Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ilgstoši iekaisis kakls, nekas nepalīdz..

 
Reitings 73
Reģ: 11.02.2017
Nu jau kādu gadu, pusotru mokos ar sarkanu, sāpošu, sapampušu un iekaisušu kaklu. :-( Neesmu varējusi ēst saldējumu, dzert jebko vēsāku par istabas temperatūru un normāli elpot vēsu gaisu.
Esmu bijusi pie vairākiem LORiem. Viens teica, ka hronisks tonsilīts, izrakstīja analīzes, streptokoku testus, viss negatīvs, neko neuzrāda. Cits LORs atkal meklēja man atvilni. Biju uz kobru, jā, tur tiešām atvilnis, bet ne tik traks, lai tā tas kakls sāpētu. Tika dzerts arī omeprazols, bet divu nedēļu laikā nekādu uzlabojumu.. Turklāt kakla sāpes kombinējas ar ausu sāpēm bieži vien.
Esmu nogurusi mocīties ar šo visu un besis nāk virsū, ka vasara drīz klāt, bet man atkal spīd tikai siltas tējas, lakatiņi un kakla sāpes visu foršo prieku vietā.
Pirms 10 gadiem ir izslimota mononukleoze, pēc tās arī kakls kādu laiku bija vājā vieta, bet toreiz izgāju imunologa zāļu kursu un viss super! Tagad, to pašu mēģinot un lietojot, nekādu uzlabojumu nav.
Vai kādai ir labs padoms/pieredze kā ar šo visu cīnīties? Un ko darīt lietas labā? :-)
10.04.2017 12:45 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits