kā lai sagatavojas izbraucienam

 
Reitings 437
Reģ: 17.02.2015
Brauksim ar dažiem draugiem (kopā būsim 3 pāri ar džekiem) uz vienu nakti, paliksim kempingā... nezinu kāpēc, bet ar to vienmēr saistās negatīvas emocijas...
es vienmēr ieprieksējā dienā pakojos kā uz mēnesi, bet tik un tā draudzenēm viss sķiet harmoniskāk, kārtīgāk, kaut izskatās, ka neko nav paņēmušas līdz...
nesaprotu arī ko vilkt... :-|
zinu ka man liks saģērbties silti, citiem draudzenes atkal būs mini kleitās... atkal būšu kā tāda "prātīgā nūģe"... kāpēc citām draugi lauj ģērbties seksīgāk?
tās tikai sagriezīs gurķīšus, grils un pārējais būs man, kamēr pārējie smiesies un pīpēs... |-)(e)
NEGRIBU tā vairs!
Pārāk daudz jautājumu vienkopus, bet gribētu padomus :-/
19.04.2017 12:35 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
Es, dodoties uz kempingu, ģērbtos tā, lai man būtu ērti un silti. Bet nemaina faktu, ka neļautu sev kāpt uz galvas. Gribēšu - griezīšu tikai gurkisus. Gaļas gatavošana nekad nav bijusi man un mans apģērbs to nemainītu. No dotajiem variantiem nevilktu ne vienu, bet pirmais atbilstosaks. Jaatzis gan, ka otrajā man iepatikās ļoti kurpes, tikai ne visai veiksmīgi saskaņotas :D
19.04.2017 13:44 |
 
Reitings 1821
Reģ: 13.02.2010
Ja nu šis tomēr domāts nopietni, izjūtu aizbildniecisku rūpi par Tava pakaļgala veselību. Velc pirmo variantu, tikai vesti aizstāj ar siltu (āra!) jaku un pievieno komplektam cimdus.
.
Banāli jau, protams, bet, ja Tavās domās neklausās un, kad atsedz stilbiņus, piepeši sāk saausīties, uzturēties tādā kompānijā ir... tāds kā pļekt. Ne šis, ne tas. Sevišķi, ja tas attiecas ne vien uz puiša draugiem, bet arī uz viņu pašu.
19.04.2017 13:59 |
 
Reitings 601
Reģ: 14.07.2011
nezinu kāpēc, bet ar to vienmēr saistās negatīvas emocijas...

Šī ir atbilde uz jautājumu, vai vispār braukt. Lai zēniņi un minikleitainās brauc un izklaidējas, kam tev to?
19.04.2017 14:26 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Nu lai jau grozas ar savām pusplikajām ciskām tās tavas draudzenes. Vismaz tev būs silti,kamēr tās drebināsies pie grilla ugunskura un pēc tam staigās pie dakteriem ārstējot savas sieviešu lietas. Jā un dzerot zāles un gulēt vēl slimām gultā . Draugi viņam atļauj vilkt tās kleitas,jo ir vienalga par viņu veselībām ,ka tik ir uz kā paskatīties,bet tavam draugam rūp lai tev ir silti un tu nesaslimtu.
19.04.2017 14:26 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Es vienkārši nebrauktu.Pēc taviem aprakstiem jau ir skaidrs, ka tev besī tā situācija, nepatīk cilvēki, tu jūties apvainojusies un negatīvi noskaņota - attiecīgi tu tur nejutīsies labi, lai kas tev būtu mugurā. Un pārējie noteikti labi jūt tavu negativitāti, tāpēc arī neklausās tevī un sūta grilēt gaļu, nevis smieties, pīpēt un kapāt salātus. Īsumā - problēma nav miņukā, problēma ir galvā.
19.04.2017 14:33 |
 
Reitings 437
Reģ: 17.02.2015
mīļās meitenes, tad kā lai iegūst to pozitivitāti kā pārējās?
kā gatavoties? ko vilkt, ko nemt līdz :-/
19.04.2017 14:35 |
 
Reitings 1830
Reģ: 02.06.2009
Kas tev tie par piena puikām apkārt? Seksīgi ne vienmēr iet kopā ar atkailinātām kājām. :-D
Ja normāli cilvēki apkārt tad neviens nesmiesies par to, ka būsi apģērbusies pienācīgi laika apstākļiem.
19.04.2017 14:44 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
samera es noteikti ģērbtos silti, jo šādā laikā apsaldēties ir tik elementāri. Nemaz neklausītos ko pārējie saka, drīzāk pasmietos par tām meitenēm miņukos un pateiktu, lai uzmanās, ka tik pēc tam pa ārstiem nav jāvazājas.
Par pārējo piekrītu citām - nedari visu viena, saki, ka esat kopā aizbraukuši, tad nu kopā arī dariet. Iesaisties sarunās, smejies līdzi, nu gan jau pavilksies labs garstāvoklis, ja pati sevi nenoskaņosi uz negatīvo kā to tagad jau dari.
Manuprāt, problēma daļēji ir arī tevī pašā, ja jau tik laicīgi uz visu skaties tik šausmīgi negatīvi, pesimistiski un slikti (t)
19.04.2017 14:44 |
 
Reitings 1321
Reģ: 03.11.2015
Man jau liekas, ka normāls vīrietis smiesies par meitenēm minīšos kempingā, nevis par meiteni, kas saģērbta atbilstoši laikapstākļiem.:-D
19.04.2017 14:46 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Man liekas izteikti bezgaumīgi uz kempingu , pie dabas un tādā laikā vilkt miņukus , miesaskrāsas zeķubikses un īsos botiļjonus (t) Ne tikai nepiestāv vietai un laikam , bet arī izskatās stulbi un lēti . Tur nav ne miņas no seksīguma . Varbūt tu pati to izdomāji , ka citiem puišiem tas patīk ? Man drīzāk liekas , ka tavas draudzenes ir bezgaumīgas loses , kuras nāk tikai , lai izrādītos , bet nesaprot , ka tā izrādīšanās ir nevietā !
Velc to , ko ieliki pirmajā bildē vai kaut kā tā . Ja pati par sevi neesi nekopta resnule , tad kaunēties par sevi un savu apģērbu nevajadzētu . Tieši otrādāk tev ir jāstaro pārliecību un iekšējo harmoniju , ka tu esi saģērbta piemēroti , bet viņas nē !
19.04.2017 14:49 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Man jau liekas, ka normāls vīrietis smiesies par meitenēm minīšos kempingā, nevis par meiteni, kas saģērbta atbilstoši laikapstākļiem.

.
atkal būšu kā tāda "prātīgā nūģe"... kāpēc citām draugi lauj ģērbties seksīgāk?
tās tikai sagriezīs gurķīšus, grils un pārējais būs man, kamēr pārējie smiesies un pīpēs...

Nu lūk varbūt puiši smejas par viņām,a tās domā ,ka smejas par ko citu un tās kā aitas blej(smejas) līdzi:-D
19.04.2017 14:51 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
100 den zeķbikses un kaut bez kleitas.
Nu es neļautu draugam diktēt ko man vilkt , par ēst taisīšanu , man patīk , bet ja nepatiktu nedarītu, dzertu vinčiku un pīpētu. Un ja ir tik daudz negāciju, vienmer var nebraukt.
.un kāda starpība ko ņem līdzi citi, šitādā laikā es vispār paņemtu +1 džemperi un kosmētiku.
19.04.2017 14:55 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
A kādēļ grills tev?? Parasti jau mums šādos brīžos vīrieši uzspasē grillu kamēr meitenes sagatavo uzkodas.:-)
19.04.2017 14:59 |
 
Reitings 437
Reģ: 17.02.2015
grills "itkā" tiek pieskatīts uz maiņām, lidz nonāk pie slēdziena, ka tas jau sieviešu darbs un vienīgā sieviete laikam izrādos es
19.04.2017 15:05 |
 
Reitings 222
Reģ: 14.01.2016
grills "itkā" tiek pieskatīts uz maiņām, lidz nonāk pie slēdziena, ka tas jau sieviešu darbs

Nekad savā draugu un paziņu pikniku pieredzē neesmu saskārusies situāciju, kad grila jautājums un gaļas cepšana tiek uzskatīta par sieviešu darbu.
Jā - gurķīšus sagriezt, mērcīti uztaisīt, varbūt to gaļu iemarinēt mājās pirms došanās ceļā, bet ne jau kurināt grilu un cept gaļu
19.04.2017 15:09 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
grills "itkā" tiek pieskatīts uz maiņām, lidz nonāk pie slēdziena, ka tas jau sieviešu darbs un vienīgā sieviete laikam izrādos es

Paņem un nozudi uz to laiku kamēr cepjas gaļa:-D
19.04.2017 15:10 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
lidz nonāk pie slēdziena, ka tas jau sieviešu darbs

Visās kompānijās, kur esmu bijusi, gaļu grillējuši ir vīrieši. Es esmu tikai garām ejot šad tad uzmetusi aci, apgriezusi. Katrā ziņā, es neliktos ne zinis.
19.04.2017 15:12 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Labi, es saprotu, par tēmu jau var papļāpāt, bet nu nedodiet taču trollim to prieku, ka ap viņu te ņemas :D Lai jau meičuks pats turpina sev atbildēt :D :D
.
Es vispār nesaprotu - kāda jēga tik jēlas (temats nu ārkārtīgi "interesants") trollisma diskusijas veidot? Autore, pasaki godīgi - ko tieši tu no tā iegūsti? :D Vienkārši tā labā sajūta, ka tevi pamana, par tevi runā, diskusiju komentē? :D
19.04.2017 15:14 |
 
Reitings 1830
Reģ: 02.06.2009
Nekad savā draugu un paziņu pikniku pieredzē neesmu saskārusies situāciju, kad grila jautājums un gaļas cepšana tiek uzskatīta par sieviešu darbu.
Jā - gurķīšus sagriezt, mērcīti uztaisīt, varbūt to gaļu iemarinēt mājās pirms došanās ceļā, bet ne jau kurināt grilu un cept gaļu

Visās kompānijās, kur esmu bijusi, gaļu grillējuši ir vīrieši. Es esmu tikai garām ejot šad tad uzmetusi aci, apgriezusi. Katrā ziņā, es neliktos ne zinis.

+ jup:-D
19.04.2017 15:16 |
 
Reitings 437
Reģ: 17.02.2015
Lai jau meičuks pats turpina sev atbildēt
kur tieši es to daru? :-D
nu nedodiet taču trollim to prieku,
aaa labi, ieprieciniet minci, mincim prieks šodien vajadzīgs vairāk :-)
es ceru, ka meitenes klausīs minci un vairs man neatbildēs :-( mīļās dāmas, rakstiet pm, neapbēdināsim cilvēku
19.04.2017 15:19 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits