Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

ex draudzene neliekas mierā!

 
Reitings 145
Reģ: 21.09.2015
Es gribeetu uzzinaat ko juus dariitu manaa situaacijaa.
Mans draugs ir sataisiijis ''suudus'' un man praats saka lai suutu vinju ellee rataa, bet sirds grib patureet.
Taatad - vinjsh no savas ex izskjiiraas pirms pusotra gada , peec 5 gadu kopaa buushanas . Vinji bija draugi, tad sagaaja kopaa un peec skirshanaas izdomaaja uztureet draudziigas attieciibas.
Es jau to zinaaju kopsh saakta gala , bet neko neteicu.
Tagad es ieeju vinjas facebook profilaa un skatos - she ku re ku, abi divi ir bijushi kaut kaadaa debesu tornii at kokteiljiem un saulrieta skatiem paari visai Londonai, un pats labaakais ir tas, ka mans virietis teica ka tajaa dienaa vinjsh bija uzaicinaats uz drauga ( viiriesha ) pasakumu ko vinjs organizeeja. Vinjsh man brutaali sameloja. Es to uzzinaaju sestdien , un sveetdien man bija paredzeets iet uz vinja gjimenes Lieldienas sviniibaam, iepazities ar mammu pirmo reizi utt.
Mums bija gara saruna, vinjsh atbrauca pie manis , protams ar ziediem un luughsanos utt.
Paskaidrojums bija shaads te : Bijusii to kokteilju paseedeeshanu ir uzdaavinaajusi vinjam kaa dzimshanas dienas daavanu ( kas bija pirms 2 meeneshiem). Es biju shokaa ka vinjsh vispar ko taadu ir pienjeemis un vinja ljoti labi zin par muusu attieciibaam. Kas tie par gaajieniem no vinjas puses?? Es vinju ,protams, nostrosteeju un pateicu lai vinjsh paartrauc visus kontaktus ja veelas mani patureet, vai otrs variants - ja vinji ir tikai ''draugi'' tad lai naakosho reizi njem mani liidzi kaa savu partneri un iepaziistina muus - ko vinjsh ir ar mieru dariit.
Nostaadiju vinju fakta priekshaa par maniem ilgterminja plaaniem - uzsaakt dziivot kopaa peec kaada laicinja utt un ja vinsh mani savos plaanos neredz lai tin makskjeri, protams vinjsh teica ka buutu gatavs ar mani uzsaakt kopdziivi . Iepaziistinaaja ar vecaakiem , pievienoja FBO ( Facebook official) ka mees esam oficiaali kopaa.. jaa izklausaas kaa beernudaarzs, bet tas man dod taadu kaa apliecinaajumu savaa zinjaa, ka vinjsh neko nesleepj no citiem.
Bet es joprojaam nevaru saprast vai to vispaar ir veerts piedod.. shitaadas ieshanas ar bijushajaam man nav pienjemamas.
Juus manaa situaacijaa piedotu vai tomeer nee?
18.04.2017 14:18 |
 
10 gadi
Reitings 2488
Reģ: 29.01.2009
Nu nē, es laikam gan sūtītu tādu projām. Cik ilgi esat kopā? Šķiet, ka neilgi. Tad jau labāk ātrāk tikt no tāda vaļā nevis vilkt garumā un piedzīvot šādas situācijas vēl un vēl. Domāju, tas ir vairāk kā skaidrs, ka tā nebija viņu pēdējā tikšanās un Tu jau nezini ko viņi tur darīja.
18.04.2017 14:27 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Nuuu, es, protams, uzskatu, ka tu uzpūt ziloni no mušas ar tik spēcīgu jautājumu "vai vajag piedot?". Piedot tieši ko, ka viņš iedzēra kokteiļus ar savu ex? :-D Man arī, protams, nepatiktu, bet nu man šķiet te tomēr iedarbīgāki ir preventīvie pasākumi - uzsākot attiecības jau vajag laicīgi saprast kas notiek ar bijušajām un nostādīt tās robežas otram. Es, piemēram, arī šad tad pačatoju ar kādu ex - parunājam kā nu kuram tagad iet, citreiz darba jautājumos pakonsultējamies utt.. bet nu tikties ar viņiem es speciāli laikam nevēlos :-D tāpat arī otrai pusei - pačatot ok, bet tikties, tas jau par tālu. Bet ja tās robežas nav nospraustas, kā lai otrs to zina? Varbūt viņiem tiešām ir super draudzīgas attiecības un likās pašsaprotami satikties :-) 5 gadi tomēr ilgs laiks.. ja attiecības beidzās uz labiem nosacījumiem, tad tas ir normāli komunicēt :)
18.04.2017 14:28 |
 
Reitings 394
Reģ: 29.01.2017
Nesen bija diskusija par ko līdzīgu, tikai citā sakarā.
Domāju, ka tādām nav pārliecības par sevi, nespēj pieņemt to, ka vīrietis izlēmis par labu citai, tad nu izliekas viņa priekšā labiņā, visādi izdarās, lai netiktu nevienai citai vai savāktu sev atpakaļ. Vispār tās bijušās, kuras paliek draugu lomā, kas domā, ka ir tiesības lauzties jaunajās attiecībās, ieteikt kā būtu jādara, jo viņasprāt tur ir tā un tā, tā jau nu gan nebūs piemērota vai ko vēl, cik tas nav dzirdēts. Ja nav ko slēpt, tad pareizi tu saki, lai iepazīstina un ejat draugu barā kopā tikties, ja tā sanāk, ar laiku to izskaužot, ja redzi, ka lien, kur nevajag.
18.04.2017 14:29 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Tu pajautāji, kāpēc tieši viņš meloja, ka būs drauga pasākumā, nevis ar šo sievieti?
18.04.2017 14:31 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Pirmo reizi vēl piedotu,bet nebūtu patīkami,ka slēpis un melojis,bet ja tas būtu otro reizi,tad gan nepiedotu. Nav runa,ka tiekas ar bijušo,bet gan pa to ,ka meloja un ja vēl pēc tam to uzzina no soc tīkliem vai citiem cilvēkiem būtu nepatīkami. Godīgi pat justos kā muļķes lomā,tādēļ šo viSu pārrunātu ,lai zin ka šādi gājieni mani sāpina un otro reizi ko tādu negribētu piedzīvot. :-)
18.04.2017 14:33 |
 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
Stulba situācija, bet pirmajā reizē laikam piedotu. Izskatās,ka viņš ļoti cenšas :-D Stulbi, ka meloja, bet nekas nu ļooti traks nav noticis - nav jau nokrāpis (cik sapratu?). No vienas puses varu viņu saprast - arī man tā ir bijis, ka ar bijušo ir draudzīgas attiecības un tagadējam pateikt to ir bail, jo bail, ka nesapratīs, dusmosies utt. Bet mēs gan nekādus saulrietus utml neesam rīkojuši ;-)
18.04.2017 14:34 |
 
Reitings 186
Reģ: 25.03.2014
Mana drauga bijusī ik pa laikam uzraksta, draugs atbild neitrāli. Zinu noteikti, ka jūtas viņam pret viņu vairs nav, bet tāpat tas ir neomulīgi. Bijušajai pašai ilgstošas attiecības. Domāju, ka tā vairāk viņai tāda ziņkārīgi interese, kā tad viņam iet, paskatīties, kā mans draugs reaģē, sieviešu spēlītes
18.04.2017 14:42 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Meloja tāpēc, ka zināja, ka būs scēna - un vai tad viņš kļūdījās? Šādā ziņā vīrieši ir diez gan vienkārši radījumi, visticamāk neatteiksies no tā, ko grib darīt, tikai nākamreiz samelos labāk. Un vēl pasūdzēsies bijušajai, ka tu esi psiha. Ir iemesls, kāpēc ex ir ex, bet tas nenozīmē, ka ir godīgi prasīt otram, lai pārtrauc visu komunikāciju ar cilvēku, kas viņa dzīvē ir bijis ļoti svarīgs ilgus gadus. Koncentrējies uz savām attiecībām - tas ir ļoti labi, ka tev/jums ir nākotnes plāni, ka runājat par tiem. Bet tu nevari uzstādīt ultimātus un pateikt vīrietim, ko viņš drīkst vai nedrīkst darīt. Ja gribēs - aizies. Ar vai bez taviem ultimātiem. Svarīgāk ir vienoties par to, ka jūs nenoklusējat viens otram lietas, nemelojat un neslēpjat neko, runājat un uzklausāt viens otru - bez nosodījuma un drāmas. Nu, reāli padomā, ko viņš iemācīsies no šīs pieredzes: uzzināja - sapsihojās, tātad nebūtu uzzinājusi, nebūtu sapsihojusies, ergo, nākamreiz jādara tā, lai neuzzina. (Bet nenoliedzu, ka besī. Man arī besī, kad manējais sarakstās ar ex. Un galīgi nav viegli norīt to vēlmi laist ar šķīvi pa galvu vai draudēt ar šķiršanos. Bet ilgtermiņā ir tā vērts.)
18.04.2017 14:49 |
 
Reitings 145
Reģ: 21.09.2015
Paldies meitenes par viedokljiem!
1. Nav nokraapis. Vismaz taa saka. :-D
2. Esam kopaa 7 meeneshus.
3.Es vinjam jautaaju kaapec vinjsh man meloja par sho lietu - esot zinaajis , ka man tas nepatiks un neesot gribeejis mani sadusmot. :-D
Mees runaajaam ilgi un dikti, vismaz tagad vinjsh zin manu nostaaju. Es pateicu, ja veel kas shaads atkaartosies kaut vienu reizi, es pazudiishu no vinja dziives uz visiem laikiem.
Dazhreiz viirieshi ir vienkaarshi stulbi un vinjiem vajag kaut ko sachakareet un tikai tad sapratiis cik taalu var patiesiibaa iet.
Shoreiz es vinjam skaidri nostaadiju savus standartus .
Man veel sirdii ir riktiigs ruugtums, bet nu ir pagaajushas tikai paaris dienas un saapiite vel ir nepajokam liela.
Vinjsh man tagad ir uz paarbaudes laika, teicu ka tagad skatiishos peec vinja darbiem nevis vaardiem ,un atceelu vinja braukshanu uz Latviju pie manas gjimenes un arii maniem draugiem vinjsh kaadu laiku tuvumaa netiks laists, lai atguust manu uzticiibu un tad paskatiisimies.
18.04.2017 14:51 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Limonata
Robežas ir jānovelk laicīgi, nevis jātaisa scēna, kad konstatē, ka viņš tādai jau ir pārkāpis. :) Katra ļoti pareizi visu pateica. Svarīgākais ir spēt uzticēties otram, un ja viņš grib satikt bijušo, lai iet, bet pasakot kur, ko un cik ilgi darīs. Tā izvairīsieties no nevajadzīgām drāmām nākotnē.
18.04.2017 15:02 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Domāju, ka tā vairāk viņai tāda ziņkārīgi interese, kā tad viņam iet, paskatīties, kā mans draugs reaģē, sieviešu spēlītes

Vai arī viņi ir tikai draugi. Tu kādreiz aizraksti saviem draugiem? Kāpēc tu sazinies ar saviem draugiem? Ja ir bijušas nopietnas attiecības, bet beigās abi saprot, ka jūtu vairs nav, bet draudzība nekur nav pazudusi, vai šos cilvēkus nevar uztvert, kā citus draugus? Un turpināt ik pa laikam sazināties?
Tas par "sieviešu spēlītes" izklausās pēc stereotipa no filmām. Vai nu pārāk daudz skaties filmas vai tarakāni saaugušu pārāk lieli :-D
18.04.2017 15:07 |
 
10 gadi
Reitings 2488
Reģ: 29.01.2009
katra - un ko viņš iemācītos, ja Limonata būtu pasmaidījusi un reaģējusi mierīgi bez nekādiem pārmetumiem? Droši vien nodomātu, ka viss ok, tad jau arī turpmāk var mierīgi tikties ar bijušo, kad vien vēlas. Tas jau neko nemaina, ja gribēs, vienalga to darīs. Mazliet smieklīgi tie ieteikumi - ka tik neaizvainot nabaga vīrieti vai pateikt kaut ko ne tā, citādi šis aizies. Ja pašai jācieš, nu tas jau nekas, galvenais, ka viņam viss labi, pat ja tas nozīmē iešanu pa kreisi.
18.04.2017 15:12 |
 
Reitings 186
Reģ: 25.03.2014
Tas bija tāds izteiciens, protams, es nezinu, kas darās viņas galvā, tā ir mana interpretācija par sieviešu spēlītēm, bet zinu, ka viņi draugi noteikti nav. Un es aprakstīju savu pieredzi.
18.04.2017 15:16 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Kāpēc uzreiz tikai tāpēc, lai neaizietu? Tu domā, ka cilvēki viens otru respektē un citreiz piekāpjas tikai tāpēc, lai viens no viņiem neaizietu?
18.04.2017 15:16 |
 
Reitings 554
Reģ: 26.08.2013
Nu, melis... Ko tur daudz. Pieņem vai aizej.
18.04.2017 15:19 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Mazliet smieklīgi tie ieteikumi - ka tik neaizvainot nabaga vīrieti vai pateikt kaut ko ne tā, citādi šis aizies. Ja pašai jācieš, nu tas jau nekas, galvenais, ka viņam viss labi, pat ja tas nozīmē iešanu pa kreisi.

Mazliet smieklīgi ir ignorēt faktu, ka viņi attiecībās bijuši 5 gadus un viņiem ir tiesības palikt draudzīgās attiecībās. Un kas tā par slimīgu apsēstību par iešanu pa kreisi? Tad jau vispār labāk attiecības neveidot, ja reiz tādas paniskas bailes...
18.04.2017 15:20 |
 
Reitings 145
Reģ: 21.09.2015
Es atkal esmu par '' iebaidiishanas '' tehniku . :-D:-D
Es no saakuma sabljauju un tad pa mieriigo.
Plus vinjsh ir bikstaamais viirietis , vinjsh man pat attieciibu saakumaa teica ka visas vinja draudzenes esot bijushas '' ar olaam'', taka vinjam nav iebildumu cik es noprotu . hahaha
Pats labaakais bija tas , ka es vinjam leenaam censhos iemaaciit dazhaadas fraazes latvieshu valodaa un vinjsh tajaa vakaraa atnaak pie manis , apseezhaas pie galda un ar taadaam zheelaam , nodurtaam sunja aciim savaa spaanju akcentaa pasaka '' Es esmu dirsa''. :-D
18.04.2017 15:23 |
 
Reitings 394
Reģ: 29.01.2017
Pats labaakais bija tas , ka es vinjam leenaam censhos iemaaciit dazhaadas fraazes latvieshu valodaa un vinjsh tajaa vakaraa atnaak pie manis , apseezhaas pie galda un ar taadaam zheelaam , nodurtaam sunja aciim savaa spaanju akcentaa pasaka '' Es esmu dirsa''.

:D
Bet ja ārzemnieks, tas jau jāņem vērā, cits temperaments cilvēkam. :)
18.04.2017 15:27 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Tieši kad un kā tās robežas jāvelk? Turklāt vīrietim taču bija iespēja nenoklusēt tikšanos un neslēpt. Viņš izvēlējās slēpt (nešausminos, jo iemesli var būt entie) un samelot, jo pieņēma (!), ka autore nebūs priecīga. Un nebija arī, bet ne tikai par tikšanos, bet arī par slepenību, kas 'nokrāso' visu tumšāku, nekā, ja noslēpumainība nebūtu bijusi.
18.04.2017 15:30 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Jā, bet mēs jau no šīs situācijas nevaram izspriest, kā ir ikdienā, varbūt tā nav pirmā reize, kad par vēl nevainīgākām lietām ir scēna. Protams, nav forši, ka viņš meloja, melot nevajag, bet vajag izrunāt, ka droši, lai pasaka, kas un kā.
18.04.2017 15:32 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits