Gaļas paviljons

 
Reitings 795
Reģ: 10.12.2014
09.04.2017 13:50 |
 
Reitings 72
Reģ: 20.03.2017
Kurai no šīm daiļavām Jūs atdotu kroni?
09.04.2017 19:42 |
 
Reitings 116
Reģ: 11.03.2017
Negribējās, bet tomēr izteikšos... Nelasīju visus komentārus, bet redzēju Caloo, pilnīgi piekrītu viņam. Tur kādas 2 meitenes atbilst Miss Latvija konkursam! Kāda badošanās??? Kādi ēšanas traucējumi??? Hallo! Nav jābūt kaulu kambarim, bet ar sportu jānodarbojas! Kopt ķermeni nenozīmē tikai diētas, bet sports! Šādā konkursā, manuprāt, augumam jābūt tvirtam, nevis vienkārši noteikto kilogramu nepārsniegšanai. Meitenēm nav ne vainas, bet skaistuma konkursam pilnīgi neatbilstoši.
09.04.2017 19:44 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Viena meitene atbilst būt Mis Latvijā, pārējām vajag nomest svaru un sākt sportot, tik vienkārši.
09.04.2017 21:51 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Nomest svaru vai sportot. Tā precīzāk, jo tur lielākajai daļai nekas metams nebija nost.
09.04.2017 21:53 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Tev liekas, ka nebija, man liekas, ka bija lielākajai daļai. Katram savs viedoklis.
09.04.2017 21:55 |
 
10 gadi
Reitings 1954
Reģ: 09.07.2011
Es tikai brīnos, kas cilvēkus mudina piedalīties tādos konkursos, lai par viņu plikumiem pus Latvija pēc tam šausminātos? Jā, resnu cilvēku tur nebija, bet nu kopskats jebkurā gadījumā nav no tiem labākajiem. Es tomēr uzskatu, ka šādām atlasēm ir kaut nedaudz, bet jāsagatavojas. Nu vai vismaz normāls peldkostīms jāpiemeklē.
09.04.2017 22:01 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Pēc maniem standartiem, tur ir ko nomest, bet es tikai spriežu pēc sevis. Es pati nejūtos ērti, ja man gurni vai vēders izspiežas caur apspīlētām drēbēm.
09.04.2017 22:17 |
 
Reitings 171
Reģ: 21.04.2014
:-D būtu labāk tikko bijušo Riga fashion week modeļu atlasi apvienojuši ar šo konkursu, jo tās meitenes apmācītas, kā par sevi rūpēties un kā publiski pasniegt.
CItādi ļoti zema līmeņa pasākums, kuram īstā mērķauditorija pat virsū neskatās!
09.04.2017 23:01 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Nu labi, meitenēm bija jāpiedomā, uz kurieni iet, vismaz jaunu peldkostīmu nopirkt. :D Bet tas nav iemesls vispārībā smieties par kaut kādām nepilnībām, kas reāli ir visiem. Modelēm, ja kas ir, to māk notušēt. Un bieži vien tās ''labākās'' kandidātes uz šādiem pasākumiem nemaz neiet, jo gudrība nav nesavienojama ar labu augumu.
09.04.2017 23:08 |
 
Reitings 603
Reģ: 08.08.2012
wooooow, normāls šoks par šeit pausto viedokli. Neizbrīna tas, cik ļoti daudz cilvēki sevi tā arī nespēj pieņemt, cīnās ar mentālām problēmām, ja sievietes pat šeit komentē svešu miesu. Ja tāda ir domāšana, nu neticu, ka solārijs vai peldkostīms mainītu uztveri. Civēkam var būt veselīga muskuļu masa, taču joprojām būt puncis, celulīts, vai ziemeļnieku ādas bālums. Tas, ka mūsdienās standarti ir fucked up, ir skaidrs - kultūristi, meitenes, kas badojās un nodzen sevi līdz izsīkumam, pārmērīga kosmētikas lietošana.. Nebiju gaidījusi, ka arī ar domāšanu ir tik skumji. Miss Latvija jau sen vairs nav par estētiskāko personu valstī, ja vispār kādreiz ir bijis. Šovbiznesā ir svarīgi pievērst uzmanību, ja meitene nav tvirta un siltu ādas toni, taču viņai tas izdodas un piemīt vēl harizma, tad lai nes šo "titulu" droši. Bet nu jā, katrs izvirza savas prioritātes, balstoties pēc savas vērtību skalas.
Tā kā katra uzskats par to, kādiem ir jābūt Latvijas skaistākajam cilvēkiem, var atšķirties un mana latiņa šim titulam acīmredzot ir augstāka nekā vidējam komentētājam, tad man tur vairs nav ko piebilst.

atkārtošos, katrs izvirza savus kritērijus. Sēdi anonīmā sieviešu forumā, noliec citu cilvēku augumu, visticamāk pats konkurss tevi pat neinterē, bet sevi vērtē augstāk kā vidējo komentētāju. Lielisks vīrietis, ko te vēl lai piebilst..;-)
10.04.2017 02:12 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
man gan šķiet viss ok. es gan nesaprotu ne šo konkursu jēgu, ne motivāciju tajos piedalīties, šķiet tāda liela naudas kāšana uz neko un cilvēku naivumu.. bet nu es būtu par arī, ja tur starp tām vienādajām skaistulēm un skaistuļiem iemaldītos kāda ar mīlīgu riepiņu :D
kāda jēga tiem konkursiem. cilvēki jau nav nemaz tik dažādi un tik unikāli, katram paziņu lokā ir vismaz kādas 4 miss universe tipa meitenes :D
10.04.2017 09:36 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Don Juan
Neizbrīna tas, cik ļoti daudz cilvēki sevi tā arī nespēj pieņemt, cīnās ar mentālām problēmām, ja sievietes pat šeit komentē svešu miesu.

Kādā sakarā Tu piesauc nespēšanu sevi pieņemt? :D Manuprāt jau pats fakts, ka daļa no tām meitenēm, kurās nav gatavas būt par miss Latvija, jo banāli nerūpējas par savu ķermeni, bet ir aizgājušas uz turieni, liecina par to, ka viņām ar sevis pieņemšanu viss ir pilnīgā kārtībā!
Tas, ka mūsdienās standarti ir fucked up, ir skaidrs - kultūristi, meitenes, kas badojās un nodzen sevi līdz izsīkumam, pārmērīga kosmētikas lietošana..

Es nezinu, kas Tev ir fucked up, bet aizejot uz jebkuru sporta zāli var izraut kā minimums 5 meitenes, kuras būs ar stipri labāku augumu nekā puse no tur aizgājušajām. Par kādu badošanos, kultūristiem un pārmērīgu kosmētikas lietošanu iet runa? Tu nejūti, ka Tu šobrīd pati izdomā par ko cepties, jo nekas tāds te nav bijis rakstīts?
Nebiju gaidījusi, ka arī ar domāšanu ir tik skumji. Miss Latvija jau sen vairs nav par estētiskāko personu valstī, ja vispār kādreiz ir bijis. Šovbiznesā ir svarīgi pievērst uzmanību, ja meitene nav tvirta un siltu ādas toni, taču viņai tas izdodas un piemīt vēl harizma, tad lai nes šo "titulu" droši. Bet nu jā, katrs izvirza savas prioritātes, balstoties pēc savas vērtību skalas.

Tad, kad Tu beigsi skumt, Tu varētu mums paskaidrot - kas tad mums ir jāmaina savā domāšanā! Man būtu kauns ar tādu augumu, kā čalim CK apakšveļā iet uz tādu konkursu. Man būtu tas jāmaina savā domāšanā? Man būtu jāpiesakās dziedāšanas konkursā, kaut gan man nav atbilstoša balss un tad jāvaino visa pasaule, jo viņi neplaukšķina klausoties manu "dziedāšanu"?
Man būtu jāsūta CV uz nepiemērotu amatu un tad jāvaino sliktie darba devēji, ka viņi man pat neatbild?
Ja tas ir tavs pasaules redzējums, tad problēma ir tavā galvā, nevis cilvēkos, kas sauc lietas īstajos vārdos.
atkārtošos, katrs izvirza savus kritērijus. Sēdi anonīmā sieviešu forumā, noliec citu cilvēku augumu, visticamāk pats konkurss tevi pat neinterē, bet sevi vērtē augstāk kā vidējo komentētāju. Lielisks vīrietis, ko te vēl lai piebilst..

No vienas puses, Tu paziņo, ka katrs pats izvirza savus kritērijus, no otras puses uzbrauc personīgi man, jo mani kritēriji ir hvz - slikti kritēriji, vai? :D Pati neredzi pretrunas savā teiktajā?
Kurā vietā es esmu vērtējis sevi augstāk par citiem komentētājiem?
Es pamatoju savu viedokli, ka piedaloties tādā konkursā ir jāvēlas uzvarēt, attiecīgi kritiski jāpaskatās uz sevi un atbilstoši jāsagatavojas, lai nenostādītu sevi tādā situācijā, kad jāvaino fotogrāfs un kas tik vēl ne.
Tu vari parādīt kaut 1 manu komentāru, kur es norādīju uz konkrētu meiteni, vai kas viņai kaiš ? Vai es nosaucu kādu par nesmuku, resnu vai kā tamlīdzīgi? Nē! Bet kurš gan pievērsīs uzmanību tādiem sīkumiem, ja vajag skaļi nobļauties, kā es esmu atļāvies atvērt muti ar savu nepareizo viedokli. :D Tai pat laikā par tiem komentētājiem, kas ir atļāvušies galīgi neglaimojoši izteikties, gan neviena vārda no tavas puses. :)
Es skaidri pateicu, ka ja viņas būtu safočētas pludmales ballītē, es vispār neko nepateiktu. Es neredzu tajās bildēs nekādas briesmu lietas, bet manuprāt Latviju ir jāpārstāv skaistiem cilvēkiem, kuri kopj un rūpējas par savu ķermeni un tādu tur bija maz.
10.04.2017 10:23 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Ļoti kritiski pavērojot fotogrāfijas, metas acīs kādas 2 meitenes, kuru vietā es personīgi ar tādu puncīti visas valsts priekšā peldkostīmā nepozētu, bet es nevienu no tām meitenēm nevaru nosaukt par resnu! Visas ir ļoti slaidas, skaistas. Pirms kritizēt citus, derētu uz sevis paskatīties. Kā jūsuprāt tad sievietei ir jāizskatās?
10.04.2017 10:29 |
 
Reitings 1321
Reģ: 03.11.2015
Neviena no meitenēm nav resna. Simpātiskas ir visas un augumi visām ir pilnīgi ok, bet piekrītu tam, ka jāvērtē sevi kritiskāk. Divas meitenēm, kas piedalās konkursā, ir māsas. Manas kaimiņienes. Un zinot viņas, varu teikt, ka piedalās ABSOLŪTI visur. Visos konkursos, kas notiek apkārt. Mēģinājušas sevi it visā - gan manikīru mēģināja taisīt, gan gleznot, gan frizēt, gan fotografēt, gan dziedāt, gan šūt, gan bodyartā un pat par vizažistēm kļūt. Dažas jomas viņām vairāk vai mazāk tīri ok padevās, bet dažas bija galīgi garām. Tā kā nekas no tā visa nepadevās, viņas vairs objektīvi nevērtē savas spējas un mēģina tikt visur. Meitenes jau foršas, bet katra forša meitene jau neskrien uz Miss Latvija, jo apzinās, ka var būt tas īsti nav viņas.
10.04.2017 12:02 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Bet kāpēc nepamēģināt? Kaut vai Caloo piemērs par darbu un dziedāšanas konkursu - kāpēc nē? Ja tiešām galīgi viss garām, tad rezultāta nebūs (resp, ja nav pieprasījuma, tad nav darba...), bet kaut kāda pieredze no procesa vienalga būs.
10.04.2017 12:18 |
 
Reitings 1093
Reģ: 02.11.2011
Man arī tās bildes liekas visai trakas. Meitenes nav resnas, bet nav arī skaistumkokursam piemērotas. Pat ja tur apgaismojums pie vainas (kas liekas smieklīgi, man 20 gados no celulīta ne miņas nebija, tādā vecumā tā arī jābūt, manuprāt. Ja tā nav, tad steidzami jāmaina dzīvesveids, ķermenis vēl taču ir tik svaigs!), bet stāja daudzām traģiska! Tādas elementāras lietas jau var uztrenēt pirms piedalās skaistumkonkursā.
10.04.2017 12:35 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Pasadena
Bet kāpēc nepamēģināt?

Ok var mēģināt un tiešām nekas slikts jau no tā nenotiks. Ja cilvēka mērķis ir piedalīties procesa pēc un viņš ir adekvāts, kā arī spēj saprast to, ka apkārtējiem nav pienākums būt politkorektiem savos izteikumos kā pasakā par kailo karali, tad uz priekšu.
10.04.2017 12:57 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Man liekas, ka, piedaloties šādos konkursos, figūrai tomēr jābut perfektai. Protams, citādi tur visas ir simpātiskas, slaidas sievietes, katra ar saviem trūkumiņiem.
10.04.2017 13:58 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Caloo, protams, ka nav pienākums būt polikorektiem. Daži tieši uzskatīs par savu pienākumu, paziņot savas domas un tas ir absolūti normāli (manuprāt, bez sabiedrības intereses diez vai šādi pasākumi vispār eksistētu). Protams, ka būs cilvēki, kuri uzskatīs, ka kritika un domas jāizsaka piemeklējot īpaši pazemojošus un izsmejošus epitetus - un, likumsakarīgi, atradīsies cilvēki, kuri uzskatīs, ka viņiem nav šādos gadījumos jādemonstrē savs politkorektums un kritizēs kritizētājus. Resp., laikam jau mums visiem līdz zināmām (?) robežām ir atļauts izteikt savu viedokli.
10.04.2017 14:12 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Žēl, ka dažu nenozīmīgu trūkumu dēļ pāris dalībniecēs publiskajā telpā norietas tiek visas, kas tur piedalījās. Piemēram, kas šai meitenei vainas? Peldkostīmā ar rozā puķēm.
http://www.delfi.lv/izklaide/dzivesstils/stils/foto-riga-izvelas-skaistakos-latvijas-jauniesus.d?id=48712467&utm_source=cosmo.lv&utm_medium=news-widget&utm_campaign=Links-in-partner-sites#!dgs=dgslv-97755:5794733
Manuprāt, apskaužama figūra. Viņa vainīga, ka kāda tur ar riepiņu arī piedalījās?
10.04.2017 14:34 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits