Viņam ir draudzene.

 
Reitings 143
Reģ: 08.10.2010
Sveikas!
Jau kopš pagājušā gada vasaras man vienā no populārākajiem soc.tīkliem raksta puisis, kurš jau no sākta gala neslēpj, ka viņam ir draudzene. Čats pēc čata, līdz norunājām tikšanos. Neilgi pirms noliktā tikšanās datuma, viņa draudzene pieķēra viņu ar mani sarakstamies, kā rezultātā tikšanās izpalika un sekoja pāris mēnešu klusums no viņa puses. Tagad, kopš februāra viņš atkal mani uzmeklēja un cītīgi sazinās. Sanāca tā, ka nesen braucu uz pilsētu, kurā viņš dzīvo, pirmo reizi satikāmies, un kopā aizvadījām burvīgu dienu, pusdienas restorānā, šopings, braukāšanās ar mašīnu un protams, kaislīgi skūpsti (iniciators-viņš). Kopš aizbraucu, viņš joprojām cītīgi turpina man rakstīt un interesēties gandrīz katru dienu, labrīt, arlabunakti, kā man iet, kā jūtos, ko daru. Nosolījās, ka pa vasaru 100% brauks pie manis vismaz uz 2 nedēļām, ko draudzenei teikt - izdomāšot. Pēc pāris mēnešiem arī es pārvākšos uz pilsētu, kurā viņš dzīvo, taču ne viņa dēļ, tur iemesls ir cits, taču viņš to uzzinājis, priecīgs, apgalvo, ka nevar sagaidīt, kad pārvākšos.
Nespēju saprast, vai viņam ir tiešām simpātijas pret mani, vai esmu nokļuvusi mīļākās lomā?! Nav teicis, ka savu draudzeni taisītos pamest. Taču ir man godīgi atzinis, ka pats saprot, ka no savas draudzenes puses ir jau "norakstīts", ja es to vēlētos. Pats trakākais, ka man viņš tiešām simpatizē. Nespēju saprast, vai viņam es arī?!(t)
Vai man uzstādīt ultimātu - es vai draudzene? Vai turpināt visu, kā ir, ar cerību, ka viss pats atrisināsies? Šobrīd jūtos tik ļoti apjukusi, ka nezinu vairs, ko lai iesāk. (t)
16.04.2017 02:18 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
un atzina, ka pirmo reizi ko tādu dara draudzenei aiz muguras

Ak nu neesi tāda zoss!
"Pirmo reizi" šo gan jau katrai nākamajai dzied un visas ar smaidu uz lūpām tic nabaga puisim. Tik tā pirmā reize teksta vietā vajadzēja likt atzina,ka ento reiz..(t).
16.04.2017 10:47 |
 
Reitings 352
Reģ: 23.07.2016
Kapēc vispār bija jāsāk sarakstīties, ja zināji, ka ir draudzene, pati ieliec sevi draudzenes vietā. Un vēl skūpstīties aiz muguras draudzenei, fuij abi vienādi.
16.04.2017 10:47 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
vēl skūpstīties aiz muguras draudzenei, fuij abi vienādi

++++, varbūt pat esat viens otru atraduši(t),viens smuki kā nerātnā minēja karina makaronus, bet otrs domās kādu ultimātu uzlikt,lai izjauktu citu attiecības(t)
16.04.2017 10:53 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
otrs domās kādu ultimātu uzlikt,lai izjauktu citu attiecības

Nu bet paga... Čalis nedēļām bučojas ar citu, plāno melot un pie tās citas braukt vasarā uz 2 nedēļām - vai tiešām tās ir attiecības, kuras ar zobiem un nagiem būtu jāsargā?
16.04.2017 10:59 |
 
10 gadi
Reitings 2151
Reģ: 02.04.2011
Ja Tava galvenā raize ir par to, vai Tu viņam patīc - nu tak patīc, jā! Neviens taču nemeklēs komunikāciju, iespējas tikties, neslapstīsies pa kaktiem ar kādu, kurš nepatīk. Patīc, protams! Vai tik ļoti, lai būtu gatavs Tev piedāvāt roku un sirdi...Emmm. Baigā aizdoma, ka tikai krānu gan. Bet. Tava dzīve, Tava izvēle, Tavas kļūdas, Tavi mēsli un varavīksnes. Dikti cerīgs un iekšēja morāles konflikta vērts gadījums neizskatās, bet who knows, who knows.
16.04.2017 11:13 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Nu bet paga... Čalis nedēļām bučojas ar citu, plāno melot un pie tās citas braukt vasarā uz 2 nedēļām - vai tiešām tās ir attiecības, kuras ar zobiem un nagiem būtu jāsargā?

Bet meitene tak labāka nav,ja zināja,ka ir aizņemts,tad ko gāja satikties?Un pat ja viņš bija skūpstu iniciators,tā vai tā kādēļ tad atbildēja skūpstiem? Varēja jau kad uzzināja ka ir aizņemts,pateikt ,ka ar aizņemtiem neielaidies.
16.04.2017 11:26 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Meitene nevienu nekrāpj. Jā, apzināti darīt to, kas sāpinās citu cilvēku (čalīša oficiālo draudzeni) ir cūcīgi, bet - nu nav čalīša oficiālajai meitenei tādas attiecības, par kurām vajag trīcēt un drebēt. Viņu krāpj, attiecīgi, jo ātrāk šīs attiecības beigsies, jo labāk oficiālajai draudzenei.
16.04.2017 11:28 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Puisis ir kā alkoholiķis,kamēr alkoholiķis neredzes kārtējo pudeli,varēs vēl pretoties atkarībai,bet kā kāds sāks vicināt gar degunu pudeli,būs grūti sevi novaldīt. Tieši tā ir ar puisi ,varbūt puiša draudzene ne pirmo reizi pieķer un kamēr neviena nedod nekādus iemeslus ,puisis liekas mierā ,bet kā kāda sāk atbildēt uz vēstulēm tā viss ,puisim kārtējā deva(t)
16.04.2017 11:35 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Nu, tad jāsaka - tāpat kā attiecības ar alkoholiķi ir nevajadzīgs mazohisms, tad arī attiecības ar no brunčiem atkarīgo ietilpst tajā pašā kategorijā.
16.04.2017 11:36 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Viņu krāpj, attiecīgi, jo ātrāk šīs attiecības beigsies, jo labāk oficiālajai draudzenei.

Piekrītu,ka oficiālai draudzenei ātrāk prom no tāda!
Jācer,ka autore drīz te neveidos tēmu, puisis manis dēļ pameta savu draudzeni un tagad sarakstās ar citu.
16.04.2017 11:41 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
puisis manis dēļ pameta savu draudzeni un tagad sarakstās ar citu

Tā jau ir cita tēma.
16.04.2017 11:45 |
 
Reitings 134
Reģ: 08.04.2017
Viņš - jāklis, kurš turpinās būt attiecībās ar savu meiteni un paralēli šādi tiksies ar vēl citām pēc tevis. Viņa - upuris, kurai būtu labāk jāstalko (piekāst privātumu un to, ka nedrīkst līst svešos telefonos, ja ir šādi vīrieši) un jāsaņem savs pašlepnums, lai pamestu krāpēju. Tu - kārtējā mīļākā krāpējam un pēc dabas kuce, ja satiecies ar aizņemto, kura pelnījusi saņemt tādas pašas negatīvās emocijas, ko sniedz citiem, karma, zini.

+++ Absolūti šim viedoklim piekrītu! Tāds mazliet skarbs, bet patiess, tā kā ir.
16.04.2017 11:47 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Mīlestība ir akla! Tā nu tas ir. Randiņot vai nerandiņot ar aizņemtu cilvēku ir katra paša izvēle, bet vienmēr ir jārēķinās ar sekām, kādas var rasties no šādas situācijas. Turklāt, nekur nav teikts, ka ja viņš aizies no draudzenes, tad atnāks pie tevis.
16.04.2017 11:54 |
 
Reitings 394
Reģ: 29.01.2017
Žēl oficiālo draudzeni. Tas, ka viņai sen vajadzēja stalkot sociālos tīklos un čekot telefonu, nu tā ir zemiska rīcība, tādas arī meklēs pat tad, ja nav iemesla un piesies visu ko, pat ja nekā nav. Normāla meitene to jūt tāpat, ka kaut kas nav. Tā rīkojas paranoiķes, manipulētājas, pārsvarā tās, kuras nespēj tikt galā ar sevi, tad nu meklē kaut ko, lai attaisnotu sevi un pati gribētu palikt balta un pūkaina.
Uzzinās no viņa izturēšanās tāpat, agri vai vēlu, tad divi varianti. Vai nu sāks terorizēt tevi, lamāt, saukt par aizvīlēju. Vai nu gribēs ieriebt puisim, lai viņam turpmāk nekas nesanāktu, atbrīvosies no visām, kas pat paskatās uz viņa pusi, pat ja tā būs pārdevēja, ar domu, ja jau nav, tad nav nevienai un šantažēs. Tā ka daudz variantu, happily ever after reti kad notiek šādos gadījumos, kad trīs iesaistīti. Šā vai tā tu dabūsi pēc pilnas programmas, manuprāt.
Un tas, ka viņiem tur nebija nekādas lielās attiecības, nu štrunts, tev nav tiesību jaukt aizņemtu cilvēku dzīves, tāpēc ka tev liekas, ka viņu attiecības nav labas. Ja gribētu tevi pa īstam, tad momentā izrunātu to ar meiteni un viņš būtu brīvs, ne piedāvātu slapstīšanos.
16.04.2017 12:19 |
 
Reitings 313
Reģ: 26.03.2015
Heartless, Tu gandrīz gadu komunicē ar pusi, kurš jau no paša sākuma ir pateicis, ka ir aizņemts un nav minējis, ka taisās šķirties ar draudzeni. Tagad pieslēdz smadzenes, un padomā, cik tad nopietnas ir viņa jūtas pret Tevi. Ja vīrietim būtu patiešām nopietni nolūki pret Tevi , viņš jau sen būtu izšķīries no draudzenes. Puisis ir kretīns un Tu viņam esi vienkārši izklaide.
-
Un jā, par tādām sievietēm kā autore neko labu nedomāju. Es nesatiktos ar aizņemtu vīrietu, manuprāt, tā ir necieņa pret sevi (nerunāju par gadījumiem, kad sievieviete to nezina, bet šajā situācijā zināja jau no paša sākuma). Un es arī nespētu cienīt vīrieti, kas šādi izturas pret savu esošo draudzeni.
16.04.2017 12:30 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Viņš - jāklis, kurš turpinās būt attiecībās ar savu meiteni un paralēli šādi tiksies ar vēl citām pēc tevis. Viņa - upuris, kurai būtu labāk jāstalko (piekāst privātumu un to, ka nedrīkst līst svešos telefonos, ja ir šādi vīrieši) un jāsaņem savs pašlepnums, lai pamestu krāpēju. Tu - kārtējā mīļākā krāpējam un pēc dabas kuce, ja satiecies ar aizņemto, kura pelnījusi saņemt tādas pašas negatīvās emocijas, ko sniedz citiem, karma, zini.

Es laikam vēl precīzāk nespētu izteikties.
Oi,kā parauj dusmu tāda tipa kuces
Fascinē tas naivums un stulbums no tavas puses.
16.04.2017 12:43 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Ja tiešām vīrietis šķiet īsts atradums, tad vari uzstādīt ultimātu :)
Man jau tas šķistu pazemojoši, ka nespēju raisīt tik lielu interesi vīrietī, ka vinš jau gadu turpina sēdēt 2 krēslos vienlaicīgi..
Nav tāda drausmīga sajūta, ka puisis ar pabučojas ar Tevi un vakarā liekas horizontāli blakus citai dūdai?
16.04.2017 12:57 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Ari brivajai klukstei ir jadoma ar galvu un arivm vina ir daleji atbildiga iesaistoties attiecibas ar aiznemtu.
16.04.2017 12:58 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Piekritu cormeum. Ja tu sim visam velies iespejamu ilgtermina rezultatu, ta ari pasaki, izskiries un tad piekap, tikmer liec man mieru un nejauc galvu.
16.04.2017 13:00 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
klukste dara pāri tikai sev. Oficiālajai draudzenei pāri dara Romeo.
16.04.2017 13:02 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits