Vienpusēja draudzība

 
Reitings 8
Reģ: 05.04.2017
Varbūt lūdzu kādu padomu, varbūt kāda ir saskārusies ar ko līdzīgu... Gribētu dzirdēt jūsu viedokļus, jo citādi nezinu, kā rīkoties!
Kopš bērnības man vienmēr bijusi viena laba draudzene, ar kuru bieži pavadījām laiku kopā. Kopā aizbraucām vidusskolā uz Rīgu mācīties un studiju gados arī vienā augstskolā mācījāmies.
Taču pēdējā laikā es jūtu, ka no cilvēka ir 0 iniciatīva un interese šo draudzību uzturēt. Pēdējo 3 gadu laiku neatceros, kad viņa būtu piedāvājusi ko kopā pasākt, bieži man arī neatbild uz telefona zvaniem, vēstulēm, pēdējā brīdī pārceļ tikšanās. Kad satiekamies, tad viss ir kārtībā, bet, ja es neuzturu visu laiku interesi, mēs varam netikties mēnešiem un viņa vnk neliekas ne ziņas par mani. Esmu viņai arī teikusi, kā es jūtos, bet atbilde vienmēr ir viena un tā pati - es nedzirdēju telefonu/aizmirsu atbildēt/ uzradās citas lietas. Un neko pati nepiedāvā, jo aizņemta vienmēr. Nu, es arī esmu aizņemta - auklēju mazo+strādāju, bet tik un tā varu atrast laiku satikties.
Dažkārt gribas arī visam šim atmest ar roku, bet mani ļoti attur cilvēciskais faktors - daudzus gadus esam pazīstamas, kā arī viņa bieži man saka, cik ļoti vientuļa jūtas un kā viņai nav daudz draugu. Tas man liek arī aizdomāties, ka varbūt tas draugu trūkums ir konkrēti viņas pašas problēma - viņa jau atgrūž un gaida, kad pie viņas nāks. Tāpat kā ar mani.
Es šo visu laiku nesavtīgi esmu draudzības interesēs centusies no ādas līst laukā, meklēt visādas idejas, ko kopā pasākt, vienmēr gatava uzklausīt, vienmēr palīdzēt, bet no otras puses ir 0 intereses un pat ignorēšana. Nekāds nelāgs atgadījums starp mums nav bijis, viss ir kārtībā - kad satiekamies retajā reizēs, tad tiešām viss ir ļoti labi!
06.04.2017 12:40 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
man kaut kā pamainījies viedoklis par bērnības draugu un draudzeņu nozīmīgumu dzīvē. nu ja nav, tad nav. ne viņa tev, ne tu viņai neesi parādā sidrsdraudzenes lomu mūža garumā. tas ir ļoti bēdīgi, bet tā vnk ir, ja jau esi pat viņai to teikusi, bet iniciatīvas no viņas puses tā pat nav, tad arī nebūs, nav nekādas metodes kā likt sev būt svarīgai citiem.
06.04.2017 12:45 |
 
Reitings 8
Reģ: 05.04.2017
(t)
06.04.2017 12:40 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits