Gaļas paviljons

 
Reitings 795
Reģ: 10.12.2014
09.04.2017 13:50 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Piedod, bet pasmaidīju pie "normālajām meitenēm". Par Tavu minēto 1.un 2.punktu - var gadīties, ka iepriekš nebiji "apgaismots", ka izskaties 'ne tā, kā vajadzētu izskatīties ŠĀDA konkursa dalībniekam un ko vispār iedomājies, piesakoties', līdz ar to - nedomāju, ka, ja kāds pie šādiem apstākļiem sajustos pazemots, tas būtu kaut kas nereāls un abnormāls. Protams, ka mēs varam šeit filozofēt ilgi un gari, kāpēc viņiem nevajadzētu tā justies (un es piekrītu, ka nevajadzētu), bet...
Tava interpretācija par autora mērķiem ir visnotaļ vērā ņemama - pilnīgi iespējams. Taču tad, šādi prezentējot savu aicinājumu rūpēties par ķermeni, ja vēlas to demonstrēt plašākai publikai, vajag rēķināties, ka dzirdēsi pretējus viedokļus (piem., ķermeņi ir pilnībā oki, lai piedalītos šādā konkursā) un aicinājumu 'rūpēties' par sava viedokļa izteikšanu, ja prezentē to plašākai publikai. Kā jau iepriekš minēju - ja dod, tad proti saņemt.
Manuprāt, mēs tagad pilnībā "uzburam" autoru un viņa mērķus :-)
14.04.2017 19:01 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
varaviiksne
Tev tiešām šķiet ar pozitīvu domu?

Skat. manu atbildi augstāk.
Jā, jo cilvēki kritizē visu kas kustas un nekustas. Tāds laikmets, daudz sagrautu cilvēku vienalga kādu iemeslu dēļ, kuru izliek to visu uz citiem. Smagi bēdīgi, kompleksaini cilvēki ir tie lielie kritizētāji, tie jau in general nejūtas laimīgi un tā tupinot diez vai jebkad būs. Tos, kurus izsmej, tos arī grib padarīt tādus terorizējot ar savām verbālajām atliekām. Domā, ka jebkurai no iesaistītajā pusēm paliek labāk no šādām negatīvām domu apmaiņām un pazemošanām?

Tā ir tava interpretācija par notikušo, kura kā jau teicu, izriet no tavas upura mentalitātes. Palasi pati, cik depresīva ir tava lietu uztvere. Interesanti, ka šāda domāšana Tev nekādi netraucē citos topikos diezgan rupji uzbraukt Daenerys par viņas viedokli par somiņām vai tamlīdzīgi izteikties.
Aizvērt delfus.

Nu ja - ja vārdi kādam sāp, tad likvidējam vārdus. Ģeniāli. :D
-
Pasadena
Normālajām rakstīju tāpēc, ka tā te par viņām runāja. :)
ar Tavu minēto 1.un 2.punktu - var gadīties, ka iepriekš nebiji "apgaismots", ka izskaties 'ne tā, kā vajadzētu izskatīties ŠĀDA konkursa dalībniekam un ko vispār iedomājies, piesakoties', līdz ar to - nedomāju, ka, ja kāds pie šādiem apstākļiem sajustos pazemots, tas būtu kaut kas nereāls un abnormāls. Protams, ka mēs varam šeit filozofēt ilgi un gari, kāpēc viņiem nevajadzētu tā justies (un es piekrītu, ka nevajadzētu), bet...

Lai arī neticu, ka pieaudzis cilvēks iet uz konkursa atlasi, pat nepūloties saprast, kur viņš taisās piedalīties, vai neuzmetot aci iepriekšējo gadu konkursiem, bet labi, pieņemsim, ka var gadīties arī tāds cilvēks.
Taču tad, šādi prezentējot savu aicinājumu rūpēties par ķermeni, ja vēlas to demonstrēt plašākai publikai, vajag rēķināties, ka dzirdēsi pretējus viedokļus (piem., ķermeņi ir pilnībā oki, lai piedalītos šādā konkursā) un aicinājumu 'rūpēties' par sava viedokļa izteikšanu, ja prezentē to plašākai publikai. Kā jau iepriekš minēju - ja dod, tad proti saņemt.

Ja kāds domā, ka šāds ķermenis ir pilnīgi ok, tad šeit ir ļoti vienkārša atbilde - pietiek paskatīties uz iepriekšējo gadu rezultātiem, kuri ir tikuši tālāk un kuri dabūjuši labas vietas. Ja reiz šādi ķermeņi netiek nekur tālāk, tad jēga no piedalīšanās "nekāda". Uz ko norādīju iepriekš. Vai arī pieredze utt, ko Tu pieminēji.
Attiecībā uz spēju saņemt pretēju viedokli - man ar to nav problēmu, kā redzi es klausos, kas jums sakāms. :)
14.04.2017 19:30 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Jēziņ, cik var malt vienu un to pašu... cilvēki... tāpat kā somiņu diskusijā. (t)
14.04.2017 19:32 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Apple_pie
:D:D Piedāvā labāku tēmu! :D
14.04.2017 19:33 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Nu ne jau 19 lapās apspriest bija vai nebija labi augumi, lai piedalītos kaut kādā skaistumkonkursā. Vispār, kas var būt labs no konkursa, kur atlasē ir Markuss Riva? :D
14.04.2017 19:34 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Pasadena
Varbūt jāpaklausa Apple_pie ? :D:D
14.04.2017 19:39 |
 
Reitings 394
Reģ: 29.01.2017
Caloo,
Tā ir tava interpretācija par notikušo, kura kā jau teicu, izriet no tavas upura mentalitātes. Palasi pati, cik depresīva ir tava lietu uztvere. Interesanti, ka šāda domāšana Tev nekādi netraucē citos topikos diezgan rupji uzbraukt Daenerys par viņas viedokli par somiņām vai tamlīdzīgi izteikties.

Esmu cietēja, jo man nav pieņemama pazemošana? Daenerys tiešā tekstā ieņirdz par citiem cilvēkiem, kas nav tik augstā līmenī, kā viņa, un nekad nebūšot. Arī tas man nešķiet saprāta cienīgi, jo pat ja tev tās lietas nozīmē visu, tad dzīvo laimīgs. Tāpat šeit par meitenēm, wtf tēmas sākumā un viss cits, kur norāda, kādēļ vispār tādas izgāja no mājas uz to konkursu. Ja būtu kas labs sakāms, tad patītu tālāk, nepievērstu uzmanību, bet kā jāzākā, tad aiziet.
Nu ja - ja vārdi kādam sāp, tad likvidējam vārdus. Ģeniāli.

Ar to būtu jāsāk. Tu ieteiktu lasīt tālāk? Kāds labums? To cilvēku vajag atbalstīt, jo pat pelnītu kritiku var pasniegt dažādi.
14.04.2017 19:43 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
varaviiksne
Labi, lai Tev veicas ar tādu pasaules uztveri. :)
14.04.2017 19:48 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Par pretēja viedokļa nepieņemšanu es nebiju domājusi konkrēti Tevi, bet vispārīgi. Un piekrītu Tev un Apple - vismaz es izstājos un ķeršos pie glāzes vīna (beidzot sasodītais vīns ir atdzisis) :-)
14.04.2017 19:57 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Cheers. :D
14.04.2017 19:59 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Tieši tā, labāk vīnu dzert, daudz patīkamāk (l)
14.04.2017 20:02 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Haha, vispār jau vīna dzeršana un gudra muldēšana iet kopā tīri labi. :D
14.04.2017 20:07 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Neatsverami. :D
14.04.2017 20:08 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Caloo, nekārdini :-D
14.04.2017 20:10 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Haha, es jau neko. :D
Man šodien tēja. :D
14.04.2017 20:13 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Nu par to bildi ar tiem meitenu dibeniem pat manai mammai zoklis atkaras. :-D
14.04.2017 22:23 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
Caloo Ieteiktu tev pieaugt. Cilvēks katrs ir tāds kāds viņš ir. Un ja kādas meitenes sapnis ir piedalīties tādā konkursā un kaut kur tālāk tikt, bet fizikie dotumi lai arī kā strādātu ir tādi kādus dievs radījis - tas neliedz viņai iespēju mēģināt. Un tev nav nekādas tiesības apvainot cilvēku nepamatoti. Tu nekad nezināsi kāds un cik jūtīgs ir tas cilvēks, kam velti tos tekstus. Un nekad nevar zināt vai tas cilvēks, kuru nosauc par resnu neiegūglēs atslēgas vārdus, lai uzdurtos šim forumam. Un ar "it kā parastiem komentāriem" vari garīgi kādu iespaidot. Kaitina tas, ka cilvēki ir nodalījuši, kas ir skaists un kas ir neglīts. Vēsturi paskaties - agrāk skaisti bija resni cilvēki, jo simbolizēja pārticību. Kādreiz skaisti bija bāli nevis apdeguši saulē, jo brūnums simbolizēja vergu. Un tā varētu turpināt......Mode un skaistuma termins pa gadu desmitiem mainās, un mainīsies vēl. Līdz ar to nav tāds "skaists" definīcija. Ir tikai sabiedribā ieborēti "skaistuma" standarti. Ja Jums liktu domāt, ka celulīts un riepiņa ir skaisti, tad visi tā arī domātu..
15.04.2017 22:17 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
sharmantaa
Caloo Ieteiktu tev pieaugt.

Cik mīlīgi. :)
Cilvēks katrs ir tāds kāds viņš ir. Un ja kādas meitenes sapnis ir piedalīties tādā konkursā un kaut kur tālāk tikt, bet fizikie dotumi lai arī kā strādātu ir tādi kādus dievs radījis - tas neliedz viņai iespēju mēģināt.

Es neaizliedzu mēģināt. :) Es norādīju, ka manuprāt, no tā nav jēgas, jo tām dažām meitenēm nav izredžu un brīnos, kāpēc vinas nesagatavojas uz tādu pasākumu, ja jau grib tikt tālāk.
Un tev nav nekādas tiesības apvainot cilvēku nepamatoti. Tu nekad nezināsi kāds un cik jūtīgs ir tas cilvēks, kam velti tos tekstus. Un nekad nevar zināt vai tas cilvēks, kuru nosauc par resnu neiegūglēs atslēgas vārdus, lai uzdurtos šim forumam. Un ar "it kā parastiem komentāriem" vari garīgi kādu iespaidot.

Šeit kā reiz iederētos tavs teksts par pieaugšanu. :) Es jau iepriekš par šo izplūdu ļoti detalizēti, neatkārtošos.
Kaitina tas, ka cilvēki ir nodalījuši, kas ir skaists un kas ir neglīts. Vēsturi paskaties - agrāk skaisti bija resni cilvēki, jo simbolizēja pārticību. Kādreiz skaisti bija bāli nevis apdeguši saulē, jo brūnums simbolizēja vergu. Un tā varētu turpināt......Mode un skaistuma termins pa gadu desmitiem mainās, un mainīsies vēl. Līdz ar to nav tāds "skaists" definīcija. Ir tikai sabiedribā ieborēti "skaistuma" standarti. Ja Jums liktu domāt, ka celulīts un riepiņa ir skaisti, tad visi tā arī domātu..

Protams, pilnīga taisnība. Tāda ir cilvēka daba, tā tas ir bijis un būs. Ko tas maina šī raksta kontekstā? Ja standarts būtu apaļīgās sievietes, tad mēs tagad runātu par 5 tievajām, so?
15.04.2017 22:54 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
Ja standarts būtu apaļīgās sievietes, tad mēs tagad runātu par 5 tievajām, so?

Ja tu būtu pieaudzis, tad nevis tagad runātu par resnajām/tievajām, bet strādātu vai dzīvotu savu dzīvi. Tāda izrunāšanās un dzīves attieksme kā tev ir pieļaujama 14 gadīgam tīneidžerim. Bet to ka tā nav, visai droša neesmu!
16.04.2017 17:38 |
 
Reitings 318
Reģ: 09.02.2017
Es piekrītu vienīgi tam, ka ABSOLŪTI NEVĪRIŠĶĪGI kaut ko - jebko sliktu teikt par jebkādas meitenes izskatu publiski, kad meiteņu identitāte (izskats) ir visiem zināms. To var izlasīt pati meitene, viņu kolēģe utt. - ļoti, ļoti liela iespēja, jo Cosmo forums ir populārs un sliktas ziņas par kādu izplatās ātri, viena ieraudzīja šo diskusiju, aizsūtīja otrai, kas normāli nemaz nebūtu nākusi cosmo utt. Tas, ka šeit vīrieši ir pateikuši kaut ko sliktu par šo meiteņu ķermeņiem - atvainojos, bet norāda uz to, ka esat vai nu pilnīgi deģenerāti vai 20 gadīgi knēveļi, kam mātes piens uz lūpām.
16.04.2017 18:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits