Viņam ir draudzene.

 
Reitings 143
Reģ: 08.10.2010
Sveikas!
Jau kopš pagājušā gada vasaras man vienā no populārākajiem soc.tīkliem raksta puisis, kurš jau no sākta gala neslēpj, ka viņam ir draudzene. Čats pēc čata, līdz norunājām tikšanos. Neilgi pirms noliktā tikšanās datuma, viņa draudzene pieķēra viņu ar mani sarakstamies, kā rezultātā tikšanās izpalika un sekoja pāris mēnešu klusums no viņa puses. Tagad, kopš februāra viņš atkal mani uzmeklēja un cītīgi sazinās. Sanāca tā, ka nesen braucu uz pilsētu, kurā viņš dzīvo, pirmo reizi satikāmies, un kopā aizvadījām burvīgu dienu, pusdienas restorānā, šopings, braukāšanās ar mašīnu un protams, kaislīgi skūpsti (iniciators-viņš). Kopš aizbraucu, viņš joprojām cītīgi turpina man rakstīt un interesēties gandrīz katru dienu, labrīt, arlabunakti, kā man iet, kā jūtos, ko daru. Nosolījās, ka pa vasaru 100% brauks pie manis vismaz uz 2 nedēļām, ko draudzenei teikt - izdomāšot. Pēc pāris mēnešiem arī es pārvākšos uz pilsētu, kurā viņš dzīvo, taču ne viņa dēļ, tur iemesls ir cits, taču viņš to uzzinājis, priecīgs, apgalvo, ka nevar sagaidīt, kad pārvākšos.
Nespēju saprast, vai viņam ir tiešām simpātijas pret mani, vai esmu nokļuvusi mīļākās lomā?! Nav teicis, ka savu draudzeni taisītos pamest. Taču ir man godīgi atzinis, ka pats saprot, ka no savas draudzenes puses ir jau "norakstīts", ja es to vēlētos. Pats trakākais, ka man viņš tiešām simpatizē. Nespēju saprast, vai viņam es arī?!(t)
Vai man uzstādīt ultimātu - es vai draudzene? Vai turpināt visu, kā ir, ar cerību, ka viss pats atrisināsies? Šobrīd jūtos tik ļoti apjukusi, ka nezinu vairs, ko lai iesāk. (t)
16.04.2017 02:18 |
 
Reitings 143
Reģ: 08.10.2010
varaviiksne Cik ilgi vajadzēs. :-)
17.04.2017 01:36 |
 
Reitings 704
Reģ: 21.12.2015
Pieņemu, ka čalis nemaz nesaprot ar ko sapinies. Uzmanies Heart, te puikas ar ik pa laikam mēdz iepeldēt. Ja nu viņš ar izdomā izklāstīt savu bēdu forumā... :D
17.04.2017 01:36 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Pēc tam droši vari nākt un izkratīt savu sirsniņu ar, ar lielāko prieku papaijāsim.
17.04.2017 01:37 |
 
Reitings 143
Reģ: 08.10.2010
catana Bingo, tavs pieņēmums ir pareizs. :-D
varaviiksne Noteikti. :-D
17.04.2017 01:37 |
 
Reitings 143
Reģ: 08.10.2010
Wallee Es būšu pēdējā, kas kaut ko kratīs. :-D Bet paldies par piedāvājumu. :-D:-D
17.04.2017 01:38 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Aha, Tavas iepriekšējās tēmas palasot (un arī šo) rodas tāds iespaids, nudien. :-D
17.04.2017 01:39 |
 
Reitings 143
Reģ: 08.10.2010
Wallee Laiks iet, viss mainās. (l)
17.04.2017 01:41 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Pa vienu dienu? Ātri gan viss mūsdienās notiek. :-D
Ahh, nu katrā ziņā, katrs saņem to ko pelnījis, tāpēc veiksmi Tev šajā piedzīvojumā.
17.04.2017 01:43 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Hmmm... domāju, ka tad, kad pateiksi, varēsi arī tālāk saprast.
17.04.2017 01:45 |
 
Reitings 143
Reģ: 08.10.2010
Wallee Paldies! (l):-D
Pasadena Tur nav ko teikt, tas vienkārši ir jāliek noprast! ;-)
17.04.2017 01:50 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Tas ir atkarīgs no tā, ko tipu saproti ar "noprast". Ja Tu domā mājienu, tad tas var izteikti ieilgt.
17.04.2017 01:58 |
 
Reitings 143
Reģ: 08.10.2010
Pasadena Jā mājienu, bet tādu, kas čalim sāks likt pasvīst, mājiens būs kā trāpīgs spēriens pa sāpīgāko vietu, kā rezultātā puisim vairs pamazām nebūs, kur likties, līdz viņam vairs nebūs citu variantu, kā sākt rīkoties. ;-)
17.04.2017 02:09 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Es tik nesaprotu kāpēc šī tēma bija jāveido?Ja jau no paša sākuma tev bija nospļauties par puiša draudzeni un jau no sākta gala zināji,ka vēlies puisi sev?Varēji tak rīkoties ,neprasot viedokļus,jo redzams,ka tev dziļi pie d...as,ka tik tev labi.(t)
17.04.2017 07:07 |
 
Reitings 1274
Reģ: 23.09.2012
Lasu un domāju, ka 70 % diskusiju ir trolīgas :D vai arī, es neko nesaprotu no dzīves :D(t)
17.04.2017 08:35 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Nu kada maita? :D Autore nav maita. Vina vienkarsi vel nav daudz ko dzive piedzivojusi. Vel radzinji nav aplauzti. Lai tak izklaidejas ;) Un sita itka pasparliecinatiba acimredzami ir maksliga. Pasparliecinati cilveki uzvedas mazliet savadak. Vina gribetu tada but, bet ir jau atkosta in vina tada pilnigi un galigi nav.
17.04.2017 08:45 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Nu kada maita? Autore nav maita. Vina vienkarsi vel nav daudz ko dzive piedzivojusi. Vel radzinji nav aplauzti. Lai tak izklaidejas Un sita itka pasparliecinatiba acimredzami ir maksliga. Pasparliecinati cilveki uzvedas mazliet savadak. Vina gribetu tada but, bet ir jau atkosta in vina tada pilnigi un galigi nav.

Drīzāk sakāpis galvā pa daudz. Domā ,ka ir neatvairāma un viss aizņemtie ,brīvie kritīs pie kājām un varēs visus raustīt aiz pavadinas.
17.04.2017 10:15 |
 
Reitings 870
Reģ: 17.03.2015
Tu esi veel tik naiva! Par kaadiem meesliem utt., Tu runaa? Ko tu vinam vari paveeleet? Izstastisi vina draudzenei, ka tiekaties? Un ? Vini vai nu izskirsies vai paliks kopaa. Tas negarantee , ka paliks ar tevi. Otrkaart, kad paaugsies sapratisi, ka puisi maak taa speeleet teaatri, ka maz neliksies un beigaas buusi vien pati apspeeleetaa. Viiriesi pariesiibaa arii loti maak manipuleet, ja vajag. Tu tikai domaasi, ka vins mulkiits un Tu taa valdniece :-D
17.04.2017 10:50 |
 
Reitings 116
Reģ: 11.03.2017
Tava iedoma, ka tiklīdz viņš sķirsies un tu būsi viena vienīgā Džuljeta ir smieklīga. Ja arī izšķirsies, tad pēc tik ilga laika sajutis brīvības garšu diezvai viņš gribēs uzreiz nākamās attiecības. Ja arī vēl turpinās kontaktu ar Tevi, tad Tu nebūsi vienīgā. Padomā.. viņam visa pasaule būs pie kājām :-D
Un kādi tad kompromāti Tev būs pret viņu? 0! Bet viņam gan būs par ko pasmieties, ka Tu... Tu esi iedomājusies būt kaut kas vairāk par pāris reižu gultasbiedreni. :-)
17.04.2017 11:15 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Tiesam nespeju saprast ka var but tada patika uz tadu njunjnju. Tads no zara noceljams nabadzinjs. Ja dabusi vinu sev, varesi stumdit un bidit jo shim iniciativa kautko darit nav. Vins gaida, ka izlems vina vietaa. Labi iekartojies.
Autore, tu esi prasijusi kapec vins neskiras? Skersli tak nav, kopa pat nedzivo.
17.04.2017 11:25 |
 
Reitings 120
Reģ: 26.09.2016
Visu diskusiju nelasīju, tikai pēdējās lapas, bet nu.... :D Šādas situācijas notiek visu laiku, nekas tāds, bet smieklīgākais šajā visā ir... jā, autore :D Šīs bērnišķīgās iedomas par to, ka viņa ir situācijas noteicēja, neatvairāma, maita utt, eh. Saprotu, ka meitene ir kkādus seriālus saskatījusies vai ko un tgd viņai patīk tā domāt par sevi un iejusties liktenīgās sievietes ādā, bet nu muļķīgi bez gala tas ir :D Jāiemācās arī atgriezties realitātē un uz visu paskatīties racionāli. Tak čalis ir labi iekārtojies un viņš ir tas, kas spēlē spēlītes un ir situācijas noteicējs. Ja viņš tevi bezgala mīlētu, nevilcinātos ar draudzenes pamešanu. Viņam garlaicīgi palika un sagribēja jaunas emocijas, kaut ko citādāku, svaigu gaļu, un tas ir arī viss, kas tu esi viņam. Ja viņam būtu bail par to, ka draudzene kko uzzinās, viņš nerakstītu tev tik atklāti. Vai nu viņš ir par sevi pārliecināts, ka pat ja draudzene uzzinās, viņš mācēs visu apgriezt tā, lai viņa paliktu ar viņu, vai arī ir pārliecināts, ka tev tik ļoti patīk un mācēs pavazāt tevi aiz deguna tā, lai tu pati negribētu neko atklāt (kas arī viņam labi šobrīd izdodas), vai arī viņam vnk ir vienalga uz jums abām.
Tu domā, ka mācēsi uzstādīt tādu ultimātu, ka viņam nekas cits neatliks kā skriet pie tevis, bet ak vai, tu nepadomā par to, ka viņš tev skaisti iestāstīs kko tāpat kā visu laiku :) Tāpat kā viņš tev iestāsta un tu no sirds tici, ka esi viņam ļoti svarīga un mīļāka par draudzeni (vēlreiz- no kuras viņš kaut kā nešķiras), tāpat vēlāk viņš tev iestāstīs, ka tu esi viņa dzīves jēga, bet cik žēl, ka viņam ir tas, šitas un vēl kkas, kādēļ nevar pamest draudzeni. Un tu ticēsi, jo gribēsi ticēt, jo esi muļķes lomā, kurai to čali vajag. Un viņš taču to jūt :D
Tu domā, ka nē, tu taču visu ļoti labi redzi un kontrolē, dosi viņam laiku, pagaidām neaizbiedēsi viņu, spēlēsies utt, bet tu aizmirsti, ka arī esi tikai cilvēks, ka tev arī ir jūtas un acīmredzot, pret viņu jau tādas ir, ja esi ar mieru būt tā otrā, kuru baro vien ar cerībām un skaistiem vārdiem. Un gaidot, pavadot ar viņu laiku un cerot, tavas jūtas pret viņu ar laiku tikai palielinās. Un galu galā šaubos, ka būsi laimīga un jutīsies kaut ko sasniegusi.
17.04.2017 11:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits