Bez kopdzīves pirms kāzām.

 
Reitings 615
Reģ: 19.05.2014
Sveikas :)
Lasot pēdejā laika diskusijas, ienāca prāta jautājums- Kādi ir jūsu uzskati par atticību modeli, kurā kopdzīve pirms kāzām nepastāv?
Kādi ir plusi? Mīnusi?
20.04.2017 15:00 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Cepiens par to, ka tiek apgalvots, ka jācieš sievietei, lai vīriešiem nebūtu iedomāti draņķīgs seksiņš.

nu wtf? Tak jau pašā sākumā tika pateikts, ka tas normāli nav. Ja kāds kādu uz kaut ko piespiež - vienalga ko - OK, vakariņu taisīšanu vai braukšanu ciemos pie mammas. Ja piespiež, tad ir jēga padomāt, vai attiecības vispār ir vajadzīgas. Kurš to vispār apgalvo? Man liekas, te visi ir viensprātis par to, ka ja sieviete pati izvēlas savu kontracepciju, tad - lūdzu - kur problēma?
21.04.2017 15:53 |
 
Reitings 1224
Reģ: 17.08.2015
Hormonus dzert,manuprāt,nevajadzētu,bet lai jau katrs dara kā vēlas. Es seksa dēļ sev tos neuzņemtu. Mana veselība ir daudz svarīgāka šajā jautājumā. Labi,ka līdz šim ir nācies sastapt vīriešus,kuriem ir līdzīgs skatījums.
21.04.2017 15:54 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Caloo, Tu pats bieži diskusijās vispārini un spriedumus izsaki par vīriešiem daudzskaitlī, ne sevi konkrēti. Karsti iesaisties diskusijās, ja kāds/kāda tavam viedoklim nepiekrīt un gala rezultātā mēdz piesaukt tarakānus utt. varaviiksne, šajā diskusijā dara tieši tāpat, viņa vispārina, neizsakot viedokli konkrēti par tevi. Tev tas nepatīk un jau atkal tiek piesaukti tarakāni. Atslābsti, Tu pa lielam nezini kā domā vairums vīriešu un sieviešu, bet cītīgi balsti savu viedokli, ka lūk vīrieši nedomā/ nedara/ rīkojas/ domā utt. tā vai savādāk. Tad kādēļ tā nevarētu rīkoties arī citi foruma dalībnieki, nesaņemot no tevis apvainojumus par tarakāniem un nepareizu domāšanu?! :-)
21.04.2017 16:09 |
 
Reitings 394
Reģ: 29.01.2017
Man liekas, te visi ir viensprātis par to, ka ja sieviete pati izvēlas savu kontracepciju, tad - lūdzu - kur problēma?

Zinas tante, tātad sieviete ir tikai par to atbildīga? Vīrieši var staigāt un meklēt kādu līdz padosies tikai viņa vēlmēm un labsajūtai kādā konkrētā gadījumā?
Caloo, kāpēc jāsaka, ka jebkurš vīrietis man to pateiktu? Man ir teikuši (ok, neesmu daudz par to spriedusi, ka to varētu uzskatīt par pētījumu, bet vienkāršas sarunas), ka ja grib to seksu, tad tas viss piederas pie lietas un nav bijusi doma pārspriest šīs metodes, tāpēc neizpratne, kāpēc nerūpējas par otru cilvēku, ar kuru izvēlies šo visu pasākumu veidot. Laiki mainās, nezinu. Es tikai aicināju padomāt visus variantus, kāpēc vienkāršākā, viena no efektīvākajām, veselīgākā metode būtu jāsauc par neiedomājamu, ja tā dara.
Un jāpiekrīt Mēnesnīcai.
Ledussirds, es nepiesaucu tarakānus viņam.
21.04.2017 16:17 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Ledussirds
Caloo, Tu pats bieži diskusijās vispārini un spriedumus izsaki par vīriešiem daudzskaitlī, ne sevi konkrēti. Karsti iesaisties diskusijās, ja kāds/kāda tavam viedoklim nepiekrīt un gala rezultātā mēdz piesaukt tarakānus utt.

Gadās, nesaku, ka esmu svētais. :) Reizēm pietrūkt pacietības ilgstoši izturēt tādu neloģiskuma un dzēlīgu epitetu savārstījumu, bet ja šauju pār strīpu mierīgi vari man norādīt. :)
21.04.2017 16:20 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Tev tas nepatīk un jau atkal tiek piesaukti tarakāni. Atslābsti, Tu pa lielam nezini kā domā vairums vīriešu un sieviešu, bet cītīgi balsti savu viedokli, ka lūk vīrieši nedomā/ nedara/ rīkojas/ domā utt. tā vai savādāk. Tad kādēļ tā nevarētu rīkoties arī citi foruma dalībnieki, nesaņemot no tevis apvainojumus par tarakāniem un nepareizu domāšanu?!
varaviiksne, šis bija adresēts Caloo! ;-)
21.04.2017 16:22 |
 
Reitings 394
Reģ: 29.01.2017
Ledussirds, uij, bija boldā niks, sajuka, domāju man.
21.04.2017 16:25 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Vīrieši var staigāt un meklēt kādu līdz padosies tikai viņa vēlmēm un labsajūtai kādā konkrētā gadījumā?

Žēl, ka Tavā apziņā tik briesmīgi iesēdies sieviešu vājums un nevarība pastāvēt par savu viedokli, ka tiek izslēgta iespēja, ka vīrietis nudien varētu piekāpties tam, ka sieviete nevēlas jebkāda veida hormonālo kontracepciju un palikt pie prezervatīviem. Un ja nepiekāpjas, nu tad sorry - ir fundamentāls jautājums, kurā viedokļi nesakrīt un ir jāiet katram savs ceļš.
Ja sieviete, kura principā ir pret OK, lemj dzert OK tikai lai noturētu vīrieti, tad tas ir ļoti bēdīgi un vajag strādāt ar pašapziņu, nevis bļaut, ka vīrieši ir maitas.
Un jā, es uzskatu, ka sieviete ir atbildīga un lemtspējīga par savu kontracepciju. Izmantot OK, ja viņa to vēlas, izmantot plāksterus vai prezervatīvus, nosiešanas, spirāles vai vienalga ko - ja viņa vēlas. Ja ir kādas pretenzijas pret vīrieša preferencēm, tad nav ko viņam kāpt virsū.
21.04.2017 16:26 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Es gan labprāt uz tabletēm sēdētu, bet nu.. mans organisms ne īpaši labi panes un blaknes bijušas visiem veidiem, brendiem utt :-D Nu jau gadus 4 neesmu lietojusi hormonālās. Vienmēr jau var var veci apšņikāt un nebūs nekādu raižu :-D
21.04.2017 16:26 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
bet ja šauju pār strīpu mierīgi vari man norādīt.
Mierīgi, nākošo reizi atnākšu ar virtuālo lineālu!
21.04.2017 16:28 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
varaviiksne
kāpēc jāsaka, ka jebkurš vīrietis man to pateiktu?

Tāpēc, ka tas ir fakts - neviens neizvēlas gumiju no laba prāta, vai tāpēc, ka tā ir foršāk. Tas, ka džeks grib ievilkt Tevi gultā un uz to brīdi viņam ir +/- vienalga kā to darīt nenozīmē, ka viņš izvēlēsies kopdzīvi ar Tevi un gumiju. Nesaprotu, kapēc man nezkuro reizi jāatkārto tik vienkāršas lietas?
Tu gribi sev iegalvot, ka tā nav? Nu labi, dzīvo ar to domu, man nav žēl...
21.04.2017 16:29 |
 
Reitings 394
Reģ: 29.01.2017
Ja ir kādas pretenzijas pret vīrieša preferencēm, tad nav ko viņam kāpt virsū.

Te pat nav ko komentēt, manuprāt, absurdi, ka par izsargāšanos jādomā tikai sievietei.
21.04.2017 16:30 |
 
Reitings 394
Reģ: 29.01.2017
Tāpēc, ka tas ir fakts

Kurā likuma kodeksā izlasīji?
21.04.2017 16:31 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Ledussirds
Mierīgi, nākošo reizi atnākšu ar virtuālo lineālu!

Danke, jāatcerās elpot dziļi. :D
21.04.2017 16:32 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Caloo, mēs esam kopā vairāk kā 3 gadus, ko uzskatu jau par pietiekami ilgu kopdzīvi, tabletes mēģinājām, bet man nepatika un bija blaknes. Tāpēc man liekas smieklīgs šis kategoriskais apgalvojums, ka puisis jau nu tad neizvēlēsies kopdzīvi ar mani, ja jālieto gumija. Absurds.
21.04.2017 16:33 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
varaviiksne
Kurā likuma kodeksā izlasīji?

Labi, man apnika uz tavu troļļošanu atbildēt. :D
21.04.2017 16:33 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
varaviiksne kas tieši tur ir absurds?
Situācija. Es negribu lietot neko citu kā pārtraukto vai prezervatīvu. Vīrietis uzstāj, kam man jāpāriet uz OK. Kāpēc vispār iesaistīties ar šādu kadru seksuālās attiecībās? Ņemu savus prezervatīvus padusē un eju meklēt kādu, kam nebūs iebildumu. Easy.
Tas, ko kurš pērk, kurš par ko maksā, tā ir pavisam cita runa. Bet izvēlēties, ko lietot - tas ir tikai sievietes ziņā. Ja kādam vīrietim izvēlētā metode nepatīk, viņš var iet 3 mājas tālāk.
21.04.2017 16:35 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Apple_pie
Tāpēc man liekas smieklīgs šis kategoriskais apgalvojums, ka puisis jau nu tad neizvēlēsies kopdzīvi ar mani, ja jālieto gumija. Absurds.

Pag, es neko tādu neapgalvoju! :-O Kā jūs pamanāties visu sagrozīt? (t)
21.04.2017 16:36 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Tu tieši tā arī uzrakstīji...
Tas, ka džeks grib ievilkt Tevi gultā un uz to brīdi viņam ir +/- vienalga kā to darīt nenozīmē, ka viņš izvēlēsies kopdzīvi ar Tevi un gumiju.
21.04.2017 16:36 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Apple_pie
Jēziņ, nu izlasi lēnām. :D
Tas, ka džeks grib ievilkt Tevi gultā un uz to brīdi viņam ir +/- vienalga kā to darīt nenozīmē, ka viņš izvēlēsies kopdzīvi ar Tevi un gumiju.

Tas, ka džeks iepazīstoties piekritīs dajebkam, vēl nenozīmē ka arī ilgstošās attiecībās viņš piekritīs. Tas ir fakts. Bet tas neizslēdz to, ka Tu esi tik forša, ka viņš piekrīt dajebkam, lai tikai būtu kopā ar Tevi.
Does it make sense now? :D
21.04.2017 16:40 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)