Krasa attiekmes maiņa

 
Reitings 7
Reģ: 25.03.2017
Sveiki, cosmo cilvēki!
Parasti te neko nerakstu un lasu jau esošās diskusijas, bet nu man pienācis laiks, kad nepieciešams citu viedoklis.
Lieki neiedziļināšos....Kopā ar draugu dzīvojam jau gadu, kopš sāku studēt. Parasti mūsu attiecības ir mīļas, rūpjpilnas, pozitīvas. Viens par otru stāvam un krītam, dažreiz pat smejamies, ka gulēt nevaram aiziet kamēr otrs nav kārtīgi apmīļots vai apskauts, lai nu kā pēdējā mēneša laikā viss ir krasi mainījies...ne ar labu nakti novēl, ja es to neesmu izdarījusi pirmā, ne pirmais samīļo pēc atnakšanas no darba, nereti viņam gadās asi gājieni pret mani (pagrūšana vai tml.), visvairāk mani skumdina, ka pat skatoties filmu nevaru pieglausties pie viņa kā parasti, jo viņam redz "neērti".
Pirms 2 ned. saaukstējos, un tas viņam kalpoja kā labs iegansts pat līdz šodienai, lai nedotu man pat bučas, par skūpstiem nerunājot. (lai gan kad runa iet par gultu tad gan aplipināties ar baciļiem neibaidamies, bet vispār... arī mīlasprieki kkā palikuši retāki, un ne tik ļoti emocionāli).
Visam pa virsu protams ir nebeidzamās asās piezīmes no viņa puses, piemēram, aizvakar pārģērbjoties koķeti pasmējos, bet viss ko viņš pateica bija "man Tavas krūtis sen jau vairs neinteresē"....
Es varētu turpināt un turpināt ar lietām, kuras pēdējā laikā izmainījušās... Es nezinu, kas notiek, protams, saprotu, ka gan darbā, gan ģimenē mēdz būt sarežģījumi, bet vai tas tik loti var ietekmēt MŪSU attiecības (?)... Es zinu arī ka ar laiku iestājas attiecībās rutīna, kad vairs neliekas svarīgi otru pirms darba noskūpstīt u.t.t., bet diezi vai, ka tas notiek tik ātri (pēc gada kopdzīves) un tik strauji....
Kā man rīkoties? Sarunas ar viņu ir bezjēdzīgas - kā jau visi vīrieši vai nu klusē, vai pasakot kko nepasaka neko.
11.04.2017 23:12 |
 
Reitings 32
Reģ: 18.03.2017
Atvainojos, ja būšu dramatiska, bet es no tāda vīrieša aizietu. Ir pagājis tikai gads, tas nekas, ka dzīvojat kopā. Ja pret mani pēkšņi bez iemesla sāktu izturēties kā pret sūdu un vēl atļautos ko tik pretīgu pateikt, kā par krūtīm (to neviens normāls cilvēks neteiks pat pēc padsmit gadu kopā būšanas), tad es neredzētu iemeslu turpināt ko tādu. Kāpēc jājūtas nožēlojami un jāmokās kāda dēļ, kas tā pēkšņi parāda tik pretīgu savu rakstura pusi. Un ja vēl negrasās izrunāties - priekš kam tad kopdzīve? Priekš kam tas viss?
12.04.2017 09:47 |
 
Reitings 1416
Reģ: 25.06.2012
"man Tavas krūtis sen jau vairs neinteresē"....

Nuuuu, rutīna vai ne rutīna, bet teikt otrajai pusītei šādus vārdus nav pieņemami nekādos apstākļos.
Es teiktu, ka tu varbūt esi izdarījusi/pateikusi kaut ko tādu, kas viņu ļoti aizskāris, un tagad šī attieksme ir vnk aizsargreakcija...
Nez vai būtu uzradusies kāda cita, jo pie šī scenārija cilvēks pat drīzāk kļūst mīļāks , lai neradītu aizdomas.
12.04.2017 09:47 |
 
Reitings 733
Reģ: 25.02.2016
Kļūst mīļāks, ja grib sēdēt uz diviem krēsliem un bail zaudēt tagadējo pasiju. Kad krīt uz nerviem, tad skaidrs, ka grib tikt vaļā un nebaidās, ka šī pateiks "šķiramies!". Iespējams to tik vien gaida, lai var iziet no situācijas tīrs un nevainīgs.
12.04.2017 09:57 |
 
Reitings 10816
Reģ: 29.01.2009
apnikums, nav velme but kopaa, apnikusi muzhigaa 24/7 uzmaniba, chubinashanas utt ut utt.. iemeslu var but miljons, bet, piespied izrunaties.... var atklaties interesantas lietas.. virieshi biezhi vien nemil runat par taaaam lietaam, mans ex ar bija taads, kamer nepiespiedu pie sienas un tad naacaas uzzinat lietas, par kuraam pat nenojautu.... te ir tikai minejumi minejumi minejumi, bet kopumaa ljooooti nesmuki uzvedas....
12.04.2017 09:59 |
 
Reitings 484
Reģ: 15.01.2016
Man tāds jautājum,meitenes kā jums šķiet,ja puisis ir aizņemts un kāda cita sāk pievērst uzmanību vai tas ir tādēļ,ka viņai vienalga vai pievērš uzmanību viņš viņai vai nē,galvenais ka tik viņa pievērš uzmanību,vai tas atkarīgs no tā kā puisis rīkojas? Ja puisis sāk kaut mazāko uzmanību pievērst,tad sanāk,ka viņš rod citai iespēju . Parādot to,ka ir ieinteresēts. Ja.uzmanību nevelta,tad liekas mierā?

Sognare, var būt visādi. Dažām ir vienalga, aizņemts vai neaizņemts. Pazīstu arī tādas trakās, kurām pat vīrieša sveiciens nozīmē uzmanības pievēršanu. Tā ka nevar viennozīmīgi teikt - ja aizņemtam pievērš uzmanību, noteikti viņš pats ir devis iespēju. Pašām taču arī gadās, ka kāds izrāda uzmanību, lai arī no savas puses tāda veida intereses nav bijis.
Nez vai būtu uzradusies kāda cita, jo pie šī scenārija cilvēks pat drīzāk kļūst mīļāks , lai neradītu aizdomas.

Manuprāt, tas vairāk attiecas uz nenozīmīgu gadījuma sakaru. Ja ir iemīlējies citā cilvēkā, pašreizējais partneris var sākt kaitināt, jo sirdī jau vēlas būt kopā ar citu.
12.04.2017 10:07 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Sognare
Nezinu daudz tadu meichu kuras ta vienkarsi liktos miera ja puisis tiesam iepaticies. Ja vien netiek rupji pasutitas vismaz reizes tris jo sakuma doma, ka chalis tieleejas. Ja vins ir draudzigs kaut bez jebkadas velmes apaksha, meichai ta jebkura gadijuma ir zala gaisma.
12.04.2017 10:16 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Autore, nepiesarno tagad sev galvu ar domam par potencialo milako. Spied uz izrunasanos. Un neliecies miera pie pirma meginajuma veicinat sarunu. Ja vel tad klusetu. Es tiesa teksta, mieriga balsi bez punkosanas, pajautatu vai tu velies lai es izvacos?! Ja nesekotu nekada atbilde es aizbrauktu pie vecakiem ja ir iespeja. Un pateiktu lai padod zinu kad gatavs runat kas vinam noticis jo es tadu attieksmi nepacietisu un nejutos pelnijusi.
12.04.2017 10:22 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Man arī šķiet, ka ne vienmēr cita sieviete ir uz apvāršņa, ja pāra attiecībās sašķobas harmonija. Piekrītu buuuuu rakstītajam. Bet.. katrā ziņā.. nekas neattaisno rupju attieksmi (t)
12.04.2017 10:24 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Es pati esmu rikojusies stipri lidzigi esot attiecibas, es otru pilniba atgrudu. Un liekot roku uz sirds saku, ka cits ne prata nebija. Exis bija izteicis vienu piezimi kuru loti, loti nemu pie sirds un dienu no dienas mani krajas aizvainojums jo vins to nemaz neatcerejas.
12.04.2017 10:32 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Un ari es nebiju runajama jo man skita, ka vinam pasam tacu jasaprot.
12.04.2017 10:33 |
 
Reitings 553
Reģ: 23.03.2016
es piekritīšu meitenēm, kas izsaka viedokli par to,ka iespējams,ka interesē kāda cita vai jau tiekas/ sarakstās ar kādu..
pirmajās attiecībās,kad dzīvoju kopā ar puisi, arī neticēju,ka tā var būt, jo pēc darba bija mājās, brīvdienas turpinājām ko kopīgi darīt, bet tāpat i paspēja Jūrmalu, i Siguldu ar citu sievieti izbraukāt (dzīvojām tobrīd Rīgā). Un pa kuru laiku? Joprojām neesmu sapratusi, jo izšķīrāmies un detaļas uzzināt nemaz nevēlējos.
Mēģini noskaidrot no viņa, bet visticamāk,ka domas jau viņam citur.
12.04.2017 10:37 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Ja man tā pateiktu, ka manas krūtis sen vairs neinteresē, būtu regulāri ass un vēl grūstītos kā tu saki tad... nu skaidrs iznākums :D
Par to, ka vīrieši nerunā - tā bieži vien ir risināma problēma. Mans Ex pirmos gadus arī nerunāja un vēl teica: "Es nezinu", kas ir vnk kronis visam :D Pēc gadiem tā "samācījās" runāties, ka beigās pat es drīzāk vairījos :D Nemēģināju otru mainīt, bet jo vairāk tu parādīsi, ka no tādām sarunām ir jēga un ieguvums, jo vairāk otrs atvērsies un runās. Tas no tavām prasmēm arī atkarīgs, nevajag norakstīt vai padoties!!
Man "cita sieviete" nav pirmais kas parasti nāk prātā. Lai vai kā ir šajā gadījumā, līdzīgi kā Beibe.Marta domāju, ka nevajag ieciklēties uz šo faktu, bet uz to kāpēc attiecības ir tur, kur ir.
12.04.2017 10:43 |
 
Reitings 1325
Reģ: 10.08.2015
Varbūt arī nav JAU cita pie apvāršņa, bet rutīna tā nav. Negrib čalis tevi vairs, nemāk iziet no situācijas (lasi attiecībām) ar cieņu, bet tizlojas. Varbūt jauna draugu/darba/studiju kompānija?
12.04.2017 10:44 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Paula
Piekritu tev par visiem simts. :-)
12.04.2017 10:45 |
 
Reitings 59
Reģ: 13.03.2016
Man arī uzreiz pirmā doma bija, ka puisis krāpj, protams es nevaru teikt, ka tiešām ir tā, bet pastāstīšu atgadījumu no manas dzīves.
Dzīvoju ar puisi 2.gadus, pirmo gadu bijām tikai kaimiņi ( jeb dalījām dzīvokli ar 2.istabām ), puisis man iepatikās, tāpēc izdomājām pastaigāt pa randiņiem. Viņš noteikti nebija romantikas un ziedu cienītājs, bet kaut kas mani ar viņu saturēja kopā, jo viņš patiešām spēja savaldīt manu raksturu.
Dzīvojot kopā tiešām pamani, ka cilvēks ir tāds kāds ir, mums nebija romantikas, valentīndienu, kino vakaru, utt. :( Dzīvojām tā, kā mācējām, mācijāmies kopā, piestrādājām vienā kafejnīcā, pustdienojām kopā, tad protams man bija tikai 16. un tā romantika nebija tik svarīga, vienkārši gribēju ar kādu vakarā parunāt. Bet tad pēkšņi viss palika ļoti aizdomīgi - puķes, kincīši, pastaigas, veda uz restorāniem. Šo pacietu kādas 2.nedēļas un tad izdomāju par to parunāties ar savu draudzeni, un izrādijās, ka puisis jau sen dzīvojis divas dzīves. :)
Tākā katrā gadījumā atsevišķi, cits var būt maigs, bet cits atkal palikt crazy.
Bet varbūt puisim kādas problēmas, pašam.
Vienkārši nezzīlē kafijas biezumos un izrunājies. (t)
Lai veicas!(s);-)
12.04.2017 10:49 |
 
Reitings 249
Reģ: 25.07.2013
"man Tavas krūtis sen jau vairs neinteresē".

kaut vai pēc šāda teksta es jau būtu runājusi, kas tad viņu interesē, nevis klusējusi. pfff.... (t)
12.04.2017 10:56 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
"
man Tavas krūtis sen jau vairs neinteresē"....

NEZINU kādēļ,bet man šķiet ,ka šis teksts tika pateikts tā sacīt aplinkus, taka vēl baidos tev tieši teikt ,tad teikšu ar majieniem. Bet īstenībā šajā tekstā slēpjas vārdi-man Tu sen jau vairs neinteresē.
Nu ja tas tā nav un tikai dusmās pateica,tad jau tikpat labi meitene var dusmās pateikt-man tavs krāniņš sen jau vairs neinteresē (t)
12.04.2017 11:00 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Citi arī dusmās nosauc par mauku, citi dusmās uzšauj pa seju.. kur ir tā robeža starp pieņemami un nepieņemami? Šķiet, to mēs nosakām pašas. Es noteikti asi reaģētu, ja man pateiktu kau vai to teikumu par krūtīm. No šiem vārdiem man, protams, krūtis nenokritīs.. tomēr nereaģējot, šķiet, dotu zaļo gaismu puisim uz riebīgu izrunāšanos.. :)
12.04.2017 11:06 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Tas uzbrauciens krūtīm noteikti liecina par to, ka viņam ir cita - ja nav fiziski krāpis, tad sarakstās vai regulāri satiek... Es tādā situācijā mēģinātu paņemt uz svaiguma, izprovocētu, lai viņš pats atzīstas. Saprotams, ka ar laiku attiecības nogludinās, vairs nav tik emocionālas kā sākumā, bet tas nenotiek tik krasi. Jebkurā gadījumā viss, ko tu aprakstīji, liek domāt, ka viņam tuvība ar tevi ir apgrūtinoša.
12.04.2017 13:08 |
 
Reitings 145
Reģ: 21.09.2015
Es Tavaa vietaa vienkaarshi shodien ar vinju izrunaatos par sho teemu. Nu nav normaalas taas vinja izdariibas .
Ja vinjsh neveelas vairs buut at Tevi kopaa, tad labaak ir katram doties savu celju nekaa pieciest taadu necieniigu uzvediibu no vinja puses.
Varbut vinjsh nemaz nesaprot, ka Tev vinja attieksme liek justies ljoti slikti, un izrunaajoties vinjsh mainiisies uz labo pusi .
12.04.2017 13:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits