Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Lidojums ar pārsēšanos

 
Reitings 331
Reģ: 12.06.2012
Sveikas!
Līdz šim sanācis lidot tikai pa tiešo bez pārsēšanās, bet nu ir pienākusi tā reize, kad jādodas komandējumā uz Venēciju. Laimīgā kārtā biļetes jau ir iegādātas ar ceļojumu kompānijas, kas apkalpo uzņēmumu starpniecību, bet tagad nu rodas neizpratne un raizes, vai es paspēšu. Jautājums ir tāds, ja man biļetei ir viens numurs, bet puse no lidojuma (Rīga - Diseldorfa) notiek ar AirBaltic (esmu jau uztaisījusi online check-in), bet otra puse (Diseldorfa - Venēcija) ar AirBerlin, kurā brīdī es tikšu pie sava boarding pass otrai lidojuma pusei?
Nododamās bagāžas nav, laiks starp lidojumiem 1h un 5 minūtes.
24.03.2017 12:06 |
 
Reitings 522
Reģ: 28.11.2013
Otrajam lidojumam vari mēģināt iečekoties tajā pašā AirBaltic lapā. Ja nesanāk, tad ej uz Airberlin lapu un iečekojies ar to pašu booking reference number. Tur pat var arī izdrukāt bording pass.
24.03.2017 12:16 |
 
Reitings 356
Reģ: 03.10.2013
Vienreiz lidoju kaut kur ar pārsēšanos caur Stokholmu, sākumā ar AirBaltic, tad citu kompāniju. Internetā uz otro lidojumu iečekoties nesanāca, tāpēc lidostā jautāju ko darīt. Toreiz AirBaltic nedeva iekāpšanas karti tam otrajam lidojumam, bet bagāžu iečekoja līdz galam un teica, ka Stokholmā jāiet uz tās nākamās kompānijas transfer desk. Aizgāju un viss bija ok, iedeva iekāpšanas karti.
24.03.2017 12:23 |
 
Reitings 331
Reģ: 12.06.2012
Fritatta, paldies. Šis izklausās pēc mana gadījuma. AirBaltic savā check-in lapā tikai pateica, ka mēģinās iečekot mani arī uz to, bet neko vairāk un AirBerlin check-in lapa sūta uz AirBaltic.
Atpakaļceļš solās būt vēl labāks, jo tad vispirms man ir domestic flight no Venēcijas uz Romu un Alitalia atver check-in tikai 24h pirms lidojuma un tad no Romas uz Rīgu ar AirBaltic. Tā kā tur ir 3h starpā, tad par to mazāk uztraucos.
24.03.2017 12:40 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits