Gaļas paviljons

 
Reitings 795
Reģ: 10.12.2014
09.04.2017 13:50 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
+5kg 20 gados nav nekas, to var labot kaut vai banālā veidā uz gadu atsakoties no cukura, nu vienalga.
Man bija šoks, kad ieraudzīju savas klasesbiedrenes audzināmās klases bildi. :-O 5.klase, 2/3 skolēnu bija nevis apaļīgi, bet resni. Manā laikā par tādiem smējās, tagad tādi ir 20 no 30 cilvēkiem klasē. :-O 11-12 gadu vecumā, kad jābūt ļoti kustīgam dzīvesveidam un perfektai vielmaiņai. Jūs brīnaties par celulītu slaidām 20-gadniecēm, kamēr 12-gadīgi bērni nēsā XXL.
13.04.2017 20:50 |
 
Reitings 394
Reģ: 29.01.2017
Ūja, kas te no mana viena īsā teikuma un piekrišanas citai meitenei izvērtās. :D
Par iekšēji nelaimīgiem cilvēkiem - kritizētājiem, izsmējējiem, nomelnotājiem, savu nedienu izlicējiem komentāros - šiem cilvēkiem pašiem ir problēmas, ar kurām acīmredzot viņi netiek galā un kā citādāk justies pašam labāk, ja ne mēģināt pacelties uz citu rēķina. Tiem, kurus kritizē, ne vienmēr ir bieza āda, ne vienmēr saprot, pamatoti vai nē, kāpēc kas ir teikts, ar kādu nodomu un tā tālāk. Vēl jo vairāk, ja kritizētājs ir vecāks un iedragā jaunāku cilvēku nepelnīti, kas tā ilgtermiņā turpinot var radīt sekas, jo neesam roboti, kas visu pateikto momentā iemet spamā vai mēstulēs. Nelaimīgie kritizētāji, kas ar to vien nodarbojas, cenšas arī citus padarīt tādus pašus, jo nejūtas labi savā ādā. Te nav spēlē upuros vai dunču licējos, bet par pašu būtību, kur vieglāk ir pasmieties par citu, uz to daudzi naski, ne attīstīt sevi tā vietā un netērēt dārgo laiku. Viegli ir kaut vai internetā, skolā, bērnudārzā pamest kādu pazemošanai, izņirgšanai. Lielie kritizētāji bieži vien paši būtu pelnījuši savu devu kritikas.
13.04.2017 22:54 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Pasadena
Ok, mēs varam diskutēt par to, ko kurš, ko patiesībā domāja to, vai citu lietu pasakot, bet tas ir diezgan bezjēdzīgi un mēs tā varam turpināt ļoti ilgi. :) Es gribētu saprast tavu nostāju konceptuāli. Tātad:
1. Vai tavuprāt šis delfi raksts ir publicēts ar mērķi kādu pazemot?
2. Vai tavuprāt šādi raksti vairo iekšēji nelaimīgus cilvēkus? Ja jā, tad kādā veidā?
3. Ja kāds jūtas sagrauts, lasot komentārus kuri norāda, ka viņš nav piemērots šim konkursam, tad tavs ieteikums šim cilvēkam ir?
14.04.2017 15:22 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
1. Delfi raksts nē, bet šī diskusija- jā.
2. Varavīksnes sacīto sapratu kā "iekšēji nelaimīgie cilvēki rada pazemojošus rakstus/diskusijas/komentārus utt." nevis, ka Delfi konkrētais raksts rada iekšēji nelaimīgus cilvēkus. Manuprāt, starp šām divām domām ir milzīga atšķirība, bet 100% nepiekrītu nevienai, tajā pašā laikā arī 100% nenoliedzu. Tīri personīgi - ja izolēju Delfi konkrēto rakstu (ignorējot pievienoto vērtību - komentārus), tad nedomāju, ka tam ir pazemojošs raksturs, līdz ar to - diez vai tam ir liels risks radīt vairumu iekšēji nelaimīgu cilvēku. Tajā pašā laikā, nedomāju, ka cilvēkus vuspārvarētu sāpināt viens konkrēts raksts vai komentārs, vai pat šāda tipa diskusija, bet parasti tas ir viens no daudzajiem avotiem (ne tikai rakstītiem), kuri sasummējas laika gaitā. Primitīvi salīdzinot - muguras sāpes, lai arī var sākties pēkšņi, reti rodas no vienas izolētas traumas (nesaku, ka nekad), bet biežāk tās izveidojas vairākiem faktoriem sasummējoties.
3. Droši vien ieteiktu neņemt galvā, vai ko līdzīgu tavam a la graudu atlasīšanu no pelavām. Ieteikums "nelasīt komentārus" nāktu par vēlu. Jautājums, protams, cik 'sagrauts' šis cilvēks izklausītos.
14.04.2017 16:03 |
 
Reitings 674
Reģ: 13.10.2013
domāju, ka diskusija būs par gaļas paviljonu nevis cilvēkiem, hahahah :D :D
14.04.2017 16:16 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Pasadena
1.Oki. Kurus cilvēkus tavuprāt šī topika autors gribēja pazemot un vai viņš panāca savu mērķi?
2. Ja Tu paskatīsies Varavīksnes komentārus tajā pašā 16. lapā, tad vismaz mans iespaids ir ka viņa domāja ko citu, nekā šajā lapā pirms manis mēģina pasniegt. Vai arī tā jau ir jauna doma.(t) Godīgi sakot viņa raksta tik haotiski, ka man ir grūti saprast ko, kurā brīdī, viņa grib pateikt.
Bet ok, es varu piekrist, ka lai izturētu ilgstošu negatīvu spiedienu vajag gan mugurkaulu, gan prasmes kā ar to tikt galā. Kā tas krieviņš video labi pateica - ieraugot sū... jūs taču nemīcaties pa viņu, neostiet, neaztiekiet un nerakņājaties. Paejiet garām un aizmirstiet. Ja viss ceļš ir noklāts ar tiem, tad gan var būt grūti, bet atkal - arī tiem var brist cauri nevis vārtīties.
3. oki.
Man jau neizklausās, ka mums īpaši būtu par ko strīdēties. :)
14.04.2017 16:20 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Caloo, es nestrīdos ar Tevi, bet diskutēju (OK, sadusmojos par vienu Tavu komentu:-D) - man liekas, ka ir diezgan normāli, ka diviem cilvēkiem ir atšķirīgi viedokļi, tuklāt jau tik 'pateicīgā' tēmā.
Atbildot uz Tavu pirmo jautājumu, domāju, ka autora komentāri bija tēmēti uz konkursa dalībniekiem. Lasot diskusiju, nedomāju, ka esmu vienīgā, kas to tā uztvēra. Par viņa mērķi - nav ne jausmas, savu domu jau viņš izteica un netika noignorēts, turklāt diskusija jau ir 18 lapas gara (manu 'devumu' ieskaitot) - tātad uzmanība arī noturēta kādu laiciņu.
Par rakstīšanas stilu runājot - nevaru komentēt, jo pašai piemīt "talants" savu domu pasniegt diezgan haotiski.:-)
14.04.2017 16:41 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Pasadena
Oki, strīdēties maybe nav labākais vārds. :) Jap, tas ir pilnīgi normāli un es pat varu pārdzīvot, ja Tu man kkur nepiekritīsi. :D:D
Oki, es jautāju:
1. Vai tavuprāt šis delfi raksts ir publicēts ar mērķi kādu pazemot?
Tu atbiildēji:
1. Delfi raksts nē, bet šī diskusija- jā.

autora komentāri bija tēmēti uz konkursa dalībniekiem

Tātad tavuprāt šī topika mērķis bija pazemot konkursa dalībniekus. Vai Tev šķiet, ka autora komentārs "makdonalda paaudze" aizskāra visas dalībnieces?
14.04.2017 17:06 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Caloo, man nekas neliekas, jo autors nepapūlējās precizēt.
14.04.2017 17:10 |
 
Reitings 263
Reģ: 20.07.2016
Meitenes tiek bildētas no malas,netiek uepozēts un principā gandrīz ikviena no mums ne pārāk labi izskatītos,ja bildētu kaut kā no malas.
Nenoliedzami,ka pusei ir celulīts un 5-7 lieki kg,bet tas nav nekas traģisks un ja viņa ir laimīga,tad tas ir pats galvenais.
14.04.2017 17:13 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Pasadena
Nē, es jau sapratu, ka tavuprāt visas. Es gribu saprast vai Tev liekas, ka šis mērķis vispār ir reāli sasniedzams. :)
14.04.2017 17:13 |
 
Reitings 394
Reģ: 29.01.2017
Es rakstu haotiski? Ko man tieši paskaidrot, caloo?
14.04.2017 17:30 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Labs jautājums (es saprotu, ka ar mērķi Tu domā visu konkursa dalībnieku pazemošanu?) - tad jājautā vai kādu vispār ir iespējams pazemot ("pazemots" ir pilnībā atkarīgs no sajūtām, kā jau Tu minēji iepriekš), jo, ja indivīds nespēj justies pazemots, tad neviens viņu teorijā nevar pazemot. Neesmu pārliecināta, ka saprotu Tavu domu gājienu - vai Tu mērķē uz citādi izmeklētiem vārdiem? Piem., "centieni kādu pazemot" būtu precīzāki? Vai arī es absolūti neuztvēru Tavu jautājumu?
P.S. Kā jau teicu, tā kā autors neprecizēja, kuriem/kuram šī piezīme bija veltīta, tad noteikti nevaru komentēt vai visiem dalībniekiem vai dažiem - līdz ar to es tiešām nevaru piekrist, ka "manuprāt visām". Piem., viņa ieliktajā bildē bija redzamas trīs (?) meitenes, ar fokusu uz vienas - uzmini nu vai "WTH" bija veltīts visām redzamajām, vai tikai 'galvenajai'.
14.04.2017 17:39 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
varaviiksne
Vienkārši atbildi uz maniem 3 jautājumiem postā 14.04.2017 15:22.
14.04.2017 17:39 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Pasadena
Manuprāt, nevienu no normālajām meitenēm nevar pazemot, jo viņas labi apzinās, ka nekādi neatbilst makdonalda paaudzes apzīmējumam.
Savukārt, tās dažas uz kurām teorētiski to varētu attiecināt, nevar pazemot nekādas bildes, jo:
1. Viņas katru dienu sevi spogulī redz, tad jau viņām visu laiku būtu jābūt pazemotām.
2. Ja reiz viņas aizgāja, zinot, ka tiks fotogrāfētas un izliktas publiskai apskatei, tātad jūtas savā ķermenī pietiekoši komfortabli, lai neņemtu galvā sveša cilvēka viedokli internetā.
3. Cik liela ir iespēja, ka tieši tās meitenes šo topiku izlasīs? Manuprāt maza un autors nevar to neapzināties.
-
Uzprasās secinājums - ja reiz iespēja kādu pazemot ir tik niecīga, priekš kam autoram to darīt?
Es teiktu, ka viņš negribēja pazemot tās meitenes. Drīzāk pievērst uzmanību tam, ka par savu ķermeni ir jārūpējas un it īpaši tad, ja vēlas to demonstrēt plašākai publikai. Veids ka viņš to izdarīja nav diez ko saprātīgs - sākot no topika nosaukuma, bildes un makdonalda paaudzes piezīmes, bet kopumā to varētu uztvert kā piemēra pasniegšanu "paskatieties kā nevajag darīt".
-
Es gan pieļauju arī citu variantu. Ņemot vērā, ka tas ir q7 un spriežot pēc viņa iepriekšējiem topikiem var gadīties, ka viņš tiešām sēž mājās un priecē sevi ar domu, ka kāda apaļīga meitene raud mājās par viņa komentāriem. :)
14.04.2017 18:07 |
 
Reitings 1224
Reģ: 17.08.2015
Vēl jūs cilājat tās karbonādes. :-D
14.04.2017 18:18 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Mēnesnīca
Mhm, nekādi nav miera. :D Vajag novest līdz kkādam rezultātam. :D
14.04.2017 18:24 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
:-/ Slikti veidoti augumi ar sliktam proporcijam. Kajas, dibeni...zel, ka ta, nemot vera , cik meitenes ir jaunas. :(
14.04.2017 18:29 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Es domaaju,ja cilveeki ir gatavi konkursiem,tad jaabuut gataviem uz kritiku arii.
Nu nevar visiem sist uz pleca un teikt ,cik vienreizeeji labi izskaties utt.
Taa jau ir arii ar citiem konkursiem-reizeem kritika pat ir loti speeciiga!
Par to "Macdonalda eeru"-tas mums ir loti slavens temats manaa pusee!Cilveeki beidzot tiesaam saak aizdomaaties nopietni.
14.04.2017 18:31 |
 
Reitings 394
Reģ: 29.01.2017
Caloo,
1. Vai tavuprāt šis delfi raksts ir publicēts ar mērķi kādu pazemot?

Delfos publicēja īpaši neko nedomājot. Ir notikusi atlase, par to jāuzraksta iespējami skandalozs ievads, lai klik klik klik cilvēki un viss. Šeit autors veidoja domājams, lai ierēktu par visām. Smietos, cik nepiemērotas atnākušas, kā viņas izskatās un kā tā varēja. Tev tiešām šķiet ar pozitīvu domu?
2. Vai tavuprāt šādi raksti vairo iekšēji nelaimīgus cilvēkus? Ja jā, tad kādā veidā?

Jā, jo cilvēki kritizē visu kas kustas un nekustas. Tāds laikmets, daudz sagrautu cilvēku vienalga kādu iemeslu dēļ, kuru izliek to visu uz citiem. Smagi bēdīgi, kompleksaini cilvēki ir tie lielie kritizētāji, tie jau in general nejūtas laimīgi un tā tupinot diez vai jebkad būs. Tos, kurus izsmej, tos arī grib padarīt tādus terorizējot ar savām verbālajām atliekām. Domā, ka jebkurai no iesaistītajā pusēm paliek labāk no šādām negatīvām domu apmaiņām un pazemošanām?
3. Ja kāds jūtas sagrauts, lasot komentārus kuri norāda, ka viņš nav piemērots šim konkursam, tad tavs ieteikums šim cilvēkam ir?

Aizvērt delfus.
14.04.2017 18:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits