Gaļas paviljons

 
Reitings 795
Reģ: 10.12.2014
09.04.2017 13:50 |
 
Reitings 394
Reģ: 29.01.2017
cik muļķīgi būtu sievietei apstrīdēt vīrieša viedokli jautājumā kuras sievietes vīriešiem labāk patīk.

Es tā kā neapstrīdu un te ir viens vīrietis, nezinu gan kurā vecuma grupā, tad jau arī mainās skatījums.
Un tas nebija vērts kā asi pret Caloo, cerams pats noprati, ka es tik nevarēju saprast, kāpēc jānoliek kādā gadījumā konkrētas formas meitenes. Vienai varbūt piestāv būt nedaudz apaļīgākai, bet citai atkal tāda ķermeņa kompilācija nebūtu labākā kaut veselības dēļ. Nevajag bojāt meiteņu domāšanu tikai tādēļ, ka mūsdienu standarti ir greizi. Katrs ir unikāls. Ko tik tādā gadījumā dara skali, lai dabūtu apaļas ķermeņa formas, citādi vīriešiem nav uz ko skatīties?
11.04.2017 22:38 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Ja, gruti saprast, ka sievietes izskatam var but atskirigas prasibas. :-/ Plus size tiesi tagad skaitas mode, ta ka butu japriecajas, ka meitenes sevi pienem un nekomplekso par augumu un kaut kadiem mistiskiem "visparatzitiem" formatiem.
11.04.2017 23:34 |
 
Reitings 484
Reģ: 15.01.2016
varaviiksne, tad meitenēm ir jāstrādā ar savām pašapziņas problēmām, nevis jāpumpē silikoni vai jāmeklē nez kādi veidi, kā izpatikt vīriešiem. Nemaz nerunājot par to, ka patiesībā nemaz nav tāda "vīriešu" viedokļa - katram ir sava gaume, tāpat kā sievietēm. Arī tievās patīk ļoti daudziem. Primārajam tomēr vajadzētu būt savai veselībai - neieslīgt galējībās kā liekais svars vai anoreksija. Lai kāda būtu figūra, tā nekad nepatiks pilnīgi visiem.
11.04.2017 23:49 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
varaviiksne
Es neko "nenolieku". Ir tur pāris meitenes, kurām tajā konkursā nav ko darīt tādā izskatā un tas arī viss. Nu cik reižu man jāatkārto, ka tāpēc viņas nekļūst par neglītenēm un, ka neesmu to teicis? Ja grib piedalīties, lai attiecīgi sagatavojas, savādāk viņām nav nekādu izredžu un personīgi es neredzu jēgu no tādas piedalīšanās. Citi teica, ka arī piedalīšanās kko dod - ok, lai tā būtu.
Kāda vēl meiteņu domāšanas bojāšana? Padalies, ar ko tieši viņas tiek sabojātas?
Skali, kā Tu izteicies, lai tusē ar vīriešiem, kuri novērtē tieši viņas. Ja grib patikt visiem, lai iet uz sporta zāli un iegūst trenētu ķermeni (un nē, tas nenozīmē, ka kļūs par kultūristēm), jo neesmu vēl saticis džeku, kurš pateiktu, ka viņam nepatīk sportiskas meitenes.
Salomē
Es neteiktu, ka kopts, stingrs, veselīgs ķermenis ir mistisks standarts. :) Drīzāk tas ir tāds, kurš ir saprotams visiem.
12.04.2017 00:19 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Caloo, toties es zinu džekus, kuriem nepatīk sešpaka uz sievietes punča vai izteikti musīši, bet līdzīgi kā tavā gaumē - patīk tieši tas mīkstais tauku slānītis, kas tik ļoti atšķir sievieti no vīrieša. ;-)
12.04.2017 00:33 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Ja katram sava gaume, kapec sados konkursos nevaretu piedalities dazadas meitenes? Jo ta nav pienemts? :-|
12.04.2017 00:38 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Neons
Nu jā, karam savas dīvainības. :D:D
Salomē
Piedalīties var, bet izredžu izturēt atlasi nav, jo tur tiek vērtētas šīs te universālās vērtības. Manā izpratnē, ja nav izredžu tikt tālāk, tad nav jēga piedalīties. :)
Tas ir tāpat kā, ja es pieteiktos uz kultūristu sacensībām, kaut gan man nav atbilstošs izskats un muskuļu masa. Arī jēga nekāda un tieši tāpat lielākā daļa pateiktu - ko viņš tur meklē...
12.04.2017 00:48 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Un tomer, kulturistiem ir krietni objektivaki vertesanas kriteriji.
12.04.2017 00:54 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Pag, nupat te breca, ka kastinga meichas uz nepareizo vietu aizgajusas jo vinam celulits un riepa. Bet izradas, ka apalas tomer bikini izskatas labak. Da nu naaaaa si logika
12.04.2017 04:18 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Manuprāt, visas modeles ir normālas, slaidas jaunietes neredzu tur aptaukojušās, bezrūpīgas meitenes. Kur? Laikam man datorā savādākas gaismas, arī tā meitene bēšajā peldkostīmā kurai ir nedaudz vairāk svars kā pārējām izskatās labi.
Jūs paši uz sevi paskatieties!
12.04.2017 08:59 |
 
Reitings 733
Reģ: 25.02.2016
Vissmieklīgākais jau ir tas, ka tās meitenes komentāros gan fb, gan kasjauns, gan šeit un vēl citās lapās noliek tādas pašas "skaistules" un " skaistuļi", kuri izskatās, ka paši ar lāpstu pa seju dabūjuši (t) bet tas taču ir tik tipiski mūsu sabiedrībai - paši ne sūda nevar, ne ar kko izcelties nespēj, bet kā apdirst tā pirmie rindā :D lielie padomdevēji, kādēļ paši nepieteicāties? :) varētu savas sešpakas un tvirtās pakaļas izrādīt + nest Latvijas vārdu pasaulē! Ā, negribās? Nu tad ko piesienās pie tām kuras grib? Un vispār man prieks par visiem konkursantiem, drosmes netrūkst un ar pašapziņu arī viss kārtībā, kas daudzām latvietēm stipri, stipri klibo.
12.04.2017 09:11 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
lindadada, XZY
Tie nu gan bija argumenti haha. :D Un kā jūs zināt, kā tie komentētāji izskatās? :D
12.04.2017 09:22 |
 
Reitings 733
Reģ: 25.02.2016
Diez kā komentējot rakstus fb var palikt anonīms, m?
12.04.2017 09:28 |
 
Reitings 733
Reģ: 25.02.2016
Un tas tāpat ir skaidrs kā diena :D ar sevi un savu dzīvi apmierinātam cilvēkam ir pie vienas vietas, kas un kur piedalās, kāds kurai celulīts, riepas un kas tik vēl ne. Uz sevi būtu skatījušies, jo atceramies, ka kamēr ar vienu pirkstu rādi uz kādu citu, pārējie 4 rāda uz pašu ;)
12.04.2017 09:30 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Nevienu komentāru nekur neesmu lasījusi, izteicu tikai savu viedokli, ka man meitenes šķiet normālas, neviena nav resna un aptaukojusies, vairums ir pat ļoti slaidas, izskatīgas, jaunas sievietes, katrai ir sava odziņa. Un arī apaļīgākā modele ir simpātiska, visiem nav jābūt vienādiem pēc kaut kādiem mistiskiem standartiem.
12.04.2017 09:37 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Labi, jūs tagad jau jaucat visu vienā katlā... :)
12.04.2017 09:39 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Visu blablabla nelasīju. Kad ieraudzīju galeriju, pirmā doma bija - fotogrāfu ziepēs. Pati aizraujos ar fotografēšanu un zinu, ka nepiemērota gaisma un tās kritums var jebkuru izspokot.
Pirmkārt, pretendentes ir slaidas meitenes, tur labi, ja 1-2 kg būtu nometami, ne vairāk. Otrkārt, konkursantus sagatavo pasākumam, sporta zāli un kosmētiskās procedūras ieskaitot, tā ka konkursā visi izskatīsies daudz labāk.
Treškārt, celulīts ir 85%-98% sieviešu, tā ir normāla parādība, kas nav saistīta ar makdonaldiem. Esmu satikusi gan 46. izmēra apalīti bez celulīta, gan 17gadīgu, ļoti tievu sportisti ar celulītu.
Saprotu, ka katram sava gaume un priekšstati (lai cik greizi) par ideālu ķermeni, bet pirms bļaustīties par resnumu un celulītiem, papētiet taču informāciju..
12.04.2017 09:54 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
delusion, perfekti pateikts! piekrītu visam :)
Par to celulītu arī līdz galam nesaprotu.. Tikai vienu esmu ievērojusi, ka iepriekšējo paaudžu sievietēm celulīta bija tomēr mazāk.
Dažas meitenes raksta, ka nav celulīta, nu varbūt nav arī, bet es vairāk sliecos ticēt, ka 1. celulīta pakāpi vnk var pamanīt tikai pie "neveiksmīga" apgaismojuma. Pat 2.pakāpe var nekrist acīs.
12.04.2017 10:05 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Es par sevi zinu, ka man tas celulits nedaudz ir. Bet lai vins ir. Es tiesam nesaprotu to nemsanos. Man nekad nav interesejis. Vins est prasa? Dzivot trauce? Neviens jau nenoliedz, ka vizuali glitaka vienmer skitis perfekta ada, bet retam cilvekam tada ir un ja ir tur ir vai nu labi geni vai saudz naudas.
12.04.2017 10:38 |
 
Reitings 394
Reģ: 29.01.2017
Caloo, :-)
Kāda vēl meiteņu domāšanas bojāšana? Padalies, ar ko tieši viņas tiek sabojātas?

Es domāju meitenes šeit. Piemēram, mēnesnīca, pāris lapas atpakaļ. Viņai tagad ēst, ēst, ēst treknu ēdienu, cerēt, ka uzaugs tauki? Sākumā visi jūsmo, cik meitenēm vajadzētu būt tievām, bet tad kā viņām bālums izceļas, nu tātad vēl jāiet attīstīt ādas vēzi solārijā, jo baltajām gan jau daudz jāiet, lai būtu noturīgs rezultāts. Pēc brīža jūsmo, kādas formas, kādi apaļumi, pārējās var iet ieskrieties, lūk tā ir sieviete. Ja nav tev ģenētika tāda, tad nu mēģini atrast vīrieti, kuram patiksi, mazums paveicas. Mēs reāli noliekam pat cilvēka fiziskos dotumus.
Tā arī neatbildēji, ko pēc konkursa dara kaulu kambari, ja viņas tomēr grib patikt vīriešiem? Sporta zālē var uzpumpēt krūtis un dibenu tā, kā tavās bildēs? Vai arī varbūt ieliec bildi, kādai meitenei būtu jāpiedalās publiskos konkursos, jo tad šauju ar plinti garām laikam. :D
12.04.2017 10:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits