19.aprīļa sarunas

 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Labrīt!
Kā tad tā nav tēmas? Izdomāju kaut ko palasīt/ uzrakstīt, kamēr mana darbdiena nav sākusies, bet nav kur.
Lai skaista diena!
19.04.2017 08:30 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Daenerys1, cik vecs suns?
19.04.2017 15:42 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
dae, bet cik saprotu, tad jums suns ir tikai no pag. nedēļas, ne? Tas taču nenotiek tik ātri :) ar savu "lielo" suni braucu mācīties pie instruktora (ap 60kg kuilene...) un līdz kādam gada vecumam trenējāmies. Draugi ved relatīvi regulāri arī vecākus suņus audzināt. No maniem suņiniekiem (kinologiem) meitenes vienmēr saka, ka suni audzināt var un vajag visu mūžu, bet nu stabili var līdz gadiem 4-5. Nav obligāti skolā, bet ja ir sapratne kā pareizi dresēt, vienkārši kaut 10 minūtes ikdienā ar komandām + kārumiem un rezultātus vajadzētu redzēt jau pēc 3-4 nedēļām stabilus.
19.04.2017 15:42 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
dr.., nu tu acīmredzot proti suņus dresēt, mēs savai sunei varam miljons reižu atkārtot "nedrīkst!", ņemt aiz skausta, purināt, ņemt nost to, ko nedrīkst aiztikt, utt., viņai viss ir pilnīgi vienalga. Ko grib, to dara.
Man neviens kaķis nav bijis pofigists, neviens no kādiem 6! Ja ieskaita lauku kaķus, kurus brīvlaikos audzināju.
19.04.2017 15:33 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Manējie suņi abi dažādi - viens lūr virsū kad ēdu, otrs kautrējas un uzreiz griežas prom, ja pamanu. :-D Un tie suņi ēst grib VIENMĒR... jo īpaši svešu ēdienu :-D Nez, es tos suņus vairāk kā cilvēkus uztveru. Mani reāli kaitina, kad man kāds aizrāda kādēļ mani suņi dara to vai šito. Kāda šķirba? Es taču neprasu viņiem, kādēļ viņu bērni dara to vai šito... :-D Tā ir - katrs audzina pa savam. Citiem suns ir suns - nedrīkst gultā, nedrīkst to vai šito. Man kaut kā patīk visu pašplūsmā palaist un tad pētīt, kā pašiem suņiem attīstās raksturs utt.
19.04.2017 15:23 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Par ēdiena zagšanu, to neesmu pieredzējusi, ka suni pāraudzina. Mēs esam arī to brīdi filmējuši. Uzliekām uz galda ko garšīgu, nolikām no visām pusēm telefonus un paši uz 5 minūtēm pazudām. Tik smieklīgi pēc tam skatīties, kā viņš pievaktē, ik pa brīdim pamet aci uz laupījumu un tad nozog. :D
Vienreiz ienācu istabā tajā brīdī, kad visi virtuļi no šķīvja bija noēsti un suns centās aprīd pēdejo virtuli veselu. :-D
19.04.2017 15:22 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
dr567309, kā Tu spēj to izturēt. Es atkal ciest nevaru, kad suns dīc, kamēr es ēdu.
Es esmu ļoti liela suņu mīle, bet neciešu, ja suņi ir izlutināti un nekaunīgi. Dažiem radiem ir izlaisti suņi. Kamēr es ēdu, viņš man rej virsū, lai es kaut ko pametu, neklausa, ja kaut ko neļauj (arī saimniekiem liek mīksto), bet svešu suni jau neaudzināsi. Tas tā, tik manas pārdomas. Katrs savu suni audzina kā grib, bet tā, lai tas pārāk neapgrūtina pārējos. :-)
19.04.2017 15:19 |
 
Reitings 2715
Reģ: 13.12.2013
Daenerys1, suns par saimnieku izvēlas to, kuram izrāda lielāku pieķeršanos. :-D Centies vairāk viņu ignorēt. Kaķi es apskatīju, neizskatījās nekārtīgs, bija ļoti mīlīgs. Vienīgi man bailes, ka es aiziešu pēc viena, bet tā vietā atnākšu ar četriem. :-D
Kaķiem gan tāds pofigs

Nē, mana kaķene mani sagaidīja no skolas vai darba un dzina mani gulēt, jo viņai gribējās. Par apsēšanos uz klaviatūras pat nerunājot. :-D
19.04.2017 15:14 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Es suņiem piedodu visu un ļauju gandrīz visu :-D uzbraucu tikai tad, kad apnīk tā kašināšana ar ķepu - nu, tie "pakasi mani" kašieni. :-D Tad, kad kaut ko no galda nozog arī nevaru dusmoties. Man tas liekas mīlīgi un jauki, ka suns reāli saņemas drosmi un nozog kādu šašlika gabalu vai ko :-D
19.04.2017 15:13 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Wallee tāda skarba šodien esi.

Šodien man labs garastāvoklis, pilnīgi gribas kādam ieknābt. :D
Runājot par suņiem un dresūrām. Pirmos mēnešus būs grūtāk, bet galvenais ir neatkāpties no noteikumiem. Atliek tikai vienu reizi ko neatļautu pieļaut un suns mēģinās panākt to vēl un vēl. Man atkal ļoti patīk tā suņu mācīšana utt. Mūsu izvēlētais suns (kurš būs tikai nākotnē), vispār ir izaicinātājs. Viņš atrod visādus veidus, kā apiet noteikumus un vēro kā saimnieks uzvedas, bet mēs uz to esam gatavi. :-D
19.04.2017 15:06 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Lai suni izdresētu vajag nedaudz vairāk kā pāris dienas :-D Man atkal liekas, ka suņi, lai arī ir lempīgāki, tomēr vismaz baidās no saimnieka un pēc kārtīgas nobāršanas, kādu laiku netaisa mēslus vairāk. Kaķim gan vienalga. :-D
Bet nu...man viens suns ir vecāks, otrs jaunāks. Abi patversmes suņi, bet viena bija 2 mēn jauna, kad ņēmu, otrai jau pusotrs gads bija un es biju 3. saimnieks. Un baigi var just atšķirību starp suni, kurš ir audzis no "bērnības" mājās vienās, un to, kurš ir piedzīvojis kādu vardabību vai sliktus apstākļus, nav bijis audzināts...ļauts savā vaļā vienkārši laukos skraidīt un viss. Suns tomēr nav individuālis, viņam patīk un vajag saimnieka autoritāti. Patīk, kad viņu paslavē.. viņiem arī ir vajadzīga disciplīna. Kaķiem gan tāds pofigs, manuprāt.. :-D bet nu jā... šodien manas acis atvērās uz pavisam jaunām lietām. Fuuuuuuu, suns kakēdājs!
19.04.2017 15:03 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Eu nu beidziet! :-O Es jau tā to suni reti baroju. Tas suns ir ņemts manam draugam! :-D Jā, man viņš patīk, es par viņu rūpējos, bet tomēr man ir kaķis un draugam gribētos, lai ir suns.
Maite, starp citu, būrī sēdējis varētu būt diezgan kārtīgs un paklausīgs, tikai pirmo laiku nedaudz antisociāls. Varētu būt nepieciešams ilgs laiks, lai iedraudzētos, 3-6 mēneši ir tikai normāli.
19.04.2017 14:57 |
 
Reitings 2715
Reģ: 13.12.2013
Godīgi es nezinu, kāds būs kaķis, kurš gadu sēdēja patversmes būrītī, gan jau visu iemācīšu. Galvenais, lai ar suni nesakaujas. Ā, un suns, par saimnieku izvēlas to, kuru vairāk klausa.:-D
19.04.2017 14:54 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Es domāju, ka tas vairāk ir no saimnieka atkarīgs, un man piekrīt vetārsti. Pašreizējā kaķene, kad tikko paņēmām, bija blēņdare, nenormāli hiperaktīva, viss gāja pa gaisu un viņu rokās nevarēja paņemt. Nevarētu teikt, ka mežone - kastīti apmeklēja, bet nu tuvu mežonim. Dzimusi, augusi uz ielas. Pagājuši ir 4 mēneši, perfektāku kaķi nevar vēlēties - mīļa, nāk klēpī, murrā. Ir aktīva, rotaļīga, bet ne uzbāzīga, neko nebojā. Nu ja draugs spēs savākt suni, būs labi, pagaidām izskatās, ka suns pat mani vairāk klausa (es vairāk visu ko neļauju), bet es neesmu suņu speciālists, es suņus neizjūtu. Mācot šodien iet "blakus", sajutos kā spīdzinātāja.
19.04.2017 14:46 |
 
Reitings 2715
Reģ: 13.12.2013
Daenerys1, man arī ir trāpījušies gudri kaķi. Bija kaķene, kurai, ja pieķēra darot blēņas, nevajadzēja neko teikt. Es paspēju tikai ievilkt elpu un blēņas beidzās.:D Ar jauno kaķi nezinu kā ies, izskatījās saprātīgs. :-)
19.04.2017 14:41 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
Annie, esot Riga ar bernu, vienmeer saucu Lady taxi. Ok, dazreiz ne taa jaunaakaa mashina, bet vienmeer tiirs, nekadas cigareshu dvakas, laiciigi, suudzeties nevaru :-)
19.04.2017 14:37 |
 
Reitings 2715
Reģ: 13.12.2013
Man ir gatavs pus raksts, tātad šodien būs divi gatavi. :-D Ir ļoti grūti rakstīt par tēmu, kuru nesaproti.:-D
19.04.2017 14:36 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Aizvien vairāk saprotu, ka esmu tikai un vienīgi kaķu cilvēks. Tās ir šausmas ar suni. Nē, man vispār ļoti patīk mūsu suns, bet man tā dresūra nav saprotama. Kaķi visu mācās ļoti intuitīvi, cik man ir bijuši kaķi, gan pašai dzīvoklī, gan laukos - nekad nav bijušas problēmas ar WC kastītes apmeklēšanu, drīkst/nedrīkst lietām. Ar suni ir tīrais negals. Pašlaik mums notiek "podiņmācība", un viņu nekādīgi nevar iemācīt. Tāpat visi šie "nedrīkst!" - man jebkuram kaķim ir ātrāk pielecis, šo suni sabar, a viņam viss vienalga. Biju ārā pastaigāties, sajutos kā neliete - lai viņu iemācītu iet saitītē, jāpiemēro kaut kādas bez maz vai armijas metodes. Goda vārds, ar hiperaktīvu un apjukušu kaķi saitītē staigāt ir vieglāk!! Tas suns visu laiku, raujas, danco, smilkst, grib izrauties, es mācu, kā jāiet, tas spītīgi neklausu. A man žēl viņu tā dresēt armijas stilā, kas es, necilvēks kāds?
19.04.2017 14:34 |
 
Reitings 1321
Reģ: 03.11.2015
Kad mans suns bija pavisam mazs, mēs brīnījāmies, kāpēc viņš pa naktīm nenokārtojas pa lielam. Vienreiz naktī pamodos, jo kāds kaut ko košļāja. Izrādījās, ka savas kakas uzreiz apēda. Aizvedām pie vetārsta, izrādījās, ka vitamīnu ļoti trūkst. Kopš sākām dot veta izrakstītos vitamīnus, uzreiz pārstāja kakas ēst.
19.04.2017 14:32 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Te ir kāda, kurai ir savs bizness, ir vadītāja vai HR speciāliste?

Es.
19.04.2017 14:30 |
 
Reitings 10816
Reģ: 29.01.2009
shodien nevaru savakties darbam:D reecu nemitigi :D koleghi ar bez iekshaam parsmejushies :D shodien ir mana chakra :D
19.04.2017 14:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits