pārdomas par kašķīgo pārdevēju...

 
Reitings 437
Reģ: 17.02.2015
Situācija:
Veikalā nopērku sulu un košļenes. Kopā mazliet pāri 2 eur. Noskenē košļenes, uzmet uz letes, ka gandrīz salecos, naudu ar gandrīz aizmet pa gaisu, čeku nikni iemet misenē... (a ja nu es to būtu gribējusi paņemt)?
Ok, nodomāju pie sevis, slikts garīgais... Grūts pārdevējai darbs...
Lieku makā naudu, te pēkšņi viņa saka - tu nākamreiz vēl ar 50 eur atnāc un nopērc sīkumus...:-O:-O:-O
Man bija ļoti labs garīgais, un tā kā izskatījās, ka visas šīs agresīvās darbības viņa veica speciāli, jo gribēja kašķi, sakodu zobus un mierīgi aizgāju...
Kā jūs būtu rīkojušās?
06.04.2017 09:23 |
 
Reitings 1663
Reģ: 22.03.2015
Zomzom, nu greizsirdībai tā kā nebūtu pamata, mums ne kādreiz ir bijušas attiecības, ne tādas plānojam. :-D Pie tam nelaipni apkalpo mūs abus, nevis tikai mani. :-D
06.04.2017 23:44 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
Itkā neesmu saskārusies ne ar kādu rupjību vai agresiju. Dažreiz var redzēt, ka pārdevējam ir slikts garīgais, bet ja es esmu laipna, tad arī pret mani sāk izturēties tā pat. Saprotu arī viņas. Viņām mēdz uzbraukt klienti/pircēji ne par ko, bet tomēr jāvadās pēc "klientam vienmēr taisnība".
Vienīgas retos gadījumos gadās pārdevējas kas metā produktus. Šis gan man ļoti kaitina, un esmu atmetusi pārdevējai atpakaļ, kad viņa kaut ko no maniem produktiem aizmeta (neatceros vairs kas tas bija, tomāti vai salātu podiņš laikam). Un tad uz viņas neizpratnes pilno juatājumu "ko es atļaujoties?" tā arī atbildēju "paldies, man tādi apdauzīti produkti nav nepieciešami".
07.04.2017 00:43 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
blackpoetry, nu varbūt skaudība, ka jūs abi tik mierīgi varat sēdēt, bet viņai jāstrādā. Mājās gaida puisis, arī grib atpūsties. :D
07.04.2017 00:46 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Nu nē, tā ir vienkārši attieksme pret ārzemniekiem, es ar to esmu saskārusies, ejot ar kādiem ārzemniekiem pusdienās/vakariņās/ uz branču Rīgā. Ir tūristu vietas, kur attieksme ir OK - visu viesnīcu restorāni, Coffee Inn, Costa Coffee, vairums Vecrīgas vietu, un ir vietas, kur attieksme ir diezgan baisa. Vairākkārt esmu bijusi uz branču JUSTā, viss vienmēr ir bijis līmenī, pēdējoreiz biju kopā ar ārzemnieci, mums nepienāca piedāvāt dzērienus, kā to vienmēr dara - es gāju pasūtīt pie bāra. Varbūt sakritība, bet man sāk likties, ka tomēr nē...
07.04.2017 01:11 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
un oficiantes izturās tā, it kā viņām būtu sliktākais un zemāk apmaksātais darbs
Jus laikam bijat krievija jo tikai tur ir oficianti. Pec LV profesiju klasifikatora mums ir VIESMILI un ne, alga nav maza viniem;-)
07.04.2017 08:13 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Regulāri bļaustās, ka rakstīs atlūgumu, pat klientu klātbūtnē, bet dienžēl vēl strādā tepat. Ģerevnja pilnīgākā. Nesaprotu kā viņas vēl nav atlaistas.
Ta problema ir daudzviet, ari man darba. Kapec neatlaiz? NEVAR ATLAUTIES, Jo reali nav kas strada. Jaaunie atnak un pec dazam dienam muk prom, jo redz izradas no malas viss smuki bet ir jastrada tomer un jaiztur daaamu klektivs! Un tie kas strada ari ruka ar virsstundam nenormalam. Aiz parguruma nevar but labs darbs busim godigi. Paausgtinatu algas un nebutu trako virsstundu darba nekadu probelmu ar labiem jaukiem darbiniekiem. Bet musu biznesmenisi to negrib atlauties, ja negrb nevis nevar. J nauda ir bet nemitigi naud un raud, taja at lauka dargos aut saperk no salona...un staiga dargos brendos..bet ne biznesam naudas nav viss tipa uz grunti...grib daudz naudas un uzreiz..ari uz klieniem lai ko teiktu musejiem butiba pofig!
07.04.2017 09:19 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Body shopaa ir reti pretigas pardevejas, pilnigi liekas,ka nemot darbaa vini izvertee to,kura buus viss riebigaakaa
So true :D Viņas jau pa gabalu glūn uz cilvēkiem tik naidīgi, ka negribas iet iekšā veikalā :D Spicē vēl ok, bet Mōlā un Alfā tiešām riebīgas.
07.04.2017 09:35 |
 
Reitings 248
Reģ: 28.12.2015
Narveseni ir viena vieta,kur pret ārzemniekiem izturās vienkārši pretīgi.
Es kā latviete biju pieradusi,ka neviens nesmaida un nesveicinās, bet sākot dzīvot ārpus LV tik ļoti var redzēt,ko citus gadus man stāstīja ārzemju kolēģi.
Ne visur ir slikts serviss, bet nu nezinu kāpēc tā briesmīgi ir jāizturās dažās vietās.
07.04.2017 09:45 |
 
Reitings 39
Reģ: 04.03.2014
Man reiz sanāca, ka kasiere bija šausmīga. Iepirkos pa 2€ un devu naudu, bija sīknauda 5-20centu monetas. Viņa pateica, lai eju dirst ar savu sīceni. Savāca preci un aizgaja no kase. Tas bija mazs veikaliņš, bet redzēju, ka kasē nav sīcenes. Bet tas veikals ātri ciet aizvērās, jo nebiju laikam vienīgā.
07.04.2017 09:53 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Kapec neatlaiz? NEVAR ATLAUTIES,

Tur nu es piekrītu. Kad tiek meklēti darbinieki, tad tik daudzi atnāk un aiziet, ka turās pie tāda kāds ir. Tas ir nožēlojami, jo manuprāt tas nenormāli grauj uzņēmuma reputāciju. Bet labākus ir grūti atrast, jo algas ziņā tā nav nekāda zelta bedre.
07.04.2017 10:36 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Musejie kad mekle darbiniekus sola loti labu atalgojumu , karjeras iespejas , pusdienas , veseliabs adrosinasanu ,formu un etc. Viss jau labi bet labs atalgojums bus pec videji 6 menesiem un ar i tad ja ir baisas virsstundas.. to jau nesaka..ari ka daamu kolektivs pasmags un jabut raksturam lai noturetos kau menesi:-D
07.04.2017 10:53 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Tas ir nožēlojami, jo manuprāt tas nenormāli grauj uzņēmuma reputāciju. Bet labākus ir grūti atrast, jo algas ziņā tā nav nekāda zelta bedre.
0
Busim godigi nosplauties butiba uz reputaciju un vsu citu LV uznemumiem. Jo lohs klients tapat naks...skat ka ar Maximu...es ar esmu tas lohs kas ik pa laikam iet tur...Ta ka kamer klients ir , ir kas strada kaut ka nebut nekas nemainisies. Pasi vien esam vainigi.
07.04.2017 10:55 |
 
Reitings 313
Reģ: 26.03.2015
Interesanti, cik dažādas pieredzes - man gandrīz vienmēr Body Shop ir trāpījušās foršas pārdevējas. Un nesen biju tieši Molā - nu tik jauka pārdevēja bija, smaidīga, pozitīva, laipna, visu izstāstīja, līdzi paraudziņus sadeva :-)
07.04.2017 11:00 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Jo lohs klients tapat naks..
haha, šis labs :D
Bet jā, liela daļa cilvēki vairāk apmeklē iestādes cenu vai pārtikas kvalitātes, nevis apkalpošanas dēļ. Jo gluži vienkārši ir vieglāk pievērt acis uz nepatīkamām lietām, ja tas ietekmē tavu maciņu un apmierina vajadzības.
07.04.2017 11:00 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
Narveseni ir viena vieta,kur pret ārzemniekiem izturās vienkārši pretīgi.

man un maniem draugiem ir pilnīgi pretēja pieredze, īpaši par narveseniem, kas ir autoostā, pie galerija centrs. tieši pie autoostas izbraukšanas platformām ir tik jauki pārdevēji, izturās tā, it kā būtu seni čomi :) vienreiz pat uzsauca kafiju, jo nevēlējās mainīt manu 50nieku :D un mani ārzemju draugi savā Baltijas tūrē to ļoti pamanīja un salīdzināja ar nejaukajiem igauņiem :D
07.04.2017 11:02 |
 
Reitings 247
Reģ: 09.03.2015
Esmu bijusi arī otrpus letei,taču ,lai kādu garastāvokli nebūtu atstājis ieprieksējais klients,nekad to neizrādu nākošajam. Arī esot kā klientei,nekad savu slikto dienu neuzgrūžu personālam.
Taču arī klienti mēdz būt fascinējoši riebīgi!(t) Citreiz radās sajūta,ka viņi nāk baroties ar manu enerģiju:-D ,jo jau iesoļo telpā ar paceltu degunu,neapmierinātību sejā un "kroni" galvā.
07.04.2017 11:37 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Arī esot kā klientei,nekad savu slikto dienu neuzgrūžu personālam.
sis musejiem diemzel loti klibo. Arzemnieki lielakotie svienmer patikami laipni, musejienereti telo nez kadu karalnama parstavi... reali smieklus nereyi valdu jo klients lohs butiba...:-D
07.04.2017 12:00 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Esmu novērojusi, ka nelaipnie pārdevēji ir Rīgā. Mazpilsētās laipnāki, var pajokoties utt. Rīgā apkalpojošais personāls bieži tāds kā bez humora izjūtas. Laikam tāpēc, ka pieraduši pie lielās burzmas un steigas.
Vispār es esmu no laipnajiem pircējiem. Vienmēr sveicinos, saku paldies, visu jautāju pieklājīgi, uzsākot ar "Atvainojiet", smaidu. Varbūt tāpēc neatceros tādus nelaipnus gadījumus.
07.04.2017 12:11 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Nu nez mazpilseta ja oamana manu Rigas akcentu ( kamer nepatice ka man tads ir nemaz neiazdomajos) klust nikni dadzi mazpiletu pardeveji. Laipni laikam jau tikai pret savejieM. Biezi pat labdienu nepadod. Un vel aubusu soferi mazpilsetas nekad nesaka ludzu vai paldies...mani ridzinieci tas sokeja. Ji vienbrid kad braucu ar sabiedrsko un pirku biletes pasen pie vaitajie, jebkur tramvaja vadiajs teica paldies...a te ..:-O:-O:-O:-O:-O:-O
07.04.2017 12:16 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Musejie kad mekle darbiniekus sola loti labu atalgojumu , karjeras iespejas ,

par karjera iespējām runājot... vienmēr iesmeju par Rimi TV reklāmām, kurās viņi meklē darbiniekus un saka, ka esot baigās karjeras iespējas :-D laikam aizmirsa video paskatīties pirms teksta likšanas, jo nevar saprast kā var būt labas karjeras iespējas, ja video runā sieviete, kura 4 gadus strādā par apkopēju vai dārzeņu krāvēju. Un visi pārējie video arī tādi paši :-D
07.04.2017 12:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!