Bez kopdzīves pirms kāzām.

 
Reitings 615
Reģ: 19.05.2014
Sveikas :)
Lasot pēdejā laika diskusijas, ienāca prāta jautājums- Kādi ir jūsu uzskati par atticību modeli, kurā kopdzīve pirms kāzām nepastāv?
Kādi ir plusi? Mīnusi?
20.04.2017 15:00 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Nemaz jau tā vīrieši neraujas precēties, vismaz ļoti maz pārus zinu, kas tā bez kopdzīves apprecēs. Man apkārt drīzāk ir pāri, kas ir 10 gadus kopā un tikai tad sieviete sagaida savu gredzenu, un vēl tādi, kam kopīgi bērni īpašumi, kredīti, bet tā arī nav laulāto statusā, tas gan skumji:-/
21.04.2017 10:06 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nez... es varu saprats vīriešus, kuriem ar prezi "nav tas fīlings". Man arī ar prezi "nav gluži tas fīlings". Jūtu es to gumiju... Negribētu n-tos gadus tādu sexu... No otras puses, hormonus es negribētu vēl vairāk...
21.04.2017 10:08 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
varaviiksne - tas nav tik vienkārši. prezim ir psiholoģiskā ietekmēšana, starp citu ne tikai uz vīrieti :P kuru tu varbūt nesapratīsi..
pārtrauktais arī... nu ja gluži gadiem tikai tas vien, arī bēdīgi.
21.04.2017 10:10 |
 
Reitings 394
Reģ: 29.01.2017
paulalala, ja galvā viss kārtībā, kāda psiholoģiskā ietekmēšana? No pārtrauktā, jā, jo jāuzticas, ka izvilks un iepriekš nekas nebūs gadījies iekšā, ko nevar zināt, ok jau arī, ja nenostrādā, uzzini tikai jau pie fakta, bet prezi tad var kontrolēt un pārbaudīt, vai es aplam saku?
21.04.2017 10:13 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
paulalala, pārtraukto var apvienot ar kalendāro - un viss dabiskāk par dabisku. Protams, tas ir risks, bet nu ar gadiem iemācies saprast savu organismu labāk un jau apmēram zini, kad un ko var. Es teiksim zinu, ka bērni mums piesakās tikai pēc plāna, nevis "netīšām". Nu un pats fakts, ka neiebilstu pret vēl vienu grūtniecību, ja nu tomēr kas... Nezinu, ko darīšu, kad man būs pāri 40 gadiem, jo tad gan es vairs bērnus negribēšu, bet viss vēl teorētiski var būt iespējams... To nu tad redzēs...
21.04.2017 10:16 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
jā, es domāju, ka tu aplam saki, jo ir daudz citu faktoru, kurus es forumā piemēram, tik sīki nevēlos aprakstīt :D
bet... anyway, tas nenozīmē, ka esmu OK fans. Ja būtu iespēja, šļircētu vīrieti ar hormoniem :D bet kamēr nav tas attīstīts... nu ja tiešām ļoti pamatoti, tad OK lietošu, bet nejau tāpēc, ka uz mani izdara spiedienu.
21.04.2017 10:17 |
 
Reitings 949
Reģ: 03.02.2016
Nu mēs arī ar topošo vīru nedzīvojam kopā. Kādus 2 gadus dzīvojām kopā manā dzīvoklī,tad izskiramies. Nu esam atpakaļ kopā un saderinājušies,bet dzivojam atsevišķi, jo sapratam,ka abiem vajag savu telpu,un mazā 1istabas dzīvoklītī tas nav iespējams. Lielāka dzīvokļa īrei nav finanses šobrīd.
Vai man tā patīk? Kā kuru brīdi- ir dienas kad domāju, kas tās vispār par attiecībām,ja nedzīvojam kopā, citu dienu esmu laimīga, ka esmu viena mājās ;-):-)
21.04.2017 10:19 |
 
Reitings 394
Reģ: 29.01.2017
Tātad argumentu nav. Visu pateicu pareizi, spekulators ne vīrietis tādā gadījumā. Un tad jāklausās, ups, ko lai dara, ups, kā gan tas gadījās. Vīriešiem tā lieta attīstās, bet nu būsim godīgi, diez vai vīrietis piekristu tam, domāju, ka reti kurš, jo sevi jau bojāt negrib.
21.04.2017 10:20 |
 
Reitings 186
Reģ: 25.03.2014
Bet kā ir, kad abi ir ar jau savu kopdzīves bagāžu? Nu nav cilvēki tik neatkārtojami, ka katru reizi kopdzīvē ar citu cilvēku būtu kaut kas kardināli citādāks

Pa lielam mēs visi izvēlamies vairāk vai mazāk viena tipa cilvēkus (un kāpjam uz viena un tā paša grābekļa). Līdz ar to daudz ko jau var paredzēt vēl pirms kopdzīves ar kārtējo kandidātu

Ja jākāpj uz viena un tā paša grābekļa, tad laiks padomāt par psihoterapiju, jo ir neatrisinātas problēmas, kas liek izvēlēties viena tipa cilvēkus. Tā noteikti nav norma un tā nav jāuztver par normu. Veselīgs un nobriedis cilvēks izvēlas veselīgu un nobriedušu partneri, ar kuru sakrīt vērtības un nākotnes redzējums. Protams, neatrisinātas problēmas no pagātnes ienāks arī jaunās attiecībās, kamēr ar tām netiks galā, tās atkārtoties, bet te runa nav par partneri, te runa ir par Tevi!
Cilvēki ir neatkārtojami, jau neiropsiholoģijas līmenī. Katrs cilvēks ir individuāls, ar savu personību, raksturu, vidi, kurā audzis, pieredzes bagāžu utt., nav divu vienādu cilvēku, ar kuriem vienādi rīkojoties būtu vienāds iznākums. Katras attiecības ir unikālas, bet ir lietas, kas ir pamats visām attiecībām - cieņa, atbalsts, māka konstruktīvi risināt konfliktus, otra pieņemšana, necenšanās mainīt utt., tomēr mijiedarbībā ar otru parādās unikalitāte katrām attiecībām. Ar X kopdzīve nekad nebūs tāda, kāda ir ar Y. Katrai savi izaicinājumi
21.04.2017 10:21 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
varaviiksne
Tas, ka vecis sev iegalvo to, ka citādāk nevar, viņš ir noteicējs, viss būs štokos, nu tam vīrietim jāsakārto galvā lietas, nevaru iedomāties, ka teiktu, ''zini, meklē tabletes, citādi šķiramies''.

Vīrietis sev neko neiegalvo. Sekss ar prezervatīvu ir sliktāks un to Tev pateiks jebkurš. Pavisam citas sajūtas, pēc beigšanas nevar vnk mīļoties un turpināt ar otru reizi, bet jāskrien mazgāties un tā tālāk.
Tev tas var patikt vai nē, bet lietojot gumiju, vīrietis samierinās ar sliktāku seksu. Ja Tu esi tāda dieviete, lai viņš ar to samierinātos visu dzīvi - jauki.
Nu ja, tik saka, ka ir draņķīgi, nu tik draņķīgi, ja mīli un kaut cik rūp tā partnere, tad tā nekad nerīkosies un pats iepirks krājumus, un nesaskatīs problēmu tur, kur tās nav. :)

Sasmējos. To ka tur ir problēma, Tev pateiks jebkurš. Jautājums ir tikai - vai cilvēks ir gatavs atteikties no normāla seksa visa mūža garumā Tevis dēļ.
21.04.2017 10:22 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Vīriešiem jau tā manta pati par sevi arī jūtīgaka. Ja kaut kas saies grīztē - būs norakstīts vīrietis. Ja sievietei pazeminās libido - teorētiksi sex iespējams tāpat. Tāpēc nebrīnos, ka vīrieši asāk reaģē uz iespēju, ka viņiem būs jāveic kaut kādas manipulācijas ar savu organismu. Risks tomēr lielāks un rezultāts var būt bēdīgāks...
21.04.2017 10:23 |
 
Reitings 394
Reģ: 29.01.2017
Caloo, tas, ka sieviete bendē savu veselību visu mūžu, tas gan nekas, ka tik ''labāks'', kaut nav drošāks variants? ;-)
Risks tomēr lielāks un rezultāts var būt bēdīgāks...

Ja nevar tikt pie bērna pēc tam, lai cik ļoti grib, nedomāju, ka tas ir kā labāk, domāju, ka vienlīdz slikti un riskanti.
21.04.2017 10:28 |
 
Reitings 186
Reģ: 25.03.2014
Te arī parādās katra domas par kvalitatīvu seksu. Prezervatīvi pārāk neērta opcija un nav pa rokai, ja nu gadās spontanitāte, kamēr pārtrauktais sekss ir ērta opcija, kad pirms beigšanas jāvelk ārā un jādomā, kur tad to visu "mantu" likt, ja nu gadās ārpus mājām. Katram savs.
21.04.2017 10:28 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Most, par kāpšanu uz viena grābekļa bija domāts nevis kā problēma, kura atkārtojas, bet tipāžs, kuru tu izvēlies. Teiksim, liela auguma blondi vīrieši, kuri tendēti uz ģimenes dzīvi. Ļoti iespējams jau tīri intuitīvi izvēlēsies vīriešus, kuriem vajag mājsaimnieci mājās... Tas nav ne labi, ne slikti, tas vnk ir tāds tipāžs. Un tajā izvēlē atkal un atkal nav nekā unikāla. Jā, cilvēks cits, raksturs cits, mijiedarbība varbūt cita, bet lielos vilcienos - vienas un tās pašas īpašības un tendences.
21.04.2017 10:29 |
 
Reitings 186
Reģ: 25.03.2014
Neons, palasi par ilgstoša pārtrauktā ietekmi uz vīrieša veselību, arī psiholoģisko
21.04.2017 10:30 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
varaviiksne - prezervatīva materiāls izraisa lielāku berzi, kas var būt gan vīrietim, gan sievietei nepatīkami. Psiholoģiski ietekmē, jo pa lielam kaut kāda tuvības daļa ir atņemta, sajūtas ne obligāti vājākas, bet noteikti tās ir izmainītas. Nu un protams, spontanitāte pazūd. Nu reāli negribēju šito visu rakstīt, bet nav tā, ka argumentu nav :D :D
man liekas tāda domāšana kā tev, tik bēdīga un smaga, tavu ginekoloģiju var ietekmēt daudz sliktāk nekā OK!
Es cienu, ja sieviete nelēkā pēc vīrieša stabules, bet pa lielam, kā jau teicu - kaut vai sevis dēļ.
21.04.2017 10:30 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
varaviiksne, nav ticamu pierādījumu, ka hormoni traucētu tik pie bērna. Toties ir gana skaidri fakti, ka libido tas ietekmē gan.
21.04.2017 10:30 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Most, Neons jau paskaidroja, ka pārtrauktais tiek kombinēts ar kalendāro. Tad jau nav tik traki.
21.04.2017 10:31 |
 
Reitings 186
Reģ: 25.03.2014
Neons, nevaru Tev piekrist, tomēr ļoti gribētu dzīvot pasaulē, kur katram būtu viena formula. Visiem blondiem uz ģimeni tendētiem vīriešiem nāktu līdzi instrukcija kopdzīvei.
21.04.2017 10:31 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
varaviiksne
Caloo, tas, ka sieviete bendē savu veselību visu mūžu, tas gan nekas, ka tik ''labāks'', kaut nav drošāks variants? ;-)

Varbūt iemācies lasīt? ;-) Es skaidri un gaiši atbildē Most uzrakstīju:
Most, ok no tāda aspekta saprotu - nav normāli kādu piespiest.

Es nevienu netaisos ne uz ko piespiest. Ja sievietei ir tādi uzskati kā Tev, tad mums tie ir pietiekoši atšķirīgi, lai nebūtu kopā. Gan jau Tu atradīsi tādu vīrieti, ar kuru tavi priekšstati par seksu sakritīs, un viss būs kārtībā. :)
21.04.2017 10:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits