, kas berž un traucē vīriešiem just visu dabiski?! Cik man zināms viņi ir diezgan eļļaini, ekstra plāni un pie nosacījuma, ka sievietei var būt diskomforts, vai lielāks sausums, tad ir tāda brīnišķīga lieta, kā lubrikants. Prieks vienam un otram.

Un arī šeit. Esmu par drošām un veselīgākām metodēm, kas tur tik nepareizs, ja tevi tā uztrauc? Slikta pieredze bijusi, bet tad vajag saprast, kāpēc tā diemžēl bijis.
21.04.2017 13:34 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Salomē
Parasti cilvēki kaut kad plāno bērnus, tāpēc "atteikties no normāla seksa visas dzīves garumā" ir visnotaļ pārspīlēts apgalvojums.

Ņemot vērā, ka aktīva seksuālā dzīvē ir vismaz 40 gadu garumā, tad to 2-3 gadu noņemšana priekš bērniem ir tik nenozīmīgs lielums, ka apgalvojums manuprāt ir diezgan akurāts.
Abiem partneriem jāaudzina sevi psiholoģiski, ja sekss ar prezervatīvu šķiet sliktāks, manuprāt.
Var tā domāt, bet tas nekad nebūs tas pats kā bez un uz tā pamata var rasties nesaskaņas, kas tālāk var novest pie lielākām problēmām. Manuprāt labāk, ja partneriem jau no sākta gala sakrīt domas šajos jautājumos un visi dzīvo laimīgi un tad nevienam neko nevajag uzspiest.
21.04.2017 13:31 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits