Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Asiņošana

 
Reitings 62
Reģ: 22.03.2017
Sveikas, dāmas. Uzreiz jau saku, ka rēķinos ar daktera apmeklējumu, taču gribētu dzirdēt vai kāda no Jums ir saskārusies ar ko līdzīgu.
Lieta tada, ka jau trešo mēnesi lietoju kontracepciju Vonille (pirms tam nekad tabletes neesmu dzērusi). Pirmie mēneši diezgan ok, kādā dienā mazliet smērējumi, bet tādā apmērā, ka tas nepavisam netraucē. Pabeidzu otro iepakojumu, bija mēnešreizes un viss normāli. iesāku trešo iepakojumu un pēc nedēļas sākās smērējumi, kas turpinās jau otro nedēļu, brīžiem šķiet, ka pat tādā apmēra it kā būtu mēnešreizes, taču tām būtu jābūt tikai pēc nedēļas, nevis tagad. Pieļauju, ka tas nozīmē, ka būs man jāpāriet uz citām tabletēm. Tikai konkrētajā brīdī pie ārsta netieku. vai turpināt lietot šīs tabletes vai pārtraukt uzreiz. Varbūt kādai ir bijusi līdzīga pieredze.?:-|
23.03.2017 19:49 |
 
Reitings 1082
Reģ: 13.06.2015
Kad es sāku dzert tabletes, mani ginekoloģe brīdināja, ka pirmos 3-5 mēnešus var būt visādi, kamēr pierod organisms. Man gan bija citas tabletes, tādēļ nezinu, kā ir tavā gadījumā
23.03.2017 19:53 |
 
Reitings 62
Reģ: 22.03.2017
Es arī tiku par to brīdināta, taču neiedomājos, ka šī smērēšanās varētu izpausties kā asiņošana vairāk kā nedēļas garumā.
23.03.2017 20:24 |
 
Reitings 1082
Reģ: 13.06.2015
Ja nav citu negatīvu blakusefektu, piemēram, slikta dūša, galvassāpes vai kas tāds, tad ieteiktu vēl pagaidīt, varbūt pierod ķermenis. Ja nejūties tomēr labi, tad gan pie ārsta var aiziet :)
23.03.2017 20:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits