Vaksācija

 
Reitings 109
Reģ: 22.01.2011
Čau visām pavasarī!
Gribi parunāt par šeit izķidātu tēmu, tomēr man laikam vajag viņu personalizēt.. :D
Gribēju uzzināt, ko Jūs ieteiktu pēc savas pieredzes - veikt vaksāciju mājās vai tomēr labāk iet uz salonu? Nevaru īsti saprast, vai jēga ir iet izšķērdēties par vaksāciju, ja esmu spējīga to darīt mājas apstākļos pati sev, bet tad atkal ir jautājums, vai esmu!? Jo neesmu to vēl nekad darījusi.. tās, kas dara pašas sev, kādas ir metodes, ieteikumi? Vai ir kāda, kas veic vaksāciju bez speciāla vaska karsēšanas trauka/aparāta? Tās, kas iet uz salonu, cik reizes mēnesī Jums sanākt veikt šo procedūru, kādas divas?
Šis jautājums palicis aktuāls īpaši tagad, kādu laiku esmu nopietnās attiecībās, tad nu patīk itkā, ka viss bikinī zonā ir gluds un foršs, bet nu tad arī sanāk skuvekli pielietot teju katru vakaru, ja gribas pa foršo, un nu jau redz, ka āda netur līdzi, matiņi iekaist un sāpes parādās, ja tur viss nav pa smuko, protams, rodas kaut kāda neērtības sajūta, tad nu jāmeklē alternatīvas. Šobrīd gan nekādas lāzerepilācijas finansiāli nepavilkšu, kaut gan šķiet, ka ilgtermiņā tas pat būtu izdevīgāks.
Peace.(l)
04.04.2017 14:24 |
 
Reitings 553
Reģ: 29.01.2009
Meitenes, nekadigi nevaru saprast vai visam ir taa, ka pec vaksacijas paliek dazhi matiñi neuzrauti? :D nu nekad, nekad, neviena, neviena meistare man nav izravusi visu pa gludi! Es vaksrju tikai kaajas -pilnaa garumaa. Un zem cela vienmer parbraucot ar roku kko juutu. Man ta tas riebjas, bet skuut ari negribas atsaakt...vaksejos jau gadu laikam . Vienreiz par so runàju ar savu draudzeni, vina teica neee man ta nav. Aizgaju pie viñas meistarites - nu tapat tie matini ir! Besii aaraa haha :D braucot celojuma ari, vienmer novakseju iepriekšèjà dienà, bet pec dazham dienamjau liekas ka visi redz manus mazos matinus :D ta laikam kada psihologjiska trauma :D
Vaksejos reizi menesii, bet skiet ka sakshu ik pec 3 nedèłàm, savadak to pedejo nedelju jutos ka merkakjis :D :D :D
Ka jums vasara iet ar vaksaciju? Nenoraujaties uz skuvekli? :))) atceros pagajuso vasar tajaas dazaas dienas, kad bija +30 staigaju biksees, jo bija tikai pec 3 dienam ieplanota vaksacija. Visiem kaajas sorti-man bikses :D
11.04.2017 22:23 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Es iesaku vismaz aiziet sākumā pie meistara, lai novaksē, vismaz dažas reizes, jo pēc ilgstošas skūšanas pašai būtu ļoooti grūti novaksēt.
Es pati sevi vaksēju, bet es arī ilgu laiku pie meistara esmu gājusi, pašai arī neaizņem tas tik daudz laika, bet sāpīgāk gan ir, jo ucinos un gribās sevi pažēlot.
12.04.2017 07:03 |
 
Reitings 32
Reģ: 18.03.2017
Emely, an arī parasti ir palikuši daudz matiņi un raupjš, ja eju uz salonu, tādēļ vaksējos pati mājās. Aizņem vairāk laika, bet vismaz ir viss gluds, patīkams.
Jessy, kāda meitene pirms tam minēja, ka matiņi paliek plānāki un plānāki. Nepazīstu nevienu, kam tā būtu. Ļoti veiksmīgas meitenes tādā gadījumā. Manējie kādi bija pirms vaksēšanās, tādi ir arī tagad pēc entajiem gadiem.
Kā arī nekad man nekas nav ieaudzis un iekaisis pēc vaksēšanas. Ko tik nepareizu tur var izdarīt? Ļoti jūtīga āda?
12.04.2017 09:53 |
 
Reitings 133
Reģ: 14.11.2015
Jessy man bija tieši tas pats, kas Tev. Jau ilgāku laiku esmu nopietnās attiecībās un sapratu, ka skuveklis vairs nebūs mans draugs, jo ādu bojāju pamatīgi un ir neizturamas sāpes, bet es nekad nekad neesmu neko vaksējusi, kur nu vēl bikini zonu, tāpēc biju ļoti satraukusies.
Pirmo reizi aizgāju pie šīs meitenes - http://www.skaistumnica.lv/lv/lietotajs/1602/ - viņa mani apčubināja, nomierināja un lika justies ļoti labi! Maksa - 12 eiro. Pēc nedēļas man jau būs trešā reize pie viņas un ir baigi forši :-) Veiksmes!
12.04.2017 10:04 |
 
Reitings 583
Reģ: 01.09.2015
Emely vasarā kājas vaksēju 1x nedēļā, jo man patīk, ka viss ir gluds. Ziemā var 1x pa 2 nedēļām.
Ar bikini salonā man nav problēmu, vienmēr viss ir gluds. Uz kājām plānāki matiņi, tāpēc paliek.
12.04.2017 10:13 |
 
Reitings 109
Reģ: 22.01.2011
Paldies meitenes par atbildēm!
Domāju, ka aiziešu pie Ergy ieteiktās speciālistes! Un varbūt nākotnē pamēģināšu arī sugaring vaksāciju pati mājās. Drošvien jāskatās pēc situācijas..
Āda man ir it kā ļoti jūtīga visur, uz sejas lietoju antiredness un aptiekas smēres, lai nesurkst, ir pat bijis tā, ka āda bijusi tik iekaisusi, ka gribējies iztīrītar ūdeņradi, un konkrēti apdega, bet tas bija uz sejas.
Bikini zona paša liekas dīvaina, pirms vairākiem gadiem gāju cauri ar epilātoru, teikšu, ka tā zona man likās vismazāk problemātiska, ja salīdzina ar padusēm vai kājām. Nezinu kā tā... bet efekts mani nepamierināja līdz galam, laikam slikts epilators bija, tad nu pārtraucu.:-D:-D
12.04.2017 11:56 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!