Dators

 
Reitings 949
Reģ: 03.02.2016
Labs vakars, dāmas. Mana pacietība pamazām izsīkst, tapēc rakstu jums, varbūt te ir kāda supergudra dāma (vai kungs) ;-)
Problēma sekojoša- Mājās savam portatīvajam datoram izmantoju WiFi internetu. Rūteris atrodas nepilna pusmetra attālumā no datora. Gandrīz katru dienu kompim pazūd internets uz pāris minūtēm, tad atkal ir, tad atkal pazūd, tad atkal parādās. Un tā n-tās reizes pēc kārtas. Kompītis jauns, pat gadiņš vēl nav, pats nebremzē, vīrusu nav, viss ir kārtībā, tikai tas nolādētais internets. Rūtera vaina tā nevar būt, jo telefonā WiFi nepazūd, tikai manā kompī. Kad man vel nebija pašai savs kompis, izmantoju vīra kompi, tur ne reizi tādu joku nebija, bet tas jau kādu laiku kalpojis. :-/
Cerams, ka kāds vispār saprata kko no šī savārstījuma un spēs palīdzēt :-D
22.03.2017 19:38 |
 
Reitings 2573
Reģ: 14.08.2013
same old shit, tikai manam kompjūteram tāda problēma ir pie visiem wifi :D
22.03.2017 20:13 |
 
Reitings 949
Reģ: 03.02.2016
Vairākas reizes esmu restartējusi rūteri, nekas nemainās. Bet pamēģināšu to vadu pielikt un atjaunot draiverus :-)
Liels paldies Miss Joker
22.03.2017 20:03 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Ja rūteris ir vecs, varbūt vajag jaunu iegādāties, bet pagaidām restartē rūteri, varbūt signālu jaunajam kompim labi neķer. Ja iespējams, tad pieliec datoru pie interneta vada lai redzētu vai arī tad internets pazūd datoram. Atjauno interneta draiverus uz datora.
Ja nu nekas nelīdz, tad varbūt tomēr pie vainas ir interneta devēji.
22.03.2017 20:00 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits