Viņam ir draudzene.

 
Reitings 143
Reģ: 08.10.2010
Sveikas!
Jau kopš pagājušā gada vasaras man vienā no populārākajiem soc.tīkliem raksta puisis, kurš jau no sākta gala neslēpj, ka viņam ir draudzene. Čats pēc čata, līdz norunājām tikšanos. Neilgi pirms noliktā tikšanās datuma, viņa draudzene pieķēra viņu ar mani sarakstamies, kā rezultātā tikšanās izpalika un sekoja pāris mēnešu klusums no viņa puses. Tagad, kopš februāra viņš atkal mani uzmeklēja un cītīgi sazinās. Sanāca tā, ka nesen braucu uz pilsētu, kurā viņš dzīvo, pirmo reizi satikāmies, un kopā aizvadījām burvīgu dienu, pusdienas restorānā, šopings, braukāšanās ar mašīnu un protams, kaislīgi skūpsti (iniciators-viņš). Kopš aizbraucu, viņš joprojām cītīgi turpina man rakstīt un interesēties gandrīz katru dienu, labrīt, arlabunakti, kā man iet, kā jūtos, ko daru. Nosolījās, ka pa vasaru 100% brauks pie manis vismaz uz 2 nedēļām, ko draudzenei teikt - izdomāšot. Pēc pāris mēnešiem arī es pārvākšos uz pilsētu, kurā viņš dzīvo, taču ne viņa dēļ, tur iemesls ir cits, taču viņš to uzzinājis, priecīgs, apgalvo, ka nevar sagaidīt, kad pārvākšos.
Nespēju saprast, vai viņam ir tiešām simpātijas pret mani, vai esmu nokļuvusi mīļākās lomā?! Nav teicis, ka savu draudzeni taisītos pamest. Taču ir man godīgi atzinis, ka pats saprot, ka no savas draudzenes puses ir jau "norakstīts", ja es to vēlētos. Pats trakākais, ka man viņš tiešām simpatizē. Nespēju saprast, vai viņam es arī?!(t)
Vai man uzstādīt ultimātu - es vai draudzene? Vai turpināt visu, kā ir, ar cerību, ka viss pats atrisināsies? Šobrīd jūtos tik ļoti apjukusi, ka nezinu vairs, ko lai iesāk. (t)
16.04.2017 02:18 |
 
Reitings 68
Reģ: 17.11.2013
Heartless
, atceries,ka tas viss tev nāks atpakaļ. Padomā par to meiteni,viņa visu šo gadu naivi tic,ka puisis ir uzticīgs. Tu viņai liedz iespēju satikt īstu vīrieti. Iedomājies cik sāpīgi viņai būs ,ja tas viss vilksies vēl ilgāk un tad viņa to uzzinās? Kāpēc tu vienkārši nevari viņai to pateikt? Es to ļoti novērtētu. Jā,tu neesi vainīga ,ka viņš savai draudzenei dara pāri,bet tu vari to izbeigt,tu vari viņai to pateikt. Iedomājies sevi viņas vietā.
Pati esmu bijusi tavā situācijā. Kāds vīrietis man pievērsa uzmanību, vienreiz pat noskūpstīja kaut gan es nekādas simpātijas pret viņu neizrādīju. Bieži izteica komplimentus(bija jātiekās citu iemeslu dēļ) un aicināja uz satikšanos. Beigās izrādījās,ka viņam ir sieva un divi bērni. Neko sievai neteicu,jo baidījos izjaukt ģimeni. Savu nepatiku pret to kā viņš rīkojas izrādīju,ļoti ceru,ka būs kaut ko sapratis līdz kamēr nav par vēlu.
17.04.2017 11:38 |
 
Reitings 263
Reģ: 20.07.2014
Fancy, +++
Saprotu, ka meitene ir kkādus seriālus saskatījusies vai ko un tgd viņai patīk tā domāt par sevi un iejusties liktenīgās sievietes ādā, bet nu muļķīgi bez gala tas ir

Izlasīju visu diskusiju un visu laiku šis man bija galvā. Laikam saskatījusies kaut kādus tīņu seriālus, kur ir krutās meitenes un tagad iedomājās, ka ir viena no tām. Smieklīgi un nožēlojami vienlaikus. :-D Cik naīvs cilvēks, domā, ka ir pārāks par visiem, kontrolē situāciju, bet patiesībā vienīgais iegūvējs šajā visā ir tas puisis, kuram izdevās dabūt divas ne pārāk gudras meičas, kurām tagad kar makaronus uz ausīm. Viena tic, ka nekrāpj un ir uzticams vīrietis, bet otra domā, ka ir viņa īstā un vienīgā, pie kuras skries pie pirmās izdevības. Nu malacis čalis, ko vēl teikt. Autore, ja viņam tevi vajadzētu un gribētu būt ar tevi attiecībās, tad sen jau pamestu savu tagadējo draudzeni. Bet ja tā nenotika, tad loģiski ir secināt, ka džeks vienkārši ir ērti iekārtojies un bauda dzīvi. 8-)
17.04.2017 11:51 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Bet pag, izradas,ka visi jusu kopejie draugi, pat gimene, uzskata jus par paari ;)
17.04.2017 11:56 |
 
Reitings 143
Reģ: 08.10.2010
Beibe.Marta Kur tu ko tādu izrāvi :-D
17.04.2017 12:00 |
 
Reitings 186
Reģ: 25.03.2014
Heartless, Tu esi ļoti jauna un nenobriedusi. Kāpēc? Jo tikai nobriedušas personas spēj izveidot veselīgas attiecības. Tu gribi būt kopā ar čali, kurš ir neuzticams melis (pret sev tuvāko cilvēku - draudzeni), kontrolē tevi (pamanīju jau, ka redzi to, kā mīlestības un rūpju izpausmi, bet ak, ja vien tu zinātu, ka tur nav ne smakas no mīlestības, bet kontroles un manipulācijas. Bet tā būs ļoti laba dzīves skola, ja ielaidīsies šajās attiecībās!
17.04.2017 12:32 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
man ir paziņa, kurai draudzene ir laba draudzene puiša draudzenei

Kā tad no paziņas mutes un draudzenes mutes nav nonācis līdz puiša draudzenes ausīm šis viss?:-D
17.04.2017 12:33 |
 
Reitings 186
Reģ: 25.03.2014
Meitenes, necepjaties tik ļoti! Jebkurā gadījumā puiša tagadējā meitene būs ieguvēja, jo agri vai vēlu patiesība nāks gaismā un attiecības izjuks (cerams). Var arī uz visu šo skatīties no gaišās puses. Un autore varēs cīnīties ar puiša dēmoniem un būt neveselīgas attiecībās.
17.04.2017 12:37 |
 
Reitings 394
Reģ: 29.01.2017
Heartless, kādas ziņas tad viņš tev sūta?
17.04.2017 12:38 |
 
Reitings 263
Reģ: 20.07.2014
Kā tad no paziņas mutes un draudzenes mutes nav nonācis līdz puiša draudzenes ausīm šis viss?

Varbūt baidās, ka autore atriebsies un nocels arī viņām puišus, jo tādai sexy beibei tas ir kā nospļauties :-D
17.04.2017 12:39 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
Izlasīju visu diskusiju un tiešām radās sajūta, ka autore saskatījusies meksikāñu seriālus. Heartless, saproti, te situācijas noteicējs ir čalis, nevis Tu! Lai gan Tev vnk fantastiski ir sakarināti makaroni uz ausīm, čalim neesi svarīga Tu, bet gan oficiālā draudzene. Tu esi tā, kuru slēpj!!! Ak, Dies':-D bet nu nāks laiks, sapratīsi, ka jaukt citu attiecības galīgi nav labi, jo mana pieredze liecina, ka tas viss nāk atpakał dubultā, lai kā arī negribētos to atzīt.
Bez tam, es tiešām apbrīnoju šo sieviešu spēju sadomāties visādus brīnumus- sačatojās gadu ar pārtraukumiem, satikušies vienu reizi, bet domā, ka čalis ir Tavā varā un tikko kā pasvilpsi, tā viñš atskries pie Tevis. Vīrieši nav tādi mułki, kā Tu domā(l)
17.04.2017 12:42 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Varbūt baidās, ka autore atriebsies un nocels arī viņām puišus, jo tādai sexy beibei tas ir kā nospļauties

Nu zinot cik ļoti meitenēm patīk klačoties ,tad tiešām jābrīnās kā vēl puiša draudzene neko nezin, vai arī zin,tik tēlo ka neko nezin. Nu neticas,ka tā tava paziņa vēl tālāk savām draudzenēm nav izplurkstejusies vai tā paziņas draudzene nav savām vēl citām druškām izklāstījusi jaunākās tenkas kā vienai draudzenei puisi ceļ nost viena pašpārliecināta meiča.:-D
17.04.2017 12:47 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Ā, bļin, es tikai tagad pamanīju, ka 1x tikai tikušies, hahahahaha. :D
17.04.2017 12:48 |
 
Reitings 186
Reģ: 25.03.2014
Un vēl par cilvēku var spriest, nevis pēc tā, kā viņš izturas pret tevi, bet pēc tā, kā viņš izturas pret citiem. Nekad nesatiktos ar vīrieti, kurš nemaksā alimentus vai nerūpējas par savu bērnu vai par bijušo draudzeni runātu rupjības un izturētos ar nievājošu attieksmi. Tas ļoti daudz pasaka, galu galā to, kāds cilvēks tev ir blakus. Autore pieaugs un sapratīs, pagaidām viņai nav tik daudz resursu, lai to saprastu, zināšanas nāk ar gadiem un pieredzi. Mēs visas esam kādreiz aplauzušās un mūsu uzskati mainījušies laika gaitā
17.04.2017 12:48 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Kaa kur? Tavi vardi tavaa diskusijaa. Iekopet?
Jaa, man uz pohaam nav ko darit(t)
17.04.2017 13:01 |
 
Reitings 318
Reģ: 09.02.2017
Beibe Marta, es sekoju diskusijai līdzi, bet nebiju redzējusi tādu faktu, par ko tu runā.
17.04.2017 13:22 |
 
Reitings 88
Reģ: 20.08.2016
Jūs visas tik skarbi raksturojiet situāciju, kas ir saprotami. Taču šo agresivitāti,nosodījumu pret autori es gan neizprotu. Jūs pašas nekad neesat bijušas iemīlējušās. Tas periods kad otrā cilvēkā saskati to labāko, skaistāko pusi, ēnu, tumsu principā ignorējot vispār :D
Ar šo savu tekstu es nesaku ka autori atbalstu, tas ko viņa ir radījusi ir nepareizi, sniegs sāpes visām trim pusēm jebkurā gadījumā un ir nosodījuma vērts.
Taču es viņu saprotu, pats esmu bijis viņas situācijā kā mīļākais. Manā apziņā toreiz es biju pirmais numurs, radīta ilūzija, kurai es pats ticēju tik ļoti, ka vismaz priekš manis tā kļuva ar laiku par realitāti, lai gan patiesībā bija citādi :)
17.04.2017 13:52 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Kaupo
Protams, iemilejusas un milestibu jutusas tikai nesaprastas milakas. Please...
17.04.2017 14:02 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Citaa vinas diskusija..
Ka jau teicu, man uz poham nav ko darit. :-(:-D
17.04.2017 14:03 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Arī saķēros savā aizņemtajā priekšniekā tiklīdz viņš man katru dienu sāka rakstīt. Nācās darbu spriedzes dēļ pamest, lai viņš nav jāredz 10 stundas katru dienu, bet sarakstes tikai pastiprinās. Šī diskusija palīdz nolaisties uz zemes, jo man prāts sācis lidot ne tur, kur vajadzētu.
17.04.2017 14:18 |
 
Reitings 88
Reģ: 20.08.2016
Ka jau teicu, man uz poham nav ko darit.

Kā es tevi saprotu :D
Protams, iemilejusas un milestibu jutusas tikai nesaprastas milakas.

Kapēc uzreiz tikai, un nesaprastas. Mīlestību izjust un iemīlēties var vairāki cilvēki vienlaicīgi vienā un tajā pašā personā :D Piemēram Sieva un trīs mīļākās. Kur teikts ka tās jūtas, emocijas ko izjūt sieva ir spēcīgākas par tām ko izjūt kāda no mīļākajām esot kopā ar šo vīrieti :D Emocijas, jūtas un sirds ir tas ko cilvēks nevar kontrolēt.
Protams var vienīgi nepieļaut ar aizņemtiem, precētiem cilvēkiem vispār neielaižoties nekādos sakaros. Kamēr vel jūtas, simpātijas nav radušās. Taču tas ir pavisam cits stāsts, nesaistīs ar autori un viņas problēmu :D
17.04.2017 14:27 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits