Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vienpusēja draudzība

 
Reitings 8
Reģ: 05.04.2017
Varbūt lūdzu kādu padomu, varbūt kāda ir saskārusies ar ko līdzīgu... Gribētu dzirdēt jūsu viedokļus, jo citādi nezinu, kā rīkoties!
Kopš bērnības man vienmēr bijusi viena laba draudzene, ar kuru bieži pavadījām laiku kopā. Kopā aizbraucām vidusskolā uz Rīgu mācīties un studiju gados arī vienā augstskolā mācījāmies.
Taču pēdējā laikā es jūtu, ka no cilvēka ir 0 iniciatīva un interese šo draudzību uzturēt. Pēdējo 3 gadu laiku neatceros, kad viņa būtu piedāvājusi ko kopā pasākt, bieži man arī neatbild uz telefona zvaniem, vēstulēm, pēdējā brīdī pārceļ tikšanās. Kad satiekamies, tad viss ir kārtībā, bet, ja es neuzturu visu laiku interesi, mēs varam netikties mēnešiem un viņa vnk neliekas ne ziņas par mani. Esmu viņai arī teikusi, kā es jūtos, bet atbilde vienmēr ir viena un tā pati - es nedzirdēju telefonu/aizmirsu atbildēt/ uzradās citas lietas. Un neko pati nepiedāvā, jo aizņemta vienmēr. Nu, es arī esmu aizņemta - auklēju mazo+strādāju, bet tik un tā varu atrast laiku satikties.
Dažkārt gribas arī visam šim atmest ar roku, bet mani ļoti attur cilvēciskais faktors - daudzus gadus esam pazīstamas, kā arī viņa bieži man saka, cik ļoti vientuļa jūtas un kā viņai nav daudz draugu. Tas man liek arī aizdomāties, ka varbūt tas draugu trūkums ir konkrēti viņas pašas problēma - viņa jau atgrūž un gaida, kad pie viņas nāks. Tāpat kā ar mani.
Es šo visu laiku nesavtīgi esmu draudzības interesēs centusies no ādas līst laukā, meklēt visādas idejas, ko kopā pasākt, vienmēr gatava uzklausīt, vienmēr palīdzēt, bet no otras puses ir 0 intereses un pat ignorēšana. Nekāds nelāgs atgadījums starp mums nav bijis, viss ir kārtībā - kad satiekamies retajā reizēs, tad tiešām viss ir ļoti labi!
06.04.2017 12:40 |
 
Reitings 8
Reģ: 05.04.2017
(t)
06.04.2017 12:40 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
man kaut kā pamainījies viedoklis par bērnības draugu un draudzeņu nozīmīgumu dzīvē. nu ja nav, tad nav. ne viņa tev, ne tu viņai neesi parādā sidrsdraudzenes lomu mūža garumā. tas ir ļoti bēdīgi, bet tā vnk ir, ja jau esi pat viņai to teikusi, bet iniciatīvas no viņas puses tā pat nav, tad arī nebūs, nav nekādas metodes kā likt sev būt svarīgai citiem.
06.04.2017 12:45 |
 
Reitings 1852
Reģ: 21.02.2010
Es ari nekad nezvanu pirmaa savaam draudzenem, jo man vienkarsi vienalga par vinam. Kad satiekamies irforshi, bet, ja vairs nekad netiktos - es nepardzivotu par to.
06.04.2017 12:47 |
 
Reitings 1416
Reģ: 25.06.2012
Attiecības ar draugiem ir kā dārziņš- tās jākopj.
Bet, ja vienai no šīm iesaistītajām pusēm nemaz to "dārziņu" nevajag, tad ar varu neko tur nepanāksi.
Pati arī pēdējā laikā esmu diezgan krasi izskatījusi savu draugu loku un sapratusi, ka daudzi, kurus uzskatīju par draugiem, tādi nemaz nevēlas būt. Tad nu nevajag..
06.04.2017 12:53 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
Man tas pats, kas Feline, vienkārši sapratu, ka tie cilvēki jūtas labi bez manis un pati vairs neuzbāžos.
06.04.2017 12:57 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Man bernibas draugi daudzi tagad ir labi pazinas joprojam, tikia viena ir abaka draudzene jau 40 it gadus. Mums vairs nav gan laika ikdiena tikties , satusejam paris dienas ik pa paris menesiem. Biezi pie vians privatmaja , vai ligo pie kaiminiem vinas. Tacu sazvanamies biezak, parastikad brivdiena jo vina ( vel mani berni un virene) ir vienigie ar ko varu patelefonu runat stundam. Parsti isi konkreti visu sarunaju, isti netik plapat pa tel.
06.04.2017 12:58 |
 
Reitings 8
Reģ: 05.04.2017
Tur jau tā lieta, ka viņa pati ir teikusi, ka jūtas vientuļa, jo nav daudz draugu, liekot saprast, ka tik tiešām pietrūkst draugu, kuri varētu uzklausīt. Negribas ticēt, ka tas ir personīgi kas pret mani, jo satiekoties tik tiešām varam pakratīt sirdi viena otrai un vienmēr uz ļoti pozitīvas nots šķiramies. Kā arī pati teikusi, ka vispār tādu īstu draudzeņu viņai nav un ka es esmu vienīgā, kurai var uzticēties.
06.04.2017 12:58 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Varbut cilvekam tads darbs ka brivdiena biezi gribas vienatne pabut? Vai vienkarsi neverigs raksturs, ja tiekas tad tava vieta citus sikumus galva nenemtu. Nevajag gaidit nez ko no otra.. ;-)
06.04.2017 12:59 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
man kaut kā pamainījies viedoklis par bērnības draugu un draudzeņu nozīmīgumu dzīvē. nu ja
man atkal ar gadiem vini paliek svarigaki. Jo tadas kopigas atminas , nseplumi, un ko tik nesadarijam kopa ir tikai ar viniem. Un nekad vairs nebus ne ar vienu.
Man ir viena klasesbiedrene jau reizes divas piedava tikties un ir velme liela, soliji somenes noteikti to izdarit. Jasanamas jaatraod laiks, jo nu godigi reta brivdiena ko varu veltit tikai sev un ari izguleties gribas pabut vienai. Lai gan esmu komunikabls cilveks, bet esmu viena eskemplara un ja neveltisu kaut dazas dienas menesi tikai sev ritms bus par traku.
06.04.2017 13:04 |
 
Reitings 8
Reģ: 05.04.2017
Varbut cilvekam tads darbs ka brivdiena biezi gribas vienatne pabut? Vai vienkarsi neverigs raksturs, ja tiekas tad tava vieta citus sikumus galva nenemtu. Nevajag gaidit nez ko no otra..

Bet es arī esmu aizņemts cilvēks, turklāt pašai arī sanāk brīvdienās strādāt, un es nerunāju tikai par to, ka ir 0 iniciatīvas, bet ka daudzas reizes vispār nerēķinās ar mani - vairākas reizes pēdējā brīdī paziņo, kad netiks. Vai izlasa ziņas, bet neatbild. Sajūta, it kā tas man būtu vienai vajadzīgs. Liekas, ka mani satiekot,viņa izdara milzīgu pakalpojumu man.
Es jau sen būtu metusi šim visam ar roku, bet mani tik ļoti attur cilvēciskais faktors, jo zinu, kā arī pati man ir teikusi, ka citu draudzeņu bez manis, īsti nav...
06.04.2017 13:04 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
Es jau sen būtu metusi šim visam ar roku, bet mani tik ļoti attur cilvēciskais faktors, jo zinu, kā arī pati man ir teikusi, ka citu draudzeņu bez manis, īsti nav...

nu un? tā ir viņas problēma, tu viņai nevari palīdzēt, it īpaši, ja ir tik stulba attieksme pret tevi.
06.04.2017 13:06 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
u tiecies, bet parejo nenem isti pie sirds. Ja reiz nevelies zaudet clveku tad nu neko , japienem vina tada kada ir.;-) Iegusti draugus lai ir tev ari kads bez vinas.
06.04.2017 13:07 |
 
Reitings 8
Reģ: 05.04.2017
u tiecies, bet parejo nenem isti pie sirds. Ja reiz nevelies zaudet clveku tad nu neko , japienem vina tada kada ir. Iegusti draugus lai ir tev ari kads bez vinas.

Man ir daudz draugu, esmu ļoti atvērts cilvēks, tieši par viņu uztraucos, jo viņa man pati saka - viņa ir ļoti vientuļa un esmu viņai vienīgā draudzene...
06.04.2017 13:08 |
 
Reitings 326
Reģ: 12.06.2016
Nu ir jau cilvēki,kas vienkārši gaida,kad piezvanīs otrs cilvēks, tā teikt paši pirmie nerīkosies.
Tomēr jāizvērtē prioritātes, ja arī viņa var mēnešiem bez tevis iztikt, varbut arī diži nevajag draudzību.
Laiku var vienmēr atrast!
06.04.2017 13:10 |
 
Reitings 8
Reģ: 05.04.2017
nu un? tā ir viņas problēma, tu viņai nevari palīdzēt, it īpaši, ja ir tik stulba attieksme pret tevi.

Es zinu, es jau par to domāju, ka visu laiku čīkst, ka nav draugu, bet pati jau pie tā ir vainīga - nekādas iniciatīvas, ļoti atgrūž visus. Bet tai pat laikā viņa ir mana draudzene un gribu viņai palīdzēt. Vienīgi šis viss ir ļoti vienpusēji...
06.04.2017 13:12 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Nu ir ta ka ir, otru neparveidoosi .Ja velies ik pa laikam tikties nekas neatliek ka nenemt galva . Nesarezgi visu sev. ;-)
06.04.2017 13:15 |
 
Reitings 56
Reģ: 24.06.2016
Neraksti,nezvani un nepiedāvā tikšanās. Ja tik tiešām viņa jūtas tik vientuļi kā saka- pati piezvanīs. :)
06.04.2017 13:39 |
 
Reitings 196
Reģ: 27.09.2016
Piekrītu Undiniite priekšlikumam. Ja viņai patiesi gribēsies satikties, kaut kad to ierosinās arī pati. Var būt, ka cilvēks ir ļoti aizņemts, bet ne jau tā, ka mēnešiem ilgi nespēj pat ierosināt ideju par satikšanos.
06.04.2017 14:23 |
 
Reitings 8
Reģ: 05.04.2017
Vēl kādi ieteikumi? :-/
06.04.2017 17:21 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
Mans ieteikums- dažreiz vienkārši šāda "viltota" draudzība ir jāpalaiž vałā! Tas ir tikai normāli, ka bērnības, skolas draugu cełi reiz škirās, seviški, ja draudzību uzturēt vēlas tikai viena no pusēm. Bēdīgi, bet tā nu tas ir.
06.04.2017 17:53 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits