Puisis palicis dikti jocīgs.

 
Reitings 59
Reģ: 13.03.2016
Sveikas! :)
Vēlējos padalīties ar situāciju, kas šobrīd notiek manā dzīvē.
Tātad. Šis viss mani pašu no sākuma uzjautrināja, bet tagad esmu nobažījusies, vai puisis nejūk prātā. (l)
Tātad man ir 18.mācos 12.klasē, dzīvoju pati savā dzīvoklī, puisim 21.strādā, un dzīvo citā dzīvoklī ( savējā ). Būtībā ir tā - pēc skolas piestrādāju pie radiem, tāpēc sanāk, ka vienmēr esmu kustībā.
Sākumā draugs piedāvāja dzīvot pie vińa, es pateicu, ka neesmu tam gatava pagaidām, vińš pasaka nujā okey, viss kārtībā. Pienāk nākamā diena, mums sarunāts tikties manā dzīvoklī, es ieeju dzīvoklī un neredzu nekur savas mantas, pagriežos un pamanu, ka visas mantas sakrāmētas kastēs vińš atbild - vai esi gatava pārvākties? Es šokā ieplešu acis, jo vakar pilnīgi nopietni pateicu, ka neesmu gatava, un man patīk vieta kurā dzīvoju. Kopš tā vakara vińš kłuva jocīgs. Uzdāvina ziedus un nākamajā dienā jautā no kurienes tie ziedi? Es saku, ka pats uzdāvināja, šis saka, ka neko nezinot. Iztīra ar manu zobubirsti zobus un tad, kad es pajautāju, vai vińš tīrijis saka, ka neesot. Vai vińam tiešām kaut kas vainas, vai vienkārši tēlo mułk'i?
Itkā jau nekas tāds, bet dīvains palicis, jo agrāk tāds nebija.
( atvainojos par gramatiku, rakstīju ātri un no telefona)
14.04.2017 20:14 |
 
Reitings 394
Reģ: 29.01.2017
Kārtīgi pabeidz 12.klasi, koncentrējies uz to, ne piebāz galvu ar dīvaina puiša izdarībām, šķiries.
15.04.2017 18:22 |
 
Reitings 59
Reģ: 13.03.2016
neveiksmigs trollis

Jā un beigās puisis man nocirta pirkstu, istabas durvīs, kā bija tajā stāstā kur puisim traucēja meitenes " skal'ā uzvedība " . :-D:-P
Bet, ja par to tad nē šis nav trollis, domāju to pavisam nopietni. :)
15.04.2017 22:50 |
 
Reitings 59
Reģ: 13.03.2016
Ā un vēl, problēma atrisināta. :)
Izrunājos ar puisi, par to ko vēlas vińš un ko es, nolēmām pańemt laiku, viens no otra.
Es pabeigšu skolu līdz galam, un tad jau redzēs, bet nezvai es gribēšu satikties ar tādu dīvainīti. :)
Cik ilgi esat kopā, ja pirms tam neko nemanīji?

Kopā ( bijām ) 2.mēnešus. Es nezināju, ka vińš ir tik emocionāls un visu tik łoti ńem pie sirds. :)
Mēs esam vienkārši pārāk dažādi. :)
Ps. Vēlos pateikties visām, kas deva padomus. :)
Priecīgus svētkus!;-):-)
15.04.2017 22:55 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Sava dzīvokļa atslēgas viņas atņēmi? Savādāk- atnāksi mājās un konstatēsi, ka viņš visas Tavas mantas aizvedis pie sevis. :-D
Bet tā, ļoti jauki, ka izšķīries par tādu soli, tas nav normāli, ka viņš gar tavām mantām grābstās.
15.04.2017 23:04 |
 
Reitings 394
Reģ: 29.01.2017
Izrunājos ar puisi, par to ko vēlas vińš un ko es, nolēmām pańemt laiku, viens no otra.

Skaties tikai, ka viņš neizklaidējas ar citām, kamēr tu domā, ka jums ir ''pauzīte''. :-)
15.04.2017 23:06 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Tad nu gan atri problemu atrisinaji. Pilnigi prieks :D
15.04.2017 23:23 |
 
Reitings 59
Reģ: 13.03.2016
Sava dzīvokļa atslēgas viņas atņēmi? Savādāk- atnāksi mājās un konstatēsi, ka viņš visas Tavas mantas aizvedis pie sevis.:-D
Un es pa Rīgu skrienu klupdama krizdama, pakał šim un manām mantām. :-D Vińam noteikti patiktu, ka es dzenos pakał kā negudra. :D
Bet ar atslēgām viss okey, tās savācu sev. :D
15.04.2017 23:30 |
 
Reitings 59
Reģ: 13.03.2016
Tad nu gan atri problemu atrisinaji. Pilnigi prieks

Jā man arī prieks. :)
15.04.2017 23:31 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits