Kārtot pēc: jaunākā, vecākā

Anonimitātes nozīme forumā

Jautājums tām, kuras anonīmas: Vai Jums ir ļoti svarīgs šis anonimitātes faktors?
:-)
Jautājums tām, kuras vairāk vai mazāk zināmas: Vai, rakstot forumā, esat bezpersoniskākas un piesardzīgākas nekā anonimitātes laikos?
19.04.2017 22:28 | saite

Jautājums TEV: kāpēc Tev tāds jautājums?
19.04.2017 22:39 | saite

Iesaistoties forumā vienmēr paturēju prātā, ka no anonīmas personas varu kļūt par neanonīmu personu. Jau sen savedu kārtībā savus soc. profilus (t.i. uzliku attiecīgus filtrus). Tāpat sekoju tam, ko es rakstu un kādu viedokli izsaku. Ne jau tādā nozīmē, ka cenšos neko lieku nepateikt, bet sekoju tam, lai mani vārdi atbilst patiesībai un reālai manai pasaules uztverei. Es cenšos būt maksimāli godīga savos izteikumos, bet tāpat saskaros ar situāciju, kad tieku vnk pārprasta vai saņemu nosodījumu par tēmām, kur nav tikušas izklāstītas visas detaļas līdz galam, vai arī vienkārši nesakrīt viedoklis kā tāds. Norakstu to uz virtuālās komunikācijas trūkumiem un banālu cilvēcisko faktoru. Galu galā, mana sirdsapziņa paliek tīra un man nekas nav jānožēlo. Visiem izpatikt nav iespējams.
19.04.2017 22:41 | saite

Dažkārt ir vēlme atbildēt arī pavisam intīmās diskusijās, bet ir bijušas reizes, kad vilcinos. Šobrīd neesmu ļoti aktīva foruma lietotāja, bet, ja kādreiz tāda kļūtu, varētu arī "krist maska", ja kādai stalkotājai rastos interese.
Tāpat izvairītos ļoti sūdzēties par darbu.
19.04.2017 22:42 | saite

Anonimitāte nav nemaz tik svarīga, bet pēc iespējas izvēlos palikt anonīma. Esmu uz 100% pārliecināta, ka mani joprojām neviens nav atkodis. Laikam jau tāpēc, ka neko īsti tādu personisku nestāstu.
Bet uzskatu, ka vienmēr jāpatur prātā, ka visu par sevi stāstīt te nevajadzētu. Man neliekas forši, ka piemēram, strīdos ar Rīdzinieci visu laiku tiek cilāta kaut kāda ļoti privāta informācija.
19.04.2017 22:47 | saite

Nu par darbu - pareizi dari, bet par intīmām tēmām... Visiem pieaugušajiem ir bijis sex un visas te zina kā izskatās vīriešu loceklis; zina, kas ir MR; daudzas zina kas ir dzemdības un viss kas ap un par to. Tiešām domā, ka kādu izbrīnīs fakts, ka tev ir intīmā dzīve vai ir radies kāds jautājums saistībā ar to?...
19.04.2017 22:47 | saite

Es vairāk nevis par ""tehniskām" intimitātēm, bet par attiecību, ieskaitot gultas, problēmām, kas varētu kļūt zināmas pazīstamām sievietēm, kuras arī šeit uzturas. Varbūt bērnišķīgi, jā, bet tāda esmu.
19.04.2017 22:53 | saite

Nav žēl, ka šeit uzzina manu vārdu un uzvārdu, jo soc. tīklos viss privātais par mani ir noslēpts, ko es gribētu, lai zina tikai pazīstami cilvēki. Par to, ko var atrast googlējot, nekaunos. :-P Par to, ko šeit rakstu, arī nekaunos un to pašu viedokli varu paust arī klātienē.
Bet speciāli sevi arī neafišēju, neredzu nevienu iemeslu to darīt.
19.04.2017 22:53 | saite

Es nesaprotu, kas mainītos, ja kāds paziņa tevi sazīmētu in uzzinātu, ka tev ir kaut kādas "intīma rakstura problēmas"? Visi mēs esam cilvēki, katram savas problēmas. Bet nu, tas ir kā es uz to skatos. Varbūt arī atrastos kāda, kura izsmietu tevi, izbazūnētu to visu citiem, pazemotu tevi visādi un vēl nosodītu vai pārtrauktu jebkādu kontaktu ar tevi, jo tev gadījās cilvēcīgas grūtības kaut kādā sfērā... Kas zina...
19.04.2017 23:05 | saite

Gluži publiski negribētu piedalīties forumā. Tomēr apzinos to, ka noteikti ir kāds/kāda, kurš ir mani atkodis un, uzsākot diskusiju FB ir risks, ka manas fotogrāfijas klejos pa cosmo. Par darbu neizvairos sūdzēties, interesējošos jautājumus uzdodu. Ieraudzīs darba devējs, ka sūdzies, un? Pamanīs paziņas, kas notiks?
19.04.2017 23:05 | saite

Neesmu stāstījusi neko tādu, par ko šausmīgi kaunētos. Man liekas, ka mums visiem ir problēmas dzīvē, par to nav jākaunas, jākaunas tad, ja stāstām te melus, beigās izrādās, ka nekas no tā nav patiesi, tad varbūt būtu kauns, bet tā - nē. Lai gan tā negribētu, lai kāds zina un izbazūnē, jo te strīdos visu laiku tiek izvilkts ārā. Principā es zinu vairākas meitenes, bet te nekad to neminu, ka zinātu un neatsaucos uz to nekādā veidā.
19.04.2017 23:09 | saite

Es domāju, ka daudzas grib palikt anonīmas, jo negrib, lai strīdā kāda sāk pieminēt ģimeni un draugus.
19.04.2017 23:11 | saite

Starp citu, ābol, tevi oktobrī, laikam, pie Olimpijas vienreiz redzēju. :-D
19.04.2017 23:12 | saite

nu, gan te anoními, gan facebooka grupás neanoními, es izsaku savu viedokli, nemeloju, neizdomáju kaut kádus nereálus notikumus - tad jau nekas traks, ja arí mani apskatísies facebooká, vai atradísies kádas pazinjas (personígi es te kádas 10 esmu atpazinusi)
tápat arí Facebooká man nav nekádi filtri, ja kádam ljoti interesé lai skatás, kádas olas es lieldienás nokrásoju vai kurá bárá dzeru guiness :D nu paskatísies, nu pateiks, ka mati jánokráso, 5 kg jánomet vai vél kaut ko :D un? mani neinteresé to personu viedoklis, kuras man ir vienaldzígas :D
19.04.2017 23:13 | saite

Tās, kuras piemin strīdā ģimeni un izvelk visus pagātnes "grēkus" katrā strīdā, pašas sev izdara "lāča pakalpojumu", parādot savu īsto seju. No tādiem cilvēkiem nav jābaidās un nav jānolaižas līdz viņu līmenim. Lai tak vārās savā žultainajā sulā... Kā tas var skart tevi?...
19.04.2017 23:15 | saite

No vienas puses, tā kā saku ko domāju, tad par saviem vārdiem varu atbildēt arī dzīvē. No otras puses - negribētos, ka katra reize, kad kādam nepatīk mans viedoklis, pārvērstos par manas personības iztirzāšanu, no ar prātiņu apdalītu lietotāju puses. :D
Attiecīgi jāpriecājas, ka mani zina tikai saprātīgi un adekvāti cilvēki. :D
19.04.2017 23:15 | saite

Kārtot pēc: jaunākā, vecākā

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Video

Cosmo sociālajos tīklos

vairāk

Aptauja

Vai tu iepērcies internetā?
vairāk

Lietotāji online (34)