Viņam ir draudzene.

 
Reitings 143
Reģ: 08.10.2010
Sveikas!
Jau kopš pagājušā gada vasaras man vienā no populārākajiem soc.tīkliem raksta puisis, kurš jau no sākta gala neslēpj, ka viņam ir draudzene. Čats pēc čata, līdz norunājām tikšanos. Neilgi pirms noliktā tikšanās datuma, viņa draudzene pieķēra viņu ar mani sarakstamies, kā rezultātā tikšanās izpalika un sekoja pāris mēnešu klusums no viņa puses. Tagad, kopš februāra viņš atkal mani uzmeklēja un cītīgi sazinās. Sanāca tā, ka nesen braucu uz pilsētu, kurā viņš dzīvo, pirmo reizi satikāmies, un kopā aizvadījām burvīgu dienu, pusdienas restorānā, šopings, braukāšanās ar mašīnu un protams, kaislīgi skūpsti (iniciators-viņš). Kopš aizbraucu, viņš joprojām cītīgi turpina man rakstīt un interesēties gandrīz katru dienu, labrīt, arlabunakti, kā man iet, kā jūtos, ko daru. Nosolījās, ka pa vasaru 100% brauks pie manis vismaz uz 2 nedēļām, ko draudzenei teikt - izdomāšot. Pēc pāris mēnešiem arī es pārvākšos uz pilsētu, kurā viņš dzīvo, taču ne viņa dēļ, tur iemesls ir cits, taču viņš to uzzinājis, priecīgs, apgalvo, ka nevar sagaidīt, kad pārvākšos.
Nespēju saprast, vai viņam ir tiešām simpātijas pret mani, vai esmu nokļuvusi mīļākās lomā?! Nav teicis, ka savu draudzeni taisītos pamest. Taču ir man godīgi atzinis, ka pats saprot, ka no savas draudzenes puses ir jau "norakstīts", ja es to vēlētos. Pats trakākais, ka man viņš tiešām simpatizē. Nespēju saprast, vai viņam es arī?!(t)
Vai man uzstādīt ultimātu - es vai draudzene? Vai turpināt visu, kā ir, ar cerību, ka viss pats atrisināsies? Šobrīd jūtos tik ļoti apjukusi, ka nezinu vairs, ko lai iesāk. (t)
16.04.2017 02:18 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits