pārdomas par kašķīgo pārdevēju...

 
Reitings 437
Reģ: 17.02.2015
Situācija:
Veikalā nopērku sulu un košļenes. Kopā mazliet pāri 2 eur. Noskenē košļenes, uzmet uz letes, ka gandrīz salecos, naudu ar gandrīz aizmet pa gaisu, čeku nikni iemet misenē... (a ja nu es to būtu gribējusi paņemt)?
Ok, nodomāju pie sevis, slikts garīgais... Grūts pārdevējai darbs...
Lieku makā naudu, te pēkšņi viņa saka - tu nākamreiz vēl ar 50 eur atnāc un nopērc sīkumus...:-O:-O:-O
Man bija ļoti labs garīgais, un tā kā izskatījās, ka visas šīs agresīvās darbības viņa veica speciāli, jo gribēja kašķi, sakodu zobus un mierīgi aizgāju...
Kā jūs būtu rīkojušās?
06.04.2017 09:23 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Vismaz super neto ir darba laiks 8h dienā un sadalīts - vienas nāk no rīta puses , otras pēcpustdienā un nav tā,kad visur strādā tās baisi garās stundas.

Bulllshiiit! sniegpulksteniite lielveikalos neviens nestrādā tas 8 stundas, parastā pārdevēja maiņa ir 10-12 stundas. Mēs tak esam Latvijā, nevis kaut kādā Vācijā vai Norvēģijā.
Mazpilsētā Supernetto pirms vairākiem gadiem vasarā strādāju 15,5 stundas. No 7-22:30

Apple_pie zini, nekas kardināli nav mainījies tajā Supernetto, ne darba stundas mazākas, ne alga lielāka.:-/
06.04.2017 17:22 |
 
Reitings 276
Reģ: 05.01.2011
Vienreiz kādā man iecienītā apģērbu veikalā darbā bija pieņemta jauna pārdevēja, kura bija tiešām neadekvāta. Līdz veikala slēgšanai bija palikusi pusstunda. Es gāju mērīt apģērbu, un viņa teica, ka es nevaru to darīt, jo tūlīt jātaisa ciet veikals, lai es ejot prom, vai arī pati varēšot iet kārtot drēbes. Jāpiebilst, ka ir taču vieta, kur pircēji atstāj pielaikoto apģērbu un parasti vakarā neizdarīto var sakārtot no rīta, kad veikalā nav pircēju. Paskaidroju, ka man palikusi vēl pusstunda un gāju mērīt. Dzirdēju, kā viņa rupji lamājās un bubināja pie sevis, ka mani vajadzētu nosist, sadot pa seju utt. Pirmo reizi mūžā man veikalā palika bail un bija aukstas kājas. Man likās, ka tā pārdevēja tiešām ir emocionāli nestabila un varētu kaut ko izdarīt. Protams, pēc tam pasūdzējos veikala vadībai, bet nu uz to veikalu negāju aptuveni pus gadu, jo negribēju satikt konkrēto pārdevēju. Kaut kad nesen saņēmos un tiešām nopriecājos, ka dīvainā pārdevēja tur vairs nestrādā. Droši vien neizturēja klientu apkalpošanas pārbaudi. :D
Tavā gadījumā arī ieteiktu pasūdzēties veikala vadītājam. ;)
06.04.2017 18:15 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Varbut strada gan, jo vinam medz but ari brivdienas:-D;-)
06.04.2017 18:17 |
 
Reitings 1852
Reģ: 21.02.2010
Apgerbu veikalos nav nacies satikt neadekvatas pardevejas. Bet vienreiz juvelieru veikalaa tadu sastapu. Man bija kadi 18 vai 19 gadi un gribeju mammai kuloninju nopirkt, prasiju pardevejai, lai parada tuvak,bet vina atteicas, jo vina tapat zinot,ka man nav naudas (t)
06.04.2017 18:27 |
 
Reitings 1852
Reģ: 21.02.2010
Atcerejos, ka viena meitene stastija,ka body shopaa bijusi rupja pardeveja. Teikusi, lai paceljam uz majaam apdirsas vai kaut kaa taa , neatceros:-D
06.04.2017 18:31 |
 
Reitings 2573
Reģ: 14.08.2013
Man mazpilsētā vienā juvelierveikalā pārdevējām zādzības jāsedz no savas kabatas. Varbūt tā pārdevēja bija lose un domāja,ka laidīsies lapās... Jaunas meitenes taču ir gana veiklas...
06.04.2017 18:34 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Apšaubāmos mazos veikalos un tirgū reti iepērkos, tāpēc praktiski nav jāsaskaras ar pārdevēju nelaipnībām. Bet noteikti neklusētu, ja uzrunātu uz Tu, aizrādītu un pateiktu ko domāju. Tāds izteikti nepatīkams gadījums bija tikai ar 1 autobusa šoferi, kad pēdējā minūtē piegāju pie autobusa un viņš speciāli atvēra durvis, kuras jau bija aizvēris un sāka braukt virsū, lai paskatos cik pulkstens. Pēc tam uzrakstīju sūdzību.
06.04.2017 18:40 |
 
Reitings 2872
Reģ: 26.10.2012
Pārdevējas noteikti nedrīkst būt nelaipnas un rupjas, BET ja jūs zinātu, kā cienījamie pircēji noliek visus, kas strādā veikalā :D Dabūs visi, gan nabaga pārdevējs, gan vadītājs. Tās ir šausmas, kāda attieksme ir no pircējiem. Es ar esmu pie kases stāvējusi, gan vadītājas lomā bijusi. jēēziņ :D Esmu nosauktu par sprāgoņu, pamuļķi, idioti utt :D Tiek konkrēti kliegts virsū, ka tu un tava ģimene nekam neder. Nu tā kaut ka. Un tas viss par laikā nepieliktu cenu, par kāda konkrēta produkta neesamību veikalā.
06.04.2017 19:05 |
 
Reitings 98
Reģ: 01.10.2013
Vienreiz veikala kura preces ir aiz letes, es paprasiju cik maksa margarins, jo man slikta redze un neredzeju. Un pardeveja teica uzvelc brilles ja neredzi, es pateicu nu tad iedod..Nekad vel pardeveja tik rupji neaizvainoja mani.
06.04.2017 19:06 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
Daudzi cilveki pec dabas ir pretigi, tur neko nevar izdarit. Man ir liels prieks, ka rimi ir pasapkalposanas kases. :-D
Body shopaa ir reti pretigas pardevejas, pilnigi liekas,ka nemot darbaa vini izvertee to,kura buus viss riebigaakaa :D
06.04.2017 19:26 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
aaaaak šausmas, kā man riebj līdz kaulam slikti darbinieki!!! esmu stāvējusi/sēdējusi letes otrā pusē un nekad mūūūžā neiedomātos pat savos knapos 18 izrādīt uz klientu sliktu attieksmi. piekopju filozofiju, ka, ja tik ļoti riebjas darbs, tad ej un dari ko citu. es uztaisītu sastrēgumu pie kases un atteiktos doties prom, kamēr neatnāk vadītājs un izskaidro kā šāda attieksme ir pieļaujama. Pēdējo reizi Tokyo City bija vienkārši katastrofāla apkalpotāja melniem krāsotiem matiem, izskatījās uz aptuveni 20. Manu acu priekšā izmēdīja mani kā klientu un plātījās rokām (pēc manis aizskrēja pie kolēģēm), vēl vadītājam sejā bāza ēdienkarti un taisīja scēnu. Un to visu redzu es... jēbal, atvainojiet. Princesei bļin neapmierināja, ka paprasīju pliku saldējumu bez riekstiem vai jebkā cita un atnes man ar šokolādes sīrupu, kad skaidri pateicu vēlmes, JO MAN IR ALERĢIJA. Stiepa man bundžu ar šokolādes krēmu, jo neticēju viņai ne uz vārda. Uzvelk šādi pretīgi cilvēki. Kādu attieksmi saņemu pirmā no apkalpotāja/kasiera, tādu pašu dodu pretī. Dammes Rimi mani vienkārši ignorēja pie salātu stenda, apkalpoja visus citus, bet ne mani, kamēr cits rindā aiz manis nepateica, lai mani pirmo apkalpo. Pat labdien nepateica (t)
06.04.2017 19:51 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Izkratīšu sirdi pie pārdevēju tēmas:-D
Pasūtīju preces no E maxima, skatos oo kārbiņa selgas,uzlīmīte dāvana no E maxima ,forši ,nopriecājos būs pie tējas cepumiņi, un atverot kārbiņu manam priekam bija gals:-D:-Dnu šitāds aplauziens:-D
06.04.2017 20:10 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Aa kārbiņa tukša:-D
06.04.2017 20:14 |
 
Reitings 417
Reģ: 30.03.2017
Varētu padomāt, ka pircēji un klienti ir eņģelīši. :-)
06.04.2017 20:17 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Man darbā ir divas viesmīles, kuras uzvedas kā nenormālās. Viena no viņām gan klientiem neko îsti neizrāda, bet otra gan. Var pamest šķīvi uz galda, ļoti nejauki klientiem atbildēt vai arī ejot garām cilvēkiem visu laiku pūst - es vairs nevaru, man nav spēka. Man tas ir tāds wtf??
Abas var sākt bļaut viena uz otru zāles vidū, uz kolēģiem, sākt strīdēties par čajām, cik kura dabūjusi, cikos kura ir ēdusi, cikos uz to lēti gājusi un kura vairāk grīdas mazgājusi utt. Regulāri bļaustās, ka rakstīs atlūgumu, pat klientu klātbūtnē, bet dienžēl vēl strādā tepat. Ģerevnja pilnīgākā. Nesaprotu kā viņas vēl nav atlaistas.
06.04.2017 20:32 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Hmm... Lasu un brīnos... Savā pietiekoši garajā mūžā kaut kā nav nācies sastapties ar kaut kādu klaju rupjību vai agresiju no apkalpojošā personāla puses. (t)
06.04.2017 20:35 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
xanax
es zinu personu ,kura strādā 8h/d!
06.04.2017 20:43 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
sniegpulksteniite ticu, ir tādi gadījumi, bet diemžēl tā notiek tikai hipermārketos, ja veikals ir mazāks, tad nākas strādāt tos 10-12 stundas. Un darbinieks nevar tā vienkārši atnākt un pateikt ka grib strādāt 8h dienā.:-/
06.04.2017 21:00 |
 
Reitings 1663
Reģ: 22.03.2015
Latvijā joprojām bieži apkalpošana ir zem katras kritikas. Ne vienmēr un ne visur, man gadās arī ideāla apkalpošana (vienmēr atstāju dzeramnaudu, pasaku paldies). Diemžēl līdz Rietumeiropas līmenim Latvijā joprojām tālu, kopumā ir tāds postpadomju līmenis a la ''man viss riebjas, maz maksā, tāpēc būšu rupja''.
Visvairāk mani (ne labā nozīmē) fascinē attieksme, kad ar savu īru draugu Rīgā aizeju uz bāru vai restorānu.. Kādos 90% gadījumu apkalpošana ir pilnīga katastrofa, izturās nelaipni, velta naidīgus skatienus, super lēni apkalpo, bubina kaut ko. Savukārt individuāli, ar ģimeni, ar draudzenēm (arī nelatviešu izcelsmes) man Rīgā viss bijis ok. Abi vienmēr par šo šausminamies un brīnāmies.
Un vispār sliktai apkalpošanai NAV attaisnojuma. Pārdevējas un oficiantes izturās tā, it kā viņām būtu sliktākais un zemāk apmaksātais darbs pasaulē.. Savukārt ir cilvēki, kuri strādā par sanitāriem, ātrajā palīdzībā, par konvojiem policijā (regulāri riskē inficēties ar HIV slimo noziedznieku adatām utt.). Domājat, ka viņiem foršs darbs, maksā vairāk? Bet tādu uzpūtīgu, pretīgu attieksmi redzu tieši pārdevēju un oficianšu vidū. Dažām tiešām būtu zāles jādzer, tāda uzvedība nav normāla.
06.04.2017 21:35 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
blackpoetry, cik paredzami. :) Bet kad ar draugu aizej, varbūt paliek greizsirdīgas uz tevi, tāpēc tādas nelaipnākas? :D
06.04.2017 22:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits