Vai pietiekošs iemesls šķirties?

 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
Sveikas!
Sēžu un prātoju, lasu vecās diskusijas par šo tēmu un pati vairs nesaprotu, kā jūtos un kas ir normāli, kas nav.
Lieta tāda, ka draugs grib threesome :-D Nu tā, ka pavisam nopietni to labprāt izdarītu, viņa vārdiem runājot ''tas būtu fantastiski'' .
Esmu brīva un atvērta gultā, ir pat bijis sekss ar sievieti, ir PAT bijis threesome, BET tas bija visiem iesaistītajiem brīviem esot, ne attiecībās. Tagad sēžu uzvilkta, tāda nedaudz pretīga sajūta,bet no otras puses saprotu, ka viņš to uztver tikaikā izklaidi. Manī dzīvo 2 pretējas sievietes man šķiet :-D Viena saka - nekas traks jau nav, tas var sanākt forši un brīvi, otra saka - nedari sev pāri un šķiries, viņam ar tevi nepietiek, diez ko nopietni tevi neuztver.
Esam kopā vien nepilnus 3 mēnešus. Tāpēc no vienas puses šis ir loģiskākais laiks ko tādu izmēģināt, kamēr viss ir sākumstadijā un no otras puses tikpat loģiski būtu visu izbeigt, kamēr nav nopietnu jūtu (bet nav arī tā,ka vispār nav jūtu).
Mēs tik forši plānojam vasaras festiņus, es jau iedomājos, cik mums kopā tur būs forši un tad še tev, viņš izmet, ka varētu tādā festiņā trešo paņemt (t) Un man tāda kārtīga darvas deva manā medus muciņā..
Neviens no mums speciāli necēla šo tēma, tā pavisam netīšām attīstījās no pilnīgi citas tēmas.
Gribēju piebilst, ka savādāk es jūtos forši, mums kopā ir mīļi un jautri, parādās jau arī kaut kādas jūtas pret viņu. Bet citreiz tas viņa brīvdomīgums biedē, daži šīs sērijas komentāri bijuši arī iepriekš, bet nekas tik nopietns. Liktos, ka viņš pret mani neizturās nopietni, bet viņš mani pazīstina ar visiem saviem radiem, jau kādas 3 reizes aicināja ar viņa mammu satikties (piebildīšu,ka nevienu citu meiteni ar mammu nekad nav pazīstinājis). Viņš citreiz mēdz ko neapdomīgi pateikt, nesaprazdams, ka tādas lietas labāk paturēt pie sevis. Salīdzinoši jauns gadosl un ļoti minimāla attiecību pieredze, bet liela pieredze ar sievietēm ārpus attiecībām.
Varbūt es visu parāk nopietni uztveru? Ir kādai bijusi reāli veiksmīga threesome pieredze, esot attiecībās un pēc tam viss ir bijis ok? Ko jūs darītu,ja nokļūtu šādā situācijā?
Un galvenais jautājums - Vai jūsuprāt tas ir pietiekošs iemesls, lai izbeigtu attiecības (vai tomēr esmu neadekvāta)?
Paldies pacietīgo lasīšanu :-P
29.03.2017 16:45 |
 
Reitings 2872
Reģ: 26.10.2012
Es teiktu, ka viss ir pieņemams, ja tam piekrīt ABAS puses un ABI ir ar to mierā. Tad gultai robežu nav :D
Te jau lielākā daļa raksta, ka tas absolūti nekādā jēgā nav pieņemams, tad, jā to realizēt nevajadzētu, bet, ja autore raksta, ka viņa gultā ir atvērta un brīva. Un ja viņai nebūtu tās "mazās šaubas" par šo visu, un viņi to savu threesome arī mēģinātu, tad es nesaskatu nekādu problēmu tajā visā. Galvenais ir, kā jau minēju, lai ABI tam visam piekrīt ;)
29.03.2017 21:28 |
 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
fejja Man laikam tās ''mazās šaubas'' bija ne par pašu procesu, bet par cilvēka nolūkiem - ja ieminās par ko tādu, tad vienkārši sabijos, ka viņš neuztver mani tā kā es viņu, tikpat nopietni. Bet uzdodot pāris vīriešu ''mīļākos'' jautājumus par attiecībām, to nopietnību, par visa tā threesome nozīmi, es no viņa atbildēm varēju tiešām mierīgi uzelpot. Atkal pierādās, ka atslēga ir runāšana.
Kas to lai zina, varbūt pie attiecīgiem apstākļiem tiešām arī sanāks to izdarīt :-P
29.03.2017 21:36 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Man liekas ja viss forši attīstās tad pēc 3 mēnešiem tas ķīmijas līmenis pārim ir tik augsts, ka dīvaini JAU gribēt kaut kādu super action.
29.03.2017 21:41 |
 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
Man atkal liekas,ka ja to dara, tad tikai sākumstadijā - pēc 3 mēnešiem ir tāds fun periods,kad jūtas nav dziļas, viss jauns un tas nesāpinās, savukārt pēc 3 gadiem tās attiecības jau ir pavisam citā gultnē, dziļas, un tad gan man droši vien sāpētu, ja pēkšņi paziņotu - zini, vairs nav tas, davai vajag trešo. Attiecību sākumā sekss ir tiešām tāds vairāk fizisks, bet ilglaicīgās attiecībās vairāk dziļš, emocionāls - vot tādās gan diez vai gribētu threesome. Ja eksperimentē, tad tikai kamēr ''jauni'' .
Tas jau netiktu darīts aiz garlaicības vai tāpēc, ka rutīna :-D
29.03.2017 21:48 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
nu ja jūtas nav dziļas, tad kāpēc tu tā uztraucies vai tevi nopietni uztver?
tev nav rozā brilles gadījumā uzvilktas kad meklē visus iespējamos attaisnojumus?
pēc tevis rakstītā neliekas, ka situācija tevi apmierina, bet varbūt kļūdos, cilvēki ir dažādi.
29.03.2017 21:59 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
ja sākumstudijā ir šādas vēlmes tad kur gan viņas pazudīs pēc 3 gadiem kad būs tā dziļā emocionālā saikne?
29.03.2017 21:59 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Oohh, šķīrējas savā elementā. :-)
Reizēm sekss ir pliks sekss un it īpaši jau vīrietim. Vilkt kaut kādas paralēles ar trešā iesaistīšanu attiecībās ir lieki. Viņu neinteresē trešais attiecību līmenī, viņš vnk pieļāva iespēju, ka būtu forši kopā ar autori izdzīvot šādu situāciju.
Personīgi es nebūtu gatavs uz ko tādu ar cilvēku, kurš man ir tiešām svarīgs, jo šīs lietas tāpēc sauc par intīmām, ka tās notiek un paliek starp diviem, bet cilvēki ir dažādi un citi uz to var skatīties savādāk. Nez vai būtu par to jānosoda.
29.03.2017 22:59 |
 
10 gadi
Reitings 1746
Reģ: 18.11.2009
nu nezinu, es nešķirtos vēl, izrunātos, pateiktu, ka negribu neko tādu un viss. ja viņš nebūtu mierā ar manu lēmumu, tad gan
29.03.2017 23:02 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Lieta taču atrisinājusies, nomierinaties. :-D
30.03.2017 00:04 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
jaskiras ir tikai tad kad par velmi skirties nav nekadu shaubu. nav jamekle konkreti iemesli lai to izdaritu. ta ir tikai tās koketeshana. ja cilveks velas skirties tad vins to velas jo vienkarsi velas.
30.03.2017 10:29 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Jā, bet..lai kāds topiks, bet tieši pašā attiecību sākumā taču visvairāk vajadzētu filtrēt ar ko iesaistāmies un ja ir spēcīgs diskomforts tik ātri, varbūt tas ir signāls, ka nevajag. JAU tik ātri risināt 'problēmas"?? :) man laikam nesaistītu nopietni persona, kura vēl īsti nav ar mani to saikni izveidojusi, bet jau fantazē apkārt.. ja tās ir mīļāko attiecības, tad tas ir jau cits jautājums.
un moš tad vispār plikss sekss ir laižams gar ausīm, jo otrs taču nevēlas attiecību līmeni, līdz ar to kas tur ko ņemt galvā :)
30.03.2017 10:39 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Kā man mamma teica: pirmajā attiecību gadā ir jābūt laimīgiem un bez problēmām. Ja parādās problēmas, tātad tas ir signāls. Varbūt pārspīlēti, bet zināma taisnība ir, jo pirmajā gadā iemīlējušies cilvēki skatās tikai viens uz otru un viņiem nenāk prātā kaut kādas muļķības. Bet, ja ātri parādās tādas lietas, kur jāsāk domāt par šķiršanos, tad tur kaut kas nav tīrs. Nav tas īstais klikšķis.
30.03.2017 10:48 |
 
Reitings 1983
Reģ: 13.01.2012
Pasaki, ka gribi viņu ar strap on, un tad piekritīsi ar trešo. :D
30.03.2017 11:56 |
 
Reitings 273
Reģ: 03.12.2015
Necina tevi. Diemžēl :( Vīrietis, kurš patiesi mīl un ciena sievieti, vēlas viņu par sievu, savu bērnu māti, rūpējas par viņu un dievina.
Nevis sapņo, kā izvālēt vēl kādu viņas klātbūtnē.
30.03.2017 12:00 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Selene, strap on ar savu vīrieti vai to trešo potenciālo?? :D katrā ziņā, abos variantos es domāju, ka varbūt viņš būtu pat sajūsmā par šādu piedāvājumu, tā kā nez, vai tas atrisina problēmu :D
30.03.2017 12:09 |
 
Reitings 40
Reģ: 08.02.2017
Šajā situācijā mani radītu bažīgu tieši tas, ka attiecības ir tikai 3 mēnešus ilgas. Un jau prasās eksperimentus, piedzīvojumus, kāda cita iesaistīšanu, ekšenu un galvā rodas visādas idejas.
Ļoti gribas piekrist šim komentāram šoreiz:
Kā man mamma teica: pirmajā attiecību gadā ir jābūt laimīgiem un bez problēmām. Ja parādās problēmas, tātad tas ir signāls. Varbūt pārspīlēti, bet zināma taisnība ir, jo pirmajā gadā iemīlējušies cilvēki skatās tikai viens uz otru un viņiem nenāk prātā kaut kādas muļķības. Bet, ja ātri parādās tādas lietas, kur jāsāk domāt par šķiršanos, tad tur kaut kas nav.

Arī no personīgās pieredzes gribētos teikt,ka pirmie gadi (ne tikai pirmais) ir tāds super periods. Nu tā, ka ir tikai tas otrs un no matu galiem, līdz kāju pirkstgaliem ir tas otrs galvā.
Ja man tagad būtu savā dzīvē obligāti jāievieš trešais gultā, tad es to noteikti atteiktos darīt attiecību sākumposmā. Tad drīzāk pēc padsmit gadiem kopā, kad otru zinu pilnībā, uzticos un nav jāšaubās par viņa patiesajiem nodomiem.
30.03.2017 13:34 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Jā, man tas būtu iemesls neturpināt attiecības, jo īpaši, ja tās ir tikko uzsāktas.
30.03.2017 13:37 |
 
Reitings 901
Reģ: 17.03.2016
Nesaprotu kā fantāzija var būt kas tāds, kas izjauc attiecības. Nu puisis gribēja, gan jau, ka pielāgoties meitenei, jo viņa brīva gultā, daudz ko pieredzējusi. Gribēja kaut ko kopā jaunu mēģināt. Man tas nešķiet nekas traks un ir forši, ka ar otru vari runāt par pilnīgi visu.
Problēmas būs pilnīgi visās attiecībās, bet, ja divi cilvēki ļoti ļoti gribēs būt kopā - tas strādās. Man ar savu draugu sākumstadijā bija ļoti grūti, bet, jo ilgāk esam kopā, vairāk iepazīstam viens otru, paliek arvien vieglāk un vieglāk, tā kā es pilnīgi noteikti nepiekrītu izteiktajam viedoklim, ka pašā sākumā visam jābūt viegli, man tās liekas muļķības un kaut kāda sava veida sieviešu iztēle. Jo, lai būtu labi, pie tā jāstrādā nevis jācer, ka viss notiks pats no sevis. :)
30.03.2017 13:48 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
callmetwisted, labi, ka spēj pacelties virs "sieviešu iztēles" līmeņa :) ...
varbūt nevajag sevi mākslīgi presēt, lai būtu iespējami mūsdienīgāka,"racionālāka"? Tevi nesatrauktu ja būtu identiskā situācijā?
Tīri fantāzija ir tad, kad domā pie sevis un reālas darbības neveic. Šeit jau nav tikai fantāzijas līmenis - piedāvāt otram to realizēt, tādā veidā riskējot - tā arī ir sava veida rīcība.
runāju par iepazīšanās stadiju, ka vajag pafiltrēt ar ko tad veidot tās nopietnās attiecības..
Fantāzija, varētu būt tāda līmeņa.. ierauga kādu trešo, ļoti pievilcīgu personu, pie sevis par to domā, bet tā nekļūst par tik ļoti big deal lai stāstītu par to savai otrai pusei :) nu tā kaut kā es redzu tās atšķirības..
30.03.2017 14:39 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
callmetwisted, fantāzijas ir viena lieta. Fantāzijas var būt dažādas. Uzstājīga gribēšana un runāšana par seksu trijatā nav savienojama ar nopietnām attiecībām. Reāli tā ir seksa gribēšana ar citu. Reāli Tu ņem priekšā citu sievieti, kamēr Tava draudzene ir turpat gultā.
Esot attiecībās gribēt seksu ar citu - jā, tas ir pietiekams iemesls šķirties. Ja runa būtu par kaut kādu hard sex vai ko tamlīdzīgu, bet ar savu otru pusīti - tas ir citādi, ar tādām lietām var tikt galā un nonākt pie kompromisiem. Ar seksu trijatā nekādu kompromisu nav un nevar būt.
30.03.2017 15:09 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits