Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kad grūti izšķirties..

 
Reitings 553
Reģ: 29.01.2009
Labvakar. Sikumis neiedzilinoties-kaa, lai izšķiras no viriesa, kad ir vinja zeel... vinjs mani miil no pirkstu galina lidzmatu galiniem, ruupejas, ciena, lutina. Es kadreiz viņu TIK ĻOTI miileju, ka tagad ir tik gruti apzinaties, ka neesmu ar vinu laimiga jau....gadu? Ka nevelos ar viņu veidot ģimeni..un vispar mani ksitina tiik daudz kas tajaa cilveekaa. Ir protams ari brizhi kad "viss ir ok" nu tad, kad nedomaju par to ka viss ir slikti. Pieradums ir tik liels! Turklat, kopigi dziivojam,..bet tapat es visu laku iztelojos ti bridi kaa krameju savas mantas un parvedu tas prom. Skiet esmu iztelojusies to izvaksanos no a-z , bet nevaru vinam to pateikt. Draugi mums kopigi (no vina puses) un gimene tuva. Ir tik skumji..un tik zheel. Bet cik ilgi zhelosu vinu? :'-(un cik ilgibusu nelaimiga:'-(
26.03.2017 23:23 |
 
Reitings 553
Reģ: 29.01.2009
Godigi sakot, es nezinukaprc sheit rakstu. Neesmu parak aktiva, laikam gribu dzirdet "gruudienu" (s)(s)(s)
26.03.2017 23:25 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Ja esi tā izdomājusi darīt, tad dari! Nav,ko vilkt garumā vēl vienu gadu!
26.03.2017 23:26 |
 
10 gadi
Reitings 483
Reģ: 29.01.2009
Vienkārši dari. Gaidot paliks arvien grūtāk. Nevajag tērēt savu un viņa laiku, ja saproti, ka tur vairs nekas nebūs.
26.03.2017 23:30 |
 
Reitings 553
Reģ: 29.01.2009
Paldies:-)
Laiks iet,zinu..laikam tapec , ka visu laiku gaidu tam labaako laiku, vai ari - man vienkarsi nav iekšās to atzit un izrunaties! Vieglak tak ir dzivot talak, dziives rutiinaa. Stulbi, zinu.
Varbut kadai lidziga pieredze un padalisies ar iistaa brizha atrašanu:)
26.03.2017 23:32 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Nu kamer jums nav berns un neesat precto bonussaa vel jauni neredzu miemeslu tragedijai! Ta notiek. Tiesi tik vienkarsi. Un apzinas u aiziet parasti pieaaugusakais. Tu gribi ai tevi zelo..un etc.zzini garlaicigi.;-)
26.03.2017 23:32 |
 
Reitings 553
Reģ: 29.01.2009
Patiesibaa baidos paikt viena. Ta pavisam-bez vinja un tuvajiem draugiem, jo gribot negribot nekadigi nesanaks uzturet attiecibas. Bet es zinu, ka kads jau naaks un aizpildis to tukshumu-tikai kad... ehh, jo vairak par sho runaju, jo skiet, ka atrak tas bridis pienaks :-D
26.03.2017 23:35 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Es tevi saprotu... ir bijis lidzigi, kopa gan nedzivojam. Sanemos un pateicu, ka jaskiras... bija gruti, loti raudaju un pardzivoju, jo zinaju, ka sapinu, bet kad izskiros, palika daaaudz vieglak, ka akmens no sirds... un labi, ka nevilku garuma, tagad ir cits virietis, ko appreceju un sajutas pilnigi citas
26.03.2017 23:37 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
Nebūs tā, ka aiziesi un pēc tam nožēlosi? Ja nē, tad visu fiksi, ātri izdari un miers. Nav ko marinēt.
26.03.2017 23:38 |
 
Reitings 553
Reģ: 29.01.2009
Nee, es negribu, lai mani zhelo. Mani jau nav par ko - man zhel ta viriesa, kura dziive, manuprāt, sabruks. Uz lidzenas vietas. Bet tas jau sievietes dabaa -zhelot viriesus :)) viriesi ta nedara :))
Varbut, ja man tik gruti runat, bus jaiesak shi saruna kaut ka savadak..whatsApp :-D:-D
26.03.2017 23:39 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Emely, man jau šķiet, ka būt brīvam.. nav nemaz tik biedējoši kā izklausās. Katrā ziņā, kad es savulaik pārtraucu bezperspektīvas attiecības.. jutos daudz labāk. Brīvo laiku vari aizpidlīt ar jauniem hobijiem un jauniem paziņām :) Pastāv arī iespēja atrast piemērotāku vīrieti :)
Ja neredzi nākotni, bet joprojām dzīvojat kā pāris.. grūtniecības risks tomēr palielinās.
26.03.2017 23:40 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Vari man tantei paskaidrot kaperc bail paikt vienai:-O aatssm man liekas ir KOLOSAI! Ja pati nekad neesmu bijysi vao dzivijus viena...tikai 1 menesi...IDEALI!:-D
26.03.2017 23:40 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
Kad šķīros no savas pirmās mīlestības (tieši tā paša iemesla dēļ, mēs viens otru izdzīvojām, man lielā mīla pārgāja), arī bija sajūta, ka šķiros nevis no viņa, bet viņa kaķa, mammas, spilvena, T-krekla utt. Tik daudz sīku lietu, ka pašai likās, ka salūzīšu uz visiem laikiem, arī nespēju iedomāties dzīvi bez viņa. Bet ātri vien pēc tam izrādījās, ka tas bija tikai pieradums, un dzīve ir skaista arī tāpat.
Tiesa, man visu atviegloja tas, ka viņš jau attiecību beigās izlēma aizbraukt uz ārzemēm pastrādāt, līdz ar to nevarējām redzēties, un sāpe ātrāk dzija.
26.03.2017 23:43 |
 
Reitings 2394
Reģ: 04.10.2013
Emely, man ir ļoti līdzīga situācija :-/
Visvairāk tas, ka tiešām negribās palikt vienai, jo esot vienai atsevišķu iemeslu dēļ lēnām pārvēršos par depresīvu nervu kamolu. Tā es jau gadu to velku un velku.. Slikti jau kopā nav - esam labāk kopā nekā vieni, viens par otru rūpējamies un patiesībā ļoti grūti sevi iedomāties ar kādu citu, bet nav tas cilvēks, ar kuru gribētu precēties un visu dzīvi kopā pavadīt, kur nu vēl bērnus.. Un cilvēks ar sirdi īstajā vietā, sapēs pašai viņam pāri darīt :(
Palīdzēt nevarēšu, vienkārši pašai to kaut kur izlikt gribējās.
P.S. mēs par to esam runājuši un vienojušies pavadīt laiku kopā, vai esi runājusi ar savu puisi? Varbūt kopā izlemt šķirties ir vieglāk? Abiem nobriest uz faktu?
26.03.2017 23:45 |
 
Reitings 790
Reģ: 05.01.2016
Ne pa tēmu, bet gribu zināt - Rīdziniec, kādēļ Tavi komentāri ir tik kļūdaini!? Pālī raksti, ātri raksti, nepārlasi, tastatūras problēmas vai kas cits!? Neesmu no Tevis redzējusi nevienu pareizu komentāru. Nav apvainojums, tik interesē:-)
26.03.2017 23:46 |
 
Reitings 553
Reģ: 29.01.2009
Mums nav seksa, nu vismaz pedejos 2 meenesus :-D:D man vienkarsi nav veleshamas seksam. Kas JAU ARI IR LIELA PROBLEMA. Taja ziņā viņš jau juut , ka kaut kas nav labi..
Ir forshi but vienam, ipashi ja tev ir daudz draugu apkart,..man taa skiet :))
Oi meitenes, es tiesam ceru, ka pec kada laika varesu ienakt shaja diskusija un ierakstiit - es to izdariju :) jus jau man palidzat! Paldies! Es sanemsos! Ir gruti-jo ta kaa kdreiz mīlēju vinju, nevienu neesmu milejusi. A tagad :/
Wendy-man sobrid skiet, ka nenozhelosu necik. Nu vismaz veelak, no sakuma man bus puņķi un asaras, noteikti busu loti skumja utt..bet apzinos, ka ar laiku viss nokartotos. Gruti butu vinu satikt un redzet(dziivotu vienaa rajona un iespejamiba satikties bus loti liela)
26.03.2017 23:49 |
 
Reitings 75
Reģ: 21.06.2013
Man ļoti tuva problēma. Tieši nesen izšķīros pēc 3 gadu ilgām attiecībām. Cilvēks manis dēļ darīja pilnīgi visu, bet es viņu nemīlēju. Palika nepatīkami, ka viņš mani lieku reizi apskauj, iedod roku. Nepatika viņa joki un izteicieni, viņa uzskati. Cilvēks lielisks, katras meitenes sapnis, bet es viņu vienkārši nemīlēju. Absolūti. Kad izšķīros, redzēju tādas sāpes viņa acīs, ka likās, ka esmu briesmone. Tagad ir vieglāk uzelpot, jo varu meklēt cilvēku, kuru mīlu, bet, atceroties,joprojām asaras acīs. Pat tagad, jo žēl.
26.03.2017 23:52 |
 
Reitings 553
Reģ: 29.01.2009
Inky-nu re, atradaas kada, kura dzīvo līdzīgi! Tur jau ta lieta, kamer nav blakus viss ir ok, vairākkārt dienaa sazinamies , braucot majas prjautajam ko kam vajag no veikala, braucam kopa atpusties un tad viss liekas tik loti ok. Bet kad parnak majas, man kaitina viss-vins ne taa dzer tēju, ne tā paiet man garaam utt :D bet tiklidz nav blakus, nav to emociju un viss liekas kartibaa. It ka ir ta apzina-teoretiski ir labi but kopaa, bet praktiski tas nestrādā! Un jaa, ja man vel gjimene vecuma delj nav TIK aktuals jautajums( lai gan mamma saka, ka pedejais laiks :D) tad vinam gan man laiku teret nevajdzetu.. (10 gadus vecaks par mani)
Inky-neesam par to runajusi. Kaut kad sen pec ballites, kad sastridejamies kaut ko tadu izmetu , bet taa tas palicis kaa aizmirsts.
Inky-katra zinjaa, gan man, gan tev tas vienkārši ir jaizdara!!! Nu, nevar dzivot kopa ar kadu ar kuru nevēlies radīt bērnus un veidot ģimeni, vai ne?!
26.03.2017 23:56 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Biju tādās attiecībās, un ilgi cerēju, ka varbūt man ir tikai uznācis. Es esmu ikdienā ļoti savaldīga, un, lai cik ļoti patiesībā skumji tas nebūtu, man to visu palīdzēja paveikt alkohols. Vakarā, kad viņam to pateicu, biju tusiņā ar draudzenēm un kārtējo reizi mēs abi "glābām" savas attiecības, līdz mirklim, kamēr nespēju vairāk noturēties un visu pateicu. Kliedzot, bļaujot teicu, ka neko nevaru izdarīt, ka nemīlu, un jūtos drausmīgi par to. Jo nav nekā briesmīgāka, kā līdz sirds dziļumiem mīlēt cilvēku, kurš nemīl tevi, un viņš to nebija pelnījis.
Bija grūti sākt, bet, kad sāku runāt, tad viss tik viegli nāca. Un izkāpu no mašīnas, un man tiešām šķita, ka gaiss ir svaigāks, un pleci vieglāki. Iegāju mājās, apgūlos un pat neraudāju. Vispār neraudāju pēc viņa, jo jutos brīva.
26.03.2017 23:56 |
 
Reitings 553
Reģ: 29.01.2009
Agnesee - luuk, no taas sajuutas es baidos. Baidos buut briesmone, jo viņa acīs es tāda pavisam noteikti būšu.
TRY-paldies, esmu domajusi ari pa alkoholu:-D bet ari tajos brizos, kad pedja laikaa tuseju, man nav sanacis to ta ari izdarit, jo nav bijis ugunsgreeks attiecibas :D vakar domaju par par to , varbut jauzraksta vestule un jaatstaj izlasit. Un tad jau viss pats par sevi saktos..ai nezinu. Gribas jau to ari ta cilvēcīgi , nevis gļēvi izdarit. Nu nav iekshaas pagaidam, nav. :(
27.03.2017 00:02 |
 
Reitings 75
Reģ: 21.06.2013
Sāpīgi bija arī tas, ka visa mana ģimene, draugi un pat suns bija pie viņa tik ļoti pieraduši, ka man bija pat bail viņiem paziņot. Man liekas, ka pamest kādu ir grūtākais, ko var izdarīt.
27.03.2017 00:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!