Puiši ķiķina

 
Reitings 55
Reģ: 10.07.2016
Noteikties izklausīšos pēc trīspadsmitgadnieces, bet nekad neesmu bijusi par sevi augstās domās. Daudz kompleksoju, nevaru izteikt konstruktīvu viedokli par sevi. Vienīgi, ejot ārpus mājas uzcērtos.
Nākot mājās no kursiem man vienmēr draugs sagaida, es vienkārši redzu, ka uz mani skatās pretējais dzimums. Griež arī galvas uz sāniem. Ejot smēķēt, vienmēr uz mani skatās tie kuri atnākuši smēķēt. Ieejot telpā tieku ievērota es. Tā nav paranoja! Es to redzu pati savām acīm. Puiši kaut ko savā starpā ķiķina un skatās uz mani. Vai man vienīgajai tā ir? Man tas ļoti nepatīk, ka tā dara. Kāpēc tāda attieksme pret mani? Kāpēc vispār viņi tā dara?
Varbūt, ka nemāku skaisti uzkrāsoties, sakomplektēt apģērbus, tāpēc par mani ķiķina? Vai arī varētu būt tieši pretējais, ka esmu skaista? Es goda vārds nezinu ko domāt. Ļoti nekomfortabli jūtos tādās situācijās.
29.03.2017 14:45 |
 
Reitings 441
Reģ: 29.01.2009
Uzreiz nāk prātā gadījums biotēkā pirmā kāda laika. Pārdevēja jaunā meitene, simpātiska, laipna, jauka, BET!!!! Tās uzacis!!! Es nezinu, ko viņa bija tur par melnu piķi uzsmērējusi, bet knapi valdījos, lai nesāktu smaidīt, tāpēc neskatījos virsū. Būtu tāda meitene kaut kur manā tuvumā, gan jau ka ar draugiem sanāktu paskatīties virsū un paķiķināt.
Padomā, vai tev izskatā arī nav nekas tik izlecošs, kas varētu likt apkārtējiem smaidīt... :D
29.03.2017 16:09 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
The_devil_wears_PRADA
Uzaudzē biezāku ādu - nav tavs dzīves uzdevums visiem patikt. ;-)
29.03.2017 16:16 |
 
Reitings 150
Reģ: 19.11.2016
Gan jau ka ta ari ir, ka patic tu viniem.;-)Bet minetie puisi gan izklausas nenopietni un ne ipasi gudri, ja atlaujas ta uzvesties un nostada tevi neerta situacija. :-)
29.03.2017 16:39 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Ko nozīmē - varbūt es esmu skaista, bet varbūt neglīta? Tādas domas tiešām tikai 13 gados var būt. Parasti cilvēks pieaugušā vecumā jau nojauš, vai ir tuvāk skaistam vai neglītam.
29.03.2017 18:52 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Ja tu visiem ej garam ar attieksmi "nu ko jus varat luret", tici man to nedrosibu par sevi jut. Tie var but sagumushi pleci, nedrosha gaita, izbiedets un nervozs skatiens.
Un tici man, lielakai dalai ir absoluti vienalga pat citiem. Vispar senak par to piedomaju, ejam ar draudzeni, sarunajamies un kada brido sakam smketies vai kikinat. Un tiesi tak bridi garam paiet cilveks, kads paver durvis un ienak telpa vai nostajas tev blakus. Tas cilveks tiesam var nodomat, ka par vinu pasmejas. Bet realitate mums pasam savs bazars.
29.03.2017 19:00 |
 
Reitings 225
Reģ: 16.09.2015
Ejot ārpus mājas uzcērtos

Varbūt pārcenties? Nav variants, ka apģērbs ir piedauzīgs, vulgārs, pārspīlēts (nezinu, piemēram kaut kāds LaRocca stils - dekoltē, mini, par daudz kosmētikas, papēži, pielikti mati utjpr.) priekš parastiem auto kursiem.
29.03.2017 19:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits