Viņam ir draudzene.

 
Reitings 143
Reģ: 08.10.2010
Sveikas!
Jau kopš pagājušā gada vasaras man vienā no populārākajiem soc.tīkliem raksta puisis, kurš jau no sākta gala neslēpj, ka viņam ir draudzene. Čats pēc čata, līdz norunājām tikšanos. Neilgi pirms noliktā tikšanās datuma, viņa draudzene pieķēra viņu ar mani sarakstamies, kā rezultātā tikšanās izpalika un sekoja pāris mēnešu klusums no viņa puses. Tagad, kopš februāra viņš atkal mani uzmeklēja un cītīgi sazinās. Sanāca tā, ka nesen braucu uz pilsētu, kurā viņš dzīvo, pirmo reizi satikāmies, un kopā aizvadījām burvīgu dienu, pusdienas restorānā, šopings, braukāšanās ar mašīnu un protams, kaislīgi skūpsti (iniciators-viņš). Kopš aizbraucu, viņš joprojām cītīgi turpina man rakstīt un interesēties gandrīz katru dienu, labrīt, arlabunakti, kā man iet, kā jūtos, ko daru. Nosolījās, ka pa vasaru 100% brauks pie manis vismaz uz 2 nedēļām, ko draudzenei teikt - izdomāšot. Pēc pāris mēnešiem arī es pārvākšos uz pilsētu, kurā viņš dzīvo, taču ne viņa dēļ, tur iemesls ir cits, taču viņš to uzzinājis, priecīgs, apgalvo, ka nevar sagaidīt, kad pārvākšos.
Nespēju saprast, vai viņam ir tiešām simpātijas pret mani, vai esmu nokļuvusi mīļākās lomā?! Nav teicis, ka savu draudzeni taisītos pamest. Taču ir man godīgi atzinis, ka pats saprot, ka no savas draudzenes puses ir jau "norakstīts", ja es to vēlētos. Pats trakākais, ka man viņš tiešām simpatizē. Nespēju saprast, vai viņam es arī?!(t)
Vai man uzstādīt ultimātu - es vai draudzene? Vai turpināt visu, kā ir, ar cerību, ka viss pats atrisināsies? Šobrīd jūtos tik ļoti apjukusi, ka nezinu vairs, ko lai iesāk. (t)
16.04.2017 02:18 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Jauns virietis izvelas savu cienu nevis jaunas attiecibas.
Es saprastu vins butu precejies, ar berniem un kopigu kreditu majoklim. Tur ir ko padomat vai jauna simpatija ta verta. Bet te, tik vien ka cienu pazaudes. Tad nu ziedo savu laimi. Interesanti kapec vinam vispar skiet, ka kadam dikti interese ar ko vins kopa. Tur pat kopdzive nav. Zeme atveries. Klasiskakie makaronu kadi dzirdeti.
17.04.2017 20:46 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Veseligas attiecibas nevienam neviens nav "jaizklaide" lai noturetu.
Tu parak lielu dalu atbildibas nogrud uz vina draudzeni. Vienigais kur vina vainiga, ka palika ar tadu muulapu kopa pec sarakstes atklasanas.
17.04.2017 20:42 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
nerātnā
Nē. :) Bet tas bieži iet roku rokā, jo sniegpārsliņas dēļ tā, ka emocijas valda pār veselo saprātu, praktiski vienmēr iekrīt troļļu slazdos.
17.04.2017 20:30 |
 
Reitings 1884
Reģ: 08.07.2013
Viņš tev ir teicis, ko jūt pret draudzeni, kāpēc vispār sāka tās sarakstes aiz muguras, flirtēšanu ar citu (tevi)? Viņiem attiecībās ir kādas problēmas? Ja jā, tad kāpēc nešķiras?
17.04.2017 20:21 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Pag, kur troļļi, tur sniegpārsliņas?
17.04.2017 20:21 |
 
Reitings 428
Reģ: 05.02.2015
It's all fun and games until...sliktā meitene un kārdinošā pavedinātāja nonāk draudzenes lomā. Gan jau kādreiz būs tev ilgstošas attiecības un būs tajās rutīna, ai kā negribēsies, ka vīra vai drauga ceļā pagadās tāda pati sliktā meitene :) Tad gan dikti gribēsies, lai tā otra sajustos vainīga.
Par vīrieša noturēšanu... Ja vīrieti vēl kaut kā īpaši ir jānotur, tad viņš vispār nav laika tērēšanas vērts. Bet arī šādas atziņas nāk ar laiku.
17.04.2017 20:20 |
 
Reitings 143
Reģ: 08.10.2010
TalisQualis Absolūti neesmu naidīgi noskaņota pret meiteni, un pēdējais ko gribu darīt, būt spiesta pati rīkoties, no vienas puses man ir gluži vienalga par šo sievieti, jo man viņa nav ne draudzene, ne paziņa, nekā, pilnīgi svešs un vienaldzīgs cilvēks, protams ja aizdomājas nedaudz žēl viņas paliek, taču tāda ir dzīve, nejūtos vainīga par to, ka viņa nav spējīga noturēt pati savu vīrieti. ;-)
17.04.2017 20:13 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
nerātnā
Tā saite ir uz 21 (pēdējo) lapu, kurā viss ir - gan teksts, gan konteksts.
Vai dieniņās, kādas emocijas. :D Un tas viss uz tā fona, ka jūs pat diskusiju no sākuma neesat izlasījušas un sapratušas par ko vispār ir runa. :D Labs piemērs sniegpārsliņām... :D

Kas ar tām sniegpārsliņām?(s)

Sniegpārsliņas netur diskusiju svelmi, apvainojas par vārdiem (viedokli), faktu vietā apspriež personības, nu un visādi tamlīdzīgi izpildās. :D
17.04.2017 20:13 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Paldies, Caloo, par saiti, bet vai man jālasa visas 20 lapas par mis LV atlasi, lai noskaidrotu, kas domāts ar tām sniegpārsliņām?
17.04.2017 20:05 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
oho puisis māk sāpināt tik daudz dažādos veidos, baigais ķērieniņš :)
man liekas stipri jocīgs autores naidīgums pret otru meiteni.. ok, viņa ir tava konkurente, bet viņa šo situāciju nav ne prasījusi, ne provocējusi, viņa ir tā, kurai vismazāk būtu jācieš no šī visa..
17.04.2017 20:05 |
 
Reitings 143
Reģ: 08.10.2010
Amnile Tev pm. ;-)
Beibe.Marta Puisis pats ir atzinis, ka draudzeni ir smagi sāpinājis, ko viņa īsti viņam joprojām nespēj piedot, taču tas nebija saistīts ar krāpšanu. ;-)
17.04.2017 19:56 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Meowth
Caloo, pagriez savu domu par spiedienu, rupjībām un lasītprasmi pats pret sevi diskusijā par "drausmīgi resnajām meitenēm, kas kā idiotes atnāca uz skaistumkonkursu"

Ja to, ko es tur rakstīju, Tu iztulko kā augstāk pasvītroto tekstu, tad mans teksts par tavām prāta spējām paliek spēkā. :D
nerātnā
Skat. šeit. http://cosmo.lv/forums/topic/204371-/?sort=ASC&pnr=21
17.04.2017 19:56 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Meowth, metīšos Caloo aizstāvībā, jo manuprāt Tu šauj greizi. Es arī lasīju to diskusiju, tajā nedaudz piedalījos un Caloo domas galvenokārt sakrita ar manām. Respektīvi, netika nolikta neviena meitene vispār, bet runa gāja par to, ka uz konkursu ejot ir nedaudz kritiskāk jāpaskatās uz sevi.
Sorry, ne pa tēmu, bet sapratu, ka te atkal aiziet apvainojumi ne pa ķeksi.
17.04.2017 19:49 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Hmm, pēc jūsu apraksta troļļa psiholoģiskais portrets iznāk kompleksains, par sevi nepārliecināts, ar zemu pašapziņu, kas gūst perversu baudu no citu izprovocēšanas, tāda manipulatīva vardarbība, tikai internetā.
Spriežot pēc autores postiem šai diskusijā (ne pirmajās lapās), jā, atbilst. Lai gan ne visus postus viņa apgriezusi otrādi, bet tam došvien ir savs izskaidrojums.
.
Caloo, kas tās par sniegpārsliņām?
17.04.2017 19:49 |
 
Reitings 318
Reģ: 09.02.2017
Meowth
Oki, tad vienīgais kas Tevi var glābt ir tava jaunība. Ja Tev ir 25+ un Tev ir tāds pasaules redzējums, tad cik es zinu smadzeņu transplantācija vēl nav pieejama...

Manuprāt, tā īsts vīrietis arī nerunātu, jo vīrietim būtu zem sava goda aizvainot sievieti. Bet... Laikam jau normāls vīrietis nesēdētu rozā sievietēm domātā forumā, tā kā es lieki pacēlu šo jautājumu par tavu vīrišķību.
17.04.2017 19:48 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Beibe.Marta
Es esmu mierīgs kā pitons. :D Nu labi, smejos brīžiem. :D
17.04.2017 19:44 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Calloo
Visas vinas rupjibas ari mums kaa pilei udens. Kviti. Ta ka vari atslabt.
17.04.2017 19:43 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Meowth
Oki, tad vienīgais kas Tevi var glābt ir tava jaunība. Ja Tev ir 25+ un Tev ir tāds pasaules redzējums, tad cik es zinu smadzeņu transplantācija vēl nav pieejama... :D
17.04.2017 19:41 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Bet protams, ka vins sen ir paradijis attieksmi pret savam attiecibam un draudzeni. Par to vispar nav runa. Bet ja viena svaru kausinja ieliek tevi, otraa vina attiecibas, vinam svarigakas ir attiecibas ar esoso, vienalga kadu iemeslu del. Saproti to tev nesaku lai tevi kaitinatu. Jebkurs cilveks, vienalga virietis vai sieviete, ja gribes ar kadu but kopa, daris visu lai butu. Nu kads cienjas zudums?! Es ticu, ka tu pati iekseji juti, ka tas ir absurds.
Es aizgaju no 12 gadus ilgam attiecibam burtiski divu nedelu laika un pametu visu lai saktu no nulles. Protams bija bail, bet pari visam bija parlieciba, ka taja bridi to gribu.
Vini pat kopa nedzivo. Vinam butu loti viegli visu partraukt. Tapat vinam bija viegli visu partraukt kad draudzene piekera jus sarakstee.
Bet ari te padomaa. Varbut ta jau nav pirma reize. Bez iemesla tadas lietas nemekle un neatrod. Neredzu nevienu iemeslu kadel vinai bija jasez vinas soc. tikla profilaa.
Lai ka butu, vinam ir velme palikt ar esoso, vismaz pagaidam. Praktiski tava vieta varetu but jebkura cita kas vinam patik.
Iespejams vins velas skirties un laicigi mekle droshu plaanu b, tevi. Un tas atkal liecina par personibas problemam. Cilveks nemak but viens.
17.04.2017 19:40 |
 
Reitings 318
Reģ: 09.02.2017
Es jau Tev tur uzrakstīju, ka Tu vispār to tēmu neesi lasījusi, savādāk tāda komentāra nebūtu

Es izlasīju to diskusiju un secinājums viens - tu neesi vīrietis, ja atļaujies aizvainot sievieti par viņas izskatu. Viss, punkts, tur neko nevar pagriezt vai apgriezt otrādāk.
17.04.2017 19:37 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits