Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

vai ar to var nopelnīt iztiku?

 
Reitings 197
Reģ: 08.09.2015
Šobrīd nekur nestrādāju, un brīvā laika ir ļoti daudz, tāpēc ir ideja izveidot savu mājaslapu/ blogu, bet veidot to kā uzziņu, jaunumu lapu (līdzīgi kā "sejas.lv" u.c) Publicēt jaunāko informāciju par kino, mūziķiem no ārzemju medijiem.
Jautājums ir - cik perspektīvi tas varētu būt? Ja rakstu kvalitāte ir ļoti laba un vienmēr ziņoju par karstākajām aktualitātēm, cik liela varētu būt iespējamība, ka mājaslapa/ blogs, kļūtu iecienīts arī cilvēkiem no malas?
Man pašai reizēm ir sajūta, ka latviešu valodā nav sakarīgu portālu, kur uzzināt jaunumus tieši izklaidess jomā. Nemaz nerunājot par baumu portāliem.. tad nu kino, mūzika, pirmizrādes, aktieru, mūziķu ikdiena, varētu tikt apkopota vienā mājaslapā!
Sakiet, vai dzīvoju realitātē un to maz ir iespējams izdarīt, vai tikai sapņoju? :-D esmu iztēlojusies visu ārkārtīgi foršu, un otrs jautājums, vai ar šādām lietām maz ir iespējams ar laiku sākt pelnīt?
18.04.2017 10:58 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Ilgākā periodā - noteikti, bet tur jāiegulda ļoti liels darbs. Turklāt, nedomāju, ka vienatnē tas ir iespējams - radīt kvalitatīvu saturu, menedžēt soctīklus, meklēt reklāmdevējus, nu nez. Plus vēl tehniskais aspekts - uz kāda servera tev tā lapa stāvēs, cik apmeklētājus plāno dienā/nedēļā/mēnesī, cik interaktīva platforma, kas moderēs komentārus, kas taisīs seo? Tālāk - autortiesības? Ok, LV mediji pārpublicē rakstus vienā laidā, bet nu tomēr? Uzgrābsies uz neīstā, varēsi ņemties ar tiesas prāvām. Attēli? Tos nevar vnk pagrābt no interneta, norādot avotu un domāt, ka ar autortiesībām viss kārtībā. Un vispār, kāpēc man lasīt tieši tavu lapu, ja es varu iegūt sev interesējošo informāciju ārvalstu vietnēs? Nesaku, ka tas nav iespējams, bet rūpīgi jāpārdomā no visām pusēm, ne tikai to, kā es tagad smuki pārpublicēšu rakstus, likšu bildītes un viss būs smuki un jauki.
18.04.2017 11:12 |
 
Reitings 5637
Reģ: 06.11.2013
Diemžēl nē, bet Tev būs lielākas izredzes nopelnīt sēžot plikai webkameras priekšā, bet Tev būs nepieciešams starta kapitāls gumijas rotaļlietu iegādei - tātad būs jāuzraksta detalizēts biznesa plāns un jādodas uz Altum.
18.04.2017 11:14 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Ir sakarīgi portāli arī (protams, latiņa katram sava), bet tie pārsvarā nenodarbojas ar clickbaitiem un tendencioziem virsrakstiem, kāpēc varbūt arī viņi uz tās informatīvās drazas fona paliek visai neredzami.
Es Tev ieteiktu vispirms mēģināt pašai pastrādāt kādā portālā, lai saprastu, kā kas strādā, ar ko pelna, kur gūst informāciju (nevis kārtējo pārpublicējumu) utt.
18.04.2017 11:38 |
 
Reitings 197
Reģ: 08.09.2015
Esmu jau iepriekš strādājusi vienā portālā, kur pati veidoju ziņas, tāpēc arī radās interese izveidot ko savu. :)
Tukši pārplubicējumi mani neinteresē. Jau iepriekš strādājot informācija tika iegūta no vairākiem avotiem, nevis vienkārši pārkopēta. Un šeit tā ideja ir, piemēram, rakstā par pirmizrādi kādu konkrētu, nelielā daudzumā atspoguļot savu viedokli. Tā lai tas nav pārāk uzkrītoši, bet gan iegūstot lielāku lasītāju skaitu, atrast domubiedrus ar kuriem gaumes sakrīt.
Tagad, kad pati šitā uzrakstīju, tas vairāk izklausās pēc bloga nevis mājaslapas. ;D
18.04.2017 11:56 |
 
Reitings 197
Reģ: 08.09.2015
Up
19.04.2017 10:20 |
 
Reitings 326
Reģ: 12.06.2016
Pirms nepamēģināsi-neuzzināsi.
Kapēc gan nemēģinat? Ja nu viss aiziet un viss veikmsīgi?
Ja arī ne, būs laba pieredze tā vai tā!
19.04.2017 10:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits