Gaļas paviljons

 
Reitings 795
Reģ: 10.12.2014
09.04.2017 13:50 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Neons, video labs. :D
13.04.2017 12:26 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Reàli sadusmojos - nebūt sajūsmā par to, ka kādu pazemo un par kādu ņirgājās, tagad ir victim mentality, kuru vajag pārdomāt? Vispār apbrīnojami - sanāk, ka X var sniegt savu viedokli par visu un visiem, neizmeklējot vārdus, bet, ja Y iebilst X viedoklim, tad Y uzreiz piemīt 'ne tāda pasaules uztvere'? Vispār jau cilvēkiem atšķiras gan domas, gan uztvere, gan pat tas, kas tiek dēvēts par "veselo saprātu". Varbūt dažiem foruma komentētājiem vajag pārdomāt savu pasaules redzējumu, jo ļoti bieži var redzēt ka "dot prot, bet pretī saņemt gan nē"?
13.04.2017 14:46 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
P.S. Nezkatu, ka man kāds ir kaut ko parādā - kādā sakarā vispār šāda piezīme?
13.04.2017 14:51 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
P.S.S. Pretējs viedoklis tagad automātiski ir čīkstēšana?
13.04.2017 14:52 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Pasadena
Es protams nezinu, kas tieši Tevi sadusmoja, jo Tu vnk izgāz emocijas, bet nenorādi, kur ir konkrētas pretrunas manis rakstītajā. :) Paskaidrosi?
No savas puses varu pateikt, ka mans teksts bija tieša atbilde uz šo XYZ tekstu:
Tagad taisa rakstus lai cilvēki izteiktu savu negatīvo riebumu, pazemotu, apsauktu, norādītu trūkumus, samītu un ar vārdiem iznīcinātu!;-)

Kas pats par sevi ir kaut kāds absurds pieņēmums, balstīts uz victim mentality - kā nu nabadziņus tagad "moka ar vārdiem internetā". :)
Kam piebalso varaviiksne ar ne mazāk absurdu tajā pašā upura stilā balstītu pieņēmumu:
XZY, jo vairāk iekšēji nelaimīgu cilvēku.

Ja Tu piekrīti varaviiksnei, ka tava laime ir atkarīga no nepazīstamu cilvēku viedokļiem, tad man Tev ir sliktas ziņas...
_
P.S. Nezkatu, ka man kāds ir kaut ko parādā - kādā sakarā vispār šāda piezīme?

Mans teksts "neviens nav jums neko parādā" ir tādā sakarā, ka tava esamība pati par sevi, no citu cilvēku puses, nenodrošina Tev, viņu acu pievēršanu uz taviem trūkumiem, cieņu, laipnus vārdus, atbalstu un tā tālāk un tā joprojām. Viņiem nav pienākums ignorēt faktus, kuri var aizskart tavas jūtas. Jā, viņi var to darīt ja vēlas, bet Tu nevari to pieprasīt.
P.S.S. Pretējs viedoklis tagad automātiski ir čīkstēšana?

Nē, visi pretējie viedokļi nav čīkstēšana. Bet konkrētie 2 teksti, manuprāt, ir klasiska čīkstēšana.
-
Tatad, ja Tev konkrēti argumenti, kam manā zemāk esošajā tekstā nav pareizi, lūdzu padalies. :)
Neviens nevar jūs sāpināt, ja vien jūs pašas neļaujat un neviens nav jums neko parādā - tāpēc mainiet savu domāšanu un beidziet čīkstēt. Savu laimes sajūtu veido Tu pati nevis apkārtējie!
13.04.2017 15:27 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Vispār diezgan bieži ir novēroti raksti, kuri balstās uz kaunināšanu. Internetā - kaut vai šī pati diskusija tika radīta, lai tagad apspriestu tās dalībnieces - ja pats pirmais ieraksts orasīja domas, tad autora otrais ieraksts bija par McDonalda paaudzi, kurš parasti tiek lietots, lai norādītu uz liekā svara problēmām (nu, protams, var jau gadīties, ka šis bija über izņēmums un McDonalds tika piesaukts nejauši (t)). Līdz ar to - neredzu, kas ir tik nepatiess XYZ komentārā. Ja Tev konkrēti šāda veida shaming raksti patīk/netraucē, tad tas ir OK, bet, ja kādam tas liekas neētiski vai nevajadzīgi, tad kāpēc viņi nevarētu izteikt viedokli. Tu vari to apzīmēt ar "nabadziņu mocīšanu", bet es tieši Tavu apzīmējumu uzskatu par pārspīlējumu, jo neredzēju, kur kāds tiktu saukts par nabadziņu.
Tālāk, kādā sakarā nepatika pret citu pazemošanu ir tas pats kas "mana laime ir atkarīga no nepazīstamu cilvēku viedokļiem"?
Par "parādā būšanu" - tā arī nesapratu, kāpēc to pielietoji atbildot meitenēm. Jo viņām nav saprotama tā pazemošanas vēlme? Es domāju, ka viņas ļoti labi saprot, ka Tev un autoram ir tiesības izteikt savas domas. BET - arī viņas var izteikt savas domas, tieši tā pat. Vai arī Tu uzskati, ka cilvēkam ir tikai jāuzklausa kritika, un pretī neko nedrīkst teikt? Jo savādāk, tā sanāk čīkstēšana? Turklāt, manuprāt, pirmajam kritizētājam tad jau sanāk lielāka čīkstēšana - piem., šīs diskusijas autoram acīmredzot konkursa dalībnieču izskats ir aizvainojošs, ka jāatver vesela "čīkstēšanas" tēma.
Par Tavu sāpināšanas tekstu - piekrītu teksta būtībai, bet, atkal jau - fakts, ka iebilsti pret kāda kritizēšanu, nenozīmē, ka esi sāpināts dēļ tās kritikas.
13.04.2017 16:08 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Pasadena
Vispār diezgan bieži ir novēroti raksti, kuri balstās uz kaunināšanu. Internetā - kaut vai šī pati diskusija tika radīta, lai tagad apspriestu tās dalībnieces - ja pats pirmais ieraksts orasīja domas, tad autora otrais ieraksts bija par McDonalda paaudzi, kurš parasti tiek lietots, lai norādītu uz liekā svara problēmām (nu, protams, var jau gadīties, ka šis bija über izņēmums un McDonalds tika piesaukts nejauši ). Līdz ar to - neredzu, kas ir tik nepatiess XYZ komentārā.

Izlasi ko viņa rakstīja. Tagad taisa rakstus lai... pazemotu, kauninātu utt. Tā nav taisnība. Rakstus taisa, lai tos lasītu pēc iespējas vairāk cilvēku. Kauninās vai slavēs, jau nevienam neinteresē, ka tikai uzklikšķina un izlasa. Un tā tomēr ir būtiska atšķirība domāšanā, jo upuris uzskata, ka visi to vien gaida kā viņu aizskart. Pa lielam visiem ir pofig - ienāca, apskatījās, nokomentēja to, kas visvairāk iekrita acīs, un aizmirsa. Ja slavenībām būtu šāda veida upuru domāšana, tad viņas ne dienu neizdzīvotu.
Ja Tev konkrēti šāda veida shaming raksti patīk/netraucē, tad tas ir OK, bet, ja kādam tas liekas neētiski vai nevajadzīgi, tad kāpēc viņi nevarētu izteikt viedokli. Tu vari to apzīmēt ar "nabadziņu mocīšanu", bet es tieši Tavu apzīmējumu uzskatu par pārspīlējumu, jo neredzēju, kur kāds tiktu saukts par nabadziņu.

Es skatos uz to vai viņš ir objektīvs un patiess vai nē. Viss pārējais jau ir otršķirīgs. Var būt raksts, kurš man riebjas, bet ja viņš ir patiess, tad atliek tikai sadzīvot ar to.
Viņi var izteikt savu viedokli. :) Es savukārt ieteicu pārdomāt savu upuru mentalitāti, jo tā viņas visu mūžu varēs uz kaut ko apvainoties un sāpināties. Ērti, protams, bet kaut kad būs jāpieaug. "
samītu un ar vārdiem iznīcinātu" - nav pārspīlējums? Manuprāt nabadziņi labi atbilst tiem cilvēkiem, kuri gatavi sabrukt zem vārdiem. :)
Tālāk, kādā sakarā nepatika pret citu pazemošanu ir tas pats kas "mana laime ir atkarīga no nepazīstamu cilvēku viedokļiem"?

Tu šobrīd aiz ausīm pievelc savu teoriju par speciālo "citu pazemošanu" ar rakstiem, kam nav nekāda pamata izņemot jūsu sajūtas. Mans teikums bija tādā sakarā, ka varaviiksne faktiski pateica, ka jo vairāk šādu rakstu, jo vairāk iekšēji nelaimīgu cilvēku. Kas ir absurds!
Tātad šai situācijai jūsuprāt ir neomarksistu cienīgs risinājums - ieviešam cenzūru, aizliedzam rakstus, kas parāda cilvēkus tiem neglaimojošā gaismā, definējam hate speech, trigger warnings, safe spaces un citus idiotismus, kas jau notiek vietām Kanādā, ASV, Austrālijā, arī UK universitātēs.
Es aicinātu pieaugt un iemācīties izvērtēt, vai jums neglaimojošais viedoklis ir pamatots vai nē. No pamatota izdariet secinājumus, savukārt nepamatotus laidiet gar ausīm. Tieši tik vienkārši.
Par "parādā būšanu" - tā arī nesapratu, kāpēc to pielietoji atbildot meitenēm. Jo viņām nav saprotama tā pazemošanas vēlme? Es domāju, ka viņas ļoti labi saprot, ka Tev un autoram ir tiesības izteikt savas domas. BET - arī viņas var izteikt savas domas, tieši tā pat. Vai arī Tu uzskati, ka cilvēkam ir tikai jāuzklausa kritika, un pretī neko nedrīkst teikt? Jo savādāk, tā sanāk čīkstēšana? Turklāt, manuprāt, pirmajam kritizētājam tad jau sanāk lielāka čīkstēšana - piem., šīs diskusijas autoram acīmredzot konkursa dalībnieču izskats ir aizvainojošs, ka jāatver vesela "čīkstēšanas" tēma.

Atkārtošos - es neaizliedzu viņām izteikt viedokli! Es aicināju pārdomāt savu upura pozīciju, jo to nemainot viņām nekad nebūs miers. :)
13.04.2017 17:26 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Pirmkārt - mēs runājamies Cosmo forumā, kur pārspīlējumi bieži tiek izmantoti. Kaut vai tas, ka Tu balstoties uz dažiem komentāriem "piespēlē" kādam upura mentalitāti ("pārdomāt savu upura pozīciju" - diezgan kategorisks pieņēmums, ka viņām tiešām šī pozīcija piemīt, bez nekādiem citiem variantiem, kaut vai, piem., neveiksmīga vārdu izvēle) - manuprāt, tas arī varētu tikt nosaukts par "pārspīlējumu".
Turklāt, runājot par pārspīlējumiem un sajūtām, manu nesapratni par to, kāpēc uz komentāriem, kuri pauž kritiku kritizētājiem, Tu iesaki XYZ un Varavīksnei (?) nebalstīt savu laimi uz citu viedokļiem, Tu pārvērt secinājumā, ka mēs ierosinām cenzūru ("šai situācijai jūsprāt ir neomarksistu cienīgs risinājums") - atvaino, bet kurā momentā es to ierosināju?
Paldies par aicinājumu pieaugt un izvērtēt viedokļus - par pieaugšanu nezinu, bet viedokļus izvērtēju diezgan normāli (kas saistīti ar manām interesēm). Mēģināšu paskaidrot citiem vārdiem - es personīgi neesmu ne viena no dalībniecēm, ne es viņas pazīstu, līdz ar to Tavi vai kāda cita komentāri šajā diskusijā mani nesāpina (atļaušos pieņemt, ka XYZ un Varavīksne varētu būt līdzīgā situācijā, bet varbūt kļūdos). Pat ja tas skartu mani personīgi - kā jau izteicos iepriekš, tad piesakoties šāda veida konkursos, ir jārēķinās, ka būs jādzird ne tikai pamatota kritika. Bet tas nenozīmē, ka es nevaru paust savu viedokli, ja man liekas, ka ka kāda cita kritika ir nepamatota (starp citu, es automātiski nepieņemu, ka man ir 100% taisnība). Ja oriģinālajam kritikas izteicējam tas ir nepieņemami, tad varbūt tieši viņam ir 'jāpieaug'?
13.04.2017 18:28 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Es varbuut mazliet novirziisos no teemas,bet gribeeju tomeer pateikt!
Taa labi skan-miili sevi kaada esi.Pareizaak sakot ,nekaadu darbu nevajag,lai sevi pilnveidotu...Man reizeem liekaas,ka cilveeki ir palikusi taadi kuutraaki-ok sadziivot ar savaam nepilniibaam.Tas liekaas loti liels darbs- piedomaat ,meeginaat uzlabot savu izskatu,veseliibu.
Runaajot par apaliem cilveekiem-tas tacu nav tikai izskats tajos 20,30 utt.Tas ir saistiits ar veseliibas probleemaam nakotnee.
13.04.2017 18:54 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Odetta, manuprāt, novirzīšanās no tēmas šajā diskusijā(?) nav pats sliktākais, kas var notikt. Turklāt, tā jau sen ir notikusi :-).
Tīri sakarā ar tavām pārdomām, nedomāju, ka daudzi apgalvos, ka veselības uzlabošana ir kaut kas slikts, bet "nepilnības" ir plašs jēdziens.
13.04.2017 19:02 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
odetta, veselības problēmas liekā svara dēļ sākas, kad tie nav +5 kg, bet krietni, krietni vairāk...
13.04.2017 19:02 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Neons-tajos 20+ saakaas ar 5kg ,un tad leenaa garaa ,eedot visu kas garso utt. tas svars pieaug!
Vieglaak ir miileet sevi ar vaardiem,galvenais miileet sevi,kaa padomaat,kaa to kermeni saglabaat stingru,veseliigu veel daudzus gadus!
Ko gan cilveeki neizdomaa,aizbildinoties ar savaam nepilniibaam-mamma apala,vecmaamina bijusi apala,nav laika nodarboties ar sportu,jo beernu barins maajaas utt.
13.04.2017 19:12 |
 
Reitings 142
Reģ: 22.07.2013
Runaajot par apaliem cilveekiem-tas tacu nav tikai izskats tajos 20,30 utt.Tas ir saistiits ar veseliibas probleemaam nakotnee.
Neons-tajos 20+ saakaas ar 5kg ,un tad leenaa garaa ,eedot visu kas garso utt. tas svars pieaug!

Hahaha. WTF?
Tik pat labi es varu apgalvot, ka 40+ gadu vecumā sēdēšana forumā, kur lielākoties apgrozās daudz jaunākas sievietes, bieža profilu dzēšana un atjaunošana ir sākums vecuma plānprātībai.
13.04.2017 19:34 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Aurelija-tu noteikti juuties loti labi peec sava peedeejaa ieraksta!:-D
Par vecuma plaanpraatiibu gan tev nav nekaadas nojausmas!
13.04.2017 19:49 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Pēdējā laikā esmu novērojusi vairākus komentārus par vecumu - kurš ir tas vecums, kad vairs nav piedienīgi (?) šeit apgrozīties?
13.04.2017 19:50 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Pasadena-man arii tas interesee,jo no 2010 gada,kad seit ienaacu ,vispaar neintereseejos,kaada vecuma sieviete seez aiz zilaa ekraana!
Man loti patiik tiesi tas,ka es nezinu lietotaaju vecumu-man tas ir pilniigi vienaldziigi.Mani uzrunaa tikai teema,viedoklis!Pilniigi vienalga ,vai to ir teikusi 18 gadus veca meitene,vai 70 gadus veca kundze!
Esmu satikusi arii dziivee Cosmo meitenes-neviena nav cietusi-"aizgaajusi ar sirdi",redzot mani !:-D
13.04.2017 19:59 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
"Neviena nav cietusi-"aizgājusi ar sirdi"" :-D
13.04.2017 20:07 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Laba vārdu izvēle :-)
13.04.2017 20:08 |
 
Reitings 142
Reģ: 22.07.2013
Es neuzskatu, ka te ir kāds piedienīga vecuma ierobežojums. Mans komentārs bija sarkastiski domāts un tēmēts uz odettas uzskatiem par +5 kg 20 gadu vecumā.
Un pirms man kāds mēģina piešūt victim mentality man nav ne 20 ne +5kg.
13.04.2017 20:15 |
 
Reitings 901
Reģ: 17.03.2016
Mana mamma jaunībā bija daaaudz apaļāka nekā tagad. Pie 30 gadiem viņas hormoni nostabilizējās un viņa sāka strauji zaudēt svaru un tagad ir tievāka kā jebkad, un jūtas arī labāk kā jaunībā. Tā kā odetta, katram individuāli, tu nevari to pielāgot visiem ;)
13.04.2017 20:20 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits