Izbeigt attiecības?

 
Reitings 213
Reģ: 26.01.2013
Nezinu, ko iesākt. Ir attiecības ar puisi 3 gadus, tuvojamies abi jau strauji 30 gadu slieksnim, bet es vairs nezinu, vai maz vēlos šīs attiecības. Problēma ir tajā, ka es nejūtos aiz sava drauga drošībā- viņš bieži maina darba vietas, par naudas lietām atbildu es, jo ar naudu viņš rīkoties nemāk- uzreiz tiek iztērēta un tad atlikušo mēnesi mēs dzīvojam par maniem ienākumiem. Man jau nav žēl viņam dot, vienkārši tādā veidā es vairs nejūtos sievišķīgi, ja viss finanšu slogs un lēmumi ir uz manis. Mājas darbus pamatā daru visus es, viņš šad tad mēdz arī palīdzēt, bet tas ir reti. Protams, viss nav tik melns kā to mālē. Viņš saka,ka mīl mani un nespēj iedomāties savu nākotni bez manis. It kā cenšas visu darīt pēc iespējas labāk, bet viss atduras pret viņa rakstura vājumu un nekas pa lielam nemainās. Nejūtos vairs kā sieviete, drīzāk kā mamma un es nezinu vai to vēlos, bet izšķirties nespēju, jo negribu viņam salauzt sirdi un nezinu, vai nesalauzīšu arī pati sev.
28.03.2017 21:58 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Tu pati esi vainīga. Tipiskais variants, kad vīrietis tiek izlaists. Ar vīriešiem vispār ir kā ar bērniem. Ja attiecību sākumā izlaiž, tad izaug izlutināts kundziņš, kuru vairs nevar pārmācīt. Bet ir sievietes, kam tādi patīk. Un vēl tā manipulēšana ar apvainošanos un draudiem aizbraukt - vienmēr jāreaģē ar vienaldzību. Saka, ka brauks uz laukiem, tu saki: "Okei, brauc! Es beidzot atpūtīšos no tevis aprūpēšanas!" Bet, ja tu uz draudiem reaģē tā, kā viņš grib, nu tad ir tieši tāpat kā ar bērnu, kas ar niķiem pieprasa rotaļlietu.
29.03.2017 20:00 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Nu kur tādas sievietes kā Tu, autore, rodas? Nopietni! Un zini, kas ir pats skumjākais? Tad, kad Tev tas būs līdz kaklam (iespējams, ka šāds moments tomēr atnāks) un Tu viņu patrieksi ratā, tad laidīsi apritē tādu izlutinātu memļaku, kas uzsēdīsies nākamajai sievietei uz kakla.
Un pats galvenais, ka Tu to visu saproti! Zini, ar pliku mīlestību dažās situācijās vienkārši nav gana, jābūt kādam segumam, darbiem.
Bet nu čalis iekārtojies labi un protams, ka viņš nemainīsies, jo ... kāpēc? Dzīve viņam ir rožu dārzs un galva sāp tikai par to, kā laicīgi no Tevis 3 EUR cigām paņemt
30.03.2017 12:57 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Neizklausas pieaudzis virietis. Cik vinam gadi? Nezinu kaa tev ,bet man vajag virieti kas ir stabils un parliecinaats ko grib un kaa iztelojas naakotni kopaa ar mani un te nav runa par miljoniem vai tukstosien iet runa par attieksmi kaa taadu.
30.03.2017 13:32 |
 
Reitings 185
Reģ: 16.03.2015
PUUKURAUSIS
Spriežot pēc apraksta, esmu gandrīz pilnīgi pārliecināta, ka pazīstu jūs abus :-D Ir man viena draudzene tāda pati cietēj un viņas draugs tāds pats frukts, kā tavējais.
30.03.2017 15:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!