Latvijas Bloggeri slavenības?

 
10 gadi
Reitings 2230
Reģ: 11.03.2010
Šis protams mazliet būt tāds "sacepiena" topiks, bet reāli man jau līdz kakla :-D
Jaunajā presē un visos portālos piemēram parādās tādās kā:
Agnija Grigule , blogere ,kurai 21.gads, kura instagramā regulāri ir kaila un instagram storyos arī kaila staigājusi.
Mārtiņš Kapzems, arī manā laikā skolā visus apsmēja, ņirgājās, iedomājas no sevis sazin ko, tagad ir slavenība ??! Par koo :D.
Varētu minēt daudz piemērus, kuri iet uz veikala atklāšanām kā ārkārtīgie eksperti!
Kas vispār šis ir par brenda jauninājumu? wtf :-D:-D
30.03.2017 06:46 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
nezinu, kas ir Kapzems, bet Agnijai ir 21 tiešām :)
man viņi neinteresē pilnīgi un nemaz, tā kā Kseniju zinu personīgi mazliet, darba darīšanās, tad viņa ir ļoti pat sakarīga un zinoša savās tēmās, par kurām runā!
a tā, man tādas pseidozvaigznes pilnīgi vienalga, arī es esmu bijusi medijos, tagad klanaties, lūdzu ja:-D:-D
30.03.2017 13:39 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Nezinu un neinteresējos. :D
Ja kaut ko esmu dzirdējusi ,tad izlasu un viss. Nu kā to Kseniju.
Deimon gan man besī :D :D
30.03.2017 13:46 |
 
10 gadi
Reitings 2230
Reģ: 11.03.2010
Man galīgi neskauž, vai kā savādāk.
Bet , manuprāt, ja esi tāds saucamais "bloggeris" , jeb latviskot to varētu devēt par "vēstnesi", tad nes sevi pilnvērtīgi sabiedrībā.
Respektī, katrs savā jomā, manliekas , tam jabūt kā tādam mentoram, kurš jau ir ieguvis ko dzīvē un var dalīties ar citiem. Un tad pirksti gaisā un visur lien un ,lai par Tevi raksta.
Es sacepos, jo vienmēr kā internetā vai kaut kur sociālos tīklus atveru, man izlec šie cilvēki un vēl pāris, kas sevi sauc par "slavenībām"
Varu derēt, kad visi tie like, followeri ir nopirkti..
Beztam, Grigule vēl bija ēnu dienās sīčiem, kā mentore!
pecinjaa drošvien esam vienā skolā mācījušies, publiski neminēšu, bet man ir savādaks priekštats par viņu.
30.03.2017 14:42 |
 
Reitings 41
Reģ: 24.10.2014
Nu bet kurus tad aicināt uz veikalu atvēršanu? Ja ver vaļā eko pārtikas veikalu, tad aicinās zaļā dzīvesveida piekritējus (to pašu happy whispers), ja drēbes, tad fešn blogerus, ja jauns kosmētikas zīmols, tad kosmētikas blogeres un tt. Vai tur tās sejas katru reizi citādākas? Man šķiet, ka viss loģiski. Ja pret kādu konkrētu cilvēku ir nepatika, nu ko tad...Agnijai nav ne vainas. Plikbildes gan viņa nekad neliek. Ja ir viens plecs atkailināts vai puse dibena neredzu nekādu problēmu. Un, ja tas čalis rupji izturējās pret tevi skolā, nenozīmē, ka viņš nevarētu kļūt par slavenību :D Es kaut kad lasiju, ka populārs blogeris ir kā populārs kāmis. Tu vari būt populārs tikai tādu pašu kāmju vidū vai arī pie kāmju entuziastiem. Lai katrs dara ko grib.
30.03.2017 15:11 |
 
Reitings 74
Reģ: 11.07.2016
Man patīk, ka ir parādījušies šāda veida izpausmes veidi. Ja grāmatas ne visiem sanāk nopublicēt un ne viss iziet cauri kritikai, tad šeit ir iespējas visiem izpausties. Atsijā skatītājs, nevis kritiķi, kas ir kā starpnieks.
30.03.2017 15:53 |
 
Reitings 844
Reģ: 11.08.2011
Tā kā sociālajiem tīkliem mūsdienās ir liels spēks, tad loģiski, ka veikali, brendi grib, lai viņus reklamē cilvēki ar plašu auditoriju. Brends saņem reklāmu, blogeris saņem naudu, drēbes vai kādu citu atalgojumu.
Agnija ir bijusi modele, braukājusi pa ārzemēm, piedalījusies dažādos modes pasākumos, tā kā nevar teikt, ka viņa neko nesaprot.. nevajag visiem papīrīti kabatā, kas saka, ka esi dizaina skolu beidzis. Lai pelnītu naudu kā modes blogere, tomēr ir jāpārzina savs lauciņš ļoti labi. Nav daudz latviešu, kuriem ir izdevies pataisīt instagramu par galveno peļnas avotu, ir jāmāk izsisties, jāvelta tam ārprātīgi daudz laika, lai izvidotu savu auditoriju un iegūtu lielo brendu uzmanību.
30.03.2017 16:29 |
 
Reitings 318
Reģ: 09.02.2017
Man Grigule šķiet forša meitene, neko piedauzīgu viņas bildēs neredzu (lai gan nav tā, ka katru otro dienu pētu viņas IG). Kāpēc lai viņa nepiedalītos šovos par modi, ja mode ir viņas hobijs un peļņas avots, turklāt būsim godīgi, ka mūsu šovi ir diezgan zema līmeņa, tad kāds tur brīnums (varu derēt, ka tas bija kaut kāds STV vai Rīga tv24 šovs, tad nu, kādus viņi var atļauties piesaistīt cilvēkus, tādus arī aicina) un kāpēc lai viņa nevarētu būt mentors jauniešiem, viņa parāda, ka var nopelnīt arī interesantākos veidos par to, kā sēdēt birojā.
Agnija nav sasniegusi tādu līmeni, bet līdzīga doma ir daudzām ārzemju meitenēm, piemēram, kristina bazan http://www.kayture.com/ - meitene no savu outlook bildēm, kuras uzņēma viņas puisis tobrīd aktuālajā lookbook.nu portālā, kļuva par slavenu blogeri, pie bloga strādā tagad vesela komanda, bet pati viņa ceļo, apmeklē pasākumus un labi nopelna ar to.
Kāpēc neparādīt cilvēkiem, ka mūsdienu pasaulē var arī kaut ko darīt citādāk?
.
Par to otru tevis nosaukto cilvēku dzirdu pirmo reizi. Atvaino, bet izskatās, ka tev skauž. :D
30.03.2017 19:57 |
 
10 gadi
Reitings 2230
Reģ: 11.03.2010
Cosmo man nekad nav pārsteidzis ar teikumiem kā:
"Tev skauž"
"Ko Tu te tagad nīdi"
un vēl visādiem izteicieniem, es izteicu savu viedokli, vēlējos paklausīties arī citus...
30.03.2017 21:18 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!