Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Atsauksmes par ERGO ?

 
Reitings 27
Reģ: 20.09.2016
Meitenes, varbūt kādai ir info par šo uzņēmumu. Kāpēc atkal tiek meklēti darbinieki tajās pašās vakancēs bekofisā, konkrēti šī vakance: VESELĪBAS ATLĪDZĪBU REGULĒŠANAS NODAĻAS SPECIĀLISTS. Ar apbrīnojamu regularitāti redzu šo vakanci kopš rudens. Tiešām, nevienu nevar atrast, vai jauniņie aizmūk pēc pāris mēnešiem? Vai varbūt tiek atlaisti?
22.03.2017 18:43 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Nezinu par šo kā darba vietu, bet kā šo speciālistu kliente spēju iztēlotires, ka darbs var būt ļoti stresains. Ergo baigi piekasās pie iesniedzamiem dokumentiem, un kompensējamo lietu sarakstā tik daudz izņēmumu, ka parasts cilvēks, kurš domā, ka viņam ir laba veselības apdrošināšana, var ātri vilties.
22.03.2017 19:06 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Ja uz noteiktu laiku, varbūt kāda dekrētā. Pēc dzirdētā,stipri šaubos,ka atlaiž.
Produktu pārzināšana kā darbiniekam,nav augstākā matemātika,kas attiecas uz izņēmumiem un nemācēšanu lasīt, tā gluži nav apdrošināšanas vaina. Un izņēmumi ir ne tikai uz veselības apdrošināšanu. Vesela sadaļa. Izņēmumi ir pirmais būtībā,ko ieteiktu sākt lasīt pirmo.
Atceros to milzīgo sašutumu,ka no darba izdotā veselības polise, neapmaksāja zobu balināšanu un redzes korekciju.:-D:-D
22.03.2017 19:43 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Ērzelis, paldies par uzbraucieniem, bet, kad ir pierasts pie normāla apdrošinātāja, kurš bez problēmēm kompensē programmā iekļautās lietas, neprasot kaudzi ar apstiprinošiem dokumentiem, ka es neesmu pati izdomājusi, ka man to vajag, Ergo sagādāja bik vilšanos.
22.03.2017 19:56 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Es gan citā kompānijā esmu strādājusi, bet šis ir diez gan zems amats, nav tur lielas algas, bieži kadri mainās. Tā pat kā kontaktu centrā, tur vienmēr darbiniekus meklēs
22.03.2017 20:20 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits