Vai pietiekošs iemesls šķirties?

 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
Sveikas!
Sēžu un prātoju, lasu vecās diskusijas par šo tēmu un pati vairs nesaprotu, kā jūtos un kas ir normāli, kas nav.
Lieta tāda, ka draugs grib threesome :-D Nu tā, ka pavisam nopietni to labprāt izdarītu, viņa vārdiem runājot ''tas būtu fantastiski'' .
Esmu brīva un atvērta gultā, ir pat bijis sekss ar sievieti, ir PAT bijis threesome, BET tas bija visiem iesaistītajiem brīviem esot, ne attiecībās. Tagad sēžu uzvilkta, tāda nedaudz pretīga sajūta,bet no otras puses saprotu, ka viņš to uztver tikaikā izklaidi. Manī dzīvo 2 pretējas sievietes man šķiet :-D Viena saka - nekas traks jau nav, tas var sanākt forši un brīvi, otra saka - nedari sev pāri un šķiries, viņam ar tevi nepietiek, diez ko nopietni tevi neuztver.
Esam kopā vien nepilnus 3 mēnešus. Tāpēc no vienas puses šis ir loģiskākais laiks ko tādu izmēģināt, kamēr viss ir sākumstadijā un no otras puses tikpat loģiski būtu visu izbeigt, kamēr nav nopietnu jūtu (bet nav arī tā,ka vispār nav jūtu).
Mēs tik forši plānojam vasaras festiņus, es jau iedomājos, cik mums kopā tur būs forši un tad še tev, viņš izmet, ka varētu tādā festiņā trešo paņemt (t) Un man tāda kārtīga darvas deva manā medus muciņā..
Neviens no mums speciāli necēla šo tēma, tā pavisam netīšām attīstījās no pilnīgi citas tēmas.
Gribēju piebilst, ka savādāk es jūtos forši, mums kopā ir mīļi un jautri, parādās jau arī kaut kādas jūtas pret viņu. Bet citreiz tas viņa brīvdomīgums biedē, daži šīs sērijas komentāri bijuši arī iepriekš, bet nekas tik nopietns. Liktos, ka viņš pret mani neizturās nopietni, bet viņš mani pazīstina ar visiem saviem radiem, jau kādas 3 reizes aicināja ar viņa mammu satikties (piebildīšu,ka nevienu citu meiteni ar mammu nekad nav pazīstinājis). Viņš citreiz mēdz ko neapdomīgi pateikt, nesaprazdams, ka tādas lietas labāk paturēt pie sevis. Salīdzinoši jauns gadosl un ļoti minimāla attiecību pieredze, bet liela pieredze ar sievietēm ārpus attiecībām.
Varbūt es visu parāk nopietni uztveru? Ir kādai bijusi reāli veiksmīga threesome pieredze, esot attiecībās un pēc tam viss ir bijis ok? Ko jūs darītu,ja nokļūtu šādā situācijā?
Un galvenais jautājums - Vai jūsuprāt tas ir pietiekošs iemesls, lai izbeigtu attiecības (vai tomēr esmu neadekvāta)?
Paldies pacietīgo lasīšanu :-P
29.03.2017 16:45 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Tātad tev tomēr attiecības ir svarīgākas nekā šī vienreizējā izklaide un sekas pēc tam.
Šajās darbībās ir jāiesaistās ja esi pārliecināta par savu lēmumu un arī ir uzticība partnerim. 3 mēneši nav pietiekami ilgs laiks lai jums būtu stabila uzticība vienam otrā un piekrišana šai izvēlei var to vel vairāk satricināt.
Jāņem vērā arī tas vai viņš tiešām ciena tavu izvēli un tev, nevis izmanto šo iespēju, kā apmierināt tika savas fantāzijas, tajā pašā laikā neņemot vērā tavu nostāju.
Es domāju, ka prātīgāk būtu pateikt nē lai redzētu kāda būs viņa atbilde un uzvedība pēc tam un varbūt arī tad ar laiku, kad attiecības paliek stabilākas un uzticība ir lielāka, var arī izmēģināt iesaistīt trešo personu, bet uz taviem noteikumiem un kad tu jūties 100% droša par savu izvēli. (pēdējo daļu gan nevajag viņam stāstīt)
29.03.2017 17:20 |
 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
Elisabete ir daudzas nianses, kas norāda, ka viņš uztver mani nopietni, vienkārši viņš brīžiem ir tik neapdomīgs un pēc tam nožēlo, ko pateicis un dara visu iespējamo, lai nogludinātu situāciju. Bet es saprotu, ko Tu domā, man pašai arī šis jautājums galvā - cik nopietni viņš mani uztver, ja šo piedāvā?
Mēs abi atšķiramies no citiem ar to, ka esam tādi traki,visu ko patīk izmēģināt,neesam ''standarta'' pārītis uzskatos un darbībās. Esam diezgan brīvi. Bet domāju, vai šis jau nevarētu būt par daudz..
29.03.2017 17:24 |
 
10 gadi
Reitings 2493
Reģ: 29.01.2009
Ja Tev pašai ir kaut neliela vēlme pamēģināt, tad dari to, jo ko zaudēt Tev īsti nav. Bet pēc tam gan es Tavā vietā no viņa šķirtos, jo nu kas tās par attiecībām, kur vienam vajag vēl kādu. Es šķirtos šā vai tā, arī, ja izlemtu nepiekrist tam threesome, jo agrāk vai vēlāk viņš tāpat to pamēģinās vai nu ar tevi vai bez. Šajā gadījumā gan domāju, ka tas nav nekas slikts, jo puisis izklausās jauks, bet vēl ļoti jauns un nenobriedis, tāpēc saprotams, ka grib viskautko pamēģināt.
29.03.2017 17:26 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Nesaprotu, kādas varbūt sekas pēc threesome, ja piemēram visas iesaistītās personas piekrīt šādam pasākumam.(t)
29.03.2017 17:28 |
 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
Profesore Es vispār sākumā tās attiecības neuztvēru tik nopietni, tieši viņš bija tas, kas ar nepacietību mani gribēja iepazīstināt ar radiem, mammu, brāli, draugiem utt. Pajautāja man,vai vēlos attiecības, pirmais sāka runāt par nākotnes plāniem, pat ieminējās par kopā dzīvošanu utml. Es redzu, ka viņš manis dēļ arī daudz ko upurē, iet pāri saviem uzskatiem utml. Izskatās,ka viņš vienkārši mācās būt attiecībās.
Te iepriekš par vecumu jautāja - viņam 24, es nedaudz vecāka.
29.03.2017 17:30 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Es esmu pārāk privātīpašnieciska, lai man kas tāds liktos pieņemams.
29.03.2017 17:31 |
 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
Miss Joker Liels paldies Tev, man laikam sāk viss sakārtoties galvā beidzot :-D Uzreiz šķirties varbūt nav prātīgi,es tiešām paskatīšos,kāda būs viņa reakcija uz ''nē'' un no tā jau varēs izsecināt,kas viņam galvā darās.
29.03.2017 17:33 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Nesaprotu, kādas varbūt sekas pēc threesome, ja piemēram visas iesaistītās personas piekrīt šādam pasākumam.

Pēc nekad nebūs viss tāpat kā pirms tam. Tāpat kā pēc jebkuras pieredzes.
29.03.2017 17:35 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Ja viņam ir slikti nodomi prātā, tad jūs izšķirsieties jebkurā gadījumā, bet papriekšu ir vērts noskaidrot viņa nodomus saistībā ar jūsu attiecībām.
29.03.2017 17:36 |
 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
Lovisa
puisis izklausās jauks, bet vēl ļoti jauns un nenobriedis, tāpēc saprotams, ka grib viskautko pamēģināt.
precīzi - tiešām jauks un vēl jauns,izmēģināt gribošs un gribās jau kopā ar viņu to piedzīvot, negribās tā vienkārši palaist to jauko prom, bet negribās arī sev pāri darīt.Bet vispār viņš ir diezgan daudz izskraidījies un beidzot esot nolēmis,ka grib attiecības, un ilgu laiku esot meklējis meiteni un neviena neesot likusies gana laba, un tad saticis mani,kad jau visas cerības atmeta :-D Kā pats saka, necerēti saticis mani. Viņš saka, ka ja mēs nebūtu satkušies,viņš joporjām būtu viens.
29.03.2017 17:38 |
 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
Un arī viņa brālis, draugi, radi reāli priecājas par mani, brālis tiešām man arī pateica,ka viņš nekad nav pazīstinājis nevienu meiteni ar viņu, nevienu nav uztvēris tik nopietni kā mani utml.Un tai pašā brīdī grib threesome :-D Aij man putra galvā :-D
29.03.2017 17:42 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Kā tu jutīsies, ja tavs partneris izdomās pēc threesome veidot attiecības ar tavu paziņu nevis tevi?
29.03.2017 17:42 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
Motivation,
piedod, tagad būs jautājums ne pa ķeksi. Viņa vārds nesākas ar R? :-D:-D
29.03.2017 17:43 |
 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
Nesaprotu, kādas varbūt sekas pēc threesome, ja piemēram visas iesaistītās personas piekrīt šādam pasākumam.

Tādas, ka tas var sāpēt,ja viņš būs pārāk aizrāvies. Vai šādas:
Kā tu jutīsies, ja tavs partneris izdomās pēc threesome veidot attiecības ar tavu paziņu nevis tevi?

:-D:-D
Es agn ar pazīstamu to negribetu darīt.
Vienkārši domāju, vai ir kāda pozitīva pieredze šādam pasākumam? Kāds taču to ir darījis galu galā? :-D
29.03.2017 17:45 |
 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
Profesore Nē,nesākas gan :-D Nebiedē mani, man jau sirds salecās no ''Vai viņa vārds nesākas ar..'' :-D
29.03.2017 17:47 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
Sorry, bet Man tas liekas nu tiiiik pazemojoši:-/ es nekad uz ko tādu neparakstītos, esot attiecībās. Nespēju pat iedomāties, kā justos, redzot to, kā draugs man blakus ñem priekšā citu. Es Tavā vietā noteikti škirtos no tāda. Jau pats fakts vien, ka pašā, pašā attiecību sākumā, viñam jau ar Tevi nepietiek, neliecina par neko labu. Protams, ja pati to gribi, lūdzu, bet, ja zini, ka tas sāpēs-nu priekš kam to?:-/
29.03.2017 17:50 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Viņam ir rutīna gultā jau trešajā mēnesī. Izklausās jau pēc daudzsološas nākotnes.
29.03.2017 17:52 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Fuj! Viņš tev "legālā" veidā pasaka, ka grib ar tavu atļauju pārgulēt ar citu sievieti.
29.03.2017 17:54 |
 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
Artija
Viņam ir rutīna gultā jau trešajā mēnesī.
Nez vai tā būs rutīna. Viņš padalījās ar sapni, ko jau sen ir gribējis realizēt un nav sanācis un ar mani tieši pretēji ir pietiekoši ''nerutīnīgi' ,ka tas varētu izdoties viņaprāt.
29.03.2017 17:56 |
 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
Nupat uzrakstīja :-D Atvainojās un teica, ka par šo nekad vairs nerunās, lai gan es vēl neesmu pateikusi ne jā, ne nē :D Tikai pajautāju, kāpēc viņš to vēlās tik ļoti. Ceru, ka viņš nav cosmo :-D
29.03.2017 17:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!